Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Nemocnice poskytuje ambulantní zdravotní péče zaměřené na primární i specializovanou zdravotní péči. Více

Dbejte o své zdraví

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Luboš Tamele Jiný

Pan doktor Tamele je velmi pečlivý lékař, vše vysvětlí a pacientovi se opravdu důkladně věnuje. Mohu jenom doporučit.

Lékař: MUDr. Beáta Procházková Jiný

Paní doktorka se mnou vždy jedná profesionálně, vysvětlí vše (mluví trochu rychle ale na to si člověk zvykne a když se znovu zeptáte nikdy se mi nestalo že by ji to nějak obtěžovalo).. sama iniciovala řešení jednoho problému nad kterým jsem já mávla rukou. Sestřička je také milá, když jste milí vy. Což dá rozum. Myslím že má paní doktorka zbytečně nízké hodnocení k tomu jak kvalitní ošetření nabízí.

Lékař: MUDr. Petr Žák Jiný

Dobře popsaný problém a vysvětlení následné léčby poranění kotníku. V ordinaci to odsýpá a člověk, tak netráví zbytečně moc času v čekárně.

Lékař: MUDr. Beáta Procházková Jiný

Neustálé dovolené, ordinovaní pro akutní případy prakticky neexistuje. Sestra nezvládá ani zvedat telefony, evidentně si svou profesi představují jinak. Když už omylem pracuje, ošetření se prakticky nekoná. Ordinace na baterky...

Lékař: MUDr. Ctibor Dostál Jiný

Nedoporucuji... porad nabira nove a nove pacienty i pres nedostatecnou kapacitu... V pripade potreby navstevy z duvodu nemoci se bezne ceka 3 hodiny nez se dostanete do ordinace... Kdyz uz se tam dostanete, tak prohlidka probiha ledabyle - doktor si behem prohlidky resi mobilni tarify na infolince nebo jine zalezitosti ve vedlejsim kabinete...

Lékař: Danka Seigová Jiný

Parádní! Moc oběma děkuji za skvělý přístup hlavně k mému pětiletému prckovi! Paní doktorka se sestřičkou tvoří perfektní tým, jsou milé, vstřícné a velmi profesionální! Děkuji!

Lékař: MUDr. Viktória Ďurovcová Jiný

K paní doktorce chodím už roky a jsem velmi spokojená. Je profesionální a zároveň milá. Vše v klidu podrobně vysvětlí, dává prostor pro otázky. Cítím se u ní v dobrých rukou a návštěvy mě nijak nestresují. Ordinace je rozdělená do dvou částí, v části "sestřičky" je i dětský stoleček s pár hračkami.

Lékař: Jiří Vrba Jiný

Od covidu k němu nemocní pomalu nesmí. Na vše je potřeba se objednat, i při akutním onemocnění. Byla jsem objednaná, přesto jsem hodinu čekala bez jakéhokoliv vysvětlení. Změřil tlak, poslechl, koukl do krku. Vůbec nic mi ale nesdělil. Neumí komunikovat, léky nedá, ty si máte koupit. Neléčí, jen žádá zprávy od jiných lékařů. Není to lékař, ale úředník.

Š
    Lékař: MUDr. Marcela Antončíková Jiný

K paní doktorce jsem poprvé přišla před 15 lety a vyzkoušela jsem před tím mnoho jiných ale paní doktorka je skvělá po všech stránkách. Moc jí za vše děkuji.

O
    Lékař: MUDr. Martina Haaseová Jiný

Poctiva a pozorna a obetava lekarka, vzdy vecna, soustredena, skvele diagnostikuje problem i pomuze s lecbou