Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Nemocnice poskytuje ambulantní zdravotní péče zaměřené na primární i specializovanou zdravotní péči. Více

O nás

Ordinace

Poliklinika Prosek a.s.

Lovosická 440/40

19000 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Nemocnice poskytuje ambulantní zdravotní péče zaměřené na primární i specializovanou zdravotní
péči.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marie Získalová Jiný

  Paní doktorka je velmi milá a pečlivá, pacientům se plně věnuje a nic nezanedbá. Líbí se mi lidský přístup, vše vysvětlí. Nevýhodou je delší doba čekání i když jsem objednaná, ale to mi vůbec nevadí, na dobrého lékaře si ráda počkám a to paní doktorka je. Nechápu ostatní komentáře co tu čtu, jestli si někdo myslí že bude ošetřen okamžitě co přijde ať si zkusí jinou oční ordinaci.
  Za mne mohu jenom doporučit.


  I
  Lékař: Roman Lehovec Jiný

  Pan doktor je profesionál a odborník, velmi pozitivní přístup k pacientům, speciální péče a rychlé uzdravení.
  Doporučuji každému.


  J
  Lékař: MUDr. Andrea Picková Jiný

  Chodím Paní doktorce už od samého začátku co ordinuje.A jsem sní spokojený je to milá a hodná doktorka a také i pečlivá i sestřička také.A to že tam někdy musí pacient delší dobu čekat, tak to se nedá nic dělat. Přeji jim vtéto špatné době pandemie hodně, pevné zdraví!


  K
  Lékař: MUDr. Petr Žák Jiný

  Naprosto skvělý tým a slušný a profesionální přístup pana doktora i sestřičky. Jejich rychlost jsem obdivovala, až mě to překvapilo. Moc děkuji za ošetření.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Kateřina Klímová Jiný

  Jsem pacientka Mudr. Klímové již delší dobu a po dnešní návštěvě (26.10.2021) jsem rozhodnuta od paní doktorky odejít. Nepochopitelné odmítnutí vyšetření po léčbě Papilocare gelem po 3 měsících LCB cytologickým stěrem. Všechna vyšetření (LCB cytologie, genotypizace) jsem si vyžádala a jsou hrazená pacientkou. LCB cytologii nakonec lékařka provedla, ale její chování bylo naprosto neomluvitelné a za hranicí slušnosti. Problém byl ve vrácení platby za genotypizaci, kterou mi moje pojišťovna uhradila a MUDr. Klímová mi měla peníze vrátit. Velké zklamaní z chování a nedoporučuji.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  P
  Lékař: MUDr. Michal Matějíček Jiný

  Nejhorší zkušenost při řešení zdravotního problému jakou jsem zažila. Požadoval naprosto nesmyslný RTG jiné - nebolestivé části končetiny, nenavrhoval žádné běžné možnosti léčby, žádnou medikace ... jen nechuť pomoci, nepochopení a výsměch. Návštěva ordinace byla ztrátou času ... lékaře nedoporučuji!!!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  L
  Lékař: MUDr. Zdeněk Krystlík Jiný

  Mohu doporučit. Pan doktor má velmi hezký přístup k dětem a ví co dělá.
  Má možná trošku sarkastický smysl pro humor, tak citlivky pozor, ale mě to naopak vyhovovalo - uvolnilo atmosféru.


  Z
  Ověřeny pacient
  Lékař: Danka Seigová Jiný

  Pani dotorka Seigova i jeji sestricka jsou skvely tym. Pecliva pece - pani doktorka je velmi svedomita, vzdy mi pomohla, nezanedba zadny detail a snazi se resit veci v souvislostech. Moc rada k ni chodim, vim, ze se muzu spolehnout.


  C
  Lékař: MUDr. Ctibor Dostál Běžný termín

  Setkal jsem se s názorem na klinice, že Dr. Dostál je nejlepší pediatr v ČR. Zkušenosti s léčbou našich dětí to potvrzují (jistě ale mi chybí srovnání se všemi ostatními pediatry). Velmi správně navedl na diagnostiku vývojové poruchy syna, zachránil ho před operací, rychlou a naprosto přesnou diagnózou zauzlení střev, když mě se synem opakovaně posílali z klinik domů, že jde jen o “ obyčejný průjem”. U dcery včas rozpoznal hrozící počínající bakteriální zánět mozkových blan a včasnou a správně zvolenou rychlou léčbou jí zachránil život. Velmi uvážlivě volí léčbu, necpe hned na vše antibiotika. Má obrovský rozhled, vhled i nadhled a hlavně individuální a lidský přístup. A hlavně když jde do tuhého velmi rychlé a správně situaci rozpozná a okamžiťě správně jedná, a tím zachraňuje životy dětí.Rovněž vynikající sestru. Jediná jeho nevýhoda je, že všichni chtějí k němu…Děkujeme Vám pane doktore, zachránil jste mi dvě děti!!! Děkujeme.


  H
  Lékař: MUDr. Marie Získalová Jiný

  Paní doktorka je velice šikovná, i se sestřičkou obě milé. Jediné negativum je bohužel dlouhá čekací doba, i při objednání na konkrétní hodinu se stává, že v čekárně člověk sedí i 2 - 3 hodiny.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu