Zobrazit lékaře

Nemocnice poskytuje ambulantní zdravotní péče zaměřené na primární i specializovanou zdravotní péči. Více

Poliklinika Prosek a.s.

Lovosická 440/40

19000, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 26...

péči.

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Helena Stříteská

• H

nemohu si stěžovat

• Svatoslava Tůmová

Neurolog, MUDr.

• P

Neslaná, nemastná a neschopná lékařka. Na vyšetření mne posílá teprve na doporučení jiných lékařů, které vyhledávám pro urychlení a pomoc, uměle udržuje velmi dlouhodobou neschonost. Jako třešínka na dortu je sestra, tak arogantního zdravotníka doufám už nepotkám. Jen na lístek na peníze VŽDY čekám 45-50 minut.
      Takže, chcete-li pro sebe velké volno, vzhůru na polikliniku Vysočanská!

• Věra Procházková

Neurolog, MUDr.

• Ještě jen dodám,že kolono vyš.v CA mi jednou dělali v Ml.Boleslavi-v Klaudiánově nemocnici,jen pro upřesnění.Zdraví všem Betty:-)))

• J

Ačkoliv jinak mě návštěvy u lékařů příliš netěší,musím přiznat,že po prohlídce
      v ordinaci této paní doktorky jsem se cítil velmi příjemně navzdory elektrickým
      šokům kterými mě téměř omráčila. Je opravdu velmi sympatická jak je zde uváděno
      a to platí i o ostatnim personálu této ordinace.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Hana Skalická

Kardiolog, MUDr.

• solidní přístup, citlivost a takt

• Paní doktorka je velice příjemná, ochotná, vše čemu nerozumíte logicky vysvětlí. I přes to, že má hodně pacientů, na vyšetření moc dlouho nečekáte, odchylka je tak kolem 5-10 minut, což je velice fajn. Měla jsem z vyšetření strach, který ze mě během chvilky spadl. Tuto odbornici ve svém oboru doporučuji, pracovala i v IKEMU, což značí o její vysoké kvalifikaci...

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jitka Zahradníková

Oční Lékař, MUDr.

• Pečlivá a příjemná lékařka.

• Bohužel nemůžu paní doktorku pochválit, protože mi s mým problémem nepomohla a vypadalo to jako že to, co povídám jí vůbec nezajímá a myslí si svoje. Přijde mi zvláštní, když přijdete s tím, že máte už několik měsíců nepříjemný problém, kterého se nemůžete zbavit a výsledkem je, že jediný problém, který paní doktorka vidí, je ten, že by to chtělo zkontrolovat dioptrie na brýlích, ačkoliv jí pacient tvrdí, že vidí naprosto dobře a že problém má úplně s něčím jiným. Sestřička také není zrovna příjemná.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Zora Muzikantová

Zubař, MUDr.

• Paní Zora je nejlepší zubařka, kterou jsem kdy měl. Chodíme k ní celá rodina a jsme všichni moc spokojení s tím co dělá a jak to dělá. Zásadní věc je, že se nesnaží zuby jen opravovat, ale taky velmi přísně dohlíží na správnou každodenní hygienu a to by podle mě měli dělat všichni zubaři. Nikdy mě předtím nenapadlo, že je potřeba více než jeden zubní kartáček, teď mám 3, ale s vědomím, že to dělám jenom pro sebe mi to opravdu nevadí.

• Pani doktorka je skvela. Jeji pohled na vec tj. zubni hygienu se zda ze zacatku velice revolucni, nicmene vysledky a pocit jej brzy prokazi jako racionalni a efektivni. Pani doktorka a pani hygienistka delaji svoji praci vyborne, porpve nemam neprijmeny pocit z navstevy zubare.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Andrea Picková

Praktický Lékař, MUDr.

• Paní doktorka je sice velmi milá, ale přijde mi spíš jako úřednice než jako lékařka. Tím nijak nechci snižovat její odbornost, ale prostě mi to tam přijde jak někde na úřadě. Ale zase na její obranu - je to tak skoro u všech praktiků.
      Striktně se dodržuje systém "kdo dřív přijde" a nebere se moc ohled na to, komu je jak zle. Člověk s horečkou nebo velkými bolestmi si stejně musí počkat, já jednou čekala přes hodinu, i když jsem sestře řekla, že mi je velmi špatně.
      Chodí k ní hodně důchodců, kteří si "jen jdou pro léky" a mají snahu předbíhat, což mě jako pracujícího člověka dost vytáčí, já na rozdíl od nich nemám celý den, abych tam mohla čekat. Za to sice paní doktorka nemůže, ale pokud jste mladší věková kategorie a chodíte do práce, radši se nahlašte jinam, tady je to vždy na celý den.

• Velmi dobrý přístup k pacientům

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Tomáš Podoba

Zubař, MUDr.

• spolehlivý, citlivý, šikovný, refundovaný, stomatolog na svém místě

• Jsem s panem doktorem už 14 let velmi spokojená. Je velmi pečlivý, ochotný a vždy poradí.
      Když k němu přijdu mám pocit, že jsem vítaná, ne že obtěžuji, jak se to mnohde stává.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Hana Panenková

• K

toto je velmi dobra stomatologoška ja kní chodím a e vyjmečne dobra

• D

Paní doktorka je velmi pečlivá, při jednání s pacienty velmi příjemná, objednací doba také poměrně slušná. Vše vysvětlí, nabídne řešení, poradí. Určitě doporučuji.

• Alena Gregorová

• J

Doporučuji, profesionální přístup a vstřícnost!!!