Doporučení gynekologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Přerov

• „Pěkné prostředí,kvalitní péče,vyšetření podle objednaného času bez čekání ,celkově jsem velmi spokojena.

Moravcova, Kroměříž Mapa

Ordinace MUDr. Roman Laštůvka

• „Skvělá paní doktorka. Příjemná, usměvavá, pečlivá, ale hlavně s lidským a citlivým přístupem. Jak gynekologické prohlídky nemusím, tak u ní nemám problém. Vyslechne, poradí, nic nepodceňuje. Opravdu jedna z TOP lékařek. Více

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

• „Nikdy jsem nechtěla chodit na gyne k muži, měla jsem z návštěvy docela stres, ale u pana doktora Skřivánka bylo vše tak přirozené, že mě všechno okamžitě přešlo. Můj problém nebral na lehkou váhu a udělal vše proto, aby mě jej urychleně zbavil. Pan doktor je vtipný, dokáže situaci odlehčit, pacienty zbytečně nestraší - i když u mě to spíše funguje tak, že potřebuji všechny informace (musela jsem se hodně doptávat a stejně jsem odcházela z první návštěvy mírně zmatená), abych vystresovaná právě nebyla (takže u mě malé mínus), Jako mínus (pro někoho plus) hodnotím i to, že snad pro všechny výkony uvádí pacientky do celkové injekční narkózy (neprovádí zákroky v opichu), za mě zbytečná zátěž těla. Celkové narkózy jsem se bála jak čert kříže, nakonec vše proběhlo v pořádku - po přijetí v 7:00 jsem po 9h odcházela s doprovodem domů plně při vědomí a jen s lehkou tupou bolestí v podbřišku. Jsem několik dní po zákroku a v podstatě už na druhý den jsem málem nevěděla, že se tam dole něco dělo, jediné co mi to připomíná je dodržování jistých režimových opatření. U výkonu asistovala velice milá, usměvavá sestřička, dospávací pokoje jsou také velmi příjemné. V případě, že bych musela znovu podstoupit nějaký gyne zákrok, šla bych opět zde. Více

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

• „Pan Doktor je velice empatický a snaží se vše vysvětlit. Vždy, když je nějaký problém, ihned se Vám věnuje. Velké plus je, že klient nečeká dlouho v zaplněné čekárně. Jedinné co bych vytkla, je fakt , že mi schází moderní vybavení a vyšetření krve a moči přímo na místě a zprávy, které pan doktor nedává a člověk neví na čem vlastně je. Více

Wellnerova 3, Olomouc Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Paní doktorku můžu jen doporučit. Přešla jsem k ní 8/2018 od nejmenovaného pana doktora na začátku prvního těhotenství. Paní doktorka je pečlivá a hlavně vyšetření je bez bolesti. Kdykoliv jsem se na něco zeptala vždy mi odpověděla na mou otázku. V těhotenství je její péče výborná a na Utz vždy popsala a ukázala co a jak. Mám u ní 2 těhotenství za sebou. Uvidíme jak to bude u preventivních prohlídek ale myslím že to bude i tak super. Jinak sestřička kolikrát opravdu skládám poklonu. Co vše musí zvládat a stíhat, není to jednoduchá práce. Více

• Moravcova, Kroměříž Mapa

Ordinace MUDr. Roman Laštůvka

• „U pana doktora jsem byla poprvé na 1.screeningu. Vše bylo v pořádku, jeho přístup i odbornost. V ordinaci jsme byli s pritelem i trochu netrpělivou dcerou a úplně v pohodě. Více

Pionýrská 623/20, Olomouc Mapa

Odborný lékař gynekolog

• „Pan doktor je velmi příjemný, vstřícný a rád zodpoví každou mou otázku. A že jich jako prvorodicka mám. :-) Navstevy probíhají bez čekání. Oceňuji také profesionální a empaticky přístup sestricek. Více

Polívkova 625/35,Olomouc, Mapa

GYNEKOLOGIE GEBAUER s.r.o.

• „K panu doktorovi chodím už asi 13 let.Je moc hodný,milý a pečlivej.Takže bych určitě neměnila.A taky všem doporučuji. Více

třída Svobody 1067/32, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc s.r.o.

