Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře

Jak to funguje?

Poliklinika Olomouc s.r.o.

třída Svobody 1067/32

779 00 , Olomouc , olomoucký

Poliklinika Olomouc s.r.o. je nestátním zdravotnickým zářízením.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Dagmar Marková Jiný

Naprosto úžasná paní doktorka
    i sestřička. Milý a lidský přístup. Pokud bude ještě někdy potřeba,tak vím,kam jít.Děkuji

Lékař: MUDr. Danuše Jirátková Jiný

Paní doktorka je opravdový odborník. Moc mi pomohla, pochopila, vždy si na mě udělala čas, aby zjistila, jak nejlépe mi má pomoci. Je to skvělý člověk a empatie jí rozhodně nechybí. Vystřídal jsem tři doktory a čtvrtým je paní Danuše, která už mi zůstane. Nedám na ni dopustit. Mě osobně sedí nejvíc. Chápu, že někomu tady nesedí, ale každému se každý zřejmě nezavděčí. Já jsem opravdu spokojený jak nikdy předtím.

Lékař: MUDr. Lea Šmídová Jiný

Skvělý stomatolog. Vstřícná a především rychlá, komunikativní a ochotná. Vždy vysvětlí a je nápomocna hledání řešení. Řadu let má v péči celou naši rodinu a jsme všichni velmi spokojeni. Vřele doporučuji.

Lékař: MUDr. Jaromír Zouhar Jiný

Naprostá spokojenost, ať už se jedná o přístup, rady, vyšetření. Již jsem pacientem několik let, naprosto mi to vyhovuje neměnila bych. Není co vytknout.

Lékař: MUDr. Karel Grepl Jiný

Na urologii jsem byl poprvé, šel jsem s malou obavou, jak bude vyšetření probíhat. Pan doktor vše podrobně vysvětlil tak, že i lajk pochopil, provedl řadu vyšetření, oznámil co bude vyšetřovat, jak bude vyšetřovat a jak se bude pokračovat dál. Z přístupu jsem byl nadšený. Skvělou, příjemnou atmosféru dokreslila sestřička :-)

Lékař: MUDr. Dagmar Přikrylová Jiný

Pani Dagmar Prikrylova skvela hodna lidska mila doktorka.Od te doby co ji prevzali Cupalkova a Nemecek katastrofa jsem nestastna chci svoji pani doktorku zpet.

Ž
    Lékař: MUDr. Danuše Pínová Jiný

I diky paní doktorce se mi podařilo kojit paní doktorka neřeší nějaké tabulky a přibírání! Pro ni je každé dítě individuální osobnost. Její pristup je super

Lékař: MUDr. Ondřej Kroupa ošetření úrazů

Pan doktor i paní sestřička jsou profesionálové s dlouholetými zkušenostmi a lidským přístupem. Oběma synům 2 a 4 roky zašíval tržnou ránu na hlavě. Vše proběhlo v pořádku, dokonce i s úsměvem. Synové se s k němu s radostí vraceli i na vytahování stehů, takže i při tak náročné situaci neměli nepříjemný zážitek. Rána vždy krásně srostla a jizva není téměř vidět. Pan doktor má skvělý přístup k dětem a umí navázat kontakt. Návštěvu vřele doporučuji.

Lékař: MUDr. Ondřej Kroupa aplikace naušnic

K panu doktorovi chidime cela rodina již několik let, naušnice píchal mně ,dceři i snaše, dcera ma 3x naušnici od pana doktora, vždy v naprostem pořadku, pan doktor svou praci pokaždé odvedl profesionalni s úsměvem. Sestřička je rovněž velmi profesionalni a usměvava. Ještě se nestalo,že by nam v teto ordinaci nebyla lečba profesionalni provedena! Vice takovych lékařů a sestřiček a naše zdravotnictvi vzkvétá. Od nás jen a jen velka pochvala a díky!

G
    Lékař: MUDr. Ondřej Kroupa aplikace naušnic

K panu doktorovi Kroupovi chodíme celá rodina již několik let. Vždy byl velice ochotný a snažil se nám pomoci. Manžel se dlouho léčil s bolestmi v rameni a pan doktor mu hodně pomohl díky rázové vlně. Naposledy jsme u něj byli se svojí čtyřměsíční dcerou kvůli nastřelení náušniček. Celá akce proběhla rychle, bezbolestně a bylo vidět, že to má pan doktor v oku. S výsledkem jsme moc spokojeni a určitě bychom ho doporučili, protože v něj máme velkou důvěru. Nejen pan doktor, ale i sestřička mají velice pozitivní přístup jak k dospělým, tak i k dětem, kde je trpělivosti opravdu třeba.