Zobrazit lékaře

Nemocnice poskytuje ambulantní zdravotní péče zaměřené na primární i specializovanou zdravotní péči. Více

Poliklinika Prosek a.s.

Lovosická 440/40

19000 , Praha , hl. město Praha

péči.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: Danka Seigová Jiný

Pani dotorka Seigova i jeji sestricka jsou skvely tym. Pecliva pece - pani doktorka je velmi svedomita, vzdy mi pomohla, nezanedba zadny detail a snazi se resit veci v souvislostech. Moc rada k ni chodim, vim, ze se muzu spolehnout.

C
    Lékař: MUDr. Ctibor Dostál Běžný termín

Setkal jsem se s názorem na klinice, že Dr. Dostál je nejlepší pediatr v ČR. Zkušenosti s léčbou našich dětí to potvrzují (jistě ale mi chybí srovnání se všemi ostatními pediatry). Velmi správně navedl na diagnostiku vývojové poruchy syna, zachránil ho před operací, rychlou a naprosto přesnou diagnózou zauzlení střev, když mě se synem opakovaně posílali z klinik domů, že jde jen o “ obyčejný průjem”. U dcery včas rozpoznal hrozící počínající bakteriální zánět mozkových blan a včasnou a správně zvolenou rychlou léčbou jí zachránil život. Velmi uvážlivě volí léčbu, necpe hned na vše antibiotika. Má obrovský rozhled, vhled i nadhled a hlavně individuální a lidský přístup. A hlavně když jde do tuhého velmi rychlé a správně situaci rozpozná a okamžiťě správně jedná, a tím zachraňuje životy dětí.Rovněž vynikající sestru. Jediná jeho nevýhoda je, že všichni chtějí k němu…Děkujeme Vám pane doktore, zachránil jste mi dvě děti!!! Děkujeme.

Lékař: MUDr. Marie Získalová Jiný

Paní doktorka je velice šikovná, i se sestřičkou obě milé. Jediné negativum je bohužel dlouhá čekací doba, i při objednání na konkrétní hodinu se stává, že v čekárně člověk sedí i 2 - 3 hodiny.

Lékař: MUDr. Jaroslav Bludovský Jiný

Jsem velice spokojená, pan doktor je milý s profesionálním přístupem. Byla jsem předtím u jiného lékaře, měla jsem zprávu z nemocnice a v ordinaci jsem byla doslovně 5 minut a odešla jsem s tím, že mi vůbec nic není, ačkoli problémy přetrvávaly. Pan doktor Bludovský se mi opravdu dlouho a pečlivě věnovat, zároveň mě poslal na další vyšetření, kde jsem se konečně po 2 měsících dozvěděla, co mi vlastně je a jaká bude léčba. V případě potřeby rozhodně nebudu váhat navštívit pana doktora i v budoucnu.

Š
    Lékař: MUDr. Jan Kotrnoch Jiný

Před lety, v 10 letech, jsem začala trpět na každodenní křeče břicha. Byla jsem poslána na mnoho vyšetření, ale nikde se nic nenašlo, a tak mě předepsali antidepresiva z důvodu psychosomatické bolesti břicha.
    Tyto bolesti přetrvávaly dva roky téměř každý večer. Při velkých bolestech jsme chodili na další vyšetření a náhodou narazili na Pana doktora Kotrnocha, ten si kompletně vyslechl celou moji situaci a díky své vlastní zkušenosti nám sdělil podezření na chronický zánět apendixu. Byla jsem poslána na laparoskopický zákrok, aby se přímo podívali do břišní dutiny. Skutečně jsem měla chronický zánět a můj apendix byl blízko vaječníku, takže mohlo hrozit, že by mi zánět přešel i tam. Po dvou letech pouze Pan doktor Kotrnoch dokázal vyhodnotit mou situaci a jsem mu za to velmi vděčná.

Lékař: MUDr. Milan Kubek Jiný

Dobrý den,
    chtěl bych jenom napsat,že MUDr. Milan Kubek je nejhorší lékář u kterého jsem kdy byl!!Velice arogantní člověk,který reaguje na všechny otázky podrážděně a věnuje se při Vaší návštěvě všemu jinému kromě Vás.V životě už se stímto člověkem nechci setkat natož se od něj nechat léčit!Za mou osobu rozhodně nedoporučuji!!

Lékař: MUDr. Marcela Antončíková Jiný

Nejlepší psychiatr, kterého si člověk může přát. Poprvé jsem dorazila s velkým problémem a to po epileptickém záchvatu s miminkem, o které se musím starat, což je velice náročné, když máte psychické problémy. Bylo mi doporučeno chodit na KBT metodu a dostala jsem účinné kapičky, které mohu používat i při kojení. KBT metoda mi byla "ušitá" jak na míru. V podstatě mi zachránila paní psychiatrička život. Neustále mě kontaktuje, jak se mi daří a když mám jakýkoliv problém, tak okamžitě jedná a ihned pomůže. Je to až zázrak, s jakým přístupem jedná. Mám v ní neskutečnou oporu. Vím, že i kdyby se dělo cokoliv, tak tu pro mne bude a pomůže mi. Dokonce jí mohla zavolat i moje mamka a poradit se s ní o tom, jakým stylem má ke mně přistupovat, aby mi pomohla a paní doktorka jí zavolala a poradila jí. Děkuji moc i takto veřejně za záchranu mojí psychiky a toho, že jsem pro moji dceru konečně máma, která se dokáže plnohodnotně starat. Děkuji za vše!

Lékař: MUDr. Štěpánka Stiborová Jiný

Paní doktorka je velmi erudovaná. Je vidět, že ve své praxi již viděla mnohé a její zkušenosti jsou neocenitelné i pro samotné rodiče, kterým vždy svou léčbu logicky vysvětlí. My ji například vděčíme za včasné odhalení nákazy koronavirem v době, kdy promořenost v rámci obyvatelstva v ČR bylo velmi nízké. Díky ní jsme nestačili v rodině nikoho nakazit. K dětem se chová ona i její sestřička velmi mile.

Lékař: MUDr. Věra Höferová Jiný

K této paní doktorce jsem chodila 15 let. Vždy mi prevence přišla v pořádku. Několikrát jsem paní doktorku upozorňovala na černé tečky na zubech - bylo mi řečeno - že to je zubní kámen. V 18ti jsem přešla jsem k lékaři pro dospělé a ten mi našel 6 kazů v pokročilém stádiu. Lituji, že jsem nepřešla dříve. Zuby a peníze už mi nikdo nevrátí. NESPOKOJENOST - NEDOPORUČUJI. Zachraňte svým dětem zuby dokud je ještě čas!

Lékař: MUDr. Ivana Vacková Jiný

Skvělí přístup jak paní sestry tak paní doktorky cera byla nadšená vše proběhlo rychle a spolehlivě