• „Pan doktor je člověk na svém místě,pečlivý,ochotný,dokáže vše vysvětlit,ale nevnucuje svoje názory,příjemný a velice LIDSKÝ.Jen díky němu mám tři děti a jsem za to vděčná.Odhalil mi genetickou vadu,podpořil,pomohl...DOPORUČUJI Více

Vejvanovského 374/2, Kroměříž Mapa

• „Dobrý večer. Jen jsem Vám chtěla poděkovat za Vaši péči během celého mého těhotenství. Že jste mě odrodil a vyšel mi vstříc skrze termín porodu, že jsem nemusela mít ty šílené svorky...Za Vaše milé chování a každý mily úsměv, když člověk vstoupí do Vaši ordinace :). Pan kolega od vedle se má ještě co učit...Rano jsem Vám zapomněla poděkovat. Tak alespoň touto cestou. Ještě jednou Vám za vše děkuji! . Daňková Více

Horní Lán 1310/10, Olomouc Mapa

NEUMED gynekologická ambulance s.r.o.

• Gynekolog, Sexuolog

„Pan doktor je pečlivý,problém který je třeba řešit řeší pečlivě,zato zbytečné obavy mi vždy jeho typicky svérázným způsobem vyvrátí (což je vlastně k dobru věci).Má na mě čas.Návštěvy v těhotenství byly moc příjemné.U UTZ někdy povídal méně někdy více.Podle toho jsem se doptávala.Pomáhal mi si sednout. Přestože je někdy trochu svérázný,je to příjemný člověk a velký odborník. Více

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

• „K paní doktorce chodím několik let a je naprosto skvělá. Vždy se snaží poradit a udělat maximum v můj prospěch. Kdykoliv cokoliv potřebuju zavolám a i sestřička je moc milá. Více

Havlíčkova 660/73, Kroměříž Mapa

Kroměřížská nemocnice a.s. - Oddělení Gynekologicko-porodní

• „Zensky vy si asi sedite na vedeni za prve kdyz vejdu do ordinace stojim nesedam hned pan doktor rekne vyskocte si ja jdu popotahnu si sama podlozku i kdyby ju predemnou sestricka uz popotahla po vysetreni se jdu rovnou oblict i s kalhotama otazka 1 minuty a jdu si sednout za doktorem vazne nechapu nektere z vas pak si stezujete ze mate zanety a kde jake nemoci kdyz si sedate jedna za druhou na zidlu .S panem doktorem jsem spokojena chodim kdo nemu uz 9let a mam 4 tehotenstvi vse vzdy bez problemu a zachranil me po vysetreni z fn tak tam k te stare doktorce uz nikdy nejdu prej varixi na deloze ale prd zanet jak brno chodila sem v predklonu a horecky no hruza byla sem rada ze sem se vubec vyskrabala za panem doktorem Více

Sušilovo náměstí 5, Olomouc Mapa

Vojenská nemocnice Olomouc

• „Na pokec si zajdu s kamarádkama na kafe, k tomu nepotřebuji gynekologa. Paní doktorka je odbornice s velkým "O". Kvasinky poznala pouhým okem, napsala tablety, doporučila výživové opatření. Ultrazvuk mi dělá pravidelně každého půl roku, protože mám zvětšený vaječník. Plně jí důvěřuji a zůstávám jí věrná i po dokončeném VŠ studiu. Více

Šmeralova 10, Olomouc Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Pan doktor je opravdu špička ve svém oboru. Tomu co dělá rozumí a s medikací to taky nepřehání. Nutno podotknout, že když je medikace potřeba, je schopen zvolit tu správnou. Dá se s ním o jakékoliv problému pobavit a vždy mne uklidní. V Přerově už nebydlím, ale k panu doktorovi snad jako jedinému doktorovi jsem schopna dojíždět. Děkuji ještě jednou za jeho profesionální přístup a empatii. Více

Čapka Drahlovského 6, Přerov Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Je to ten nejlepší doktor na světě jemu vděčím za své děti ale především svou dceru bez něho bych ji neměla vřele ho všem doporučuji a jeho sestřička v Kroměřižské nemocnici no báječnější ženskou neznám Více

Čapka Drahlovského 6, Přerov Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Velmi ráda se přidávám k pozitivním názorům. Díky perfektní péči pana profesora Procházky se nám narodilo naše vymodlené miminko. Více

I. P. Pavlova 6, Olomouc Mapa

FN Olomouc