Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Nemocnice poskytuje ambulantní zdravotní péče zaměřené na primární i specializovanou zdravotní péči. Více

Dbejte o své zdraví

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Petr Žák Jiný

pan doktor mi velmi pomohl, rok nemohu pohnout rukou. teď me čeká operace . odstraní mi kus lokte,díky. vřele doporucuji

F
    Lékař: MUDr. Iva Guičová Jiný

Paní doktorku jsem před rokem navštívila jako zastupující lékařku a byla jsem velmi spokojená. Milý přístup a velmi pečlivé vyšetření.

Lékař: MUDr. Petr Vrkoč Jiný

Hanba p.d Petru Vrkočovi
    No z dnešní navštěvy jsem uplně hotova. Schanime s manželem nového lekaře + manžel má teplotu už 2 týdny a níc mu nepomáha a tak jsme zašli do polikliniky a narazily jsme na sestřičku, která byla docela vpohodě a šla navstříc. Což nemůžu řict o p.doktorovi Petrovi Vrkočovi. Narodila jsem se na Ukrajině a tady v čechch bydlim už 18 let (stejně tak i manžel) ale teď už jsem občanka ČR a velice si toho vážim!!! Čekali jsme v čekarně s miminkem než si nás zavolá, když jsme si vstoupili do ordinace tak hned letěla první otázka: "Odkud jste?" (viděl jen naše VZP kartičky ne občanky) tak asi pravděpodobně si myslel že nejsmě češi. Pan doktor mě s mimčem, manžela doslova vyhnal a řekl že jsme lhaři, nejsme češi a nás brát nebude.
    Takhke hnusne chováni jsem si už dávno nezažila. Hanba panu doktorovi! Nevím co má proti ukrajincum ale člověkem musí zůstávat vždy! Navíc když jsi doktor a maš léčit a pomáhat lidem bez ohledu kdo je člověk a kým pracuje. Hnusné chování a ještě jednou hanba!

Lékař: MUDr. Michal Matějíček Jiný

Ikdyž jsem byl objednaný tak jsem čekal 2 hodiny v čekárně. Doktor se jednomu z dvou mých problémů vysmál (problém vyřešil jiný ortoped) celou dobu měl "vtipné" hlášky které nesouviseli s mým zdravotním problémem. Návrh léčby byl RTG a za týden naviděnou → týden odkulháš :) podrobnosti jako jakou děláte práci, zda sportujete, nebo něco o vás ho nezajímá. Celé sezení završil větou "stejně všichni čekáme až jednou umřeme"

Lékař: MUDr. Iva Guičová Jiný

Dobrý den ráda bych sdílela své pocity z návštěvy/nenávštevy paní doktorky. Má paní doktroka byla nemocná a na dveřích měla napsaná 2 jména doktorek které ji zastupují. Jedno z nich bylo právě paní doktorky, tak jsem šla do čekárny a čekala hodinu a čtvrt což vzhledem k tomu kolik tam bylo lidí bylo pochopitelné. Přišla jsem, aby mne paní doktorka vyšetřila, protože jsem se posledních pár dní necítila vůbec dobře +jsem měla vyřvaný hlas a potřebovala omluvenku do školy. Když jsem k  paní doktorce přišla,sdělila jsem že jsem od paní doktorky Polcarove a že potřebuji potvrzení do školy že jsem nemocná. Paní doktorka okamžitě na mně spustila že paní doktorku Polcarovou dnes nezastupuje a jestli můžu mluvit víc na hlas a co mi je. Tak jsem paní doktorce řekla že nevím co mi je, proto jsem tady a že mám jen vyrvane hlasivky. Paní doktorka řekla že mám mít respirator a že na mně nemá čas a zabouchla dveře přímo před nosem.

Velmi nepříjemná, neprofesionální přístup. Pokud paní doktorka neumí mluvit s pacienty normálně,možná bych přemýšlela na jejím místě o změně povolání.

Lékař: MUDr. Martin Biegel Jiný

Naprostá katastrofa! Při první návštěvě ani se ne pořádně neprohlédl po dalším objednání po měsíci jsem v čekárně čekal 3.5 hod. A sestra mi sdělí že mě nemá na seznamu objednaných!? Přitom mě snad volala. Tak mě prostě ne vzali. Nedoporučuji!

Lékař: Jiří Vrba Jiný

U pana doktora chválím lidský přístup, pečlivost a zápal pro věc (medicínu). Je to člověk na svém místě.

Lékař: MUDr. Drahomíra Uchálová Varcholová Jiný

I had an appointment with Doctor MUDr. Varcholová Drahomíra in March for myself and my kids, which was postponed to September due to a doctor's sickness. On the scheduled day in September they wrote that the doctor was sick and that they would contact me to reschedule the appointment. Two weeks of silence, so I had to call them myself. On the phone they told me that they could not yet make an appointment and that it would definitely be not earlier than in half a year. The nurse is very impolite and disgraceful. She said that if we are unhappy, we can look for another doctor. Now that I waited so long I have to find another doctor

Lékař: MUDr. Helena Holá Jiný

Na paní doktorku nemůžu říct jediné špatné slovo, sama jsem lékařka a ji za její přístup a pečlivost velice obdivuju a vážím si jak jí tak paní sestřičky. Vždy ochotné ,trpělivé, nikdy nemáte pocit, že obtěžujete,ba naopak.

Lékař: MUDr. Zdeněk Krystlík Jiný

K panu doktorovi chodím už léta a mohu jen doporučit, skvěle se o mě stará. Mám nemocné kyčle a občas potřebují vyměnit, takže mě i operuje. Je to skvělý lékař.