Otorinolaryngolog Přerov

• Otorinolaryngolog, Chirurg, … Dermatolog, Internista, Plastický chirurg, Praktický lékař Více

Litovelská 26, Olomouc Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• Otorinolaryngolog

„Z celého srdce děkuji MUDr. Radan Vidura, Ph.D. a celému týmu RVmedCentrum za splnění mého snu. Děkuji za Váš věčně pozitivní a empatický přístup. Děkuji za absolutně bezbolestný průběh rekonvalescence bez komplikací. Při každé návštěvě i hospitalizaci o mě bylo postaráno jako o princeznu. Jste profesionál na svém místě a jednička v oboru. Je mi ctí nosit výsledek Vaší práce na svém obličeji a jsem opravdu vděčná, že jsem se mohla svěřit do Vašich rukou. Neskutečně moc děkuji za nádherný a dokonalý nový nos! Více

Horní lán 10A/1310, Olomouc Mapa

RVmedCentrum privátní klinika s.r.o.

• Otorinolaryngolog, Dermatolo… g, Oční lékař, Plastický chirurg Více

Horní lán 10A/1310, Olomouc Mapa

RVmedCentrum privátní klinika s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„Piši za maminku Annu Dvorakovou r. Nar. 1951, byla u p. Dr. Hrňove diagnostikovala ji lícní obrnu, měla celou pusu nakrivo, díky p. Dr. Brzké uzdravení, moc děkujeme za vstřícné jednání a zdárné uzdravení. Richtrova A. /Dvořáková A. / Více

nám. Národních hrdinů 2, Olomouc Mapa

Poliklinika SPEA

• Otorinolaryngolog

„vynikající lékař. Péče o mě nadprůměrná, vše vysvětlí, byla jsem o všem informována, jak to bude, co se stane. Moc mi za vše děkuji. vděčná pacientka J.Menšíková Více

IP Pavlova 6, Olomouc Mapa

FN Olomouc

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor je nejlepsi otolaryngolog v Olomouci. Je mily, zodpovedny, empaticky, sve praci rozumi, dela ji s odbornosti a laskou. Nic nezanedba. Dekuji pane doktore. Více

Bořivojova 30a, Olomouc Mapa

• „Dobrý den.... k případu stěžovatele p. Fellnera: omluva je pro Vás pane na místě...ale je nutné chápat také naší práci v ordinaci...která za dveřmi není vidět..... ten den kdy jste byl nespokojen jsem také ošetřovala nemocnou lékařku se SPEA... na kterou čekalo 40 obj. pacientek.... co Vy na to? měla nějakou " přednost"? z pohledu za "dveřmi" asi ne, ale z lidského i pohledu zdravotníka jistě na místě, aby byla ošetřena přednostně.. i když byla nemocná spěchla za svými pacientkami....Hlas na který jste si stěžoval byl hlas p.Dr Hacara,který nám pomáhal s provozněním zaseknutého...PC.. Pacienti chodí tzv. bokem, ano Ti, kteří docházejí mimo lékaře na jim předepsanou terapii, což máme také sděleno na dveřích.... není jich málo,( jdou mimo lékaře..!).. terapii poskytují zdrav. sestry, ještě malý dodatek..naše práce je sice limitována ZP..na časové výkony...ale nelze dobu vyšetření zkracovat na úkor kvality naší práce...toto je malé vysvětlení z pohledu zast. lékařky MUDr Marie Knop-Kostková Více

Dobnerova 26, Olomouc Mapa

Odborný lékař otorinolaryngologie

• „Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná a má lidský přístup k pacientovi.

Smetanova 11, Přerov Mapa

• Otorinolaryngolog

„je to prijemny clovek a je videt ze sve praci rozumi.doporucuji

Havlíčkova 660, Kroměříž Mapa

Nemocnice Kroměříž

• „Chodím k paní doktorce již léta a lepšího foniatra jsem nenašla. Je to velice milá a empatická osobnost. S dětmi to umí i když pláčou. Dokáže se domluvit. Mám dvě sluchadla a chodím tam každý rok na kontroly. Vždy si pro tuto návštěvu rezervuji celý den. Jelikož tak to tam prostě chodí. I když vím, že jsem hotová za 5 minut, tak hold počítám s tím, že tam budu čekat třeba víc jak dvě hodiny. Nejvíce mě tam jen štvou "jiní" občané, kteří ač to je na dveřích napsáno, tak prostě stále otravují, klepou a buší na dveře. Sestra pak strachy utíká ven, jestli se někomu něco nestalo. Za tu dobu co tam chodím (cca 10let) se mi nestalo, že by byla nějak nepříjemná nebo neochotná. I s mojí babičkou 80let která špatně slyší a doktorům nevěří si poradila. A to nemluvím o našich dvou dcerách, které už taky vyšetřovala. Její práce je hodně náročná. A kdo není schopen počkat tak ať se objedná jinam. Já jsem tam maximálně spokojená. Venda Bouzov Více

