Zobrazit lékaře

Poliklinika Olomouc s.r.o. je nestátním zdravotnickým zářízením. Více

Poliklinika Olomouc s.r.o.

třída Svobody 1067/32

779 00, Olomouc, olomoucký

Poliklinika Olomouc s.r.o. je nestátním zdravotnickým zářízením.

Typ zařízení

• klinika

• Dagmar Marková

Chirurg, MUDr.

• Moc fajn lékařka. Moc mi pomohla. Vždy vstřícná a obětavá. I humor má skvělý...

• L

Opakovaně jsem lékařku navštívila v ordinaci i na operačním sále.Vždy byla příjemná,klidná atmosféra.S ošetřením a přístupem personálu jsem byla maximálně spokojená.

• Václav Hanák

Internista, MUDr.

• Doktor Hanák je skutečně lékař, který je slušný, umí se představit a ochotně vyhoví pacientovi při jakěkoli nejasnosti. Víc takových lékařů!

• V

Pan doktor je velice vstřícný a ochotný lékař, s příjemným přístupem k pacientovi.
      Pro pacienta udělá maximum.

• Iva Dostálová

Praktický Lékař, MUDr.

• ano, člověk se u ní v čekárně docela nasedí, ale je to výborná paní doktorka a to je hlavní.

• velice dobrá paní doktorka

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jiřina Stránělová

Diagnostik, MUDr.

• S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Poprvé jsem u ní byla náhodně,podruhé jsem se k ní objednala už cíleně a opět se stejným výsledkem.
      Je velmi příjemná, vysoce erudovaná, při vyšetření s vámi komunikuje, vše vysvětlí, neležíte tam jen jako "placka", ale jako člověk. Pokud UZ, jedině u této paní doktorky, je nejlepší.

• M

Je milá a laskavá, je ochotná, všechno vysvětlí a je to NAŠE PAÍ DOKTORKA, kterou máme velmi rády.

• Viktor Bureš

Kardiolog, Internista, MUDr.

• L

Pan doktor je velmi příjrmný, lidský, chápe lidi, kteří se bojí a jako specialista je výborný. Chodím k němu několik let a nikam bych jít už nechtěka.

• Profesionální a lidský přístup. Jen tak dál.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Věra Táborská

Psychiatr, MUDr.

• V

Paní doktorka je příjemná,jeví zájem o pacienta jako o člověka,vždy si udělá čas,snaží se adekvátně nasidit léky či upravit dávkování.Jsem s ní spokojená

• I

Paní doktorka mi už roky pomáhá, je empatická, citlivá a také odborník na svém místě. Díky!

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Danuše Jirátková

Psychiatr, MUDr.

• B

Z přístupu paní doktorky jsem zklamaná, je to u ní narychlo, výrazně změní dávky léků ze dne na den i když se tak má dít postupně, chybí dostatek času a prostoru ke vzájemné komunikaci.

• P

Paní doktorka mi vždycky pomohla, udělala si na mne čas. Má vynikající přehled o lécích a jejích účincích, jako jedna z mála psychiatrů zná přesné interakce mezi léky a k nezaplacení jsou její mnohaleté zkušenosti. S negativními názory zde nesouhlasím.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Jana Švehlíková

Pediatr, MUDr.

• P

Výborný přístup, velká ochota

• J

Moje zkušenost s MUDr. Švehlíkovou je bohužel velmi špatná. Nepoznala infekční mononukleózu při hrozivém nálezu na mandlích, dokonce ani přes přímý dotaz mé matky, zda to nemůže být toto onemocnění.
      Neorientovala se v serologických testech na i.m. Po týdnu trápení jsme navštívily doc. Polcrovou na ORL ve Šternberku, která při pohledu do krku měla okamžitě jasno. Skončila jsem na 14 dní v nemocnici a s poškozením jater na dietě. S následky (snížená výkonnost až únavový syndrom) se potýkám dodnes. Otázkou je, zda by průběh nebyl podobný i při včasné diagnostice, ale každopádně se domnívám, že šlo o pochybení. Událost je stará cca 10 let, tak doufejme, že si paní doktorka mezitím znalosti doplnila.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Pavla Skálová

Gastroenterolog, MUDr.

• V

Dávám dobrý z toho důvodu, že když jsem chtěla injekci na uklidnění, paní doktorka mi řekla, že se dává spíše malým dětem, že zákrok trvá asi 4 minuty a že to určitě zvládnu. A nedostala jsem ani sprej do krku .. tak to nechápu, alespoň ten sprej se přeci dává! Jinak přístup byl milý, všechny mé dotazy mi paní doktorka zodpověděla, i několikrát po sobě, protože jsem byla ještě dost rozrušená.Jsem velký strašpytel :-) Sestřička hodně příjemná, pořád mě chválila a říkala, že už to bude, ať se nebojím plivat sliny do mističky, kterou mi dali pod ústa.Jestli můžu poradit, hodně uvolněně a zhluboka dýchat, hlavně se nesnažit polykat sliny! Pak se nebudete ani tolik dávit :-) pro mě hodně nepříjemný zážitek, ale přežila jsem to a hlavně už vím, co mě ty dva dlouhé roky trápí. Držím pěsti!!!

• K

U mě velká nespokojenost a ne moc profesionální přístu.Byla jsem u paní doktorky s dcerou/17/ na gastru.Po polknutí hadičky se dcera nadavovala když měla hadičku asi v půlce.Lékařka jí vytáhla doslava sní mrštila do lavorku a odešla.Ani slovo nic nechala dceru ležet na lahátku a odešla.Až hodná sestřička našla pár slov útěchy.Při objednání jsem se informovala,že může dostat injekci,ale ani ta jí nebyla nabídnuta.Takový přístup se mi opravdu nelíbí a příště raději vyhledám jiného lékaře.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Blanka Gajová

Internista, Onkolog,

• V

Výborná doktorka, velmi milá, vstřícná, pečuje o pacienty pro mne velke plus! Všem vřele doporučuji!!:)