Doporučení praktičtí lékaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Liberec

• Praktický lékař

„Jsem velice rád, že mám tohoto doktora. Díky prozíravosti mi byl včas zjištěn tumor močového měchýře a následně v nemocnici Motol odstraněn. Veliké dík panu doktoru. Více

Tatranská 860/7, Liberec Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé.

• „Je to již nějaký pátek zpět ... Poprvé v životě jsem si připadal, jakože neobtěžuji, ale přesně naopak. Zájem, srozumitelnost, snaha ... a umí být i oprávněně přísná. Za mě to nejlepší za poslední víc než půlstoletí. Díky oběma. Více

Švermova 268/76, Liberec Mapa

MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé

• „Byla jsem u pani doktorky zatím 4x, ale vzdy byla příjemná a se vším mi vyšla vstříc . Poradila, nasadila lecbu z bicom a musim rict, ze jak jsem byla skeptická, tak super. Hlavne je empaticka, takze za ni clovek jde i rad :-) jsem rada, ze jsem přešla k pani doktorce Lajžnerové. Více

17. listopadu 590/14, Liberec Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„velice příjemná jsme spokojeni chodíme k ní už 20 let sestřička je také hodná nemůžeme si stěžovat vždy vyhoví

Kubelíkova 604, Liberec Mapa

U Kostela, Jablonec nad Nisou Mapa

Doktorka 4U

1 názor

„Po registraci k dr. Endrychové mi paní doktorka hned udělala preventivní prohlídku, můj aktuální problém rovněž hned řešila. Je rychlá, pohotová, pacient musí sám říct, co potřebuje, jaké má problémy, /není to doktorka, která se podrobně vyptává co vás bolí, jak to někdy dělají starší doktoři/, ale reaguje pohotově, nenechává problém neřešený.Uvidíme dál. Více

Průmyslová 26, Jablonec nad Nisou Mapa

Jablonec nad Nisou

• Praktický lékař

„Paní doktorce ve všem věřím a moc si jí vážím. Je milá a velmi zkušená. Už mnohokrát mi pomohla a dokáže poradit i s problémem který se netýká jen praktického lékaře. Jsem moc ráda, že ji mám. Více

Poštovní 8, Jablonec nad Nisou Mapa

• Praktický lékař

„Odborník, který si ví rady. Když náhodou neví, tak nemachruje a pošle vás na správné oddělení nemocnice nebo specialistovi. Za víc než 20 let jsem neměl jediný důvod k nespokojenosti a to k němu chodím i s celou rodinou. Kaväš Jan, Semily Více

Nádražní 292, Semily Mapa

AXL, a.s. 202, Semily Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka je odbornice na slovo vzatá, nicméně při akutních problémech je třeba se obrnit trpělivostí takřka královskou, jelikož si u ní v čekárně posedíte klidně i celé dopoledne, což je s horečkou celkem nepříjemná věc. Dá se k ní objednat, ale ani to vám nezaručí, že v čekárně nevysedíte důlek. Přesto jsem s její péčí spokojená, jelikož případné problémy a neduhy umí řešit a je přístupná alternativní medicíně, nerozdává plošně antibiotika na každé zakašlání. Pokud jste zaneprázdněný manažer, rozhodně hledejte jiného lékaře, pokud si rádi počkáte na odbornou péči, budete spokojeni. Více

Jablonec nad Nisou Mapa

• „Velmi empatická paní doktorka se zájmem o pacienta. Nikdy nikoho neodmítne ani po pracovní době. Jsem moc spokojená.

Žižkova 2030, Turnov Mapa

• Praktický lékař, Internista

Husova 10, Liberec Mapa

Krajská nemocnice Liberec, a.s.

Poštovní ulice, Jablonec nad Nisou Mapa

poliklinika