Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Poliklinika Modřany

Soukalova 3355

143 01 , Praha , hl. město Praha

Poskytujeme široké spektrum zdravotnických služeb.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Petr Lachs Jiný

Když to tu čtu, musím se podělit o své zkušenosti.
    K panu doktorovi chodím asi 5 let. Nikdy jsem neměla žadne problémy tudiz mi predepisoval jen antikoncepci a klasickou kontrolu. Ale začala jsem mít problémy ze jsem krvacela i během braní antikoncepce a dost velké bolesti břicha, volala jsem na gynekologii a bylo mi receno ze mam prijit. Po prichodu jsem cekala ze mi udela nejake vysetreni nebo neco. Po 20 minutach sedeni v jeho ordinaci jsem se dozvedela vlastne pouze to ze je to normalni a jestli si nechci poridit deti ze to vse vyresi. A to nemluvne o směšně vysokých poplatcích kazdý rok, a kdyz jsem řekla ze na to chci potvrzeni tak mi sestra rekla ze mi ho neda, tak jsem se zeptala na co teda davam kazdy rok a odpovedela mi ze je to za ultrazvuk, a sklicka tal jsem ji znovu odpovedela ze ano a at mi da potvrzeni. Opravdu nedoporucuji !! Pece zadna!

Lékař: MUDr. Radka Sýkorová Jiný

Velice milá, vstřícná a opravdu pomůže, má profesionální přístup
    k pacientům. Jsem v její péči již několik let a manžel také a neměnila bych

Lékař: MUDr. Peter Moravčík Jiný

Pan doktor je velmi empatický, poslouchá pacienta a je velmi milý, což není běžné. Navrhl léčbu, která mě okamžitě pomohla. Na rozdíl od jiných lékařů mu můžete volat, poradí, řeší. Velice doporučuji.

Lékař: MUDr. Dana Sedlářová Jiný

Nejlepší paní doktorka. Chodila jsem k paní doktorce jako dítě a teď i se synem. Děkujeme, Lorencová (Johnson)

Lékař: MUDr. Josef Uskoba Jiný

Stejná zkušenost jako ostatní. Při kontrole kyčlí ve 3 měsících předepsána abdukční peřinka s tím, že ji mají pouze v lékárně na Sofijském náměstí. Nedostali jsme žádnou zprávu. Pouze na malém papírku napsáno II a termín další kontroly. Za to jsme dostali přednášku o tom, jak ostatní nošení peřinek flákají. Peřinku měli i dole na poliklinice ve zdravotních potřebách... Po přečtení recenzí jsme šli na kontrolu ještě k jinému ortopedovi a kyčle v naprostém pořádku, potvrzeno na kontrole v 6. měsíci.

Lékař: MUDr. Václav Tomášek Jiný

K panu doktorovi Tomáškovi jsem přešla na základě výborných referencí poté, co moje vynikající paní doktorka odešla do důchodu. Pan doktor má velmi solidní vystupování, problémy s páteří mi pěkně vysvětlil, až na to, že několikrát po vylíčení mých potíží-např. bolest na levé straně zad mi pan doktor sdělil, :"vy ale máte nález na druhé straně". V tištěné zprávě pak tento fakt zvýraznil tučně.Připadala jsem si pak hloupě a jako simulant. Daná situace se vpodstatě opakovala několikrát (i s jinými potížemi), raději jsem od pana doktora odešla. Nová paní doktorka mi vysvětlila, že bolest může vystřelovat i jinam, než v místě nálezu, nechala udělat několik speciálních vyšetření a více než rok ladila léčbu-a povedlo se.

Lékař: MUDr. Josef Uskoba Jiný

Kontrola kyčlí u novorozence. 2C, žádná lékařská zpráva, předepsal Frejkovu peřinku, kterou máme zakoupit v lékárně na Sofijském náměstí. Kontrola za několika dní v klinice Gymuno ukázala, že není žádný velký problém a kontrola za měsíc (v Gymuno) ukázala, že kyčle jsou již v pořádku.

