Doporučení otorinolaryngologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Přerov

• „Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná a má lidský přístup k pacientovi.

Smetanova 11, Přerov Mapa

• Otorinolaryngolog

„je to prijemny clovek a je videt ze sve praci rozumi.doporucuji

Havlíčkova 660, Kroměříž Mapa

Nemocnice Kroměříž

1 názor

„Výborná paní doktorka, velmi profesionálni a lidský přístup, milá a vstřícná sestřička. Velmi hezký vztah k dětem, naše děti vůbec se paní dr nebojí a k paní doktorce se těší. Rodina Peřinova. Více

Horní lán 12/1312
, Olomouc Mapa

Foniatrie Preisová s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„V červnu jsem absolvovala v kroměřížské nemocnici u pana primáře Pára operaci štítné žlázy. Musím zhodnotit vše velmi kladně, jak pana primáře, ostatní doktory i personál. Operace i pobyt v nemocnici naprosto bez problémů, všichni byli příjemní a profesionální. Více

Havlíčkova 660/73, Kroměříž Mapa

Kroměřížská nemocnice a.s (ORL)

• Otorinolaryngolog

„Paní primářka Škodová je velice výborná a zkušená lékařka. Moc mi pomohla, zaslouží si velké díky a to i za to jak vede oddělení a má příjemný personál, který se stará o pacienty na výbornou :) Více

Vojenská nemocnice Olomouc

• „S panem doktorem jsem řešil nové naslouchátko pro svou 98letou prababičku. Pan doktor byl při vyšetření velmi trpělivý, pečlivý a ochotný, navzdory ztížené práci s tak starým pacientem. Máme velmi dobrou zkušenost. Více

Bořivojova 30A, Olomouc Mapa

• Otorinolaryngolog

„Poprvé jsem navštívila ordinaci MUDr. Kunetky s bolestí v uchu a s uchem zalehlým, byla jsem neskutečně mile překvapena. Jednak pan doktor působí neuvěřitelně uklidňujícím dojmem, úžasný pan doktor ze staré školy, který vše vysvětlí, ukáže, a chová se nesmírně empaticky. I sestra, myslím paní Drábková, byla profesionálem na svém místě. Dokonce mě překvapila tím, že si mě pamatovala z doby před cca 20 lety, kdy jsem chodila do jiné ordinace, kde ona tehdy působila. Ordinaci pana doktora Kunetky mohu jen doporučit a ač je to divné, na kontrolu u něj se budu i těšit. Což je u zánětu středního ucha co říct! Více

Budovatelů 6, Přerov Mapa

Odborný lékař otorinolaryngologie

• „Paní doktorku Lahodovou jsem navštívila kvůli přetrvávajícímu problému se sluchem po nehodě na kole, kdy ani po mesíčním pobytu v nemocnici se nedoslýchavost nezlepšovala. Paní doktorka byla opravdu ochotná a jako jedna z mála se mi snažila opravdu pomoci. Při vyšetření zjistila, že mám v uchu krevní sraženinu. Až po jejím vytažení se mi výrazně ulevilo a sluch se částečně zlepšil. Tímto bych jí chtěla ještě jednou poděkovat za ochotu a profesionální přístup. Více

Palackého 13, Olomouc Mapa

• Otorinolaryngolog

„paní doktorka je ůžasná lékařka :) vždycky mi pomůže a poradí, měla sem cistu na záklopce krční a hned mě poslala do nemocnice a já po uzdravění k ní chodím na kontroli. těším se na ní :) Petra Více

Smetanova 11, Přerov Mapa

• Otorinolaryngolog

„s lekářem mám výborné zkušenosti, mohu jen doporučit - je vstřícný a opravdu se zajímá o své pacienty

Sušilova 1505, Holešov Mapa

Ordinace otorinolaryngologie

1 názor

„Doktor Pokorný je výborný lékař, který vždy velmi pečlivě vyšetří a vše vysvětl. Je vynikající a zkušený operatér. Před mou operací mi vše podrobně vylíčil co mě čeká, takže jsem byla naprosto klidná. Plně mu důvěřuji a vřele doporučuji. Více

Vojenská nemocnice Olomouc

• „Paní doktorka bylo moc milá, ochotná a je opravdu skvělá ve svém oboru. Přijala mě s akutním problémem bez problému. Vřele doporučuji! Více

Osecká 309, Lipník nad Bečvou Mapa

1 názor

„K "ušnímu" MUDr Kučera chodím pravidelně pro čištění uši. Jiní mě čištění odmítli dělat nebo mi působili u toho zranění, ale on je opatrný. Také mí jedno měřil sluch.Je to příjemný, srdeční člověk a má zlaté ruce. Byla jsem i u jiných lékařů se stejnou specialitou a on je prostě nejlepší. Více

nám. Národních hrdinů 2, Olomouc Mapa

Poliklinika SPEA