(19 názorů)

Sady Svobody 4

74601 , Opava , moravskoslezský

Litovelská 26

77900 , Olomouc , olomoucký

KLINIKA LLC je první nestátní zdravotnické zařízení na severní Moravě, zabývající se léčbou spojenou s využíváním laserové technologie. V Ostravě působí od roku 1995, od roku 2000 má pobočku také v Olomouci, od února roku 2005 v Opavě a v roce 2006 vznikla první zahraniční pobočka v Polsku - Cieszyn. Mezi ostatními obdobnými centry má KLINIKA LLC naprostou prioritu jednak ve vybavení laserovými přístroji a také komplexností služeb, které napomáhají klientům udržet si jejich zdraví a krásu. Celý tým lékařů KLINIKY LLC je na vysoké odborné úrovni. Lékaři se účastní mnoha vědeckých konferencí v ČR i v zahraničí. Jako první na severní Moravě obdržela právě KLINIKA LLC akreditaci ČLS pro laserovou chirurgii a zároveň je držitelem označení "Centre of excelence" od americké organizace pro využívání laserů v medicíně.

Naše vybavení

• Laserový přístroj M22
  • Vital injektor

Zákroky

• PLASTICKÁ CHIRURGIE
  • Celulitida a tvarování postavy
  • MACROLANE
  • Modelace postavy - LIPOSUKCE
  • Ochablost kůže v obličeji a na krku
  • Operace nosu

• obezita

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Marta Hrbáčková odstraňování znamének

Paní doktorka je moc milá a příjemná. Byla jsem u ní na odstranění znamének. Vše mi důkladně vysvětlila a sdělila mi, která znaménka odstraníme laserem, a která by neměly smysl odstraňovat protože jsou spíše na vyříznutí a po laseru by se opět vrátily. Což velice oceňuji. Ihned jsem se objednala na laserové ošetření na jizvičky po akné a musím říct, že jsem opět Mooc spokojená.

Lékař: MUDr. Bronislav Vřeský Jiný

Před měsícem operace horních víček. Pan doktor top!! Přístup, komunikace a výsledek úžasný!!Jsem víc než spokojená.

Lékař: MUDr. Bronislav Vřeský Jiný

U pana doktora jsem byla na zvětšení prsou v roce 2016 a prsa mám do dneška krásné bez jakýchkoliv problémů. Můžu jen doporučit.

Lékař: MUDr. Bronislav Vřeský Jiný

Najlepszy chirurg jakiego znam w dodatku bardzo sympatyczny! Do doktora jechałam aż 400 km i warto było. Mam piękne piersi. Jestem szczęśliwa.Dziękuję Dziękuję Dziękuję

W
    Lékař: Prim. MUDr. Igor Janík Jiný

Najlepszy chirurg! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, posiada świetne wyczucie końcowego efektu, widać że praca to jego pasja. Bardzo sympatyczny, stara się w pełni wsłuchać w problemy pacjenta i pomóc, doradzić to co najlepsze.

Lékař: MUDr. Bronislav Vřeský Jiný

Skvělý, opravdu milý lékař. Se zákrokem jsem maximálně spokojená. Pan Dr. Je pečlivý, starostlivý a opravdu pozorný. Vřele doporučuji

Lékař: MUDr. Bronislav Vřeský Jiný

Za mne špička ve svém oboru. Milý, lidsky, vše perfektně vysvětli. Povídá se o něm, ze preferuje větší prsa. Není to pravda. Přesně jak jsem řekla,tak udelal a sám mi řekl, ze je to akorat a do větších by v mem případě nesel. Více takových laskavým doktoru se srdcem na právem místě. Přesně vi co děla. Moc moc dekuji ještě jednou a jsem velice spokojena!!!

Lékař: MUDr. Bronislav Vřeský Jiný

Mám od pana doktora víčka jsem velice spokojená rekonvescence jako u všeho je u každého jiná po operaci jsem měla jizvu a ta se panu doktorovi nelíbila udělal laiser zdarma mám kukadla v 50 jak v 18 je to odborník .pokud se povede našetrit na zákrok jiný tak jedině pan primař.DOPORUCUJI

Lékař: MUDr. Bronislav Vřeský Jiný

U pana doktora jsem byla na plastice nosu a nemohu se přestat koukat do zrcadla. Splnilo to mé očekávání a vlastně je ještě hezčí než jsem čekala :-) ! Pan doktor je moc hodný a já už bych nikdy nešla k nikomu jinému! Moc děkuji!

Lékař: Prim. MUDr. Igor Janík Jiný

Vážení, když tady čtu ty příspěvky, tak jsem se rozhodla napsat také ten svůj. Před mnoha léty jsem byla na této klinice na operaci odstranění hemeroidů, protože jsem roky trpěla bolesti. Tato operace nebyla vůbec příjemná a to jak po psychické, tak po fyzické stránce, ale díky Mudr Janíkovi, který mne operoval musím opravdu napsat, že jsem netrpěla žádnými pooperačními bolesti a Mudr Janík se choval velice profesionálně a lidský. Na tento zákrok jsem byla asi před 10 léty a do dnešního dne nemám žádné problémy. Tím bych chtěla napsat, že zákrok byl proveden perfektně. Dana