Doporučení praktičtí lékaři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Praha

• „Úžasný,tady není ani o čem více, obrovská spokojenost.takhle rychlý termín jsem nikde nezažila , naprostá spokojenost s paní doktorkou, je a doufám že dlouho bude velice nápomocná i ostatním. Více

Žukovského 887 – areál Delta č. dveří 3.09, Praha 6-Ruzyně, Praha Mapa

Ordinace Sedláčková

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• Praktický lékař, Ostatní

„Velmi dobré jednání s pacientem. Při preventivní prohlídce mi pan doktor zjistil boreliozu, kterou mi při jiných četných vyšetřeních nikde nenašli. Vím, že jsem v dobrých rukou a budu vyléčen. Více

Haškova 783, Velké Přílepy Mapa

Přílepská ordinace spol. s r. o.

• Praktický lékař, Internista

„Paní doktorka je úžasná! O pacienta má opravdu zájem, vyslechne, vše vysvětlí, je pečlivá a nic nezanedbá. K tomu je moc milá, lidská a chápavá. Více

• Praktický lékař, Internista

„Paní doktorka Youngová je velmi pozorná, profesionální, lidská, a snaží se hledat odpovědi na problémy svých pacientů i v souvislosti s celkovým stylem života, obdobím, prací, stresem. Jediné minus je, že MUDr. Youngová bohužel nemůže ordinovat častěji a je velmi složité se k ní objednat.. Více

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

• „Pan doktor je skutečně člověk na svém místě. Je velmi ochotný, empatický, a zároveň opravdu kvalitní odborník. Děkuji za jeho péči. Více

Ostrovského 253/3, Praha Mapa

synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Je mi 30 let a k pani doktorce chodi rok a pul. Nechodim pouze na prevenci ale nekolikrat do roka mam zdravotni obtize abych si nekdo nemyslel ze hodnotim pani doktorku podle toho jak dela preventivni prohlidky. Jsem velice spokojna. Je velice, velice pecliva, vzdy mne vyslechne, poradi mi. Zadne me obtize nezlehcuje co se mi stavali u jinych lekaru. Urcite doporucuji. Více

Koněvova 2427/205, Praha Mapa

smartMED - všeobecné praktické lékařství

• „Paní doktorka je velice ochotná, snaží se pomoci a vyřešit problém v maximální míře a vše pacientovi vysvětlí.

Kolbenova 36/473, Praha Mapa

SYSMED, s.r.o.

• Praktický lékař

„Paní doktorka je báječná,ikdyž někdy drsná;)Přeji vše nejlepší v Novém roce a děkuji za vše co pro nás děláte.

Karlovotýnská 425/5, Rudná Mapa

Primadoktor s.r.o.

• „Rád bych alespoň touto cestou chtěl poděkoval za skvělý a profesionální přístup, ochotu a max.snahu pomoci, celému týmu tohoto zdrav. zařízení. Děkuji Jiří H. Více

Sokolská 27, Praha Mapa

Medicina Centrum s.r.o., MUDr. Ethel Ludvíková

• Praktický lékař, Internista

„Je to velice pečlivý a starostlivý lékař . Co se týče profese i lidskosti. Byla jsem s ním moc spokojena. Kdybych z rodinných důvodů nezměnila lékaře, jsem v jeho péči dodnes. Všem doporučuji pana doktora. Více

Revoluční 765/19, Praha Mapa

Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o.

• Praktický lékař

„U pana MUDr. Kernera jsem zaregistrovaná déle než tři roky a nemohu proti němu ani sestře Kateřině říci cokoliv negativního. Sestřička je milá, příjemná a ochotná. Je to opravdu osoba na pravém místě - je víc než pravou rukou pana doktora. Jsou dokonale sehraný tým. Pan doktor je komunikativní, umí poradit a vysvětlit daný problém. Ví, kam pacienta odeslat na další vyšetření. A jako bonus má smysl pro humor. :) Oba dva jsou výjimeční v tom, co všechno pro nás pacienty dělají. V této nelehké době je úsměv a milé vystupování neopouští. Moc Vám oběma za vše děkuji, držte se! Více

Ostrovského 253/3, Praha Mapa

Ordinace Kerner s.r.o.

• Praktický lékař

„Zatím jsem absolvoval pouze dvě návštěvy, ale nemůžu nic vytknout. Doktorka je příjemná, sestřička trochu méně, ale určitě ne natolik, aby mi to zkazilo den. Více

Bílá 6, Praha Mapa

PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Mladý pan doktor, velice pečlivý a profesionální... Nic nepodcení a léčba byla vždy nasazena a zacílena naprosto adekvátně. Velmi doporučuji! Více

Čumpelíkova 1764/2, Praha Mapa

MUDr. Zdeněk Houška

• „Paní doktorka je velmi vstřícná, empantická a nápomocná. Vždy vyslechne, a nasadí vhodnou léčbu. Přístup velmi profesionální. Vybavení ordinace je také na dobré úrovni a sestřička je velmi příjemná. Někteří lékaři by si měli brát přiklad z paní doktorky. Více

Kosmická 537/2, Praha Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Moc milá, ochotná a chápavá paní doktorka i její sestřička. Doporučuji všem, kdo hledají individuální přístup. Paní doktorka pozorně vyslechne, vyšetří a pohovoří s pacientem. Potom vysvětlí diagnózu a předá potřebná doporučení. Více

Tovární 24/51, Benátky nad Jizerou Mapa

Očkování

od 100 kč

• Praktický lékař

„Jediný doktor, ze kterého cítím upřímný zájem o pacienta. Vždy hledá varianty a řešení jak pomoct. Chodím k ní rok a vyřešil jsem problémy, které mě trápili již několik let. Více

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

• „Velmi si vážím milého a odborného vystupování, plného pochopení a snahou pomoci svému pacientovi. Paní doktorka je velmi pečlivá, nechce nic nechat náhodě, vyslechne související i zdánlivě nesouvisející symptomy, poradí a pomůže s prevencí, jako jeden z mála lékařů se snaží dohedat i příčinu onemocnění. Jsem velmi spokojená s jejím přístupem a děkuji za něj. Více

Krupská 28, Praha Mapa

Obvoďák s.r.o

• „Dr. Macháčková literally saved my life: in an emergency situation she knew what to do and acted immediately. She is the best general practitioner imaginable: she listens carefully, remembers what you tell her, consults other doctors when she isn't sure.... I can't praise her highly enough. Více

Jungmannova 16, Praha 1, Praha Mapa

Ordinace Jungmannova s.r.o.

• Praktický lékař

„Paní doktorka Baxová je velmi dobrý lékař. Cením si toho, že umí vyslechnout, pak rozebere problém. Nikdy se tam necítíme jako nevítaní. Mohu doporučit. Více

Senovážné náměstí 23, Praha Mapa

Praktické lékařství Baxová s.r.o.

• „Tak k p. Havkíčkove chodím asi 24 let. Vždy sem s ni byl spokojen. Je pravda že často k dr.nelezu ale i tak sem rad že sem u ni. Znamy je a brzy uz nebude u dr. Ketnerove Pavly z CC Kliniky a je to otřes. Pacienta ami nevyšetří. Arogantni nepříjemná zralá na plivnutí do ksichtu. Hříbal Milan Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.