Doporučení praktičtí lékaři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Liberec

• Praktický lékař

„Jsem velice rád, že mám tohoto doktora. Díky prozíravosti mi byl včas zjištěn tumor močového měchýře a následně v nemocnici Motol odstraněn. Veliké dík panu doktoru. Více

Tatranská 860/7, Liberec Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé.

• „Je to již nějaký pátek zpět ... Poprvé v životě jsem si připadal, jakože neobtěžuji, ale přesně naopak. Zájem, srozumitelnost, snaha ... a umí být i oprávněně přísná. Za mě to nejlepší za poslední víc než půlstoletí. Díky oběma. Více

Švermova 268/76, Liberec Mapa

MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé

• Praktický lékař, Anesteziolo… Více

„Skvělá a příjemná paní doktorka. Vždy mi ochotně poradila a pomohla. Vždy se snaží pacientovi vše vysvětlit. Škoda, že už není mým praktickým lékařem Více

Nádražní 383, Chrastava Mapa

Medica sever

• „Paní doktorka Foukalová je velmi pečlivá lékařka,nikdy u mne nic nezanedbala je velmi milá,přestože již nebydlím na Kunratické,kartu mám stále u paní doktorky a dojíždím,pokud mi něco je,touto cestou,zároveň moc děkuji a samozřejmě i naše sestřička je milá a velice hodná,děkuji Vám. Více

Aloisina výšina 641, Liberec Mapa

1 názor

U Kostela, Jablonec nad Nisou Mapa

Doktorka 4U

1 názor

„Po registraci k dr. Endrychové mi paní doktorka hned udělala preventivní prohlídku, můj aktuální problém rovněž hned řešila. Je rychlá, pohotová, pacient musí sám říct, co potřebuje, jaké má problémy, /není to doktorka, která se podrobně vyptává co vás bolí, jak to někdy dělají starší doktoři/, ale reaguje pohotově, nenechává problém neřešený.Uvidíme dál. Více

Průmyslová 26, Jablonec nad Nisou Mapa

Jablonec nad Nisou

• Praktický lékař

„Pana doktora Fialy si velmi považuji a jsem mu za mnohé vděčná. Vždy jsem cítila upřímný zájem o mou osobu, coby pacienta. Jediné co mi kazí dojem z praxe pana doktora je sestra. Nicméně nemohu hodnotit její kvality profesní, pouze lidské. Více

Poštovní 2428/8, Jablonec nad Nisou Mapa

Poliklinika

• „Matce dokázal vyléčit totálně rozsakrovaný kotník takovým způsobem, že dnes na její chůzi není patrné, že v minulosti prodělala vážný úraz. Pravda, trochu doktor House, ale vynikající odborník! Více

Nádražní 601, Hejnice Mapa

• Praktický lékař

„MuDr. Jan Lenko je velmi dobrý lékař. Pokud si není jistý, okamžitě posílá pacienta na další vyšetření. Důležité je vše říci bez okolků a nic nezamlčet. Pokud tyto zásady dodržíte, tak vás určitě jinde lépe nevyléčí. Více

Poštovní 284, Tanvald Mapa

• Praktický lékař

„Skvela doktorka opravdu!!! Vzdy pomuze vyleci a vzdy mi predepisuje leky jen kdyz jsou potreba... A nikdy jsem necekala vuc nez 15-20 min Více

nám. Sokolovské 307/6, Liberec Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Naopak ,já jsem vždy byla spokojená paní doktorka vyhověla a hlavně byla k dispozici vždy, kdy jsem to já potřebovala a proto jsem přešla od jiného lékaře k ní.Žádné plané diagnosy nevynášela a ještě můj zdravotní stav konzultovala s jiným lékařem.Nyní mi je skvěle a přeji to Vám všem.Laďka Recová Více

Masarykova 486, Železný Brod Mapa

AVE Železný Brod, s.r.o.

• Praktický lékař, Internista

„Dobrý den, rád bych pochválil Paní doktorku a její ochotu vždy pomoci a poradit a také sestřičku, která velice bystře a hbitě reaguje a pracuje přesně tak, jak by sestra u ambulantního lékaře měla pracovat. Více

Příčná 331, Železný Brod Mapa

• Praktický lékař

„Po mé první návštěvě bych řekl že pan doktor je dobrý lékař a dobrý člověk. Sestřička v Lomnici je super. Hodná, vtipná a šikovná. Více

28. října 1827, Turnov Mapa

• Praktický lékař

„K tomuto lékaři chodíme s manželkou léta a jsme oba spokojeni, brzo k němu přejde i náš syn. Martin Pažout Příšovice Více

Nádražní 1073, Turnov Mapa

Lázně Tachov 82, Frýdlant Mapa