Poliklinika Modřany

Soukalova 3355

143 01 , Praha , hl. město Praha

Poskytujeme široké spektrum zdravotnických služeb.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Petr Lachs Jiný

Sdílím zkušenost své matky (75 let) - šla k p. DR s tím, že krvácí, což je v tomto věku nežádoucí. Pan DR ji prohlédl a s komentářem, že ji má hezkou ji poslal domů. Totéž při další návštěvě, matka chtěla, aby ji dal žádanku do nemocnice - prý není třeba, má ji hezkou.
    Až po další urgenci p. doktor vypsal žádanku do Krče, kde zjistili problém, během 3 dní operace, odebrání vzorku z dělohy a za dalších 10 dní urgentní operace na onkogynekologii na Vinohradech. Závěr karcinom děložního těla.
    Takže péči tohoto p. doktora opravdu NEDOPORUČUJI !!!!
    Kdyby se matka řídila jeho radami, nedopadlo by to dobře.

Lékař: MUDr. Josef Uskoba Jiný

U MUDr. Uskoby jsme byli na vyšetření kyčlí s dítětem. Přeplněnou čekárnu a tím pádem nedodržení času objednání ponechávám stranou, chápu, že dětí je mnoho a ortopedů málo. Pan doktor po velmi rychlém vyšetření předepsal Frejkovu abdukční peřinku. Na mé dotazy, co to znamená mi pouze sdělil, že je to špatné a jestli nebudu dávat peřinku, pojedeme z příští kontroly rovnou do Motola a zničím dítěti nohy na celý život. Další perlou bylo, že široké balení se doporučuje těm, co to mají v pořádku, aby se to nezhoršilo - přitom široké balení už se preventivně dávno nedoporučuje. Nedostala jsem ani lékařskou zprávu a přesná diagnóza mi nebyla sdělena ani po opakovaných dotazech. Navíc jsme byli pro peřinku posláni do lékárny Scarabeus, protože se "jinde nedá sehnat". Objednali jsme se proto na kontrolní vyšetření k jinému ortopedovi o týden později a světe div se, vše bylo v pořádku a to i na další kontrole ve 3 měsících. Podle toho, co jsem se následně dozvěděla, pan doktor peřinku předepisuje každému druhému. Chápu, že možná sází na jistotu, na druhou stranu zrovna abdukční pomůcky jsou, řekla bych, podstatný zásah vzhledem k tomu, že na další kontrolu se zve až za 2 měsíce - kdybychom se tím řídili, tak dítě celé léto přes největší vedra úplně zbytečně nosilo peřinku a ve 3 měsících bychom řešili vojtovku, protože se neotáčí na bříško apod. Nehledě na to, že by nikdo 2 měsíce ani nezkontroloval, jestli ji máme vůbec nasazenou správně. Takže za mě ať pokračuje v píchání kortikoidů důchodcům, ale ať ho drží dál od kojenců a matek v šestinedělí.

Lékař: Monika Vogelová Jiný

Velice hodná a lidská paní doktorka i sestřička. Byla jsem přijata téměř půl hodiny před ordinační dobou. Paní doktorka mě vyšetřila a ochotně vše vysvětlila. Paní doktorku mohu jen doporučit. J. Kratinová

Lékař: Monika Vogelová Jiný

K paní doktorce chodím už řadu let. Je velmi milá, vždy mě vyslechne, poradí, pomůže. Přijme mě, i když nejsem objednaná, je velmi lidská a opravdu jí důvěřuji. Mnohokrát už mi pomohla a opravdu ji můžu všem pacientům jen doporučit. A o milých a příjemných sestřičkách, které se u ní v ordinaci střídají, ani nemluvím!

Lékař: MUDr. Ilona Kykalová Jiný

U MUDr. Kykalové jsem byla poprvé. Bohužel náhlé ortopedické problémy mě donutily k paní doktorce zajít. Samozřejmě jsem šla s obavamy, protože jsem znala nedobrou zkušenost od jiných pacientů, ale musím říct, že ke mně paní doktorka nebyla ani trochu arogantni a nepříjemná. Odměřená, ale hned mi dokázala pomoci. Je pravda, že čekarna byla plná pacientů, ale to protože zaskakovala i za lékaře, který měl dovolenou. Takže čas na vybavování tu nebyl. První zkušenost hodnotím kladně. Snad to tak i zůstane.

Lékař: MUDr. Václav Tomášek Jiný

MUDr. Tomášek je zkušený lékař a diagnostik, který dává jasně najevo zájem o pacienta. Příjemně mě překvapil svým profesionálním vystupováním, podrobným a srozumitelným vysvětlením diagnózy. Můžete se spolehnout, že nebudete odbyti předpisem na léky které nepotřebujete na nemoc kterou nemáte. Pan doktor má moji důvěru a díky.

