Doporučení endokrinologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Praha

• Budějovická 778/3a, Praha Mapa

DIAvize diabetologické a endokrinologické centrum

• Endokrinolog, Pediatr, Diabe… tolog Více

„Jsem ráda, že jsme měli štěstí tuto lékařku - byť při nepříjemné záležitosti jako jsou zdravotní nesnáze - poznat. Vše již bylo v komenářích řečeno a já mohu jen potvrdit: je skvělá. Profesionální, vlídná, vždy se snaží svým pacientům pomoci. Moc děkujeme a zdravíme Více

Národní 8, Praha Mapa

Endokrinologický ústav

• „Paní doktorka je velmi vlídná... Její přístup je vlastně splněním představ o tom, jak má správný lékař působit na pacienty. Více

Elišky Přemyslovny 1325, Praha Mapa

MUDr. Markéta Sokolová Endokrinologie

• Endokrinolog, Pediatr

„Paní doktorka, i sestřička jsou lidé na svém místě! Obě milé, pečlivé, empatické, pro své pacienty by se rozthaly! Mám u paní doktorky obě své dcery a lepší lékařku si nemůžu přát. Paní doktorka vše lidsky vysvětlí, poradí, k dětem je velmi milá a citlivá, nikdy problém nezlehčuje, nemá problém vyjít vstříc a domluvit se. Dokonce reaguje na maily i mimo pracovní dobu, což je velký luxus, kterého si také nesmírně vážím! Když jsme jeli s druhou dcerou z porodnice, volala jsem paní doktorce, že jsme propuštěné a paní doktorka nás vzala hned ten den… Později mi půjčovala domů i váhu, když dcera nepřibírala, ale neměla sebemenší problém, když jsem při první nabídce váhu odmítla, z důvodu, že bych se tím stresovala. Za mě skvělá lékařka i člověk! To platí i pro sestřičku :). Více

J. Vrby 519, Kladno Mapa

Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Lepsi endokrinolozku bychom si nemohli prat.Mila,vse vysvetli,vstricna,ma skutecny zajem o dite a vi o cem mluvi.Chodime k ni radi a s duverou. Více

Šrobárova 50, Praha Mapa

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

• „Pan doktor je skvělý, vstřícný, klidný vše vysvětlí a nemáte pocit ze otravujete,.což občas u doktorů člověk pociťuje. Kdyby takových doktorů bylo víc, bylo by min nemocných lidí. Více

V Úvalu 84/1, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• Endokrinolog, Internista

„Velmi příjemná doktorka, pečlivá a profesionální, docházím k ní již několik let a mohu ji jen doporučit ! Vše vysvětlí, věnuje se Vám, ale přitom se v čekárně nečeká hodiny, sestřička také moc milá, doporučuji !! Více

Krškova 21, Praha Mapa

Poliklinika Barrandov

• „Jelikož jsem byl u paní doktorky poprvé (náhodný nález na sonu), proběhl poměrně dlouhý rozhovor o mém zdraví, všech zdravotních problémech, vyšetření sono, odběr krve. Místo "preventivního" nasazení léků, což je bohužel dnes oblíbené u dosti lékařů, doporučen jód a další sledování štítné žlázy. Děkuji :-) Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „Léčím se u paní doktorky déle než 10 let a je to naprosto profesionální a zkušená lékařka, s normálním přístupem k pacientovi. Jsem šťastná, že se můj problém se štítnicí stabilizoval a že na mě dohlíží. Osobně velká spokojenost. Více

Roškotova 2/1717, Praha Mapa

Endokrinologická a interní ordinace

Božkovská 2967/4, Praha Mapa

Poliklinika Spořilov s.r.o.

• „Chodím za panem doktorem již druhým rokem, předtím jsem měla tři jiné endokrinology a musím říct,že pan doktor Kopenec je nejlepší. Nezdržuje se povídáním,ptá se na fakta,zjišťuje a hodnotí...co musím říct,že mnohokrát nedělají ani obvoďáci,nebo jiní doktoři. Mě se zdá člověkem na svém místě. A že se neusmívá? Nebo nemá ordinaci vyzdobenou zlatem? Nebo .... Mě to vůbec nevadí,moc si ho vážím jako člověka. A fandím mu!!! Více

