Poliklinika Modřany

Soukalova 3355

143 01 , Praha , hl. město Praha

Poskytujeme široké spektrum zdravotnických služeb.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• J
    Lékař: Nadeem Choudhary Jiný

Perfektní lékař! Pečlivý, skvělý přístup, příjemný a nikdy nic nezanedbá. Chodím k němu už pár let a vždy odcházím dojatá ze skvělého přístupu, protože mám zkušenost s nepříjemnými a neochotnými lékaři. Jsem šťastná, že ho mám!!!

• J
    Lékař: MUDr. Václav Tomášek Jiný

U pana doktora jsem pracovala a byla překvapena přístupem k pacientům i odbornou péčí, kterou jsem za x let ve zdravotnictví moc nezažila. V případě potřeby k panu doktorovi posílám i nyní své nynější pacienty a blízké .Všichni jsou s péčí pana doktora velmi spokojeni.

• V
    Lékař: MUDr. Václav Tomášek Jiný

Tak bohuzel, sla jsem k panu doktorovi s bolesti krku a hlavy. Pan doktor se na me podival a rekl, ze mam spatne nastaveny monitor a at cvicim. Misto toho, aby me poslal na poradne vysetreni. Az kdyz jsem si zaplatila soukromeho lekare, tak zjistili, ze mam nador na mozku. Kdyby me pan doktor Tomasek poslal na vysetreni drive, mohla byt prognoza lepsi. Takze “dekuji” za lecbu.

MUDr. Václav Tomášek

Paní V. H. jsem vyšetřil 14. 10. 2020 pro bolesti hrudní páteře, ne pro bolesti krční páteře a hlavy jak udává. Pro bolesti hrudní páteře byla krátce před naším vyšetřením akutně vyšetřena i v nemocnici, kde se jako příčina bolestí vyloučila plicní embolie a koronární příhoda (to jen potvzuje, že nemohlo jít o bolesti krční páteře a hlavy, kterými se embolie a infarkt myokardu neprojevují, ale o bolesti hrudní páteře, které provázet infarkt myokardu a plicní embolii naopak mohou). V době našeho vyšetření navíc bolesti hrudní páteře již ustupovaly po dříve nasazených lécích na uvolnění svalstva. Při přetížení paravertebrálního svalstva obezitou jsem doporučil vedle cvičení a redukce tělesné hmotnosti i vyšetření a léčbu rehabilitačním lékařem, ke kterému jsem vydal žádanku (o postavení monitoru jsem nikdy s nikým nemluvil, z neurologického hlediska je to irelevantní). Z toho vyplývá, že hodnocení se týký nejspíše jiného lékaře. Pacientka se navíc nedostavila po ukončení předpokládané rehabilitace ke kontrole, jak doporučuji. Vše je možné doložit záznamem v dokumentaci. Žádám proto pacientku o stažení zavádějícího hodnocení.

• I
    Lékař: MUDr. Martina Doubravová Jiný

Pí doktorka je "1". I moji rodiče s ní byli velmi spokojeni a já také. Je výborná odbornice, diagnostička a podle mě má í vynikající přístup k pacientům. Moc si přeji, aby nám dlouho vydržela! Má také výbornou sestřičku.

Lékař: MUDr. Radka Prchlíková Jiný

S pani doktorkou mam pouze skvele zkusenosti,delala mi plomby a trhala 4 osmicky. Trhani trvalo docela rychle, vzdy predem zdelila, co se chysta delat, pak teprve provadela potrebne kroky. Pani doktorka je profesionalni a prijemna, muzete se presvedcit sami.

• K
    Lékař: MUDr. Václav Tomášek Jiný

Arogantní,sebestředný lékař,který nemá zájem o anamnézu, odmítá si přečíst zprávu praktického lékaře,prý ho nezajímá vyšetřuje něco jiného než s čím pacient přišel, sdělení pacienta o zdravotním stavu ho nezajímá, při velmi vážném stavu po úrazu pateře na žádost o CT vyšetření se oboří-jděte si tam a zaplatte si ho.Něco takového se hned tak nevidí.Vzhledem k nepřijatelnému chování lékaře jsem z ordinace odešla.

