Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Nemocnice poskytuje ambulantní zdravotní péče zaměřené na primární i specializovanou zdravotní
péči.

Služby

Specialisté

Adresa

Poliklinika Prosek a.s.
Lovosická 440/40, Praha 19000
Pojištění
  • Oborová zdravotní pojišťovna
  • Pojišťovna VZP, a.s.
  • Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
  • Vojenská zdravotní pojišťovna ČR
  • Všeobecná zdravotní pojišťovna
  • Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • Všechna pojištění

Názory o lékařích (255)

255 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
    I

    K paní doktorce Bláhové mě přivedla má tchyně,když jsem poprvé otěhotněla,v roce 1992. Byla to má první gynekoložka a je jí od té doby stále. Ačkoliv nemá k dispozici moderní zařízení,ani ordinace se za celou dobu nezměnila,pro mě je důležitá odbornost,pečlivost,lidskost,empatie a ochota. Pokud se paní doktorce něco nezdálo,poslala mě ihned na další vyšetření a nikdy nic nepodcenila. Má mou plnou důvěru. Vždy mě velmi vřele přivítá,vyslechne i poradí,když to potřebuji. Sestřička je trochu svérázná,ale ochotná a snaží se vyjít vstříc.

     • MUDr. Jana Bláhová Jiný  • 

    Z

    Na kontrolu som prišla s bolestivým a opuchnutým palcom po úraze. Pri predchádzajúcom vyšetrení nebola jednoznačne vylúčená zlomenina a bolo mi odporučené iba tejpovanie. Na kontrole som však mala pocit, že moje ťažkosti neboli dostatočne zohľadnené. Palec mám aj po týždni stále opuchnutý, bolestivý a odporúčané tejpovanie mi nepomáha ani nesedí tak,ako by malo.
    Okrem toho ma sklamal prístup lekara aj sestričky. Komunikácia bola podľa mňa neochotná a nepríjemná. Rovnaký dojem som mala aj zo správania k ďalším pacientom, ktorí čakali v ambulancii. Myslím si,že zdravotnícky personál by mal k pacientom pristupovať s väčšou empatiou,rešpektom a ochotou pomôcť.
    Z návštevy som odchádzala sklamaná a bez pocitu, že môj zdravotný problém bol dostatočne riešený.

     • MUDr. Tomáš Adámek Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


    D

    Děkuji za velice pečlivé odborné předoperační vyšetření před velkou operací. Pan doktor má velmi hezký a empatický přístup k pacientům. A také sestřička je moc ochotná a příjemná.

     • MUDr. Roman Kubů Jiný  • 

    R

    K paní doktorce chodíme celá rodina již 15 let a za celou dobu jsme nikdo nepřišel o žádný zub. Její důkladné prohlídky chrupu a kvalitně odvedené zubní ošetření je následkem toho, že mám v 61 letech kompletní chrup a svoje zuby bez náhrady. Paní doktorka je mooooc šikovná a mohu od srdce vřele doporučit.

     • MUDr. Milada Svobodová Jiný  • 

    R

    Kdyby to bylo možné, nedala bych ani jednu hvězdičku!!!!
    K paní doktorce jsem chodila s dcerou jako k dětské zubařce od prvních vyrostlých zubů. Prohlídky vždy krátké, rentgen žádný, paní doktorka nemluvná. Na prevenci v lednu 2026 dle paní zubařky vše v pořádku. V březnu 2026 jsme šli do ordinace znovu, protože se mi jeden zoubek nezdál, ale podle paní zubařky vše v pořádku. Nyní jsem vzala dceru ke své paní zubařce a výsledek? ....na dvou stoličkách opravdu velké kazy, jeden zoubek už byl spíše na vytrhnutí.... dcera strávila v zubařském křesle téměř dvě a půl hodiny, aby jí nová paní doktorka oba zuby zachránila. A oprava dalších menších kazů nás teprve čeká. Z přístupu paní doktorky jsem velmi zklamaná.

     • MUDr. Věra Höferová Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


    C

    No za mě vždy super sice moc k doktorovi nechodím ale vím že když člověk nelže a řekne jak se věci mají a žádný nesmysly nezkouši tak úplně v pohodě určitě bych neměnil.

     • MUDr. Petr Vrkoč Jiný  • 

    O

    Pan doktor byl naprosto výborný, odborník na slovo vzatý. Zachránil mě před invalidním důchodem, diagnostikoval to co všichni doktoři ignorovali. Pan doktor ví co dělá! Žádná arogance ani nic podobného.. naopak byl velice prijemny,lidský, mluvil přímo k věci a vysvětlil jak se veci maji.
    Za mě není problém v panu doktorovi, ale v lidech

     • MUDr. Michal Matějíček Jiný  • 

    L

    Vse probehlo bez problemu. Vysetreni sluchu s 5letym synem, bavilo ho to.

     • MUDr. Ivana Vacková Jiný  • 

    A

    Velmi nepříjemná zkušenost. Paní sestra v ordinaci se chovala arogantně a komunikace byla naprosto nevhodná. Přišli jsme bez kartičky pojišťovny, ale měli jsme platný náhradní doklad, který by měl být bez problémů akceptován. Přesto nás odmítla, zvýšila hlas a jednala s námi neprofesionálně.

    Takové chování ve zdravotnictví je opravdu zklamáním. Očekávali bychom alespoň základní slušnost a ochotu situaci řešit.

     • MUDr. Zdeněk Krystlík Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


    N

    Nejlepší paní doktorka! Velmi pečlivá, milá a profesionální s její péčí jsem byla maximálně spokojená. Škoda jen, že nemá ultrazvuk a byl to důvod změny doktorky, jinak bych ráda zůstala

     • MUDr. Jana Bláhová Jiný  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu