Doporučení neurologové s Všeobecná zdravotní pojišťovna Praha

• „paní doktorka Svobodová byla milá, naslouchala, poradila a poslala na potřebná doplňující vyšetření osobně doporučuji Více

Revoluční 19/765, Praha Mapa

Pod Marjánkou 12/1906, Praha Mapa

KlinNeuro s.r.o.

• „Paní doktorka je vynikající, profesionální, skvělý přístup. Velice a rychle mi pomohla od velkých bolestí.

Pod Marjánkou 12/1906, Praha Mapa

KlinNeuro s.r.o.

• „She was very helpful, tried to do her best to fit my needs to avoid surgery, but when it comes that surgery is the only option she helped a lot with calling doctors for me to have appointment. She speaks fluently English and also Hungarian. Více

Revoluční 19/765, Praha Mapa

• Neurolog, Psychoterapeut, Ps… ychiatr Více

„K pani doktorce jsem se vrátila po letech když se mně vrátili problémy s depresemi velice mile mě přijala a hned nasadila léčbu a jelikož můj zdravotní stav je celkově špatný jsem po třech operacích páteře tak mně hned vyšla vstříc a jelikož se u pani doktorky dlouho čeká tak mě objednala na čas abych tam dlouho nečekala je velice milá a empatická, moc jí děkuji Více

K Nemocnici 1904, Kladno Mapa

Brain - Soultherapy s.r.o.

• „U pana doktora v ÚVN jsem byla cca před pěti lety po úděsných zkušenostech s Bulovkou. Byl milý, snažil se vše vysvětlit a najít řešení mých problémů. Nic nezpochybňoval, opravdu jsem měla pocit, že mi věří a nemá mě za hypochondra. Za pár měsíců jsem byla v pořádku a kde můžu, tak ho chválím :) Více

U Vojenské nemocnice 1/1200, Praha Mapa

Neurologické oddělení, Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice

• „MUDr. Tomášek je zkušený lékař a diagnostik, který dává jasně najevo zájem o pacienta. Příjemně mě překvapil svým profesionálním vystupováním, podrobným a srozumitelným vysvětlením diagnózy. Můžete se spolehnout, že nebudete odbyti předpisem na léky které nepotřebujete na nemoc kterou nemáte. Pan doktor má moji důvěru a díky. Více

Soukalova 3355, Praha Mapa

Poliklinika Modřany

• „Jednoduše skvělý lékař. Nejenom, že mi pomáhá s mými zdravotními problémy, ale vždy z jeho ordinace odcházím plný optimistické nálady. K panu doktorovi chodím na pravidelné kontroly a léčení již léta, od doby, kdy ještě ordinoval v Hostivaři v ulici Ke Stáčírně. Jedním slovem doporučil bych jej každému, který má problémy v oblasti neurologie. Kéž by byli všichni takoví jako on. Více

Vocelova 7, Praha Mapa

City med

• „Pan Mudr Fiala, ano milý, usměvavý, vždy dobře naladěn. Nabídl na bolestí v bederní páteří akupunkturu, mně nepomohla.Zaplatila 1500 Kč, zbytečně. Jinak pacienti se tam rádi vracejí. Více

V Benátkách 1750, Praha Mapa

HARMONIE Praha, spol. s r.o.

• „Jsem vděčná za lékařku na svém místě, při mém výhřezu mezi krčními obratly s neskutečnou bolestí s vystřelováním do ruky, zahájila veškeré vyšetření a profesionální pomoc úlevy od bolesti atak pokládám paní doktorku za anděla v dnešní upracované době Více

Politických vězňů 40, Beroun Mapa

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

• „Srdečně dekuji panu primáři Kelnerovi za úspěšně provedenou operaci schwannomu v pokročilém stádiu (skoro 4cm). Pan doktor je opravdu špičkový odborník s lidským přístupem. Nic neúspěcha, vše jasně a srozumitelné vysvětli. Operace proběhla bez komplikaci a nádor byl odstraněn kompletně. Vše na profesionální úrovni. Už jsem po rehabilitaci a cítím se skvěle. P. S. Dovoluji si touto cestou také poděkovat celému týmu neurologii nemocnici Na Homolce. Nikde jinde jsem takovou péči v nemocnici nezažila. Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• „Pan doktor mi vyléčil dlouholetý problém s alergií (prach, pyl,...) a to pouze pomocí akupunktury. Nesnaží se léčit pacienta tak, aby se k němu musel znovu vracet, ale aby ho vyléčil a tak je to správné. Vždy se ke mě choval laskavě a vstřícně! Jsem s ním nad míru spokojený a přeji hodně dalších spokojených pacientů, jako jsem já. Více

V Benátkách 1750, Praha Mapa

HARMONIE Praha, spol. s r.o.

• „Skvělý přístup ,milá ,ochotná vysvětlit vše pokud jsem něčemu nerozuměla ... Pro ty kteří mají zkušenosti ,jak tvrdí a hodnotí slabší : STAČÍ SE PTÁT !! ;) Nejlepší a nejmilejší ze všech neurologů co jsem ,kdy měla :) Denni B. Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• „MUDr Hlinkova and her medical staff made a good impression. Comparing with other doctors who I have already met in the Czech republic, she is incredibly kind and able to listen to her patient. She is a doctor who is well versed in her field. If you have any problem I recommend you to visit her. Více

Chmelová 6/2920, Praha Mapa

NEU-HLI, s.r.o.

• Neurolog, Pediatr

„Skvělý velmi lidský i odborný přístup. Milé jednání, stálý úsměv, celkově neskutečně pozitivní přístup, snaha opravdu pomoci a zjistit příčinu neduhů. Prostě skvělá lékařka, která to dělá i srdcem ! Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „Paní doktorka je výborný odborník s velmi vlídným a lidským přístupem k bolesti i člověku jako takovému.

Smetanovo náměstí 1358, Slaný Mapa

Neurologická ordinace

• „Paní doktorka je úžasná...velmi pečlivě projde všechny možnosti léčby..Moc mi pomohla před lety jak s diagnostikou problému tak s jeho vyléčení. Jen doporučuji...nepoznala jsem lepší!!! Více

Na Františku 847/8, Praha Mapa

Nemocnice Na Františku

• „Jsem maximálně spokojená, konečně lékař, který poslouchá pacienta. Jsem moc ráda, že jsem se k pani doktorce přes svého gynekologa Chlebečka dostala. Více

Kischova 1732/5, Praha Mapa

GYMUNO, spol. s r.o.

• „Paní doktorka je profesionálně věcná. Náš akutní problém byl vyřešen s pochopením a úsměvem. Děkujeme!

Na Františku 847/8, Praha Mapa

Nemocnice Na Františku

• „KOMENTÁŘPan doktor mi vyléčil dlouholetý problém s alergií (prach, pyl,...) a to pouze pomocí akupunktury. Nesnaží se léčit pacienta tak, aby se k němu musel znovu vracet, ale aby ho vyléčil a tak je to správné. Vždy se ke mě choval laskavě a vstřícně! Jsem s ním nad míru spokojený a přeji hodně dalších spokojených pacientů, jako jsem já. Více

Neurologická ordinace