Zobrazit lékaře

Záluží 1

43601, Litvínov, ústecký

• Jitka Hanzalová

Oční Lékař,

• Byl jsem u paní doktorky,nechává si mezi ošetřujícími pacienti hodně dlouhé přestávky,nehledě na počet lidí v čekárně.A také my vadí,že se musím na všechno vyptávat,sama od sebe nic nepoví k mému problému.

• R

Velmi pečlivá, dobrý odborník

• Luboš Vodvářka

Chirurg, MUDr.

• já jsem byl spokojený - pomohl mi :)

• K

Ještě, že je pan doktor na jedné z okrajových poliklinik - v "odkladišti důchodců", takže ho téměř nikdo nezná..., jinak by už zřejmě dávno doordinoval. Máme s ním své zkušenosti - jako odborník nic moc, chování řeznického psa a morální kredit ubohý. Rozhodně nedoporučuji, ba dokonce před ním varuji! :-)

• Dino Alferi

Internista,

• N

Tento doktor nás hodně zklamal, lhal nám do obličeje, když dostal prababičky výsledky rentgenu do rukou stále tvrdil, že má naražená žebra, po pár minutách se k nám vrátil zpátky a tvrdil, že dostal něčí jiné výsledky, přičemž jsme tam byli jenom my kdo čekal na výsledky z interny...no a nakonec řekl, že má zlomená dvě žebra.....ještě jeho arogantní přístup kdy jsme čekali na výsledek on vycházel z rentgenu a šel dál místo toho aby nám šel říct výsledky a nemuseli jsme se o to prosit sami...

• NEZNÁM LEPŠÍHO ODBORNÍKA, JAKO JE MUDR. DINO ALFERI !!!!

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Stanislav Slavík

Neurolog, MUDr.

• P

Je to opravdu velmi pozorný lékař.Vyslechne si Vás,proklepne a na závěr Vám vše srozumitelně vysvětlí.Nemůžu si ho vynachválit.Do Teplic mně už nikdo nedostane.Opravdu ho můžu všem doporučit.......

• Je to do dobrý lékař.Hezky vás vyslechne,ne jak jiní lékaři kteří na vás spěchají a nenechají vás ani pořádně říct co vám je.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Hana Mrázková

Plicní Lékař,

• E

MUDr. Hana Mrázková se neumí chovat k pacientům, je arogantní, netaktní, rovnou vás odepíše a nezabývá se tím, jakým způsobem vám to sdělí.
      Je nemožné si s ní domluvit schůzku, protože nemá prostě čas a ani se zřejmě s vámi nechce bavit.
      Lékařka je egoistická a pokud nepřistoupíte na její léčení, které vám ostatní odborníci nedoporučí, tak se urazí a jedná s vámi jako s onucí. Hrozná! Podáváme stížnost na lékařskou komoru za neetické chování k pacietům.

• již tu dlouho nikdo nehodnotil. Ale já mohu také jen chválit. Škoda že paní doktorka nemá jenom svojí ambulantní praxi. V nemocnici jí tolik pacientů nemůže poznat a pochválit.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Petr Koloc

Zubař, MUDr.

• K

Tady pan doktor byl možná kdysi za mlada dobrý, ale teď už by svou práci opravdu vykonávat neměl. Vždyť se ani nezvedne z té svě židle. Byla jsem u něj před rokem s tím, že mi roste osmička a zřejmě tam mám zánět - tudíž mělo následovat odříznutí dásně. Následovalo naříznutí dásně a drén. Ale bylo to peklo všech pekel. Injekce na umrtvení bolela jak čert, modřinu jsem tam měla 14 dní. Jako bonus mi pan Koloc umrtvil trošku něco jiného (tvář, místo dásně), takže následovalo řezání do živého masa. Když jsem ucukla bolestí, sestra se na mě podívala jak jak na rozmazleného fakana. Vzala do ruky střičku (zřejmě s nějakou znecitlivující tekutinou) a nastříkala mi to do pusy se zvednutým obočím a s povrchním tónem mi sdělila: "Tohle se davá malejm dětěm jo, slečno". Řezalo se dál, citlivé to bylo pořád stejně. Dostala jsem tam drén, který mi cestou z ordinace k autu vypadl. Bolesti doma neustávaly, tak jsme za 5 dní jeli na pohotovost do Loun. Pan doktor byl naprosto famózní, necítila jsem ani tu injekci na umrtvení.
      Opravdu sem nechoďte, pokud nemáte rádi sado-maso. Věřte, že vaše bolest není nic oproti tomu, co vás čeká tady.

• J

Také se musím bohužel připojit k negativním komentářům. Můj zážitek byl takový, že po dvou hodinovém čekání jsem přišel na řadu, oznámil jsem, že mě velmi bolí šestka vlevo dole, ale pan "doktor" jsi trval na svém, prý mě musí bolet sedmička. Říkám mu, že ne! Že je to šestka vlevo dole. Ne ne prý je to sedmička vlevo, tak říkám možné je vše. Obdržel jsem injekci, po které mě bolela pusa ještě asi týden a vrtalo se bez jakéhokoliv vyšetření sedmička. Nacpal mi tan jakýsi cement a že mám jít za čtrnáct dnů ke svému zubaři. No nic následovala cesta domů. Postupně jak přestávala působit injekce, přicházeli oba dva zuby k sobě, jak šestka, tak sedmička. Jelikož už byla bolest tak veliká, že jsem nebyl schopen ani řídit, tak mě přítelkyně naložila do auta a jeli jsme směr Thomayerova nemocnice v Praze. Tam mě Čekal velmi milý doktor, zřejmně arab a vše jsem mu vysvětlil, co mi dělal a co mě bolí. Při velkém údivu šestku otevřel, vyčistil kanálky ve kterých byl zánět a mazalo se domů. Takže k rádoby doktorovi Kolocovi, už nikdy nepůjdu. Radši se vydám na výlet do Prahy, něž pokoušet další osud.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Antonín Metelka

Oční Lékař,

• Pan doktor už by měl odejít do důchodu. K "zánětu spojivek" mi bylo řečeno, že mám víc nosit brýle, že se mi pak nedostane nic do oka a nebudu z toho mít zánět spojivek (jiná oční lékařka mi navíc později diagnostikovala jiný typ zánětu). Následně mi byla předepsána kožní mastička, která mi oči jen podráždila... Žádné pozvání na kontrolu, arogantní jednání.

• T

Už mě nebavilo nosit brýle, proto jsem podstoupil laserovou korekci zraku. A teprve tam se zjistilo, že nosím na každé oko o 0,75 dioptrií víc, než je nutné a to celých deset let! Děkuji "doktore Metelko" za skvělé měření. Nedoporučuji!!!

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Eva Mašatová

Praktický Lékař, MUDr.

• R
      Umístění: Paracelsus, s.r.o.

K pí doktorce Mašatové chodím již od roku 1988. Jen se modlím aby mi neodešla do důchodu, Jsem po celou dobu opravdu s její péčí o mé zdraví spokojen.

• F
      Umístění: Paracelsus, s.r.o.Služby: nemoc asi ne? To je mi otázka, proč bych hodnotila lékaře ?

Jsem ráda, že mám takovou pani doktorku , jsem jí moc vděčná za její přístup. Děkuji pani doktorko !!!!!!!!

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře