Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Modřany

Soukalova 3355

143 01 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytujeme široké spektrum zdravotnických služeb.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: Nora Struková Jiný

  Vynikající dětská lékařka, lidská, profesionální, odborník na pravém místě. Umí to s dětmi, rády jsme k ní chodily se sestrami.

  A
  Lékař: MUDr. Jiří Schovanec Jiný

  Muzu jen souhlasit. Pristup, snaha pomoci a lidskost. Pane doktore diky Diky take personalu Berounskemu artro. centru, kdy jsem potkal jen vstricne a usmevave sestricky Jeste jednou diky vsem ‍

  E
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jan Bus Jiný

  Pan doktor je skevej lekar byla sem u neho a nemohu si stezovat profesionalni pristup k pacientama

  K
  Lékař: MUDr. Petr Lachs Jiný

  Když to tu čtu, musím se podělit o své zkušenosti.
  K panu doktorovi chodím asi 5 let. Nikdy jsem neměla žadne problémy tudiz mi predepisoval jen antikoncepci a klasickou kontrolu. Ale začala jsem mít problémy ze jsem krvacela i během braní antikoncepce a dost velké bolesti břicha, volala jsem na gynekologii a bylo mi receno ze mam prijit. Po prichodu jsem cekala ze mi udela nejake vysetreni nebo neco. Po 20 minutach sedeni v jeho ordinaci jsem se dozvedela vlastne pouze to ze je to normalni a jestli si nechci poridit deti ze to vse vyresi. A to nemluvne o směšně vysokých poplatcích kazdý rok, a kdyz jsem řekla ze na to chci potvrzeni tak mi sestra rekla ze mi ho neda, tak jsem se zeptala na co teda davam kazdy rok a odpovedela mi ze je to za ultrazvuk, a sklicka tal jsem ji znovu odpovedela ze ano a at mi da potvrzeni. Opravdu nedoporucuji !! Pece zadna!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  Lékař: MUDr. Radka Sýkorová Jiný

  Velice milá, vstřícná a opravdu pomůže, má profesionální přístup
  k pacientům. Jsem v její péči již několik let a manžel také a neměnila bych


  Lékař: MUDr. Peter Moravčík Jiný

  Pan doktor je velmi empatický, poslouchá pacienta a je velmi milý, což není běžné. Navrhl léčbu, která mě okamžitě pomohla. Na rozdíl od jiných lékařů mu můžete volat, poradí, řeší. Velice doporučuji.

  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Dana Sedlářová Jiný

  Nejlepší paní doktorka. Chodila jsem k paní doktorce jako dítě a teď i se synem. Děkujeme, Lorencová (Johnson)

  I
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Josef Uskoba Jiný

  Stejná zkušenost jako ostatní. Při kontrole kyčlí ve 3 měsících předepsána abdukční peřinka s tím, že ji mají pouze v lékárně na Sofijském náměstí. Nedostali jsme žádnou zprávu. Pouze na malém papírku napsáno II a termín další kontroly. Za to jsme dostali přednášku o tom, jak ostatní nošení peřinek flákají. Peřinku měli i dole na poliklinice ve zdravotních potřebách... Po přečtení recenzí jsme šli na kontrolu ještě k jinému ortopedovi a kyčle v naprostém pořádku, potvrzeno na kontrole v 6. měsíci.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Z
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Václav Tomášek Jiný

  K panu doktorovi Tomáškovi jsem přešla na základě výborných referencí poté, co moje vynikající paní doktorka odešla do důchodu. Pan doktor má velmi solidní vystupování, problémy s páteří mi pěkně vysvětlil, až na to, že několikrát po vylíčení mých potíží-např. bolest na levé straně zad mi pan doktor sdělil, :"vy ale máte nález na druhé straně". V tištěné zprávě pak tento fakt zvýraznil tučně.Připadala jsem si pak hloupě a jako simulant. Daná situace se vpodstatě opakovala několikrát (i s jinými potížemi), raději jsem od pana doktora odešla. Nová paní doktorka mi vysvětlila, že bolest může vystřelovat i jinam, než v místě nálezu, nechala udělat několik speciálních vyšetření a více než rok ladila léčbu-a povedlo se.

  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Josef Uskoba Jiný

  Kontrola kyčlí u novorozence. 2C, žádná lékařská zpráva, předepsal Frejkovu peřinku, kterou máme zakoupit v lékárně na Sofijském náměstí. Kontrola za několika dní v klinice Gymuno ukázala, že není žádný velký problém a kontrola za měsíc (v Gymuno) ukázala, že kyčle jsou již v pořádku.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu