Zobrazit lékaře

Poliklinika Olomouc s.r.o. je nestátním zdravotnickým zářízením. Více

O nás

Ordinace

Poliklinika Olomouc s.r.o.

třída Svobody 1067/32

779 00 , Olomouc , olomoucký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poliklinika Olomouc s.r.o. je nestátním zdravotnickým zářízením.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
31 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Danuše Jirátková Jiný

  Paní doktorka je opravdový odborník. Moc mi pomohla, pochopila, vždy si na mě udělala čas, aby zjistila, jak nejlépe mi má pomoci. Je to skvělý člověk a empatie jí rozhodně nechybí. Vystřídal jsem tři doktory a čtvrtým je paní Danuše, která už mi zůstane. Nedám na ni dopustit. Mě osobně sedí nejvíc. Chápu, že někomu tady nesedí, ale každému se každý zřejmě nezavděčí. Já jsem opravdu spokojený jak nikdy předtím.


  H
  Lékař: MUDr. Lea Šmídová Jiný

  Skvělý stomatolog. Vstřícná a především rychlá, komunikativní a ochotná. Vždy vysvětlí a je nápomocna hledání řešení. Řadu let má v péči celou naši rodinu a jsme všichni velmi spokojeni. Vřele doporučuji.


  J
  Lékař: MUDr. Jaromír Zouhar Jiný

  Naprostá spokojenost, ať už se jedná o přístup, rady, vyšetření. Již jsem pacientem několik let, naprosto mi to vyhovuje neměnila bych. Není co vytknout.


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Karel Grepl Jiný

  Na urologii jsem byl poprvé, šel jsem s malou obavou, jak bude vyšetření probíhat. Pan doktor vše podrobně vysvětlil tak, že i lajk pochopil, provedl řadu vyšetření, oznámil co bude vyšetřovat, jak bude vyšetřovat a jak se bude pokračovat dál. Z přístupu jsem byl nadšený. Skvělou, příjemnou atmosféru dokreslila sestřička :-)


  M
  Lékař: MUDr. Dagmar Přikrylová Jiný

  Pani Dagmar Prikrylova skvela hodna lidska mila doktorka.Od te doby co ji prevzali Cupalkova a Nemecek katastrofa jsem nestastna chci svoji pani doktorku zpet.


  Ž
  Lékař: MUDr. Danuše Pínová Jiný

  I diky paní doktorce se mi podařilo kojit paní doktorka neřeší nějaké tabulky a přibírání! Pro ni je každé dítě individuální osobnost. Její pristup je super


  A
  Lékař: MUDr. Ondřej Kroupa ošetření úrazů

  Pan doktor i paní sestřička jsou profesionálové s dlouholetými zkušenostmi a lidským přístupem. Oběma synům 2 a 4 roky zašíval tržnou ránu na hlavě. Vše proběhlo v pořádku, dokonce i s úsměvem. Synové se s k němu s radostí vraceli i na vytahování stehů, takže i při tak náročné situaci neměli nepříjemný zážitek. Rána vždy krásně srostla a jizva není téměř vidět. Pan doktor má skvělý přístup k dětem a umí navázat kontakt. Návštěvu vřele doporučuji.


  R
  Lékař: MUDr. Ondřej Kroupa aplikace naušnic

  K panu doktorovi chidime cela rodina již několik let, naušnice píchal mně ,dceři i snaše, dcera ma 3x naušnici od pana doktora, vždy v naprostem pořadku, pan doktor svou praci pokaždé odvedl profesionalni s úsměvem. Sestřička je rovněž velmi profesionalni a usměvava. Ještě se nestalo,že by nam v teto ordinaci nebyla lečba profesionalni provedena! Vice takovych lékařů a sestřiček a naše zdravotnictvi vzkvétá. Od nás jen a jen velka pochvala a díky!


  G
  Lékař: MUDr. Ondřej Kroupa aplikace naušnic

  K panu doktorovi Kroupovi chodíme celá rodina již několik let. Vždy byl velice ochotný a snažil se nám pomoci. Manžel se dlouho léčil s bolestmi v rameni a pan doktor mu hodně pomohl díky rázové vlně. Naposledy jsme u něj byli se svojí čtyřměsíční dcerou kvůli nastřelení náušniček. Celá akce proběhla rychle, bezbolestně a bylo vidět, že to má pan doktor v oku. S výsledkem jsme moc spokojeni a určitě bychom ho doporučili, protože v něj máme velkou důvěru. Nejen pan doktor, ale i sestřička mají velice pozitivní přístup jak k dospělým, tak i k dětem, kde je trpělivosti opravdu třeba.


  E
  Lékař: MUDr. Ondřej Kroupa aplikace naušnic

  U pana doktora Kroupy jsme byli nastřelit náušničky naší roční dceři. Vůbec si ouška předem nepřeměřil, nezaznačil fixou, jak by mělo být zvykem, ale rovnou přešel k nastřelení. Protože dcera hodně plakala (jako každé miminko po nastřelení), výsledek jsme zkoumali až doma a hodně jsme se zděsili. Levá náušnice byla úplně mimo, dokonce až na úrovni, kam se nastřeluje druhá náušnice. Pravá náušnice nebyla tak hrozná, ale také dost na hraně a určitě ne na správném místě. Každý, kdo viděl dceru osobně nebo na fotce, se zhrozil, jak nám ty náušnice nastřelili. Psali jsme s fotkami i do poradny pro nastřelování náušnic, odkud nám přišla odpověď, že tak špatně nastřelenou náušnici ještě neviděli a že ji máme ihned vytáhnout, aby dírky zarostly a vyrazit jinam. Nechápali, jak nás s takovým výsledkem mohl pan doktor pustit domů a zkasírovat o 500 Kč. Druhá náušnice byla podle paní také hodně špatně nastřelená, což by se více projevilo s růstem ouška. 5 dní po zákroku jsme konečně zastihli pana doktora v práci (volali jsme opakovaně hned od druhého dne, jedna zbytečná návštěva i osobně). Druhá návštěva byla velmi krátká, ale nepříjemná. Pan doktor nám otráveně podával fixu, ať si teda zaznačíme sami, kam to chceme píchnout (dírky samozřejmě nebyly ještě ani náhodou zarostlé a už by nám chtěl píchat další vedle!). Slušně jsme se omluvili, že bychom rádi zpátky peníze a že už mu nedůvěřujeme a půjdeme po zahojení jinam. Peníze nám vrátil, co mě ale hodně zklamalo, bylo to, že vůbec nechtěl vidět ouška, aby se přesvědčil, že byla píchnutá opravdu hodně špatně a že nejsme žádní zbyteční stěžovatelé kvůli hlouposti. Omluva bohužel taky žádná. Každý může mít špatný den, chybování je lidské, ale minimálně zajímat se o to, co jsem udělal špatně a omluvit se, je na místě.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Došlo k chybě, zkuste to znovu