Zobrazit lékaře

Nemocnice poskytuje ambulantní zdravotní péče zaměřené na primární i specializovanou zdravotní péči. Více

O nás

Ordinace

Poliklinika Prosek a.s.

Lovosická 440/40

19000 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Nemocnice poskytuje ambulantní zdravotní péče zaměřené na primární i specializovanou zdravotní
péči.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

4

Obecné skóre
96 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • P
  Lékař: MUDr. Martina Haaseová Jiný

  Nejlepší pediatr jaký může být.
  Paní doktorka i sestřička jsou vždy milé, laskavé. Vše nám bylo vždy perfektně vysvětleno. Opravdu ukázková lékařka se sestřičkou.

 • A
  Lékař: MUDr. Kateřina Klímová Jiný

  U paní doktorky jsem byla jednou - když byl můj gynekolog pryč, přeobjednali mě k ní. Negativní recenze jsem četla a rozumím tomu, že podle jedné návštěvy nelze soudit, ale já během ní nezaznamenala jakoukoliv negativní zkušenost. Paní Klímová mě vyslechla, stručně si se mnou popovídala o problému a předepsala mi léky + mě informovala o dalším postupu. Není sice mým "kmenovým" gynekologem, ale nemůžu si stěžovat. Někomu se může při komunikaci jevit arogantně - uznávám, paní doktorka při mé návštěvě nebyla nejhovornější, ale rozhodně mě to neodradilo. Občas někdo zmiňuje její styl oblékání a celkovou image - to s výkonem povolání podle mého vůbec nesouvisí, tak se nenechte odradit. Lékaři jsou různí, každému pacientovi vyhovuje jiná povaha. Myslím, že pokud od lékaře očekáváte seriózní přístup, jasné instrukce a nevyžadujete "kecání" o životě od A do Z, můžete být spokojeny.

 • K
  Lékař: Stanislav Košař Jiný

  Chtěla bych moc poděkovat za vstřícnost jak panu doktorovi , tak i sestřičce,
  jsem onkologická pacientka a v této době se mě ujali s maximální péčí. Vřelé díky.

 • R
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Michal Matějíček Jiný

  Pan doktor mi pečlivě vyšetřil, vše mi jako laikovi vysvětlit a navrhnul léčbu, během vyšetření byl milí i vtipný stejně jako sestřička. Mohu vřele doporučit ordinaci pana doktora, máte li opravdu orthopedický problém a potřebujete pomoci.

 • V
  Ověřeny pacient
  Lékař: Karel Němec Jiný

  Dobrý, zdvořilý doktor, byli jsme na sono kyčlí s miminko, nebyly zjištěny žádné problémy, všechno bylo v pořádku.

 • D
  Lékař: Petra Myslínová Jiný

  jen se pripojim k ostatnim pochvalnym nazorum, pani doktorka je skvela.. chodim k ni jiz dlouhe roky a krome odbornosti na ni ocenuji to, ze si stale jeste zachovala lidskost, osobni pristup a vetsinou i dobrou naladu

 • G
  Ověřeny pacient
  Lékař: PhDr. Mária Staňkovská Jiný

  Byl jsem poslán s žádostí o psychologické vyšetření. Bylo to asi nejnepříjemnější psychologické vyšetření, které jsem zažil. Nevím, jaká byla p. doktorka dřív, ale nemá empatii a je vyhořelá. Bohužel, nejhorší kombinace v oboru psychologie, a/nebo psychiatrie.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • O
  Lékař: MUDr. Jan Kotrnoch Jiný

  Před časem jsem měl po úrazu hematom(stehenní sval). Pan doktor byl velmi pečlivý a důsledný. Společně s doporučenými rehabilitacemi se noha vrátila k normálu a mohu dál běhat po horách. Děkuji

 • P
  Lékař: MUDr. Petr Žák Jiný

  Pan doktor MUDr. Žák je výborný lékař, absolutně slušný, pečlivý, ochotný, apod.... vč. sestřičky .... měl jsem mnoho úrazů, ten poslední úraz, můj nejhorší, doléčil svým zákrokem a léčbou pan doktor Žák. Po roce a půl mám jenom minimální, nepatrné následky, a to zásluhou pana doktora, který přesně zhodnotil a naordinoval terapii po úrazu. Špatná hodnocení na lékaře, níže uvedené, nepatří pravděpodobně na pana doktora. Měl jsem osobně příležitost s arogantním jednáním v jeho ordinaci , ale to nebyl pan doktor Žák, ale nějaký záskok.

 • J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Lenka Pavlíčková Jiný

  Hrozné je, že jako kožař se vůbec nepodívá na nohy zasažené plísní. Sedí u stolu a ani se z metru nepodívá na nohy. Že by udělala odběr vzorku taky ne. Jsem zvyklá, že kožař odebírá vzorky a až přijde z laboratoře výsledek, co to je, pak píše medikaci. Ale to paní Pavlíčková ne. Synovi na plíseň napsala kortikoidy...A čeká se u ní tak min dvě hodiny... Obě dvě, lékařka i sestra jsou nepříjemné...

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Došlo k chybě, zkuste to znovu