Jabloňová 2992/8, Praha Mapa

Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

• Endokrinolog, Internista

„Několik let jsem chodila k MUDr. Rosovi na Kladno, a byla to vcelku noční můra. Po několikahodinovém čekání, když se člověk dostal na řadu, mu pan doktor sáhl na krk a sdělil - "Dobrý, ne?" Jednou mi i po několihaodinovém čekání nevzali a přeobjednali o měsíc dále, a když jsem po druhé vyseděla 3 hodinovou frontu, sestra mi sdělila, že mi prošly nějaké papíry od obvodního lékaře, protože k nim nechodím pravidelně (!!!) a bez nich mi vyšetření neudělají, s novým výpisem jsem šla již do Slaného. Paní doktorka mi hned zvedla na základě krve o 50% dávky a při každé kontrole mi dělá ultrazvuk. Už i zde se začíná čekat (max hodinu), ale dosud byla paní doktorka i sestra vždy příjemná. Ne s každým si člověk musí sednout, a tak se nedivím, že jedné pacientce doporučily návštěvu jiného lékaře. Když chybí vzájemná důvěra, ani léčení nemusí mít 100% úspěch. Více

Fričova156/3, Slaný Mapa

Endokrinologická a obezitologická ambulance

• Endokrinolog, Gynekolog

„S panem doktorem Středou jsem velmi spokojená. Hledala jsem gynekologa pro období těhotenství v Pardubicích. Vyhovovalo mi, že jsem první návštěvy absolvovala u něho v ordinaci na poliklinice Kolf a následně o mě pečoval také v Pardubické krajské nemocnici. Pan doktor je velmi empatický. Velmi oceňuji, že když se objednám na nějaký čas, tak je tento čas téměř do minuty dodržen. Zároveň pan doktor podává veškeré informace (vysvětluje), aniž by se člověk musel sám dlouze doptávat či domýšlet. Pokud by péči u něj hradila i má Průmyslová pojišťovna, tak by to bylo na 6 hvězdiček :) Více

Na Dlouhé mezi 4/12, Praha Mapa

PRONATAL Sanatorium

• „K panu doktorovi chodím již 3. rokem, vždy vše důkladně vysvětlí, moc příjemný člověk. Jak již bylo zmíněno, nestalo se mi že bych někdy čekala, spíš mě vezmou i o nějakou minutu dříve. A sestřičky též velmi příjemné. Více takových lékařů kam člověk jde rád.. Více

Jugoslávských partyzánů 15/1089, Praha Mapa

Ordinace endokrinologie

• „Hledala jsem jen tel.cislo a narazila na toto hodnocení, nemůžu jinak než dát paní dr hodnocení to nejvyšší léčím se u ni několik let vynikající přístup k pacientovi a jeho léčbě paní doktorko jste super Více

Hviezdoslavova 519, Praha Mapa

Endokrinologie, interna

• Endokrinolog, Internista

„K paní doktorce chodím už 15 let. Dostala jsem se k ní ve chvíli, kdy nikdo nevěděl, co se mnou. Nyní mám štítnou žlázu vyndanou a chodím 1 x do roka na kontrolu. Při každé návštěvě se cítím příjemně, paní doktorka je moc milá. Nikdy se mi nestalo, že bych čekala, časový harmonogram vždy sedí naprosto skvěle. Více

Za Jalovým dvorem 7a/1949, Praha Mapa

• „Šla jsem s dcerou 15let na punkci, vše proběhlo skvěle!! Vše vysvětlil, rychle odebral vzorek, zchladil. Empatický, profesionální! Večer volal výsledek.Operace dceru sice čeká, ale víme co a jak. Mohu jen DOPORUČIT! Více

Palackého 720/5, Praha Mapa

Poliklinika Palackého

• „K paní doktorce jsem přešla nedávno a jsem velice spokojená s jejím profesionálním a velice osobním přístupem, proto hodnotím nejvyšším počtem "hvězd". Všechno objektivně vysvětlí a je ochotná odpovědět na mé všetečné dotazy. Je to zkrátka skutečný lékař. Při vyšetření mám pocit, že jedná se mnou, jako s bytostí, ne s "dalším pacientem". DOPORUČUJI. Více

Národní 8, Praha 1, Praha Mapa

Endokrinologický ústav

• „Profesionalny, ale zaroven ludsky pristup. Pan doktor ma velmi prijemne prekvapil a som mu hlboko vdacny. doporocujem vsetkymi desiatimi. Více

Mezibranská 21, Praha Mapa

Lékařský dům v Mezibranské, s.r.o.

• „Paní doktorka je velmi milá, příjemná. Pozitivně hodnotím, že nechtěla onemocnění zbytečně řešit okamžitým nasazením léků, ale snažila se nejprve zjistit příčinu onemocnění, čímž si sama přidělávala práci - pečlivý přístup k léčbě. Více

Praha Mapa