Lékař: MUDr. Josef Uskoba Jiný

Byla jsem s nasim miminkem na kontrole kycli u dr. Uskoby. Provedl UTZ vysetreni obou kycli. Predepsal nam Frejkovu abdukcni perinku, kde mi nebylo ani ukazano jak se perinka spravne nasazuje, jen na nejakem letacku ukazano jak by melo byt nasazeno. i pres mou prosbu mi pomoci s ukazkou jsem byla odkazana na vystani fronty v ambulanci, ze mi to tam sestricky jiste vysvetli. Nedostala jsem zadnou lekarkou zpravu, jen papirek s datem dalsi kontroly. Oparena se dale doptavat na nejake info o zdravotnim stavu mi bylo sdeleno “kdyby se teda nekdo ptal, tak je to 2C.”jsem odesla z ordinace vyzvednout perinku do lekarny na Sof. nam. Nedalo nam to a objednali jsme se na rekontrolu k jinemu ortopedovi na Olsanech, ktery se orientuje primo lecbou deti pri dysplazii. Po dukladnem vysetreni celeho tela, vc. utz nam bylo sdeleno, ze kycle jsou v naprostem poradku a neni potreba frejkova perinka.
    Bohuzel, pana doktora nemohu pres jeho arogantni jednani a postupy pri lecbe doporucit. (mam v podstate stejnou zkusenost jako maminka v recenzi nize)

Lékař: MUDr. Petr Lachs Jiný

Sdílím zkušenost své matky (75 let) - šla k p. DR s tím, že krvácí, což je v tomto věku nežádoucí. Pan DR ji prohlédl a s komentářem, že ji má hezkou ji poslal domů. Totéž při další návštěvě, matka chtěla, aby ji dal žádanku do nemocnice - prý není třeba, má ji hezkou.
    Až po další urgenci p. doktor vypsal žádanku do Krče, kde zjistili problém, během 3 dní operace, odebrání vzorku z dělohy a za dalších 10 dní urgentní operace na onkogynekologii na Vinohradech. Závěr karcinom děložního těla.
    Takže péči tohoto p. doktora opravdu NEDOPORUČUJI !!!!
    Kdyby se matka řídila jeho radami, nedopadlo by to dobře.

Lékař: MUDr. Josef Uskoba Jiný

U MUDr. Uskoby jsme byli na vyšetření kyčlí s dítětem. Přeplněnou čekárnu a tím pádem nedodržení času objednání ponechávám stranou, chápu, že dětí je mnoho a ortopedů málo. Pan doktor po velmi rychlém vyšetření předepsal Frejkovu abdukční peřinku. Na mé dotazy, co to znamená mi pouze sdělil, že je to špatné a jestli nebudu dávat peřinku, pojedeme z příští kontroly rovnou do Motola a zničím dítěti nohy na celý život. Další perlou bylo, že široké balení se doporučuje těm, co to mají v pořádku, aby se to nezhoršilo - přitom široké balení už se preventivně dávno nedoporučuje. Nedostala jsem ani lékařskou zprávu a přesná diagnóza mi nebyla sdělena ani po opakovaných dotazech. Navíc jsme byli pro peřinku posláni do lékárny Scarabeus, protože se "jinde nedá sehnat". Objednali jsme se proto na kontrolní vyšetření k jinému ortopedovi o týden později a světe div se, vše bylo v pořádku a to i na další kontrole ve 3 měsících. Podle toho, co jsem se následně dozvěděla, pan doktor peřinku předepisuje každému druhému. Chápu, že možná sází na jistotu, na druhou stranu zrovna abdukční pomůcky jsou, řekla bych, podstatný zásah vzhledem k tomu, že na další kontrolu se zve až za 2 měsíce - kdybychom se tím řídili, tak dítě celé léto přes největší vedra úplně zbytečně nosilo peřinku a ve 3 měsících bychom řešili vojtovku, protože se neotáčí na bříško apod. Nehledě na to, že by nikdo 2 měsíce ani nezkontroloval, jestli ji máme vůbec nasazenou správně. Takže za mě ať pokračuje v píchání kortikoidů důchodcům, ale ať ho drží dál od kojenců a matek v šestinedělí.