Poliklinika Modřany

Soukalova 3355

143 01 , Praha , hl. město Praha

Poskytujeme široké spektrum zdravotnických služeb.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Lékař: MUDr. Naděžda Reifová Jiný

Při každé návštěvě všech členů rodiny naprostá spokojenost. Poradí a doporučí v případě nutnosti i přes telefon.

• L
    Lékař: MUDr. Josef Uskoba Jiný

Pan doktor je milý a klidný. Byla jsem u něj s miminkem na vyšetření kyčlí. Vyšetření UTZ provádí pečlivě a zbytečně ho neprodlužuje. Když UTZ neukázal prokazatelnou diagnózu, poslal nas na RTG a ihned se šel podívat na snímek. Co je na zvážení, to je objednávání mnoha miminek na stejný čas. Vždy se dostane do skluzu a čeká se déle než by bylo třeba. Obzvláště v této pandemické době to není rozumné. Pro mnohé by mohl být důvod k nespokojenosti, že detailněji nepopisuje diagnózu. Ale vlastně to, že nevíte úplně přesně, jak jsou kyčle nevyvinuté není až tak důležité, pak by člověk jen zbytečně panikařil nebo naopak to zlehčoval. Takhle prostě vite, že do další kontroly máte používat peřinku mezi nohy. Naštěstí jsem nemusela řešit nic vážnějších. Pana doktora doporučuji!

Lékař: MUDr. Marie Kalabisová Jiný

Výborná empatická paní doktorka , léčba vždy naprosto v pořádku, moderní dobře vybavená ordinace, chodíme k ní celá rodina mnoho let a nechceme měnit. Vždy vysvětlí léčbu i s případnou cenou za plomby či korunky.

• V
    Lékař: MUDr. Josef Uskoba Jiný

Nedá mi to zde nenapsat svůj zážitek s ortopedií v Modřanské poliklinice. Celý život hraji fotbal a s tím je spojena spousta drobných úrazů. Protože nerad zatěžuji náš zdravotní systém, lečím se obvykle sám. K lékaři jdu až když je to vážné. Tentokrát z ničeho nic mi oteklo rameno. Myslel jsem si že klid a obklady vše vyřeší. No nevyřešilo Takže ve stavu kdy jsem tři dny nemohl spát ani po užití všech možných prášků a zlepšení bylo v nedohlednu, jsem se vydal v pondělí ráno k lékaři. K recepci Dr. Uskoby jsem přišel až kolem 10:00 ale to jen proto že jsem vyseděl frontu ve stejné místnosti na chirurgii kde mi sdělili že mi s mým akutním problémem nepomůžou a poslali mě na ortopedii. Naštěstí přímo v dané čekárně byla i ortopedie a to dokonce dvě! Super. Po dalším čekání u dveří první ortopedie vyšla osoba v plášti a když jsem se nenechal odbýt že berou pouze objednané pacienty mi s lítostí sdělila že je pouze sestra a pan doktor není přítomen. No naštěstí zde ještě byla druhá ortopedie kde momentálně ordinoval pan doktor Uskoba. Po opětovném dohadování u okénka že bez objednání nikoho neberou a pokud je to akutní proč jsem nepřišel ráno, mi bylo sděleno že mě tedy ošetří ale budu čekat. Až sem je to Ok. Žádný V.I.P. přístup jsem neočekával. Čekal jsem tedy asi dvě a půl hodiny a po obědě přišel konečně na řadu. Když vás něco fakt bolí, čas se neuvěřitelně vleče. Vstoupil jsem do ordinace a nestačil jsem se divit. Tak arogantní a neprofesionální chování jsem u lékaře ještě nezažil. Vždy se na něco optal a než jsem domluvil, arogantně mi skočil do řeči že mu první půl věty stačí a dál ho to vlastně nezajímá. Pochopil jsem a raději už moc nemluvil. Nastala fáze vyšetření. Zmačkl mi ramenní kloub v zánětu až jsem bolestí zasyčel. No no.. snad se mi tu nesložíte pravil pan doktor s despektem. Upřímně bych chtěl vidět jeho, jestli je při vlastní bolesti takový chlapák. Kdo zažil, jak dokáže bolet ramenní kloub v zánětu, ví o čem píši. Pak proběhla Injekce do postiženého místa s další hláškou tohoto doktora a já zaplať bůh opustil jeho ordinaci. Každopádně po tomto zážitku, vím že na ortopedii v Modřanské poliklinice již nikdy více. Také jsem OSVČ jako bude i nejspíše ten pan doktor. Ale vždy při své práci zachovávám profesionalitu ať mě lidé štvou sebevíc. Nejvíce mě mrzí že tento doktor na svém přístupu, zatím nic měnit nemusí a čekárnu má plnou. Pacientů je mraky a ortopedů málo. Tam jsme se bohužel od revoluce posunuli. Na druhou stranu jsem optimista že díky aplikacím jako je známý lékař atp. se v budoucnu tento nešvar podaří odstranit a tyto doktoři budou muset změnit přístup nebo jít dělat něco jiného. Zdraví zdar.

• R
    Lékař: Božena Šafrová Jiný

Paní doktorka je důsledná a snaží se problémy řešit.
    Máme jako rodina jen ty nejleší zkušenosti. Neměnili bychom.

• K
    Lékař: MUDr. Jiří Veselý Jiný

Pan doktor se zaměřuje nejen na léčení problémů, ale hledá potenciální příčiny. Vše jasně vysvětlí, poradí, trpělivě zodpovídá dotazy. Dle mého názoru velmi kvalitní lékař!!!

• P
    Lékař: MUDr. Václav Mlynařík Jiný

Super clovek, super praktik. Pochopeni. Kez by pracoval co nejdele a slouzil pacientum. Odborne bez vyhrad.

Lékař: Nadeem Choudhary Jiný

Perfektní lékař! Pečlivý, skvělý přístup, příjemný a nikdy nic nezanedbá. Chodím k němu už pár let a vždy odcházím dojatá ze skvělého přístupu, protože mám zkušenost s nepříjemnými a neochotnými lékaři. Jsem šťastná, že ho mám!!!

Lékař: MUDr. Václav Tomášek Jiný

U pana doktora jsem pracovala a byla překvapena přístupem k pacientům i odbornou péčí, kterou jsem za x let ve zdravotnictví moc nezažila. V případě potřeby k panu doktorovi posílám i nyní své nynější pacienty a blízké .Všichni jsou s péčí pana doktora velmi spokojeni.

• I
    Lékař: MUDr. Martina Doubravová Jiný

Pí doktorka je "1". I moji rodiče s ní byli velmi spokojeni a já také. Je výborná odbornice, diagnostička a podle mě má í vynikající přístup k pacientům. Moc si přeji, aby nám dlouho vydržela! Má také výbornou sestřičku.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu