Doporučení neurologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Praha

• „paní doktorka Svobodová byla milá, naslouchala, poradila a poslala na potřebná doplňující vyšetření osobně doporučuji Více

Revoluční 19/765, Praha Mapa

KlinNeuro s.r.o.

• „Paní doktorka je vynikající, profesionální, skvělý přístup. Velice a rychle mi pomohla od velkých bolestí.

KlinNeuro s.r.o.

• „She was very helpful, tried to do her best to fit my needs to avoid surgery, but when it comes that surgery is the only option she helped a lot with calling doctors for me to have appointment. She speaks fluently English and also Hungarian. Více

Revoluční 19/765, Praha Mapa

• Neurolog, Psychoterapeut, Ps… ychiatr Více

„K pani doktorce jsem se vrátila po letech když se mně vrátili problémy s depresemi velice mile mě přijala a hned nasadila léčbu a jelikož můj zdravotní stav je celkově špatný jsem po třech operacích páteře tak mně hned vyšla vstříc a jelikož se u pani doktorky dlouho čeká tak mě objednala na čas abych tam dlouho nečekala je velice milá a empatická, moc jí děkuji Více

K Nemocnici 1904, Kladno Mapa

Brain - Soultherapy s.r.o.

• „U pana doktora v ÚVN jsem byla cca před pěti lety po úděsných zkušenostech s Bulovkou. Byl milý, snažil se vše vysvětlit a najít řešení mých problémů. Nic nezpochybňoval, opravdu jsem měla pocit, že mi věří a nemá mě za hypochondra. Za pár měsíců jsem byla v pořádku a kde můžu, tak ho chválím :) Více

U Vojenské nemocnice 1/1200, Praha Mapa

Neurologické oddělení, Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice

• „MUDr. Tomášek je zkušený lékař a diagnostik, který dává jasně najevo zájem o pacienta. Příjemně mě překvapil svým profesionálním vystupováním, podrobným a srozumitelným vysvětlením diagnózy. Můžete se spolehnout, že nebudete odbyti předpisem na léky které nepotřebujete na nemoc kterou nemáte. Pan doktor má moji důvěru a díky. Více

Soukalova 3355, Praha Mapa

Poliklinika Modřany

• „Paní doktorku jsem si našla na netu. Nemůžu si jí vynachválit. Pomohla a poradila. Její přístup a profesionalita je až neuvěřitelná. Jsem velice spokojená, kéž by většina doktorů měla stejný přístup k pacientům jako paní doktorka. Mohu jen vřele doporučit!! (y) Více

U Hranic 3419/12b-12c, Praha Mapa

Neurologická ambulance

• Neurolog, Alergolog, Gastroe… nterolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Plicní lékař, Fyzioterapeut, Rehabilitační lékař Více

Na Slupi 448/6, Mapa

Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi

• „nemám si na co stěžovat, rychle a bez řečí mi pomohl.

Krškova 807, Praha Mapa

Ordinace specialisty - neurologie

• „Velmi milá, pečlivá paní doktorka, ochotná poradit i pomoct. Není se čemu divit, že má plnou čekárnu. K dětem se chová moc hezky, dcera neměla vůbec strach. Mohu jen doporučit. Více

Alžírská 1/647, Praha Mapa

Ordinace dětské neurologie

• „Pan doktor, nemá chybu. Nemohla jsem se nadechnout, měla jsem zablokovaná záda, a fakt mě dal ještě ten den dohromady. Výborný lékař! Více

Blahníkova 8, Praha Mapa

Neurologická ordinace

• „Paní doktorka je velmi vstřícná. Své práci moc rozumí. Paní doktorka mi pomohla hned na první návštěvě. Za dobu co k paní doktorce chodím se cítím dobře jako nikdy. Děkuji. Více

Hrušovanské náměstí 5/253, Praha Mapa

Neurologie Chaberský dvůr, s.r.o.

• „Pan doktor Nushart je skutecnym odbornikem, aplikuje celostni pristup k problemu i jeho lecbe. Rovnez doplnuje konvencni lecbu akupunkturou. Ordinaci pana doktora jsem objevil nahodou, s akutnim problemem, bez objednaneho terminu.. a jsem opravdu velice rad. Pan doktor mi rychle a ucinne pomohl. Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „Neabsolvovala jsem sice žádnou dlouhodobější léčbu, pouze jedno vyšetření, ale sestřička i paní doktorka byly velmi příjemné a lidské. Paní doktorka je velmi pohotová, všímavá, mluvila na rovinu, vše vysvětlila. Také jsou určitě výhodou krátké objednací termíny. Více

Sokolská 37, Praha Mapa

Neurologická ambulance

• „Tak paní doktorka Shereghyová je úžasná , chytrá a srdečná ženská mám s ní jen dobré zkušenosti , mám synka maličkého s kterým k ní chodím a musím říct , že paní doktorka se chová velice slušně , poradí , je ochotná a sestřička to samé jsou obě skvělé a jsem jim vděčná za starost al léčení mého syna , Barbora Brzybohatá Více

U Uranie 16/1080, Praha Mapa

Neurologická ordinace

• „Je to naprosto úžasný lékař! Nesmírně trpělivý, stále usměvavý,nic nepodceňuje a vysvětluje. Děti ho mají moc rády a když řeknu,že jdeme na neurologii, nemáme žádný problém, těší se! Více

Česká 49, Beroun Mapa

Neurologická ambulance

• „Chodím k němu já i moje mamka, obě spokojenost. Komunikace dobrá, i po telefonu pořadí, když máte obtíže, objedná rychle. Ač mi sám řekl, že si myslí, že mi nic vážného není a že vyšetření je zbytečné, stejně mě na něj pro můj klid poslal. Za tu dobu co k němu chodím dokonce 2x. Problémy mám pořád, ale on dělá co může, to že člověka bolí záda a necvičí, není jeho problém Více

nám. Svobody 1976, Kladno Mapa

Ordinace léčebné rehabilitace s.r.o.

• „Doporucuji. Skvela lekarka, ktera ma lidsky pristup. Nekouka na vas jak na simulanta a opravdu se vam venuje. Vse vysvetli a hleda reseni vaseho problemu. Více

Neurologie, myoskeletální medicína

Stochovská 43/530, Praha Mapa