MUDr. Václav Tomášek

Není člověk ten, aby se zaveděčil lidem všem. Rád bych vzkázal pacientům, kteří zvažují vyšetření v mé ambulanci a kteří si přečetli recenzi paní K. S. Pokud se nebudete domáhat v mé ambulanci nesmyslných vyšetření, nebudete lékaře manipulovat do svých závěrů, nebudete odmítat vysvětlení racionálního diagnostického a léčebného postupu a hlavně nebudete komunikovat agresivně a vulgárně, jistě neodejdete zklamaní jako paní K. S.

Lékař: MUDr. Josef Uskoba Jiný

Mám s panem doktorem podobnou zkušenost jako mnozí přispívající zde.
    Věřím, že dokáže být milý a vstřícný, jako tu někteří popisují, ale mám pocit, že to je jen v případě, pokud neuděláte něco, co ho irituje (což dle mého názoru může být kde co).
    Já osobně jsem přišla s problémy se zády (mám mimo jiné skoliozu) a p. doktor mě prohlédl extrémně rychle (působilo to na mě stylem, "co by se namáhal mě prohlížet nějak detailněji, když je to hloupá klasická skolioza") a následovalo víceméně arogantní jednání, že má záda nejsou v hrozném stavu, tak co tam dělám. V podstatě jsem měla pocit, že ho obtěžuji tím, že jsem vůbec přišla. Popsala jsem mu, že se snažím cvičit a být aktivní, ale ráda bych docházela na nějaké fyzio a naučila se jak správně cvičit, tak aby mi to na záda pomáhalo a naopak si to nezhoršovala nevhodnými cviky. V podstatě se mi vysmál a řekl, že místo abych "vymýšlela" fyzio se mám "normálně hýbat a hrát sporty jako normální člověk". A mít "záda v teple".
    Takže toť rada a jednání specialisty v oboru.
    Jen bych chtěla dodat, že samozřejmě rozumím tomu, že by p. doktor mohl usoudit, že mám jít k jinému specialistovi (rovnou k rehabiltačnímu lékaři např.) a slušně mě odkázat jinam, když nemám akutní problémy a bolesti, ale takovéto jednání, když se člověk snaží dělat něco pro své zdraví mi přijde opravdu smutné.
    A jak tu někdo přede mnou napsal, p. doktor na mě působil jako člověk, který má dlouhá leta zajeté postupy, které se kdysi naučil, není vůbec otevřený aktuálnímu dění nebo změnám v této oblasti a pokud mu nesednete do jeho přístupu, dokáže být velmi arogantní.
    Já už tedy p. doktora rozhodně znovu nenavštívím.

• V
    Lékař: MUDr. Lenka Kokaislová Jiný

Ochotná, milá, šikovná, zuby mám rovné, následná péče probíhá, výhodou je sousední ordinace se zubní hygienou, doporučuji, mají ale plno.

Lékař: MUDr. Tomáš Fořt Jiný

Jsem nadšená z přístupu i průběhu operace,a to i v této “covidové” době. Syn měl nastoupit na operaci mandle do nemocnice,den předtím však nemocnice zákrok zrušila,v pátek jsem volala na kliniku a už v úterý pan primář syna odoperoval,nemuseli jsme tudíž znovu absolvovat předoperační vyšetření. Vůbec jsme nečekali,naopak vzal pan doktor syna na sál dřív. Zákrok proběhl bez jakýchkoli komplikací a i pooperační průběh byl velmi dobrý. Velmi děkujeme,jsem velmi vděčná za ochotu,preciznost a velmi příjemný personál kliniky.

• E
    Lékař: Eva Kalibová Jiný

Skvělá doktorka, skvělý člověk škoda, že k 10/2020 ukončuje svoji praxi :( těžko najdeme někoho kdo ji nahradí..

• Došlo k chybě, zkuste to znovu