Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Nemocnice poskytuje ambulantní zdravotní péče zaměřené na primární i specializovanou zdravotní péči. Více

Poliklinika Prosek a.s.

Lovosická 440/40

19000 , Praha , hl. město Praha

péči.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Marie Získalová Jiný

Paní doktorka je velmi milá a pečlivá, pacientům se plně věnuje a nic nezanedbá. Líbí se mi lidský přístup, vše vysvětlí. Nevýhodou je delší doba čekání i když jsem objednaná, ale to mi vůbec nevadí, na dobrého lékaře si ráda počkám a to paní doktorka je. Nechápu ostatní komentáře co tu čtu, jestli si někdo myslí že bude ošetřen okamžitě co přijde ať si zkusí jinou oční ordinaci.
    Za mne mohu jenom doporučit.

Lékař: Roman Lehovec Jiný

Pan doktor je profesionál a odborník, velmi pozitivní přístup k pacientům, speciální péče a rychlé uzdravení.
    Doporučuji každému.

Lékař: MUDr. Andrea Picková Jiný

Chodím Paní doktorce už od samého začátku co ordinuje.A jsem sní spokojený je to milá a hodná doktorka a také i pečlivá i sestřička také.A to že tam někdy musí pacient delší dobu čekat, tak to se nedá nic dělat. Přeji jim vtéto špatné době pandemie hodně, pevné zdraví!

Lékař: MUDr. Petr Žák Jiný

Naprosto skvělý tým a slušný a profesionální přístup pana doktora i sestřičky. Jejich rychlost jsem obdivovala, až mě to překvapilo. Moc děkuji za ošetření.

Lékař: MUDr. Kateřina Klímová Jiný

Jsem pacientka Mudr. Klímové již delší dobu a po dnešní návštěvě (26.10.2021) jsem rozhodnuta od paní doktorky odejít. Nepochopitelné odmítnutí vyšetření po léčbě Papilocare gelem po 3 měsících LCB cytologickým stěrem. Všechna vyšetření (LCB cytologie, genotypizace) jsem si vyžádala a jsou hrazená pacientkou. LCB cytologii nakonec lékařka provedla, ale její chování bylo naprosto neomluvitelné a za hranicí slušnosti. Problém byl ve vrácení platby za genotypizaci, kterou mi moje pojišťovna uhradila a MUDr. Klímová mi měla peníze vrátit. Velké zklamaní z chování a nedoporučuji.

Lékař: MUDr. Michal Matějíček Jiný

Nejhorší zkušenost při řešení zdravotního problému jakou jsem zažila. Požadoval naprosto nesmyslný RTG jiné - nebolestivé části končetiny, nenavrhoval žádné běžné možnosti léčby, žádnou medikace ... jen nechuť pomoci, nepochopení a výsměch. Návštěva ordinace byla ztrátou času ... lékaře nedoporučuji!!!

Lékař: MUDr. Zdeněk Krystlík Jiný

Mohu doporučit. Pan doktor má velmi hezký přístup k dětem a ví co dělá.
    Má možná trošku sarkastický smysl pro humor, tak citlivky pozor, ale mě to naopak vyhovovalo - uvolnilo atmosféru.

Lékař: Danka Seigová Jiný

Pani dotorka Seigova i jeji sestricka jsou skvely tym. Pecliva pece - pani doktorka je velmi svedomita, vzdy mi pomohla, nezanedba zadny detail a snazi se resit veci v souvislostech. Moc rada k ni chodim, vim, ze se muzu spolehnout.

C
    Lékař: MUDr. Ctibor Dostál Běžný termín

Setkal jsem se s názorem na klinice, že Dr. Dostál je nejlepší pediatr v ČR. Zkušenosti s léčbou našich dětí to potvrzují (jistě ale mi chybí srovnání se všemi ostatními pediatry). Velmi správně navedl na diagnostiku vývojové poruchy syna, zachránil ho před operací, rychlou a naprosto přesnou diagnózou zauzlení střev, když mě se synem opakovaně posílali z klinik domů, že jde jen o “ obyčejný průjem”. U dcery včas rozpoznal hrozící počínající bakteriální zánět mozkových blan a včasnou a správně zvolenou rychlou léčbou jí zachránil život. Velmi uvážlivě volí léčbu, necpe hned na vše antibiotika. Má obrovský rozhled, vhled i nadhled a hlavně individuální a lidský přístup. A hlavně když jde do tuhého velmi rychlé a správně situaci rozpozná a okamžiťě správně jedná, a tím zachraňuje životy dětí.Rovněž vynikající sestru. Jediná jeho nevýhoda je, že všichni chtějí k němu…Děkujeme Vám pane doktore, zachránil jste mi dvě děti!!! Děkujeme.

Lékař: MUDr. Marie Získalová Jiný

Paní doktorka je velice šikovná, i se sestřičkou obě milé. Jediné negativum je bohužel dlouhá čekací doba, i při objednání na konkrétní hodinu se stává, že v čekárně člověk sedí i 2 - 3 hodiny.