Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

O nás

Nemocnice poskytuje ambulantní zdravotní péče zaměřené na primární i specializovanou zdravotní
péči.

Poliklinika Prosek a.s.
Lovosická 440/40, Praha 19000
Poliklinika Prosek a.s. logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, ... Pojišťovna VZP, a.s. Všechna pojištění

Specialisté

Názory o lékařích (197)

MUDr. Kateřina Klímová Jiný

Ordinace je pro paní MUDr. Klímovou primárně byznys, rozumím, že každý se chce mít dobře, snaží se "rejžovat" na pacientkách jak to jde, viz jejich stránky s ceníkem. Chápala bych ještě u ordinace, která není na běžné poliklinice. Dále její přístup je velmi neosobní, ještě, že je možnost si vybrat v Gynclinu lékaře. Sestřičky jsou milé a ochotné, prostředí čisté.

MUDr. Dana Šraierová Jiný

Empatická paní doktorka i sestra, je vidět, že pacient je zajímá, dobrá vybavenost ordinace. Jsem ráda, že jsem jejich pacientka. Žádné dlouhé čekání, je vidět dobrá organizace všeho. Díky

Danka Seigová Jiný

Pani doktorka je skvělá, udělá všechna vyšetření. Ale naprostá arogance sestry, která je nepříjemná, zvedá hlas, se nedá přehlednout. Očividně neumí ani objednat pacienty, protože vždycky se musí čekat min.hodinu.

Danka Seigová Jiný

Naprosto neuvěřitelné chování sestry. Na pacienty je hrubá. Drzá. Pacientovi, řekla, že je jí jedno, že nerozumí, jelikož ona mluví slovensky. Slušně se jí na něco zeptáte, ona okamžitě zvedá hlas. Neskutečné.

MUDr. Luboš Tamele Jiný

Velmi špatná komunikace, nemožnost se dovolat, arogantní sestra. Slíbili předat výsledky jak emailem tak telefonicky, ani jeden slib nesplnili. Netrpělivě čekám již měsíc a půl na výsledky s vážnými zdravotními obtíži a komunikace nulová. Jsem velmi zklamaná.

MUDr. Věra Höferová Jiný

Od paní zubařky jsem přestoupila, protože mi chtěla po třetí během jednoho roku vrtat opravený zub. Prohlídky vždy velice krátké, protože paní doktorka nevykonávala svou práci tak, jak by měla. Nová zubařka mi poprvé udělala RTG, byla zděšená, když jsem jí řekla, že mi nikdy předtím tento RTG zubařka neudělala. Měsíc zpět jsem byla na prohlídce (u paní H.), kde mi bylo řečeno, že mám kaz pod výplní, která mi byla dělána již 2x předtím. Při vstupní prohlídce k nové zubařce jsem se dozvěděla, že mám mezizubní kaz, o kterém mi paní zubařka neřekla. Paní Höferová mi řekla pouze o jedné poškozené výplni, ale znovu a opět jsem se dozvědela novou informaci, že mám poškozenou i druhou výplň. Vrtání bylo vždy bolestivé, vzala vrtačku a jela, nedej bože abych se hnula bolestí nebylo vydala hlásku. Udělala mi totální trauma ze zubařů, za 10 let jsem ji neviděla se usmát nebo projevit kousek empatie. Takže ve zkratce - zákrok vždy bolestivý, paní zubařka nepříjemná. Absolutně nedoporučuji.

Ivan Karel Jiný

Vemi ochotný lékař, který vše do detailu vysvětlí.a snaží se pomoci.

MUDr. Jana Jourová Jiný

Velmi neseriózní lekař! Nedoporučuji v žádném případě.

MUDr. Jaroslava Procházková Jiný

Super paní doktorka a super paní sestřička,vděčný pacient Schneider

MUDr. Helena Holá Jiný

Profesionální přístup, ochota, příjemné jednání. Děkuji i za vnučku. S náušničkami je velice spokojená.