Doporučení oční lékaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Prostějov

• „Pana doktora jsem navštívil s problémem šilhání, naslouchal mě, vyšetřil a navrhl řešení. Nyní jsem půl roku po operaci a jsem velmi spokojen. Ještě jednou moc děkuji. Více

Wolkerova 656/22, Olomouc Mapa

Oční centrum Vitreum s.r.o.

• „V péči skvělého lékaře a očního chirurga, MUDr. Chrapka, jsem již více než deset let...zachránil můj zrak před slepotou na obou očích, nyní opět.... jistě mi pomůže...věřím jen mu, je pro mne Bohem, světelnou nadějí a spásou.... kdo nepozná ztrátu zraku, nepochopí.......je to prostě vynikající, erudovaný odborník, excelentní operatér !!! Více

Na Šibeníku 914/1, Olomouc Mapa

TOP OKO s.r.o. oční ordinace

• „Milá, ochotná a vzdělaná paní doktorka, moderně vybavená laboratoř, příjemné prostředí, přesně zacílená léčba.

Školní 22, Prostějov Mapa

• „Velice milá paní doktorka. Skvělý přístup k mé 7mi leté dceři. Vše vysvětlila, k dceři přistupovala jako k rovnocennému partnerovi. Byly jsme u ní poprvé a já i dcera jsme odcházely s příjemným pocitem. Děkuji. Více

Denisova 10, Olomouc Mapa

Odborný lékař oftalmologie

• „Děkujeme za příjemný, vstřícný přístup paní doktorky Hrubé. Ochotně odpovídala na otázky a podělila se i o své zkušenosti. Naprostá spokojenost. Více

Za drahou 2, Prostějov Mapa

Odborný lékař oftalmologie

• „Já mám s pani doktorkou dobré zkušenosti.To,že se některým pacientům nezamlouvá,je věc jiná.Ráda si vyslechne pacienta a udělá pro něho podle mě maximum.Proto jezdím k ní i 11 km,přestože mám jiné oční lékaře podstatně blíž.Jsem s ní OPRAVDU spokojený.Pepa Více

Janského 24, Olomouc Mapa

Zdravotní středisko Janského Olomouc

• „Pan doktor je profesionál s dlouholetou praxí. Diagnostikoval mi oční vadu i bez supermoderních přístrojů, které jeho tvrzení potvrdily. Vím z vlastní zkušenosti, že pokud se k někomu nechová mile a dokonce mu něco vytýká, tak jen pro to, že se chová nezodpovědně ke svému zdraví. Asi ví, že oči máme jen jedny a zrak nelze nijak nahradit. Více

Trávnická 2a, Prostějov Mapa

Odborný lékař oftalmologie

• „Paní doktorka je moc příjemná,hodná a milá k pacientům.Chodím k ní přes 20 let.A asi bych neměnila!!

třída Svobody 1067/32, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc s.r.o.

• „Velice dobrá, příjemná, zkušená paní doktorka, která je podle mne opravdu profesionál. Ochotně mi poradila i ohledně jiných zdrav.potíží, než jen očních...Ikdyž jsem ji navštívila zatím jen jednou, měla jsem z paní doktorky i vyšetření velmi dobrý pocit, vyšetření zde je kvalitní a profesionální. Více

Pavelčákova 21, Olomouc Mapa

Purkyňova 37, Olomouc Mapa