I. P. Pavlova 6, Olomouc Mapa

ORL FN Olomouc

• „Paní doktorka Machačová je moc milá doktorka, s lidským přístupem. Během mé návštěvy se mnou komunikovala, vysvětlovala průběh vyšetření, nebylo třeba se bát. Po mých zkušenostech s jinými ORL lékaři, je tato paní doktorka jednoznačně nejlepší. Má také moc milou sestřičku... Díky oběma za skvělou péči! Více

Jeremenkova 40/1056, Olomouc Mapa

Železniční poliklinika Olomouc

1 názor

„Výborná paní doktorka, velmi profesionálni a lidský přístup, milá a vstřícná sestřička. Velmi hezký vztah k dětem, naše děti vůbec se paní dr nebojí a k paní doktorce se těší. Rodina Peřinova. Více

Horní lán 12/1312
, Olomouc Mapa

Foniatrie Preisová s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„V červnu jsem absolvovala v kroměřížské nemocnici u pana primáře Pára operaci štítné žlázy. Musím zhodnotit vše velmi kladně, jak pana primáře, ostatní doktory i personál. Operace i pobyt v nemocnici naprosto bez problémů, všichni byli příjemní a profesionální. Více

Havlíčkova 660/73, Kroměříž Mapa

Kroměřížská nemocnice a.s (ORL)

• Otorinolaryngolog, Chirurg, … Dermatolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Zubař, Urolog, Pediatr Více

třída Svobody 1067/32, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„Paní primářka Škodová je velice výborná a zkušená lékařka. Moc mi pomohla, zaslouží si velké díky a to i za to jak vede oddělení a má příjemný personál, který se stará o pacienty na výbornou :) Více

Sušilovo náměstí 5, Olomouc Mapa

Vojenská nemocnice Olomouc

• „S panem doktorem jsem řešil nové naslouchátko pro svou 98letou prababičku. Pan doktor byl při vyšetření velmi trpělivý, pečlivý a ochotný, navzdory ztížené práci s tak starým pacientem. Máme velmi dobrou zkušenost. Více

Bořivojova 30A, Olomouc Mapa

Odborný lékař otorinolaryngologie

• Otorinolaryngolog, Chirurg, … Internista, Neurolog, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut Více

Velké Novosady 648/8, Přerov Mapa

Železniční poliklinika Přerov

• Otorinolaryngolog

„Poprvé jsem navštívila ordinaci MUDr. Kunetky s bolestí v uchu a s uchem zalehlým, byla jsem neskutečně mile překvapena. Jednak pan doktor působí neuvěřitelně uklidňujícím dojmem, úžasný pan doktor ze staré školy, který vše vysvětlí, ukáže, a chová se nesmírně empaticky. I sestra, myslím paní Drábková, byla profesionálem na svém místě. Dokonce mě překvapila tím, že si mě pamatovala z doby před cca 20 lety, kdy jsem chodila do jiné ordinace, kde ona tehdy působila. Ordinaci pana doktora Kunetky mohu jen doporučit a ač je to divné, na kontrolu u něj se budu i těšit. Což je u zánětu středního ucha co říct! Více

Budovatelů 6, Přerov Mapa

• Otorinolaryngolog

„Moc příjemná lékařka i sestřička! Do takové ordinace je radost chodit. Jinak se lékařům spíše vyhýbám. Tuto ordinaci opravdu doporučuji!!! Více

náměstí Národních hrdinů 769/2, Olomouc Mapa

ORL ORDINACE VITOUL, s.r.o.

• Otorinolaryngolog, Anestezio… log, Chirurg, Dermatolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař Více

Sušilovo náměstí 5, Olomouc Mapa

Vojenská nemocnice Olomouc