Doporučení gynekologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Praha

• „vsechno bylo super, pan doctor je moc pozorny a dobre vi co delat. moc rada byla stat jeho pacientkou

Branická 479/21, Praha Mapa

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Neplodnost

2 500 Kč

• „Pan doktor i sestřička jsou profesionálové. Jsem vděčná za jejich péči. Snaží se hledat různá řešení a nabídnout různé možnosti léčby či prevence. Více

Milady Horákové 116/109, Praha Mapa

Gynekologická ordinace - MUDr. Antonín Kaprál

• „Nejlepší gynekolog, se kterým jsem se kdy setkala! Pan doktor si vybral opravdu správný obor, protože jeho empatii ocení opravdu každá pacientka. Kromě empatie si vážím jeho profesionálního přístupu, komunikace, snahy pomoci (opravdu udělá vše pro to, aby se problém vyřešil),... Při vyšetření ze mě "vycítil" nervozitu, kterou se snažil co nejvíce odbourat, neustále se ptal, zda je vše v pořádku, zda mi není něco nepříjemné či se zeptal i na něco ze života - prostě profík. Doufám, že pan doktor se nechystá v nejbližší době utéct do zahraničí, protože jsem konečně narazila po nešťastných předešlých návštěvách u jiných lékařů na SKVĚLÉHO doktora, za kterého by se mi těžko hledala náhrada. Na závěr bych ještě chtěla dodat - Kéž by byli takoví všichni lékaři! :-) Více

Žukovského 888/2, Praha Mapa

Medicinské a estetické centrum Markin

Vedení těhotenství

4 500 Kč

• „Do centrum Markin chodím prez 8 let. Jsem velice spokojená. Paní doktorka Markin moc mne pomohla a podpořila v těhotenství, za co velice ji vděčná. Profesionální přístup, příjemné prostředí. Mně vyhovuje moc že veškerá vyšetření můžu udělat na místě, někam mne neposilaji. Moc doporučuji Více

Praha 6, Žukovského 888/2, centrum Delta A, 5.patro, Praha Mapa

Gynekologická ambulance- centrum Delta A

• „Lékař odborník na svém místě, takových by mělo být více. Perfektní prostředí, moderní vybavení ordinace, milý a profesionální přístup pana doktora i sestřičky. Sympatická ordinace, lidé, kterým záleží na zdraví pacientů. Za mě 1* :-) Více

Jindřišská 18, Praha 1, asi 20 metrů do vnitrobloku-menší domek,2.patro, Praha 1 Mapa

GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace

Gynekologické konzultace

1 200 Kč

• „Pana doktora mohu vřele doporučit. Gynekolog, člověk, co si na nic nehraje, tudíž mu můžete v klidu říct vše, co Vás trápí. Rád Vás vyslechne a poradí. Nic nezanedbá a se vším Vám pomůže. Sestřičky taktéž, velmi milé. Není nač si stěžovat. :-) Více

Jičínská 8, Praha Mapa

Medica Flora s.r.o.

• „K panu doktorovi chodím už dlouho a jeho péče je opravdu na úrovni. Při vyšetření ani nevíte, že něco dělá, jak je jemný.. Což se o jiných říci nedá a už jsem měla tu zkušenost. Vím ,že se na pana doktora i sestřičku můžu spolehnout a to je v dnešní době docela zázrak. Takže tímto jim děkuji. :) Více

Dlouhá 11, Praha Mapa

Gynekologická ordinace

• „Pro mne je Pani doktorka skvely odbornik. Jsem v jeji peci jiz nekolik a porodila jsem dve zdrave deti. Je Mila, usmevava, vzdy mi skvele poradila. Za mne velka spokojenost. Více

Prostřední 791, Hostivice Mapa

GynHost s.r.o., gynekologicko - porodnická ambulance

• Gynekolog, Onkolog

„Paní doktorka je velmi citlivá, příjemná a vysvětlí veškeré dotazy. Velmi dbá na prevenci. Neměnila bych.

Kateřinská 7/1526, Praha Mapa

Gynprofi s.r.o.

• „Pani doktorku mohu jenom doporucit. Velmi ocenuji nejen jeji milou povahu,ale hlavne jeji znalosti a dovednosti a neskutecnou trpelivost,kterou s pacienty ma. Po predchozi spatne zkusenosti diky pani doktorce vim, ze kazde prohlidky se clovek nemusi bat. Pani doktorce dekuji za vse,co pro me udelala a stale dela Více

Pražská 375, Dobřichovice Mapa

Soukromá gynekologická ordinace

• „Pana doktora znam uz od svych 14let a jsem velice spokojena je vstricny a velice hodny .Diky panu doktorovi mam tri krasne deti a pana doktora bych mohla jen doporucit. Na pana doktora nedam dopustit kdyz me rekli ze po zanedbanem zanetu nebudu mc mit deti tak jsem zacala chodit k panu doktorovi M.Kosovi a ejhle mam tri zdrave deti opravdu je to kapacita. Kez by takovych bylo vic. Více

Pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Gynekologie Marjánka

• „K panu doktoru Novákovi jsem se dostala na doporučení mamky, která ho navštěvuje už roky. Už při první kontrole si mě získal svým přátelským přístupem, humorem a také je to moc hezký chlap. Dokázal vyvrátit mé obavy i mě psychicky podpořit a za mě je to nejlepší doktor, se kterým jsem se kdy setkala... :-) Více

Jabloňová 8, Praha Mapa

Gynekologická ambulance

• „MUDr. Jaroslav Hulvert je jedním z nejlepších lékařů v oblasti potíží s otěhotněním v České republice. Profesně je velice erudovaný, na sále extrémně šikovný. Také jeho lidská stránka pomáhá k jeho skvělým výsledkům, umí podpořit a dodat optimismus i když se oplodnění delší dobu nedaří. Já osobně jsem šťastná, že jsme na něj získali doporučení a naše očekávání spíše předčil. Má rozumný přístup a věnuje se jen podstatě, netahá z lidí peníze. Více

Na Florenci 19, Praha Mapa

Gynekologicko-porodnická ambulance

Jankovcova 1569/2c, Praha Mapa

ISCARE Klinické centrum

• „Pani doktorka je vysoce profesionalni jak po odborne, tak lidske strance. Vzdy me vyslechne, probereme to spolu a domluvime se na reseni. Nikdy nebyla arogantni, povysena, protivna, ale naopak pokazde opravdu mila a vstricna a k tonu vyborna lekarka. Kez by takovych bylo vic... Více

Ostrovského 3/253, Praha Mapa

Praktický lékař - gynekolog

• „Pan doktor je moc hodný, milý a příjemný. I sestřičku má velmi příjemnou. Byla jsem s ním moc spokojena. Jednou jsem dokonce čekala o polední pauze a stejně mě vzal - šel na oběd později. Jen je daleko od mého bydliště, tak jsem přestala jezdit. Ale s pár věcmi jsem byla nespokojena. Jednou mi předepsal léky bez vyšetření a později výsledky vyšetření ukázaly, že je nepotřebuji brát. Také má EXTRÉMNĚ plnou čekárnu. Je sice milé, že můžete přijít kdykoli, ale...Čekat 2 hodiny v malé čekárně vážně nejde.PS: A rybičky v čekárně mají málo vody :-). Více

Šatrova 8, Praha Mapa

Gynekologie

• „Některé sestry na recepci se chovají opravdu hrubě a netaktně. Na druhou stranu, fungují tam především jako recepční, takže to neřeším. MUDr. Matějovský je skvělý doktor a ten roční poplatek za to rozhodně stojí. Poctivý a citlivý, osobní přístup. Chodím k němu už několik let a pokaždé, když byl nějaký problém, snažil se ho opravdu řešit a vždycky se to podařilo. Než jsem začala chodit k němu, měla jsem velmi negativní zkušenost s dvěma gynekoložkami, kvůli kterým jsem se extrémně bolestivých gyn. prohlídek a ošetření bála víc než zubaře. Ale tady je to úplně jiné. U Matějovského se mi nikdy nestalo, že by vyšetření či ošetření bolelo. Všechno vysvětlí, poradí, nikdy by nenapsal jen tak prášky "od stolu", jako se to běžně dělá jinde. Fakt profík na svém místě. Hlavně jsem díky profesionálnímu přístupu naprosto změnila názor a rozhodně se nebojím, není čeho :-) Více

Roškotova 2/1717, Praha Mapa

Gynekologie

• „Nejlepší doktor jakého jsem kdy měla. Pana doktora jsem navštěvovala několik let, kdy jsem žila v Praze a vždy bylo vše v nejlepším pořádku. Velmi milý, empatický a naprosto profesionální přístup. Po odstěhování z Prahy zpět na Moravu jsem reálně zvažovala, že u pana doktora zůstanu a budu za ním dojíždět. Protože on za to stojí a bylo mi jasné, že lepšího beztak nenajdu. Což se začíná potvrzovat. Úžasný lékař a ještě víc úžasný člověk. Kéž by takových bylo víc. Více

Dukelských hrdinů 23, Praha Mapa

Gynekologická ordinace

• „Díky bohu za paní doktorku Nekolovou. Když ji porovnám s moji předchozí gynekoložkou, je to nebe a dudy. Paní doktorka mě provedla mým prvním těhotenstvím, je vždy trpělivá, vše pečlivě vysvětlí, vyšetřuje citlivě, prostě je profesionálka každým coulem. Více

Mazurská 484, Praha Mapa

Gy-nek, s. r. o.

• „Mám s paní doktorkou i sestřičkou jenom dobré zkušenosti. Návštěva vždy probíhá příjemně a dozvím se vše, co potřebuji. Také oceňuji, že čas objednání je dodržován, tedy že v čekárně nemusím dlouho čekat. Paní doktorku mohu upřímně doporučit. Více

Náměstí W. Churchilla 1800/2, Praha Mapa

Gynecol s.r.o.