Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Poliklinika Olomouc s.r.o. je nestátním zdravotnickým zářízením. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Olomouc s.r.o.

třída Svobody 1067/32

779 00 , Olomouc , olomoucký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poliklinika Olomouc s.r.o. je nestátním zdravotnickým zářízením.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  O
  Lékař: MUDr. Michaela Doleželová Jiný

  Paní doktorka mi dnes opravdu zázračně pomohla, jak se píše i jinde, je opravdový odborník. V rámci chirurgického zákroku, který mi byl naprosto zrucně a profesionálně odveden, projevila také empatii a citlivost. Nakonec dodám, že ač nespěchala, byla velmi rychle hotova a já necítil žádnou bolest.


  M
  Lékař: MUDr. Dagmar Marková Jiný

  Naprosto úžasná paní doktorka
  i sestřička. Milý a lidský přístup. Pokud bude ještě někdy potřeba,tak vím,kam jít.Děkuji


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Danuše Jirátková Jiný

  Paní doktorka je opravdový odborník. Moc mi pomohla, pochopila, vždy si na mě udělala čas, aby zjistila, jak nejlépe mi má pomoci. Je to skvělý člověk a empatie jí rozhodně nechybí. Vystřídal jsem tři doktory a čtvrtým je paní Danuše, která už mi zůstane. Nedám na ni dopustit. Mě osobně sedí nejvíc. Chápu, že někomu tady nesedí, ale každému se každý zřejmě nezavděčí. Já jsem opravdu spokojený jak nikdy předtím.


  H
  Lékař: MUDr. Lea Šmídová Jiný

  Skvělý stomatolog. Vstřícná a především rychlá, komunikativní a ochotná. Vždy vysvětlí a je nápomocna hledání řešení. Řadu let má v péči celou naši rodinu a jsme všichni velmi spokojeni. Vřele doporučuji.


  J
  Lékař: MUDr. Jaromír Zouhar Jiný

  Naprostá spokojenost, ať už se jedná o přístup, rady, vyšetření. Již jsem pacientem několik let, naprosto mi to vyhovuje neměnila bych. Není co vytknout.


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Karel Grepl Jiný

  Na urologii jsem byl poprvé, šel jsem s malou obavou, jak bude vyšetření probíhat. Pan doktor vše podrobně vysvětlil tak, že i lajk pochopil, provedl řadu vyšetření, oznámil co bude vyšetřovat, jak bude vyšetřovat a jak se bude pokračovat dál. Z přístupu jsem byl nadšený. Skvělou, příjemnou atmosféru dokreslila sestřička :-)


  M
  Lékař: MUDr. Dagmar Přikrylová Jiný

  Pani Dagmar Prikrylova skvela hodna lidska mila doktorka.Od te doby co ji prevzali Cupalkova a Nemecek katastrofa jsem nestastna chci svoji pani doktorku zpet.


  Ž
  Lékař: MUDr. Danuše Pínová Jiný

  I diky paní doktorce se mi podařilo kojit paní doktorka neřeší nějaké tabulky a přibírání! Pro ni je každé dítě individuální osobnost. Její pristup je super


  A
  Lékař: MUDr. Ondřej Kroupa ošetření úrazů

  Pan doktor i paní sestřička jsou profesionálové s dlouholetými zkušenostmi a lidským přístupem. Oběma synům 2 a 4 roky zašíval tržnou ránu na hlavě. Vše proběhlo v pořádku, dokonce i s úsměvem. Synové se s k němu s radostí vraceli i na vytahování stehů, takže i při tak náročné situaci neměli nepříjemný zážitek. Rána vždy krásně srostla a jizva není téměř vidět. Pan doktor má skvělý přístup k dětem a umí navázat kontakt. Návštěvu vřele doporučuji.


  R
  Lékař: MUDr. Ondřej Kroupa aplikace naušnic

  K panu doktorovi chidime cela rodina již několik let, naušnice píchal mně ,dceři i snaše, dcera ma 3x naušnici od pana doktora, vždy v naprostem pořadku, pan doktor svou praci pokaždé odvedl profesionalni s úsměvem. Sestřička je rovněž velmi profesionalni a usměvava. Ještě se nestalo,že by nam v teto ordinaci nebyla lečba profesionalni provedena! Vice takovych lékařů a sestřiček a naše zdravotnictvi vzkvétá. Od nás jen a jen velka pochvala a díky!


  Došlo k chybě, zkuste to znovu