Poliklinika Modřany

Soukalova 3355

143 01 , Praha , hl. město Praha

Poskytujeme široké spektrum zdravotnických služeb.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Jindra Wicherová

Zubař, MUDr.

• Velice příjemná, ochotná paní doktorka!

• Eva Tkáčiková

Diabetolog, MUDr.

• paní doktorka je přísná , ale velmi příjemná. mnozí zřejmě nepochopili, že na léčbě se musíme podílet hlavně mi pacienti svou kázní a to občas bolí. paní doktorku jsem našel po mnoha odmítnutí jinde a nelituji. má obvodní lékařka nevěděla , zda vyhledat specialistu při hodnotě cukru 12. nevěděl jsem co to znamená. paní doktorka mě přijala , ale termín neměla. i tak mi dala rady, zejména zhubnout o 15 kg. poslechl jsem a při první návštěvě , po 2 měsících byl cukr 6 , ale i těch 15 kg dole. nyní jsem již čtyři roky pod 6. když vidím některé pacienty v čekárně , nedivím se, že je nepříjemná, když jejích rad není bráno. prostě naše nemoc potřebuje především naši snahu. ona sama nemůže pomoci a to mnozí nechtějí slyšet. prostě pochopil jsem, že léčba záleží především na mém přístupu.
      ano ty fronty nejsou příjemné, ale za nemoc si můžeme především sami.
      takže paní doktorku mohu pouze chválit. podívejme se každý , jak děláme svoji práci , jací jsme odborníci a pak hodnoťme druhé.
      Kusovský

• Pani doktorka je laskava,uznala ale take prisna. Muj subjektivni nazor na odbornost je velmi pozitivni. Co se tyce preplnene cekarny, si pacienti delaji sami. Vsichni se nahrnou v 7.00 hod. a ocekavaji co nejkratsi osetreni a cekaci dobu. Pri me osobni navsteve jsem prisel v 10.00 hod. a odchazel jsem v 11.15 hod. a to predemnou bylo 21 pacientu vcetne tech kteri si sli jen pro recept na inzulin a jine administrativni zalezitosti. Tak to je skutecnost.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Václav Mlynařík

Praktický Lékař, MUDr.

• nejlepsi doktor

• Nemohu posoudit, zda je nejlepší, protože nemám srovnávací škálu, když k nikomu jinému nechodím, nikdy ale u pana doktora nějaké nejasnosti či problémy nebyly.

A je i dobrý člověk.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Zdenka Kabelková

• P

Umí to se zuby i s lidmi.

• J

Vřele doporučuji.
      Paní doktorka i setřička jsou velmi milé, ochotné a vstřícné. Ordinace vybavená moderními přístroji, a na paní doktorce je vidět, že opravdu dělá tuto práci ráda, že ji baví. Čekací doba v čekárně minimální, což ocení hlavně ti, co mají ze zubního lékaře strach.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Petr Kovář

Kardiolog, MUDr.

• P

Nemohu posoudit, jelikož jsem se k p. doktorovi ani nedostal. Obvodní lékař mne poslal na předoperační vyšetření k MUDr. Kolářovi, den předem hovořil s tamní sestrou, která mu slíbila, že mohu následující ráno přijít. Při příchodu jsem byl sestrou informován, že p. doktor mé nálezy z nemocnice viděl, ale nemůže mne přijmout z hlediska přílišné vytíženosti a nedostatku času!? Chtěla mne objednat na příští měsíc - i když operace má být vykonána už příští týden! Následně mne odeslala do Polikliniky Budějovická, což jsem odmítl. Není mi dobře, mám bolesti na hrudi a nehodlám lítat "od čerta k ďáblu".. UNAVUJE MNE TO!!!
      Takhle si péči o nemocné nepředstavuji! :-/

• A

Vstřícný, příjemný, rozvážný.
      Ačkoliv jsem se k němu dostal trochu nerad na doporučení praktického lékaře z důvodu občasných bolestí/tlaků v pravé části hrudníku, provedl z mého pohledu poměrně rozsáhlé vyšetření (EKG, sono srdce) byť s negativním nálezem a ještě nechtěl regulační poplatek, že to prý nebylo vyšetření.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Eva Jančová

Praktický Lékař, MUDr.

