(176 názorů)

Sady Svobody 4

74601 , Opava , moravskoslezský

Litovelská 26

77900 , Olomouc , olomoucký

KLINIKA LLC je první nestátní zdravotnické zařízení na severní Moravě, zabývající se léčbou spojenou s využíváním laserové technologie. V Ostravě působí od roku 1995, od roku 2000 má pobočku také v Olomouci, od února roku 2005 v Opavě a v roce 2006 vznikla první zahraniční pobočka v Polsku - Cieszyn. Mezi ostatními obdobnými centry má KLINIKA LLC naprostou prioritu jednak ve vybavení laserovými přístroji a také komplexností služeb, které napomáhají klientům udržet si jejich zdraví a krásu. Celý tým lékařů KLINIKY LLC je na vysoké odborné úrovni. Lékaři se účastní mnoha vědeckých konferencí v ČR i v zahraničí. Jako první na severní Moravě obdržela právě KLINIKA LLC akreditaci ČLS pro laserovou chirurgii a zároveň je držitelem označení "Centre of excelence" od americké organizace pro využívání laserů v medicíně.

Naše vybavení

• Laserový přístroj M22
  • Vital injektor

Zákroky

• PLASTICKÁ CHIRURGIE
  • Celulitida a tvarování postavy
  • MACROLANE
  • Modelace postavy - LIPOSUKCE
  • Ochablost kůže v obličeji a na krku
  • Operace nosu

• obezita

Typ zařízení

• klinika

Lékař: Prim. MUDr. Igor Janík Jiný

Pan MUDr. Janík je lidský,profesionální a neměla bych problém se na něj obrátit s jakýkoliv problémem. Na konzultaci mi bylo vše skvěle vysvětleno a na konci listopadu jsem podstoupila odstranění jizev na obličeji. Skvělý lékař a ze srdce děkuji. DOPORUČUJI

Lékař: MUDr. Bronislav Vřeský Jiný

U pana doktora jsem byla na zvětšení prsou v roce 2016 a prsa mám do dneška krásné bez jakýchkoliv problémů. Můžu jen doporučit.

Lékař: MUDr. Bronislav Vřeský Jiný

Najlepszy chirurg jakiego znam w dodatku bardzo sympatyczny! Do doktora jechałam aż 400 km i warto było. Mam piękne piersi. Jestem szczęśliwa.Dziękuję Dziękuję Dziękuję

W
    Lékař: Prim. MUDr. Igor Janík Jiný

Najlepszy chirurg! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, posiada świetne wyczucie końcowego efektu, widać że praca to jego pasja. Bardzo sympatyczny, stara się w pełni wsłuchać w problemy pacjenta i pomóc, doradzić to co najlepsze.

Lékař: MUDr. Bronislav Vřeský Jiný

Skvělý, opravdu milý lékař. Se zákrokem jsem maximálně spokojená. Pan Dr. Je pečlivý, starostlivý a opravdu pozorný. Vřele doporučuji

Lékař: MUDr. Bronislav Vřeský Jiný

Za mne špička ve svém oboru. Milý, lidsky, vše perfektně vysvětli. Povídá se o něm, ze preferuje větší prsa. Není to pravda. Přesně jak jsem řekla,tak udelal a sám mi řekl, ze je to akorat a do větších by v mem případě nesel. Více takových laskavým doktoru se srdcem na právem místě. Přesně vi co děla. Moc moc dekuji ještě jednou a jsem velice spokojena!!!

Lékař: MUDr. Bronislav Vřeský Jiný

Mám od pana doktora víčka jsem velice spokojená rekonvescence jako u všeho je u každého jiná po operaci jsem měla jizvu a ta se panu doktorovi nelíbila udělal laiser zdarma mám kukadla v 50 jak v 18 je to odborník .pokud se povede našetrit na zákrok jiný tak jedině pan primař.DOPORUCUJI

Lékař: Prim. MUDr. Igor Janík Laserové sklerotizace

Jestem bardzo zadowolona z całego efektu zabiegu, wszystko wyszło przepięknie, z czystym sumieniem polecam Pana dr. Igora Janika, bardzo się stara i jest to naprawdę świetny fachowiec. Polecam

Lékař: MUDr. Bronislav Vřeský Jiný

Nejlepsi v oboru. Krasna prsa i po 8 letech od operace.... Uzasny clovek, empaticky.. Vidno ze mu nejde o business ale o cloveka jako takoveho... Navic si vsiml rizikoveho znamenka a rovnou odstranil...doktor VALKA si muze pristupem vzit jen priklad z pana Vreskeho... Mile na nej vzpominam. Jeste jednou po letech.. Velke DĚKUJI. Posilam Pozdrav ze Znojma :)

Lékař: MUDr. Bronislav Vřeský Jiný

U pana doktora jsem byla na plastice nosu a nemohu se přestat koukat do zrcadla. Splnilo to mé očekávání a vlastně je ještě hezčí než jsem čekala :-) ! Pan doktor je moc hodný a já už bych nikdy nešla k nikomu jinému! Moc děkuji!