(168 názorů)

Sady Svobody 4

74601 , Opava , moravskoslezský

Litovelská 26

77900 , Olomouc , olomoucký

KLINIKA LLC je první nestátní zdravotnické zařízení na severní Moravě, zabývající se léčbou spojenou s využíváním laserové technologie. V Ostravě působí od roku 1995, od roku 2000 má pobočku také v Olomouci, od února roku 2005 v Opavě a v roce 2006 vznikla první zahraniční pobočka v Polsku - Cieszyn. Mezi ostatními obdobnými centry má KLINIKA LLC naprostou prioritu jednak ve vybavení laserovými přístroji a také komplexností služeb, které napomáhají klientům udržet si jejich zdraví a krásu. Celý tým lékařů KLINIKY LLC je na vysoké odborné úrovni. Lékaři se účastní mnoha vědeckých konferencí v ČR i v zahraničí. Jako první na severní Moravě obdržela právě KLINIKA LLC akreditaci ČLS pro laserovou chirurgii a zároveň je držitelem označení "Centre of excelence" od americké organizace pro využívání laserů v medicíně.

Naše vybavení

• Laserový přístroj M22
  • Vital injektor

Zákroky

• PLASTICKÁ CHIRURGIE
  • Celulitida a tvarování postavy
  • MACROLANE
  • Modelace postavy - LIPOSUKCE
  • Ochablost kůže v obličeji a na krku
  • Operace nosu

Nejbližší zařízení

• Lada Hanusková

Internista, MUDr.

• Milá,inteligentní...

• K paní doktorce docházím především na botox už léta na Laserové léčebné centrum do Ostravy a jsem velmi spokojená, mám porovnání i s jinými lékaři aplikujícími botox a mohu tak srovnávat a pro paní doktorku mluví především její estetická citlivost - neudělá z vás masku a neaplikuje vám botoxu víc než je třeba jen aby z vás vytáhla peníze jak bohužel někdy vidíme u jiných lékařů. Doporučila jsem ji několika přítelkyním, které měly pocit, že botox musí stát hodně peněz a byly mile překvapeny jak cenou tak přístupem paní doktorky. Jediné mínus je, že má stále plné termíny a já se tomu ani nedivím.

• Martin Rozprým

Plastický Chirurg, MUDr.

• Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrumSlužby: spodní oční víčka

Ano, personál, přístup všech na výbornou. Šla jsem se spodními víčky na operaci proto, abych vypadala lépe, nyní se již přes dva roky trápím s tím, jak vypadám, pod levým okem otok, který jsem nikdy před tím neměla, pod oken pravým nepřirozená důlek. Absolvovala jsem od té doby dva lasery, nic nepomohlo. Nějak se mi nechce smířit s tím, že si budu muset již po celý život skrývat dlouhou ofinou vnější stranu očí. Jsem zklamaná.

• V

Doktore, mám to super. Jste nejlepší. Děkuji. Přeji hodně stejně spokojených klientů. Ještě jednou děkuji.!!!!!!

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Marta Hrbáčková

Dermatolog, MUDr.

• S
      Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrumSlužby: odstranění znamének

Paní doktorka velice příjemná!! Dcera měla ze zákroku strach, ale během pár sekund se vše změnilo. Velice profesionální a bezbolestný zákrok. Všem doporučuji!!!

• Jsem velmi spokojena s laskavým chováním paní doktorky i její asistující sestřičky, které rozptýlilo i tu trochu strachu z očekávaného zákroku.Výkon byl proveden maximálně šetrně a vysoce profesionálně.Při další potřebě ošetření se obrátím jen k paní doktorce a určitě doporučím dále.Přeji hodně profesních i osobních úspěchů a děkuji za její péči.MUDr Ludmila Vymazalová

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Igor Janík

Chirurg, Plastický Chirurg, Prim. MUDr.

• D
      Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrumSlužby: Jiný

Vážení, když tady čtu ty příspěvky, tak jsem se rozhodla napsat také ten svůj. Před mnoha léty jsem byla na této klinice na operaci odstranění hemeroidů, protože jsem roky trpěla bolesti. Tato operace nebyla vůbec příjemná a to jak po psychické, tak po fyzické stránce, ale díky Mudr Janíkovi, který mne operoval musím opravdu napsat, že jsem netrpěla žádnými pooperačními bolesti a Mudr Janík se choval velice profesionálně a lidský. Na tento zákrok jsem byla asi před 10 léty a do dnešního dne nemám žádné problémy. Tím bych chtěla napsat, že zákrok byl proveden perfektně. Dana

• H
      Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrumSlužby: Horní víčka a liposukce podbradku

Je to pár dní kdy jsem podstoupila operaci horních víček a liposukci podbradku. Výsledek zatím nevidím, všude mám modřiny. Ale musím se ohradit ke kritice MUDr Janíka za arogantní chování. Osobně jsem byla až překvapena jak je milý, příjemný, ohleduplný. Také všechny sestřičky byly neskutečně příjemné a celé se mi to zdálo absurdní???? Jak se všichni starali a pečovali. Takže já můžu s čistým svědomím doporučit.

Podívejte se na všechny názory (54) na lékaře

• Bronislav Vřeský

Plastický Chirurg, Chirurg, MUDr.

• K

U pana doktora jsem byla na plastice nosu a nemohu se přestat koukat do zrcadla. Splnilo to mé očekávání a vlastně je ještě hezčí než jsem čekala :-) ! Pan doktor je moc hodný a já už bych nikdy nešla k nikomu jinému! Moc děkuji!

• G
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Pan primář Vřeský si při mé abdominoplastice všiml znaménka, které jsem nikdy neřešila, protože to bylo podle mě normální znaménko. Byl to melanom. Pan primář podnikl pořebné kroky, všechno domluvil, zoperoval. Zachránil mě, protože bych se znaménkem nikam nešla a kromě toho -díky němu můžu zase do plavek, protože mi břicho nepřekrývá plavky :-) VELKÉ DÍKY

Podívejte se na všechny názory (87) na lékaře