Doporučení praktičtí lékaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Most

• Praktický lékař, Pediatr

„S paní doktorkou jsme naprosto spokojeni. Jsme rádi, že jsme měli možnost se přihlásit právě k ní, neměnili bychom. Naprostý profesionál a jako bonus je vždy milá, ochotná a vstřícná. Pochvala taktéž pro sestřičku, i ta je skvělá. Děkujeme! Více

Hornická 250, Meziboří Mapa

Ordinace praktického dětského lékaře MUDr. Evy Kutnerové

• „K pani doktorce chodí už léta moje maminka a je vážně,ale vážně suprová :)

Karla Čapka 270, Krupka Mapa

• Praktický lékař

„MUDr. Váňa je jedním z nejlepších praktických lékařů, kteří mě kdy léčili. Je mi 72 roků a z ordinace odcházím vždy s pocitem, že mi byla věnována maximální péče. Totéž velmi dobré hodnocení náleží i sestřičkám. Více

Duchcovská 53/962, Teplice Mapa

• Praktický lékař

„Pana doktora Beneše nemůžu jinak, než chválit. Nejenže ke mě, jako k pacientovi, měl vysoce profesionální přístup, ale musím ocenit i jeho lidský přístup. Dokáže potěšit i psychicky podpořit. Jeho přístup k pacientům je vysoce nad běžným přístupem doktorů k pacientům. Pokud bych měl hodnotit, jako ve škole, ode mne by dostal jedničku s hvězdičkou a medaily k tomu. Zdeněk Pastucha Více

Tyršova 501, Osek Mapa

BENEMED s.r.o.

• „Pan Doktor Štěpánek je opravdouvou výhrou mezi praktickými lékaři. Je to takový ten poctivý doktor, který neodflákne pacienta za 5min jak už je u nás v českém lákařství zvykem. Velice důsledný a poradí s léčbou. Člověk si s ním i pěkně popovídá a atmosféra není tak dusná a stresující. Opravdu vřele doporučuji a na závěr veliké díky, pane doktore. Více

ZS - Doly Bílina, Bílina Mapa

Ord. PL pro dospělé se závodní péčí

• „Skvělý lékař.Lidský i profesní.Vždy přesně určí diagnózu i způsob léčby.S manželkou jsme dlouholetí naprosto spokojení pacienti.Dúvod poslední návštěvy: kontrola stavu po propuštění z Masarykovy nemocnice Ústí. Více

U zámeckého parku 2003, Litvínov Mapa

• Praktický lékař

„K pí doktorce Mašatové chodím již od roku 1988. Jen se modlím aby mi neodešla do důchodu, Jsem po celou dobu opravdu s její péčí o mé zdraví spokojen. Více

Paracelsus, s.r.o.

• „Paní doktorka se starostlivě vůči pacientům snaží. Standardní služby, standardně vybavená čekárna i ambulance. Sestra příjemná, do ničeho se nevměšuje, má svou kancelář, do které vcházíte při příchodu. Více

Rybniční 419, Teplice Mapa

Ord. PL pro dospělé se závodní péčí

• Praktický lékař

„Chodím k této paní doktorce již 30 let, je velice příjemná, vyslechne pacienta a poradí mu ve všem , takový by lékař měl být, léky které mi kdykoliv předepsala byly účinné , naopak se snažila vybrat léky které se moc nedoplácí a mají stejnou kvalitu. To není u jiných lékařů běžné.Opravdu vynikající lékařka.nemám ráda lékaře kteří spěchají a za 5 minut mají diagnozu. To není případ Mudr. Svobodové. Sestřička si dovede sjednat pořádek, když různí lidé se snaží předbíhat a podobně.Nemám s ní žádný problém.IŠ Více

Topolová 1234, Most Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Pan doktor i sestřičky - dávám 5 hvězdiček. Pana doktora bych nevyměnil, i když vím, že existují další kapacity, jako je on. Sestřičky v ordinaci jsou milé, hodné a vždy příjemné. Z ordinace odcházím vždy s pozitivní náladou. Když jsem požádal pana doktora o celkové vyšetření, vždy vyhověl. I s dalšími věcmi. Kdyby bylo více hvězdiček, dám klidně i deset. A těm co se nelíbí, tak má každý právo na změnu lékaře a pokud je všude plno, tak stačí zavolat na pojišťovnu, u které jste a ta je povinna Vám lékaře najít. Více

Družby 51, Duchcov Mapa

1 názor

„Absolutně nejlepší praktický lékař, kterého jsem kdy poznal..... Vřele ho proto doporučuji všem !!!!

Dům odpočinku ve stáří, Krabčice Mapa

Ke Koupališti, Most Mapa

Praktický lékař pro dospělé

č.d. 59, Blatno Mapa

• Praktický lékař, Chirurg

Krupka Mapa

Krušnohorská 203/19 Dbí 1, Dubí Mapa

ORDINACE U ČTYŘLÍSTKU s.r.o.