Lékař: MUDr. Naděžda Reifová Jiný

Při každé návštěvě všech členů rodiny naprostá spokojenost. Poradí a doporučí v případě nutnosti i přes telefon.

Lékař: MUDr. Josef Uskoba Jiný

Pan doktor je milý a klidný. Byla jsem u něj s miminkem na vyšetření kyčlí. Vyšetření UTZ provádí pečlivě a zbytečně ho neprodlužuje. Když UTZ neukázal prokazatelnou diagnózu, poslal nas na RTG a ihned se šel podívat na snímek. Co je na zvážení, to je objednávání mnoha miminek na stejný čas. Vždy se dostane do skluzu a čeká se déle než by bylo třeba. Obzvláště v této pandemické době to není rozumné. Pro mnohé by mohl být důvod k nespokojenosti, že detailněji nepopisuje diagnózu. Ale vlastně to, že nevíte úplně přesně, jak jsou kyčle nevyvinuté není až tak důležité, pak by člověk jen zbytečně panikařil nebo naopak to zlehčoval. Takhle prostě vite, že do další kontroly máte používat peřinku mezi nohy. Naštěstí jsem nemusela řešit nic vážnějších. Pana doktora doporučuji!

Lékař: MUDr. Marie Kalabisová Jiný

Výborná empatická paní doktorka , léčba vždy naprosto v pořádku, moderní dobře vybavená ordinace, chodíme k ní celá rodina mnoho let a nechceme měnit. Vždy vysvětlí léčbu i s případnou cenou za plomby či korunky.

Lékař: MUDr. Josef Uskoba Jiný

Nedá mi to zde nenapsat svůj zážitek s ortopedií v Modřanské poliklinice. Celý život hraji fotbal a s tím je spojena spousta drobných úrazů. Protože nerad zatěžuji náš zdravotní systém, lečím se obvykle sám. K lékaři jdu až když je to vážné. Tentokrát z ničeho nic mi oteklo rameno. Myslel jsem si že klid a obklady vše vyřeší. No nevyřešilo Takže ve stavu kdy jsem tři dny nemohl spát ani po užití všech možných prášků a zlepšení bylo v nedohlednu, jsem se vydal v pondělí ráno k lékaři. K recepci Dr. Uskoby jsem přišel až kolem 10:00 ale to jen proto že jsem vyseděl frontu ve stejné místnosti na chirurgii kde mi sdělili že mi s mým akutním problémem nepomůžou a poslali mě na ortopedii. Naštěstí přímo v dané čekárně byla i ortopedie a to dokonce dvě! Super. Po dalším čekání u dveří první ortopedie vyšla osoba v plášti a když jsem se nenechal odbýt že berou pouze objednané pacienty mi s lítostí sdělila že je pouze sestra a pan doktor není přítomen. No naštěstí zde ještě byla druhá ortopedie kde momentálně ordinoval pan doktor Uskoba. Po opětovném dohadování u okénka že bez objednání nikoho neberou a pokud je to akutní proč jsem nepřišel ráno, mi bylo sděleno že mě tedy ošetří ale budu čekat. Až sem je to Ok. Žádný V.I.P. přístup jsem neočekával. Čekal jsem tedy asi dvě a půl hodiny a po obědě přišel konečně na řadu. Když vás něco fakt bolí, čas se neuvěřitelně vleče. Vstoupil jsem do ordinace a nestačil jsem se divit. Tak arogantní a neprofesionální chování jsem u lékaře ještě nezažil. Vždy se na něco optal a než jsem domluvil, arogantně mi skočil do řeči že mu první půl věty stačí a dál ho to vlastně nezajímá. Pochopil jsem a raději už moc nemluvil. Nastala fáze vyšetření. Zmačkl mi ramenní kloub v zánětu až jsem bolestí zasyčel. No no.. snad se mi tu nesložíte pravil pan doktor s despektem. Upřímně bych chtěl vidět jeho, jestli je při vlastní bolesti takový chlapák. Kdo zažil, jak dokáže bolet ramenní kloub v zánětu, ví o čem píši. Pak proběhla Injekce do postiženého místa s další hláškou tohoto doktora a já zaplať bůh opustil jeho ordinaci. Každopádně po tomto zážitku, vím že na ortopedii v Modřanské poliklinice již nikdy více. Také jsem OSVČ jako bude i nejspíše ten pan doktor. Ale vždy při své práci zachovávám profesionalitu ať mě lidé štvou sebevíc. Nejvíce mě mrzí že tento doktor na svém přístupu, zatím nic měnit nemusí a čekárnu má plnou. Pacientů je mraky a ortopedů málo. Tam jsme se bohužel od revoluce posunuli. Na druhou stranu jsem optimista že díky aplikacím jako je známý lékař atp. se v budoucnu tento nešvar podaří odstranit a tyto doktoři budou muset změnit přístup nebo jít dělat něco jiného. Zdraví zdar.