(13 názorů)

Sady Svobody 4

74601 , Opava , moravskoslezský

Litovelská 26

77900 , Olomouc , olomoucký

KLINIKA LLC je první nestátní zdravotnické zařízení na severní Moravě, zabývající se léčbou spojenou s využíváním laserové technologie. V Ostravě působí od roku 1995, od roku 2000 má pobočku také v Olomouci, od února roku 2005 v Opavě a v roce 2006 vznikla první zahraniční pobočka v Polsku - Cieszyn. Mezi ostatními obdobnými centry má KLINIKA LLC naprostou prioritu jednak ve vybavení laserovými přístroji a také komplexností služeb, které napomáhají klientům udržet si jejich zdraví a krásu. Celý tým lékařů KLINIKY LLC je na vysoké odborné úrovni. Lékaři se účastní mnoha vědeckých konferencí v ČR i v zahraničí. Jako první na severní Moravě obdržela právě KLINIKA LLC akreditaci ČLS pro laserovou chirurgii a zároveň je držitelem označení "Centre of excelence" od americké organizace pro využívání laserů v medicíně.

Naše vybavení

• Laserový přístroj M22
  • Vital injektor

Zákroky

• PLASTICKÁ CHIRURGIE
  • Celulitida a tvarování postavy
  • MACROLANE
  • Modelace postavy - LIPOSUKCE
  • Ochablost kůže v obličeji a na krku
  • Operace nosu

• obezita

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Bronislav Vřeský Jiný

Za mne špička ve svém oboru. Milý, lidsky, vše perfektně vysvětli. Povídá se o něm, ze preferuje větší prsa. Není to pravda. Přesně jak jsem řekla,tak udelal a sám mi řekl, ze je to akorat a do větších by v mem případě nesel. Více takových laskavým doktoru se srdcem na právem místě. Přesně vi co děla. Moc moc dekuji ještě jednou a jsem velice spokojena!!!

Lékař: MUDr. Bronislav Vřeský Jiný

Mám od pana doktora víčka jsem velice spokojená rekonvescence jako u všeho je u každého jiná po operaci jsem měla jizvu a ta se panu doktorovi nelíbila udělal laiser zdarma mám kukadla v 50 jak v 18 je to odborník .pokud se povede našetrit na zákrok jiný tak jedině pan primař.DOPORUCUJI

Lékař: MUDr. Bronislav Vřeský Jiný

U pana doktora jsem byla na plastice nosu a nemohu se přestat koukat do zrcadla. Splnilo to mé očekávání a vlastně je ještě hezčí než jsem čekala :-) ! Pan doktor je moc hodný a já už bych nikdy nešla k nikomu jinému! Moc děkuji!

Lékař: Prim. MUDr. Igor Janík Jiný

Vážení, když tady čtu ty příspěvky, tak jsem se rozhodla napsat také ten svůj. Před mnoha léty jsem byla na této klinice na operaci odstranění hemeroidů, protože jsem roky trpěla bolesti. Tato operace nebyla vůbec příjemná a to jak po psychické, tak po fyzické stránce, ale díky Mudr Janíkovi, který mne operoval musím opravdu napsat, že jsem netrpěla žádnými pooperačními bolesti a Mudr Janík se choval velice profesionálně a lidský. Na tento zákrok jsem byla asi před 10 léty a do dnešního dne nemám žádné problémy. Tím bych chtěla napsat, že zákrok byl proveden perfektně. Dana

Lékař: MUDr. Bronislav Vřeský Zmenšení prsou

2..10.2019 jsem u pana dr. Vřeského podstoupila zmenšení prsou z vel. 85H na 85C, bohužel nejsem spokojená s výsledkem co se týká tvaru, hojení, ani s přístupem celkově. Hned po operaci jsem říkala, že mě strašně štipe jedna bradavka, stále mi bylo tvrzeno, že vše je ok. I když jsem měla podezření na nekróza bradavky. Nakonec se toto potvrdilo. Takže mám dvorec a bradavku na jednom prsu zdeformovanou. Navíc jsem měla v tom prsu zánět, který pan doktor řešil až po delší době, ne hned, takže rozřiznout, vyčistit, zašít. Udělala se mi píštěl, ze které stále vytéká hnis, chodím na převazy celkem cca co 3 dny a už jsem z toho otrávená. Myslím, že tato operace je celkem nepovedená a jsem velice zklamaná.

Lékař: MUDr. Bronislav Vřeský Jiný

U pana primáře Vřeského jsem podstoupila dvě různé kosmetické operace. S průběhem a výsledkem jsem maximálně spokojena. Pokud budu chtít v budoucnu podstoupit nějakou další změnu nebo úpravu, tak vím, že půjdu opět k němu. Viděla jsem slečny po operacích i u známých chirurgů z Prahy apod. a musím zcela upřímně uznat, že práce a výsledky pana primáře Vřeského jsou absolutně na špici plastické chirurgie. Moc mu tímto děkuji. Dělá nám život krásnější.

Lékař: MUDr. Marta Hrbáčková odstranění znamének

Paní doktorka velice příjemná!! Dcera měla ze zákroku strach, ale během pár sekund se vše změnilo. Velice profesionální a bezbolestný zákrok. Všem doporučuji!!!

Lékař: Prim. MUDr. Igor Janík Horní víčka a liposukce podbradku

Je to pár dní kdy jsem podstoupila operaci horních víček a liposukci podbradku. Výsledek zatím nevidím, všude mám modřiny. Ale musím se ohradit ke kritice MUDr Janíka za arogantní chování. Osobně jsem byla až překvapena jak je milý, příjemný, ohleduplný. Také všechny sestřičky byly neskutečně příjemné a celé se mi to zdálo absurdní???? Jak se všichni starali a pečovali. Takže já můžu s čistým svědomím doporučit.

Lékař: MUDr. Bronislav Vřeský plastická operace nosu

Chtěla jsem zkrátit špičku nosu a maly hrb srovnat. Po operaci se zdál rovný, špička se mi zdála hned křivá. Schválil mne tehdy bez problémů a okolků p. Primář korekci (opravu špičky) nosu,
    řekla jsem si nevadí, dá to do pořádku. 4 měsíce jsem se těšila, že budu mít konečně nos, který jsem chtěla. 14 dnů před operaci, jsem si všimla, že na hřbetu nosu, po opadnutí opuchlosti se mi na jedne straně udělal pupínek, myslela jsem si, že zas zmizí, když jsem na něj zatlačila, byla to ještě kůstka. Tak se mi přidal ještě větsí stres a volam p.dr Vřeskemu.
    ""Přidte se ukazat)""
    Špičku kterou mi pred měsíci schválil, mi řekl, že mi to neudělá, že jsem slepá a mé okolí taky, když tvrdíme, že je křupka na špičce křivá. A už mi řekl ..nashledanou. ..ale já nikam nešla. Přeci si nebudu znova šetřit finance, aby to za něho opravoval jiný dr.
    Takže mi ten hřbet, zbrousí v lokále a se špičkou se uvidí.
    Byla jsem v šoku, zacloumalo to semnou nervově.
    měla křeče v břiše často, než přišel den operace. To že ta špička mne moc trápí, ho nezajímalo, zase jsem neměla prostor mu to říct aby to bral vážně. Opíchal mi nos a v lokálw jsem si tohle všechno musela užít.

Věřím, že hrb je srovnaný, a špička je o něco opravená, ale pořád to tam je, jako když člověk spadne na drát, je tam rýha.

Na kontrolu už k němu nepůjdu. Nechci.

Lékař: MUDr. Bronislav Vřeský Rhinoplastika

Jsem 3 den po Rhinoplastice nosu u pana Dr. Vreskeho. I kdyz jsem nosik jeste poradne nevidela a stale je pod sadrou,uz ted muzu rict,ze zmena je velka a jsem s vysledkem spokojena. Pan primar je velky sympatak a lekar s velkym "L". Pristup sestricek i samotneho p. doktora na vybornou. Vrele doporucuji.