Zobrazit lékaře

Nemocnice poskytuje ambulantní zdravotní péče zaměřené na primární i specializovanou zdravotní péči. Více

O nás

Ordinace

Poliklinika Prosek a.s.

Lovosická 440/40

19000 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Nemocnice poskytuje ambulantní zdravotní péče zaměřené na primární i specializovanou zdravotní
péči.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

4

Obecné skóre
105 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  Z
  Ověřeny pacient
  Lékař: Danka Seigová Jiný

  Pani dotorka Seigova i jeji sestricka jsou skvely tym. Pecliva pece - pani doktorka je velmi svedomita, vzdy mi pomohla, nezanedba zadny detail a snazi se resit veci v souvislostech. Moc rada k ni chodim, vim, ze se muzu spolehnout.


  C
  Lékař: MUDr. Ctibor Dostál Běžný termín

  Setkal jsem se s názorem na klinice, že Dr. Dostál je nejlepší pediatr v ČR. Zkušenosti s léčbou našich dětí to potvrzují (jistě ale mi chybí srovnání se všemi ostatními pediatry). Velmi správně navedl na diagnostiku vývojové poruchy syna, zachránil ho před operací, rychlou a naprosto přesnou diagnózou zauzlení střev, když mě se synem opakovaně posílali z klinik domů, že jde jen o “ obyčejný průjem”. U dcery včas rozpoznal hrozící počínající bakteriální zánět mozkových blan a včasnou a správně zvolenou rychlou léčbou jí zachránil život. Velmi uvážlivě volí léčbu, necpe hned na vše antibiotika. Má obrovský rozhled, vhled i nadhled a hlavně individuální a lidský přístup. A hlavně když jde do tuhého velmi rychlé a správně situaci rozpozná a okamžiťě správně jedná, a tím zachraňuje životy dětí.Rovněž vynikající sestru. Jediná jeho nevýhoda je, že všichni chtějí k němu…Děkujeme Vám pane doktore, zachránil jste mi dvě děti!!! Děkujeme.


  H
  Lékař: MUDr. Marie Získalová Jiný

  Paní doktorka je velice šikovná, i se sestřičkou obě milé. Jediné negativum je bohužel dlouhá čekací doba, i při objednání na konkrétní hodinu se stává, že v čekárně člověk sedí i 2 - 3 hodiny.


  Z
  Lékař: MUDr. Jaroslav Bludovský Jiný

  Jsem velice spokojená, pan doktor je milý s profesionálním přístupem. Byla jsem předtím u jiného lékaře, měla jsem zprávu z nemocnice a v ordinaci jsem byla doslovně 5 minut a odešla jsem s tím, že mi vůbec nic není, ačkoli problémy přetrvávaly. Pan doktor Bludovský se mi opravdu dlouho a pečlivě věnovat, zároveň mě poslal na další vyšetření, kde jsem se konečně po 2 měsících dozvěděla, co mi vlastně je a jaká bude léčba. V případě potřeby rozhodně nebudu váhat navštívit pana doktora i v budoucnu.


  Š
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jan Kotrnoch Jiný

  Před lety, v 10 letech, jsem začala trpět na každodenní křeče břicha. Byla jsem poslána na mnoho vyšetření, ale nikde se nic nenašlo, a tak mě předepsali antidepresiva z důvodu psychosomatické bolesti břicha.
  Tyto bolesti přetrvávaly dva roky téměř každý večer. Při velkých bolestech jsme chodili na další vyšetření a náhodou narazili na Pana doktora Kotrnocha, ten si kompletně vyslechl celou moji situaci a díky své vlastní zkušenosti nám sdělil podezření na chronický zánět apendixu. Byla jsem poslána na laparoskopický zákrok, aby se přímo podívali do břišní dutiny. Skutečně jsem měla chronický zánět a můj apendix byl blízko vaječníku, takže mohlo hrozit, že by mi zánět přešel i tam. Po dvou letech pouze Pan doktor Kotrnoch dokázal vyhodnotit mou situaci a jsem mu za to velmi vděčná.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Milan Kubek Jiný

  Dobrý den,
  chtěl bych jenom napsat,že MUDr. Milan Kubek je nejhorší lékář u kterého jsem kdy byl!!Velice arogantní člověk,který reaguje na všechny otázky podrážděně a věnuje se při Vaší návštěvě všemu jinému kromě Vás.V životě už se stímto člověkem nechci setkat natož se od něj nechat léčit!Za mou osobu rozhodně nedoporučuji!!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marcela Antončíková Jiný

  Nejlepší psychiatr, kterého si člověk může přát. Poprvé jsem dorazila s velkým problémem a to po epileptickém záchvatu s miminkem, o které se musím starat, což je velice náročné, když máte psychické problémy. Bylo mi doporučeno chodit na KBT metodu a dostala jsem účinné kapičky, které mohu používat i při kojení. KBT metoda mi byla "ušitá" jak na míru. V podstatě mi zachránila paní psychiatrička život. Neustále mě kontaktuje, jak se mi daří a když mám jakýkoliv problém, tak okamžitě jedná a ihned pomůže. Je to až zázrak, s jakým přístupem jedná. Mám v ní neskutečnou oporu. Vím, že i kdyby se dělo cokoliv, tak tu pro mne bude a pomůže mi. Dokonce jí mohla zavolat i moje mamka a poradit se s ní o tom, jakým stylem má ke mně přistupovat, aby mi pomohla a paní doktorka jí zavolala a poradila jí. Děkuji moc i takto veřejně za záchranu mojí psychiky a toho, že jsem pro moji dceru konečně máma, která se dokáže plnohodnotně starat. Děkuji za vše!


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Štěpánka Stiborová Jiný

  Paní doktorka je velmi erudovaná. Je vidět, že ve své praxi již viděla mnohé a její zkušenosti jsou neocenitelné i pro samotné rodiče, kterým vždy svou léčbu logicky vysvětlí. My ji například vděčíme za včasné odhalení nákazy koronavirem v době, kdy promořenost v rámci obyvatelstva v ČR bylo velmi nízké. Díky ní jsme nestačili v rodině nikoho nakazit. K dětem se chová ona i její sestřička velmi mile.


  Lékař: MUDr. Věra Höferová Jiný

  K této paní doktorce jsem chodila 15 let. Vždy mi prevence přišla v pořádku. Několikrát jsem paní doktorku upozorňovala na černé tečky na zubech - bylo mi řečeno - že to je zubní kámen. V 18ti jsem přešla jsem k lékaři pro dospělé a ten mi našel 6 kazů v pokročilém stádiu. Lituji, že jsem nepřešla dříve. Zuby a peníze už mi nikdo nevrátí. NESPOKOJENOST - NEDOPORUČUJI. Zachraňte svým dětem zuby dokud je ještě čas!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  I
  Lékař: MUDr. Ivana Vacková Jiný

  Skvělí přístup jak paní sestry tak paní doktorky cera byla nadšená vše proběhlo rychle a spolehlivě


  Došlo k chybě, zkuste to znovu