Zobrazit lékaře

Poliklinika Olomouc s.r.o. je nestátním zdravotnickým zářízením. Více

Poliklinika Olomouc s.r.o.

třída Svobody 1067/32

779 00 , Olomouc , olomoucký

Poliklinika Olomouc s.r.o. je nestátním zdravotnickým zářízením.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• J
    Lékař: MUDr. Jaromír Zouhar Jiný

Naprostá spokojenost, ať už se jedná o přístup, rady, vyšetření. Již jsem pacientem několik let, naprosto mi to vyhovuje neměnila bych. Není co vytknout.

• V
    Lékař: MUDr. Karel Grepl Jiný

Na urologii jsem byl poprvé, šel jsem s malou obavou, jak bude vyšetření probíhat. Pan doktor vše podrobně vysvětlil tak, že i lajk pochopil, provedl řadu vyšetření, oznámil co bude vyšetřovat, jak bude vyšetřovat a jak se bude pokračovat dál. Z přístupu jsem byl nadšený. Skvělou, příjemnou atmosféru dokreslila sestřička :-)

• M
    Lékař: MUDr. Dagmar Přikrylová Jiný

Pani Dagmar Prikrylova skvela hodna lidska mila doktorka.Od te doby co ji prevzali Cupalkova a Nemecek katastrofa jsem nestastna chci svoji pani doktorku zpet.

• Ž
    Lékař: MUDr. Danuše Pínová Jiný

I diky paní doktorce se mi podařilo kojit paní doktorka neřeší nějaké tabulky a přibírání! Pro ni je každé dítě individuální osobnost. Její pristup je super

• A
    Lékař: MUDr. Ondřej Kroupa ošetření úrazů

Pan doktor i paní sestřička jsou profesionálové s dlouholetými zkušenostmi a lidským přístupem. Oběma synům 2 a 4 roky zašíval tržnou ránu na hlavě. Vše proběhlo v pořádku, dokonce i s úsměvem. Synové se s k němu s radostí vraceli i na vytahování stehů, takže i při tak náročné situaci neměli nepříjemný zážitek. Rána vždy krásně srostla a jizva není téměř vidět. Pan doktor má skvělý přístup k dětem a umí navázat kontakt. Návštěvu vřele doporučuji.

• R
    Lékař: MUDr. Ondřej Kroupa aplikace naušnic

K panu doktorovi chidime cela rodina již několik let, naušnice píchal mně ,dceři i snaše, dcera ma 3x naušnici od pana doktora, vždy v naprostem pořadku, pan doktor svou praci pokaždé odvedl profesionalni s úsměvem. Sestřička je rovněž velmi profesionalni a usměvava. Ještě se nestalo,že by nam v teto ordinaci nebyla lečba profesionalni provedena! Vice takovych lékařů a sestřiček a naše zdravotnictvi vzkvétá. Od nás jen a jen velka pochvala a díky!

• G
    Lékař: MUDr. Ondřej Kroupa aplikace naušnic

K panu doktorovi Kroupovi chodíme celá rodina již několik let. Vždy byl velice ochotný a snažil se nám pomoci. Manžel se dlouho léčil s bolestmi v rameni a pan doktor mu hodně pomohl díky rázové vlně. Naposledy jsme u něj byli se svojí čtyřměsíční dcerou kvůli nastřelení náušniček. Celá akce proběhla rychle, bezbolestně a bylo vidět, že to má pan doktor v oku. S výsledkem jsme moc spokojeni a určitě bychom ho doporučili, protože v něj máme velkou důvěru. Nejen pan doktor, ale i sestřička mají velice pozitivní přístup jak k dospělým, tak i k dětem, kde je trpělivosti opravdu třeba.

• E
    Lékař: MUDr. Ondřej Kroupa aplikace naušnic

U pana doktora Kroupy jsme byli nastřelit náušničky naší roční dceři. Vůbec si ouška předem nepřeměřil, nezaznačil fixou, jak by mělo být zvykem, ale rovnou přešel k nastřelení. Protože dcera hodně plakala (jako každé miminko po nastřelení), výsledek jsme zkoumali až doma a hodně jsme se zděsili. Levá náušnice byla úplně mimo, dokonce až na úrovni, kam se nastřeluje druhá náušnice. Pravá náušnice nebyla tak hrozná, ale také dost na hraně a určitě ne na správném místě. Každý, kdo viděl dceru osobně nebo na fotce, se zhrozil, jak nám ty náušnice nastřelili. Psali jsme s fotkami i do poradny pro nastřelování náušnic, odkud nám přišla odpověď, že tak špatně nastřelenou náušnici ještě neviděli a že ji máme ihned vytáhnout, aby dírky zarostly a vyrazit jinam. Nechápali, jak nás s takovým výsledkem mohl pan doktor pustit domů a zkasírovat o 500 Kč. Druhá náušnice byla podle paní také hodně špatně nastřelená, což by se více projevilo s růstem ouška. 5 dní po zákroku jsme konečně zastihli pana doktora v práci (volali jsme opakovaně hned od druhého dne, jedna zbytečná návštěva i osobně). Druhá návštěva byla velmi krátká, ale nepříjemná. Pan doktor nám otráveně podával fixu, ať si teda zaznačíme sami, kam to chceme píchnout (dírky samozřejmě nebyly ještě ani náhodou zarostlé a už by nám chtěl píchat další vedle!). Slušně jsme se omluvili, že bychom rádi zpátky peníze a že už mu nedůvěřujeme a půjdeme po zahojení jinam. Peníze nám vrátil, co mě ale hodně zklamalo, bylo to, že vůbec nechtěl vidět ouška, aby se přesvědčil, že byla píchnutá opravdu hodně špatně a že nejsme žádní zbyteční stěžovatelé kvůli hlouposti. Omluva bohužel taky žádná. Každý může mít špatný den, chybování je lidské, ale minimálně zajímat se o to, co jsem udělal špatně a omluvit se, je na místě.

• F
    Lékař: MUDr. Ondřej Kroupa ošetření úrazů

U pana doktora Kroupy jsem byl kdysi v roce 2012 se zapichnutym drátem pod kůži.Predepsal mi lék Augmentin. Asi ani neví že mi tímto lékem kromě zranění vyléčil asi 15 let trvající nemoc kterou nedokázala moje obv. lékařka správně identifikovat. Všechna vyšetření (krev,moc,Štítná žláza ,žlučník ap)byla negativní. Vážil jsem sotva 60kg a trpěl dál.Po požití léků Augmentin došlo (hrozným průjmem)pravděpodobně k uvolnění nějaké asi 'bakterialni cysty'" ve střevě a obnovení normálního stavu.Mudr.Kroupa by měl být odměněn.

• P
    Lékař: MUDr. Pavel Stollár Nateklé koleno

Musím pochválit pana doktora za příjemné chování ke mně. I sestřička měla dobrou náladu. Přišel jsem s levým kolenem po upadnutí a měl jsem malinko přetrhané vazy ale na operaci jsem nebyl. ve FN Olomouc říkali že si s tím tělo poradí samo. Přišel jsem k panu Stollárovi poprvé. Hned jak viděl koleno okamžitě řekl co mu je a hned začal jednat. Vše na pohled uhodl i množství tekutiny kolik mi z něj vzal. Zatím mám první zkušenost a snad se nevyplní jedno z jeho negativních hodnocení. Jen tak dál pane doktore.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu