Zobrazit lékaře

Nemocnice poskytuje ambulantní zdravotní péče zaměřené na primární i specializovanou zdravotní péči. Více

O nás

Ordinace

Poliklinika Prosek a.s.

Lovosická 440/40

19000 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Nemocnice poskytuje ambulantní zdravotní péče zaměřené na primární i specializovanou zdravotní
péči.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

4

Obecné skóre
102 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • Š
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jan Kotrnoch Jiný

  Před lety, v 10 letech, jsem začala trpět na každodenní křeče břicha. Byla jsem poslána na mnoho vyšetření, ale nikde se nic nenašlo, a tak mě předepsali antidepresiva z důvodu psychosomatické bolesti břicha.
  Tyto bolesti přetrvávaly dva roky téměř každý večer. Při velkých bolestech jsme chodili na další vyšetření a náhodou narazili na Pana doktora Kotrnocha, ten si kompletně vyslechl celou moji situaci a díky své vlastní zkušenosti nám sdělil podezření na chronický zánět apendixu. Byla jsem poslána na laparoskopický zákrok, aby se přímo podívali do břišní dutiny. Skutečně jsem měla chronický zánět a můj apendix byl blízko vaječníku, takže mohlo hrozit, že by mi zánět přešel i tam. Po dvou letech pouze Pan doktor Kotrnoch dokázal vyhodnotit mou situaci a jsem mu za to velmi vděčná.

 • L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Milan Kubek Jiný

  Dobrý den,
  chtěl bych jenom napsat,že MUDr. Milan Kubek je nejhorší lékář u kterého jsem kdy byl!!Velice arogantní člověk,který reaguje na všechny otázky podrážděně a věnuje se při Vaší návštěvě všemu jinému kromě Vás.V životě už se stímto člověkem nechci setkat natož se od něj nechat léčit!Za mou osobu rozhodně nedoporučuji!!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marcela Antončíková Jiný

  Nejlepší psychiatr, kterého si člověk může přát. Poprvé jsem dorazila s velkým problémem a to po epileptickém záchvatu s miminkem, o které se musím starat, což je velice náročné, když máte psychické problémy. Bylo mi doporučeno chodit na KBT metodu a dostala jsem účinné kapičky, které mohu používat i při kojení. KBT metoda mi byla "ušitá" jak na míru. V podstatě mi zachránila paní psychiatrička život. Neustále mě kontaktuje, jak se mi daří a když mám jakýkoliv problém, tak okamžitě jedná a ihned pomůže. Je to až zázrak, s jakým přístupem jedná. Mám v ní neskutečnou oporu. Vím, že i kdyby se dělo cokoliv, tak tu pro mne bude a pomůže mi. Dokonce jí mohla zavolat i moje mamka a poradit se s ní o tom, jakým stylem má ke mně přistupovat, aby mi pomohla a paní doktorka jí zavolala a poradila jí. Děkuji moc i takto veřejně za záchranu mojí psychiky a toho, že jsem pro moji dceru konečně máma, která se dokáže plnohodnotně starat. Děkuji za vše!

 • J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Štěpánka Stiborová Jiný

  Paní doktorka je velmi erudovaná. Je vidět, že ve své praxi již viděla mnohé a její zkušenosti jsou neocenitelné i pro samotné rodiče, kterým vždy svou léčbu logicky vysvětlí. My ji například vděčíme za včasné odhalení nákazy koronavirem v době, kdy promořenost v rámci obyvatelstva v ČR bylo velmi nízké. Díky ní jsme nestačili v rodině nikoho nakazit. K dětem se chová ona i její sestřička velmi mile.

 • Lékař: MUDr. Věra Höferová Jiný

  K této paní doktorce jsem chodila 15 let. Vždy mi prevence přišla v pořádku. Několikrát jsem paní doktorku upozorňovala na černé tečky na zubech - bylo mi řečeno - že to je zubní kámen. V 18ti jsem přešla jsem k lékaři pro dospělé a ten mi našel 6 kazů v pokročilém stádiu. Lituji, že jsem nepřešla dříve. Zuby a peníze už mi nikdo nevrátí. NESPOKOJENOST - NEDOPORUČUJI. Zachraňte svým dětem zuby dokud je ještě čas!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • I
  Lékař: MUDr. Ivana Vacková Jiný

  Skvělí přístup jak paní sestry tak paní doktorky cera byla nadšená vše proběhlo rychle a spolehlivě

 • P
  Lékař: MUDr. Martina Haaseová Jiný

  Nejlepší pediatr jaký může být.
  Paní doktorka i sestřička jsou vždy milé, laskavé. Vše nám bylo vždy perfektně vysvětleno. Opravdu ukázková lékařka se sestřičkou.

 • A
  Lékař: MUDr. Kateřina Klímová Jiný

  U paní doktorky jsem byla jednou - když byl můj gynekolog pryč, přeobjednali mě k ní. Negativní recenze jsem četla a rozumím tomu, že podle jedné návštěvy nelze soudit, ale já během ní nezaznamenala jakoukoliv negativní zkušenost. Paní Klímová mě vyslechla, stručně si se mnou popovídala o problému a předepsala mi léky + mě informovala o dalším postupu. Není sice mým "kmenovým" gynekologem, ale nemůžu si stěžovat. Někomu se může při komunikaci jevit arogantně - uznávám, paní doktorka při mé návštěvě nebyla nejhovornější, ale rozhodně mě to neodradilo. Občas někdo zmiňuje její styl oblékání a celkovou image - to s výkonem povolání podle mého vůbec nesouvisí, tak se nenechte odradit. Lékaři jsou různí, každému pacientovi vyhovuje jiná povaha. Myslím, že pokud od lékaře očekáváte seriózní přístup, jasné instrukce a nevyžadujete "kecání" o životě od A do Z, můžete být spokojeny.

 • K
  Lékař: Stanislav Košař Jiný

  Chtěla bych moc poděkovat za vstřícnost jak panu doktorovi , tak i sestřičce,
  jsem onkologická pacientka a v této době se mě ujali s maximální péčí. Vřelé díky.

 • R
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Michal Matějíček Jiný

  Pan doktor mi pečlivě vyšetřil, vše mi jako laikovi vysvětlit a navrhnul léčbu, během vyšetření byl milí i vtipný stejně jako sestřička. Mohu vřele doporučit ordinaci pana doktora, máte li opravdu orthopedický problém a potřebujete pomoci.

 • Došlo k chybě, zkuste to znovu