Zobrazit lékaře

Nemocnice poskytuje ambulantní zdravotní péče zaměřené na primární i specializovanou zdravotní péči. Více

Poliklinika Prosek a.s.

• klinika

Nejbližší zařízení

• Š
    Lékař: MUDr. Jan Kotrnoch Jiný

Před lety, v 10 letech, jsem začala trpět na každodenní křeče břicha. Byla jsem poslána na mnoho vyšetření, ale nikde se nic nenašlo, a tak mě předepsali antidepresiva z důvodu psychosomatické bolesti břicha.
    Tyto bolesti přetrvávaly dva roky téměř každý večer. Při velkých bolestech jsme chodili na další vyšetření a náhodou narazili na Pana doktora Kotrnocha, ten si kompletně vyslechl celou moji situaci a díky své vlastní zkušenosti nám sdělil podezření na chronický zánět apendixu. Byla jsem poslána na laparoskopický zákrok, aby se přímo podívali do břišní dutiny. Skutečně jsem měla chronický zánět a můj apendix byl blízko vaječníku, takže mohlo hrozit, že by mi zánět přešel i tam. Po dvou letech pouze Pan doktor Kotrnoch dokázal vyhodnotit mou situaci a jsem mu za to velmi vděčná.

• L
    Lékař: MUDr. Milan Kubek Jiný

Dobrý den,
    chtěl bych jenom napsat,že MUDr. Milan Kubek je nejhorší lékář u kterého jsem kdy byl!!Velice arogantní člověk,který reaguje na všechny otázky podrážděně a věnuje se při Vaší návštěvě všemu jinému kromě Vás.V životě už se stímto člověkem nechci setkat natož se od něj nechat léčit!Za mou osobu rozhodně nedoporučuji!!

• L
    Lékař: MUDr. Marcela Antončíková Jiný

Nejlepší psychiatr, kterého si člověk může přát. Poprvé jsem dorazila s velkým problémem a to po epileptickém záchvatu s miminkem, o které se musím starat, což je velice náročné, když máte psychické problémy. Bylo mi doporučeno chodit na KBT metodu a dostala jsem účinné kapičky, které mohu používat i při kojení. KBT metoda mi byla "ušitá" jak na míru. V podstatě mi zachránila paní psychiatrička život. Neustále mě kontaktuje, jak se mi daří a když mám jakýkoliv problém, tak okamžitě jedná a ihned pomůže. Je to až zázrak, s jakým přístupem jedná. Mám v ní neskutečnou oporu. Vím, že i kdyby se dělo cokoliv, tak tu pro mne bude a pomůže mi. Dokonce jí mohla zavolat i moje mamka a poradit se s ní o tom, jakým stylem má ke mně přistupovat, aby mi pomohla a paní doktorka jí zavolala a poradila jí. Děkuji moc i takto veřejně za záchranu mojí psychiky a toho, že jsem pro moji dceru konečně máma, která se dokáže plnohodnotně starat. Děkuji za vše!

• J
    Lékař: MUDr. Štěpánka Stiborová Jiný

Paní doktorka je velmi erudovaná. Je vidět, že ve své praxi již viděla mnohé a její zkušenosti jsou neocenitelné i pro samotné rodiče, kterým vždy svou léčbu logicky vysvětlí. My ji například vděčíme za včasné odhalení nákazy koronavirem v době, kdy promořenost v rámci obyvatelstva v ČR bylo velmi nízké. Díky ní jsme nestačili v rodině nikoho nakazit. K dětem se chová ona i její sestřička velmi mile.

• Lékař: MUDr. Věra Höferová Jiný

K této paní doktorce jsem chodila 15 let. Vždy mi prevence přišla v pořádku. Několikrát jsem paní doktorku upozorňovala na černé tečky na zubech - bylo mi řečeno - že to je zubní kámen. V 18ti jsem přešla jsem k lékaři pro dospělé a ten mi našel 6 kazů v pokročilém stádiu. Lituji, že jsem nepřešla dříve. Zuby a peníze už mi nikdo nevrátí. NESPOKOJENOST - NEDOPORUČUJI. Zachraňte svým dětem zuby dokud je ještě čas!

• I
    Lékař: MUDr. Ivana Vacková Jiný

Skvělí přístup jak paní sestry tak paní doktorky cera byla nadšená vše proběhlo rychle a spolehlivě

• P
    Lékař: MUDr. Martina Haaseová Jiný

Nejlepší pediatr jaký může být.
    Paní doktorka i sestřička jsou vždy milé, laskavé. Vše nám bylo vždy perfektně vysvětleno. Opravdu ukázková lékařka se sestřičkou.

• A
    Lékař: MUDr. Kateřina Klímová Jiný

U paní doktorky jsem byla jednou - když byl můj gynekolog pryč, přeobjednali mě k ní. Negativní recenze jsem četla a rozumím tomu, že podle jedné návštěvy nelze soudit, ale já během ní nezaznamenala jakoukoliv negativní zkušenost. Paní Klímová mě vyslechla, stručně si se mnou popovídala o problému a předepsala mi léky + mě informovala o dalším postupu. Není sice mým "kmenovým" gynekologem, ale nemůžu si stěžovat. Někomu se může při komunikaci jevit arogantně - uznávám, paní doktorka při mé návštěvě nebyla nejhovornější, ale rozhodně mě to neodradilo. Občas někdo zmiňuje její styl oblékání a celkovou image - to s výkonem povolání podle mého vůbec nesouvisí, tak se nenechte odradit. Lékaři jsou různí, každému pacientovi vyhovuje jiná povaha. Myslím, že pokud od lékaře očekáváte seriózní přístup, jasné instrukce a nevyžadujete "kecání" o životě od A do Z, můžete být spokojeny.

• K
    Lékař: Stanislav Košař Jiný

Chtěla bych moc poděkovat za vstřícnost jak panu doktorovi , tak i sestřičce,
    jsem onkologická pacientka a v této době se mě ujali s maximální péčí. Vřelé díky.

• R
    Lékař: MUDr. Michal Matějíček Jiný

Pan doktor mi pečlivě vyšetřil, vše mi jako laikovi vysvětlit a navrhnul léčbu, během vyšetření byl milí i vtipný stejně jako sestřička. Mohu vřele doporučit ordinaci pana doktora, máte li opravdu orthopedický problém a potřebujete pomoci.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu