Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Poliklinika Olomouc s.r.o. je nestátním zdravotnickým zářízením. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Olomouc s.r.o.

třída Svobody 1067/32

779 00 , Olomouc , olomoucký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poliklinika Olomouc s.r.o. je nestátním zdravotnickým zářízením.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  I
  Lékař: MUDr. Jiřina Stránělová Jiný

  Paní doktorka je skvělá a velice empaticka, milá a komunikuje při vyšetření a tím s vámi hledá důvod i příčinu. A pokud si není jistá, okamžitě vám poradí speciologicke vyšetření,třeba CT ve FN. Což mi velmi pomohlo, když mi na CT zjistili, že je to jen hemangliom na játrech (smotek cevicek na jatrech) ,a jsem v klidu. Doporucuji ji vsem!!! Je velice vstřícná a empaticka

  M
  Lékař: MUDr. Pavel Stollár Jiný

  Arogance, nezájem - takřka vyhazov z ordinace.behem hodiny v jiné ambulanci komplet vyšetření, doporučená léčba - úspěšná!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Jaromír Zouhar Jiný

  Na pana doktora nedám dopustit. Dost mi pomohl se všemi problémy, které jsem měla. Jsem mu vděčná za jeho přístup a ochotu.

  O
  Lékař: MUDr. Michaela Doleželová Jiný

  Paní doktorka mi dnes opravdu zázračně pomohla, jak se píše i jinde, je opravdový odborník. V rámci chirurgického zákroku, který mi byl naprosto zrucně a profesionálně odveden, projevila také empatii a citlivost. Nakonec dodám, že ač nespěchala, byla velmi rychle hotova a já necítil žádnou bolest.

  M
  Lékař: MUDr. Dagmar Marková Jiný

  Naprosto úžasná paní doktorka
  i sestřička. Milý a lidský přístup. Pokud bude ještě někdy potřeba,tak vím,kam jít.Děkuji

  J
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Danuše Jirátková Jiný

  Paní doktorka je opravdový odborník. Moc mi pomohla, pochopila, vždy si na mě udělala čas, aby zjistila, jak nejlépe mi má pomoci. Je to skvělý člověk a empatie jí rozhodně nechybí. Vystřídal jsem tři doktory a čtvrtým je paní Danuše, která už mi zůstane. Nedám na ni dopustit. Mě osobně sedí nejvíc. Chápu, že někomu tady nesedí, ale každému se každý zřejmě nezavděčí. Já jsem opravdu spokojený jak nikdy předtím.

  H
  Lékař: MUDr. Lea Šmídová Jiný

  Skvělý stomatolog. Vstřícná a především rychlá, komunikativní a ochotná. Vždy vysvětlí a je nápomocna hledání řešení. Řadu let má v péči celou naši rodinu a jsme všichni velmi spokojeni. Vřele doporučuji.

  J
  Lékař: MUDr. Jaromír Zouhar Jiný

  Naprostá spokojenost, ať už se jedná o přístup, rady, vyšetření. Již jsem pacientem několik let, naprosto mi to vyhovuje neměnila bych. Není co vytknout.

  V
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Karel Grepl Jiný

  Na urologii jsem byl poprvé, šel jsem s malou obavou, jak bude vyšetření probíhat. Pan doktor vše podrobně vysvětlil tak, že i lajk pochopil, provedl řadu vyšetření, oznámil co bude vyšetřovat, jak bude vyšetřovat a jak se bude pokračovat dál. Z přístupu jsem byl nadšený. Skvělou, příjemnou atmosféru dokreslila sestřička :-)

  M
  Lékař: MUDr. Dagmar Přikrylová Jiný

  Pani Dagmar Prikrylova skvela hodna lidska mila doktorka.Od te doby co ji prevzali Cupalkova a Nemecek katastrofa jsem nestastna chci svoji pani doktorku zpet.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu