Doporučení oční lékaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Most

• „výborný pan doktor, zbavil mě v letošním roce brýlí (krátkozrakosti). paří mu můj veliký respekt a dík

Laubeho náměstí 227/2, Teplice Mapa

Premium Clinic s.r.o.

• Oční lékař

„Velmi příjemný a otevřený k pacientovi.Vše vysvětlí a má trpělivost s námi,staršími pacienty ! Byla jsem mile překvapena po předchozí zkušenosti u jiného lékaře stejné odbornosti Více

Tř. Budovatelů 2957, Most Mapa

Oční ambulance Most s.r.o.

• Oční lékař, Ostatní

1 názor

„Pan MUDr.Poc je lékař s velkým L. Profik na slovo vzatý,umí u něj se pacienti cítí dobře.Měla jsem s ním tu zkušenost,že jsem si vážila každého jeho slova .Letos mi operoval obě oči i když každé mělo jinou bolest a nebylo to u mě tak jednoduché zvládl to svým charismem,poctivosti najít k člověku cestu,při operaci hovoří postup bolesti co přijde a to člověku hodně pomáhá,aby i jemu pomáhal se chovat tak jak on v danou chvíli potřebuje. Jsem ráda,že jsem na takového lékaře přišla a doporučuji kdo má co s očima navštivte jeho ordinaci a přejte si,aby vás přijali,neboť je maximálně plný pacientů. Děkuji ještě jednou touto cestou panu doktorovi i jeho sehranému týmu a perfektní organizační struktuře. Kéž by ho chuť neopustila,být přívětivý a přátelský ke každému zoufalému člověku co se mu horší zrak. Díky díky!!!!! pacientka Schmidová Více

Beethovenova 1140, Chomutov Mapa

SOLOMONIS s.r.o.

• „Byla jsem u paní doktorky se 4 letým synem na vyšetření očního pozadí, byl u očního lékaře poprvé, takže se bál a opravdu hodně nespolupracoval, paní doktorka se sestřičkou byly velmi trpělivé, takže jsme to nakonec zvládli. Více

B.Rejta 2774, Louny Mapa

„Velmi pečlivá, dobrý odborník

• Oční lékař

„Pana Metelku jsem si vybrala náhodně při změně registrace očaře a nelituji. Je ochotný, milý, vtipný a ani jeho sestřičce, která je velice sympatická, nelze nic vytknout. Jsem ráda, že jsem přestoupila právě k panu doktorovi Metelkovi a tímto mu za jeho přístup děkuji. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Paracelsus, s.r.o.

• „První zkušenost cca ve třech letech dítěte příšerná, nyní chodíme s dcerou cca od 10 let na pravidelné prohlídky pět let a nemůžu si na nic stěžovat. Sestra i paní doktorka na mě i na dceru vždy příjemná a ochotná. Nemáme problém. Více

Kochova 1185, Chomutov Mapa

Ord. lékaře specialisty - dětské oční

Chomutov Mapa

Jana Evangelisty Purkyně 270/5, Most Mapa