• J

velmi příjemná a vstřícná lékařka o čemž svědčí stále velký zájem pacientů a plná čekárna před její ordinací

• V

Velmi komunikativní,což člověk v bolesti potřebuje. Vyslechne pacienta, dobře poradí a dobře léčí. Je milá a umí se i zasmát. V ordinaci je velmi příjemně a milá je i její sestřička. Prostě, když člověk musí k lékaři, nebojí se, že bude otravovat. Děkuji!!

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Radka Prchlíková

• B

Já k ní chodím i se svými dětmi. Jsme moc spokojení. super přístup, vždy zákrok nejdříve konzultuje a vše vysvětlí, sdělí dopředu cenu toho co se neplatí, milá. Mohu jen doporučit.

• B

Já tam chodím se svými dětmi a jsem naprosto spokojená a i děti. Super přístup, dobře odvedená práce, mohu jen doporučit. Zákrok vždy vysvětlí, zkonzultuje.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Eva Tillmannová

• M

Dobrý den, také jsem k paní doktorce chodila, byla jsem spokojená, paní doktorka byla vždy velmi příjemná. Bohužel mi však nekvalitně ošetřila kanálky zubu pod korunkou, což zjistila po několika letech jiná zubařka, ke které jsem přešla po přestěhování. Kanálky byly zaplněny jen cca do 3/4 a navíc asi ne úplně kvalitním materiálem, který umožnil pronikání bakterií do kořenového systému a následný vznik váčků na obou kořenech tohoto zubu. Takže zub teď bude muset ven, na implantát nemám, a představa, že mi kvůli můstku budou muset být obroušeny dva sousední zdravé zuby, mě věru netěší.

• H

bezva

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Olga Vyhnálková

Pediatr, MUDr.

• L

K paní doktorce jsem chodila od narození já i má mladší sestra a nyní k ní chodím se svou dcerou.
      Paní doktorka je velmí pečlivá, vždy poradí a ke každému má individuální přístup. Jak tady již nikdo psal nejede podle tabulek. Radší Vás pošle na 2 zbytečná vyšetření do nemocnice, než by u malého dítěte, které není schopno říct, co ho bolí něco zanedbala a toho si velice cenním. Máte jistotu, že Vás i s největší blbosti nebo nejistotou ohledně Vašeho dítětě nevyhodí.
      Pokud v ordinaci zanecháte mailovou adresu, pravidelně Vás informuje o svých dovolených a kdo ji zastupuje, což také považuji za velký nadstandart.

• doporucuji

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Lenka Kokaislová

Ortodontista, MUDr.

• A

Mám trocvhu problém s použitím jednorázových rukavic u paní doktorky. Proč se asi tak nazývají? Má je stále na rukou bez výměny.

• P

Paní doktorka mi byla doporučena spolužačkou, která k ní docházela. Působila na mě dobře, rovnátka nejsou zrovna záležitost za babku, ale ona nám všechny finanční záležitosti vysvětlila a nijak na nás netlačila nebo něco podobného. Když jsem k ní nastupovala, neměli jsme zrovna moc peněz... Jednou jsem nemohla zaplatit za rovnátka celou částku (5 tis), takže jsme se domluvily - zaplatila jsem jenom část a zbytek dodala na příští návštěvě... Kdykoliv jsem měla s rovnátky problém, zavolala jsem a sestřička mě objednala ještě na týž den, nebo na ten příští. Pravda je, že paní doktorka si ráda povídá o osobnách věcech a taky používá termíny jako "zoubky a zámečky", ale nijak mi to nevadí. Jednou se i stalo, že jsem se nemohla dostavit na objednaný termín a jelikož jsem byla předtím v zahraničí a byla jsem objednaná na ponělí, volala jsem ještě ten den (což chápu, že je nemilé), ale zvedla to paní doktorka a byla na mě vysloveně nepříjemná, až jsem nevěděla, co si mám myslet, protože chtěla vidět potvrzení (asi od lékaře), že jsem nemocná (jsme snad ve škole??) Ale jinak s ní problémy nemám. Zoubky se mi rovnají, s rovnátky jím naprosto vše (pokud to není extrémně tvrdé) a nikdy se mi nestalo, že by se mi nějak něco uvolnilo... Sestřičky se za tu dobu, co jsem u ní, vystřídaly dvě, obě mladé a velice milé. Ordinaci má čisťounkou a téměř se u ní nečeká... Mám někdy problém kvůli dopravě přijít včas, ale stačí informovat je telefonem a je to v pohodě...

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře