(144 názorů)

Sady Svobody 4

74601, Opava, moravskoslezský

Litovelská 26

77900, Olomouc, olomoucký

KLINIKA LLC je první nestátní zdravotnické zařízení na severní Moravě, zabývající se léčbou spojenou s využíváním laserové technologie. V Ostravě působí od roku 1995, od roku 2000 má pobočku také v Olomouci, od února roku 2005 v Opavě a v roce 2006 vznikla první zahraniční pobočka v Polsku - Cieszyn. Mezi ostatními obdobnými centry má KLINIKA LLC naprostou prioritu jednak ve vybavení laserovými přístroji a také komplexností služeb, které napomáhají klientům udržet si jejich zdraví a krásu. Celý tým lékařů KLINIKY LLC je na vysoké odborné úrovni. Lékaři se účastní mnoha vědeckých konferencí v ČR i v zahraničí. Jako první na severní Moravě obdržela právě KLINIKA LLC akreditaci ČLS pro laserovou chirurgii a zároveň je držitelem označení "Centre of excelence" od americké organizace pro využívání laserů v medicíně.

Naše vybavení

• Laserový přístroj M22
  • Vital injektor

Zákroky

• PLASTICKÁ CHIRURGIE
  • Celulitida a tvarování postavy
  • MACROLANE
  • Modelace postavy - LIPOSUKCE
  • Ochablost kůže v obličeji a na krku
  • Operace nosu

Nejbližší zařízení

• Lada Hanusková

Internista, MUDr.

• Milá,inteligentní...

• K paní doktorce docházím především na botox už léta na Laserové léčebné centrum do Ostravy a jsem velmi spokojená, mám porovnání i s jinými lékaři aplikujícími botox a mohu tak srovnávat a pro paní doktorku mluví především její estetická citlivost - neudělá z vás masku a neaplikuje vám botoxu víc než je třeba jen aby z vás vytáhla peníze jak bohužel někdy vidíme u jiných lékařů. Doporučila jsem ji několika přítelkyním, které měly pocit, že botox musí stát hodně peněz a byly mile překvapeny jak cenou tak přístupem paní doktorky. Jediné mínus je, že má stále plné termíny a já se tomu ani nedivím.

• Martin Rozprým

Plastický Chirurg, MUDr.

• Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrumSlužby: spodní oční víčka

Ano, personál, přístup všech na výbornou. Šla jsem se spodními víčky na operaci proto, abych vypadala lépe, nyní se již přes dva roky trápím s tím, jak vypadám, pod levým okem otok, který jsem nikdy před tím neměla, pod oken pravým nepřirozená důlek. Absolvovala jsem od té doby dva lasery, nic nepomohlo. Nějak se mi nechce smířit s tím, že si budu muset již po celý život skrývat dlouhou ofinou vnější stranu očí. Jsem zklamaná.

• V

Doktore, mám to super. Jste nejlepší. Děkuji. Přeji hodně stejně spokojených klientů. Ještě jednou děkuji.!!!!!!

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Igor Janík

Chirurg, Plastický Chirurg, Prim. MUDr.

• H
      Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrumSlužby: Horní víčka a liposukce podbradku

Je to pár dní kdy jsem podstoupila operaci horních víček a liposukci podbradku. Výsledek zatím nevidím, všude mám modřiny. Ale musím se ohradit ke kritice MUDr Janíka za arogantní chování. Osobně jsem byla až překvapena jak je milý, příjemný, ohleduplný. Také všechny sestřičky byly neskutečně příjemné a celé se mi to zdálo absurdní???? Jak se všichni starali a pečovali. Takže já můžu s čistým svědomím doporučit.

• K
      Umístění: KLINIKA LLC - plastická chirurgie a Laserové léčebné centrum OlomoucSlužby: konzultace

Byla jsem uz za svuj zivot u nekolika odbornych lekaru, mam za sebou plastiku nosu, vypln rtu, vse s kazdym naproste v poradku vcetne mileho a profesionalniho jednani. Pan doktor pro me byl ocistec, nejvice arogantni clovek, jakeho jsem snad poznala, nulova pokora, nulove emaptie a vciteni se do pacienta. Zbytecna cesta, nafta, cas, energie. Dokaze cloveka naprosto rozhodit, ze sotva v poradku dojede domu. Naprosto hrozny pristup a zazitek. Takovy clovek by nemel delat toto povolani. Znam zadaneho pana profesora v oblasti plast. chirurgie, ktery by mohl byt arogantnim diky svym uspechum, ale neni...opravdu doktor na urovni a mily velkorysy clovek. Tento pan doktor je vsak pravy opak, jeste ze nezachranuje zivoty, avsak jeho ostrym vyjadrovanim by na nem nekomu mohl zpusobit ujmu, coz on si absolutne neuvedomuje. Neuvedomuje si ani to, ze clovek u nej mohl chtit nechat v budoucnu i velke sumy za jine zakroky jako je augmentace atd. ovsem sem uz nikdy.

Podívejte se na všechny názory (53) na lékaře

• Marta Hrbáčková

Dermatolog, MUDr.

• S
      Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrumSlužby: odstranění znamének

Paní doktorka velice příjemná!! Dcera měla ze zákroku strach, ale během pár sekund se vše změnilo. Velice profesionální a bezbolestný zákrok. Všem doporučuji!!!

• Jsem velmi spokojena s laskavým chováním paní doktorky i její asistující sestřičky, které rozptýlilo i tu trochu strachu z očekávaného zákroku.Výkon byl proveden maximálně šetrně a vysoce profesionálně.Při další potřebě ošetření se obrátím jen k paní doktorce a určitě doporučím dále.Přeji hodně profesních i osobních úspěchů a děkuji za její péči.MUDr Ludmila Vymazalová

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Bronislav Vřeský

Plastický Chirurg, Chirurg, MUDr.

• A
      Umístění: Silesia Medical s.r.o.Služby: plastická chirurgie

Pan primář Vřeský je úžasný nejen jako operatér, ale i jako člověk. Díky recenzím a zkušenostem ve svém okolí jsem byla rozhodnuta jít k panu Vřeskému už dlouho a rozhodně nelituji, ba naopak. S prsy jsem maximálně spokojená. Děkuji, pane primáři za splnění snu.

• M
      Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrumSlužby: Zmenšení prsou

2..10.2019 jsem u pana dr. Vřeského podstoupila zmenšení prsou z vel. 85H na 85C, bohužel nejsem spokojená s výsledkem co se týká tvaru, hojení, ani s přístupem celkově. Hned po operaci jsem říkala, že mě strašně štipe jedna bradavka, stále mi bylo tvrzeno, že vše je ok. I když jsem měla podezření na nekróza bradavky. Nakonec se toto potvrdilo. Takže mám dvorec a bradavku na jednom prsu zdeformovanou. Navíc jsem měla v tom prsu zánět, který pan doktor řešil až po delší době, ne hned, takže rozřiznout, vyčistit, zašít. Udělala se mi píštěl, ze které stále vytéká hnis, chodím na převazy celkem cca co 3 dny a už jsem z toho otrávená. Myslím, že tato operace je celkem nepovedená a jsem velice zklamaná.

Podívejte se na všechny názory (84) na lékaře