Doporučení praktičtí lékaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Prostějov

• Praktický lékař

„Dobrý den chodím k p. doktorce už dlouho snad od začátku a musím říct ,že je skvělá. Umí člověka pochopit a vždy pomoct - sestřička to samé ,příjemná , milá , velká pochvala pro obě za celou dobu co je znám ... děkuji Více

Fischerova 9, Olomouc Mapa

Najdete nás - příjezd ze Slavonínské ulice na velké parkoviště, autobus MHD č. 16, zastávka Slavonínská

• Praktický lékař

„nojo,jenže si toho bere nějak moc a pak tak tak stíhá a již po kolikáté se mi stalo,že v ordinaci přímo před pacienty pospával...je to taky jenom člověk a aby se mu někdy nevymstilo,ani se pořádně nevyspí,sedne za volant a jede do další ordinace....má jich několik.Proč se tak honí a stresuje,že se ani pořádně nevyspí?! Aby někdy za volantem neusnul a nebyl malér.To by si opravdu nezasloužil. Jinak dobrý. Více

Malé Hradisko 148, Malé Hradisko Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka,velmi pomohla mému manželovi nejen svým profesionálním přístupem,ale především lidským pochopením. Její utěšující a povzbuzující slova zabrala v pravou chvíli více než medikamenty.Pomohla jako prak.lékař i jako psycholog.A za to paní mudr.Miloslavě Homolkové mnohokrát děkujeme a přejeme mnoho spokojených pacientů.Paní doktorku vřele DOPORUČUJI ! Jana Matulíková Více

Zikova 736/1, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro dospělé a dorost

• Praktický lékař

„S lékařem jsem spokojená,nejen já,ale i můj manžel.S přibývajícím věkem se hlásí všemožné nemoci,proto jsem ráda,že se na něj můžu s důvěrou obrátit. Více

Široká 175, Tovačov Mapa

PL pro dospělé -Široká 17

Nádražní 94, Tovačov Mapa

PL pro dospělé-Domov pro seniory

• Praktický lékař

„Karel mi pomohl, když jsem měl streptokoka a hnisavou angínu. Pečlivý, vysvětlí, odpoví na moje dotazy. Přešla k němu i moje žena a můj otec. Můžu doporučit. Více

Trávnická 2, Prostějov Mapa

MUDr. Karel Praskač

„Je hrozně dobrý - všem doporučuji. Pomáhá celé naší rodině

Jižní 13, Olomouc Mapa

1 názor

„S panem doktorem jsem spokojen. Je odborník na svém místě. Vyjde vstříc a ochotně pacientovi. Návštěvy řešeny objednáním po telefonu a pak je to bez čekání. Hodně pacientů na to není zvyklych, ale poté poznají jakou to má výhodu. Rovněž hodnotím okamžitou odpověď pana doktora přes dotaz emailem, kdy obratem že svého mobilního telefonu na dotaz ohledně očkování proti chřipce odpověděl. Více

Určice 297, Určice Mapa

Ursamedica Praktik, s.r.o.

• Praktický lékař

„Pan doktor je velice vstřícný a vždy se mi věnoval na 120% opravdu se snaží pomoct, že tady má nějaká Průšová problém, tak jistě, stát se může, lékař je taky jenom člověk, u mě nikdy nic nezanedbal, vážím si ho a jeho péče! Více

Nezamyslice, 1. Máje E12, Němčice nad Hanou Mapa

Zdravotní středisko Nezamyslice

č.d. 32 Víceměřice, Prostějov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pan doktor Jarda je odborník na svém místě. Do jeho ordinaci chodím jako na návštěvu k dobrému známému, nehledě na skvělou sestřičku Magdu, která je vždy usměvavá a ochotná. Ti, kdo sypou na pana doktora špínu, ať si zametou před vlastním prahem. Jen tihle dva mě přemluvili k očkování proti chřipce a jen díky jim jsem zimu přežila naprosto v pohodě. Děkuji, že pana doktora máme a že si z Troubek najde cestu i do Přerova! Více

Kout 748/2, Troubky Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Hodná, ochotná, nemám žádně špatné zkušenosti

Jiráskova 11, Olomouc Mapa

• Praktický lékař

„Mám s panem doktorem dobré zkušenosti. Každopádně jsem ráda za ochotu a péči, kterou lékař poskytuje. Je lehké kritizovat, ale doktor je člověk a spousta pacientů to nevidí a využívá jen služby jako v obchodě. Marcela Více

Fischerova 24, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro dospělé, gynekolog

• „Pro pacienta je nejdůležitější důvěra v lékaře a takový pocit mi MUDr. Kráčalová plně dopřává. Má na to vliv její odbornost, preciznost i vstřícnost. Paní doktorka je milá, umí vyslechnout, má přehled o dříve provedených vyšetřeních a potvrzených diagnózách a nic nenechá náhodě. Pěknou atmosféru vytváří i sestřička a je mi příjemné, že ordinaci mohu navštěvovat v klidu a s důvěrou. Více

Horní lán 1310/10a, Olomouc, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc

• Praktický lékař

„S obavami jsem přecházela od bývalé starší praktické lékařky k novému mladému panu doktorovi - jsem starší osoba a už se bojím reakcí lékařů právě kvůli svému věku. Mohu pana doktora jen pochválit, nejen sympatický a hezky se chovající k pacientům, ale také je vidět, že se medicině věnuje, má znalosti a vždy fundovaně radí a pečlivě sleduje i preventivní prohlídky - prostě má pořádek a systém ve své evidenci. Jeho sestřička je také moje dlouholetá oblíbenkyně - milá, ochotná, laskavá, tak jak sestřička má být a přitom si dovedu představit, jak unavující je každodenní práce s námi pacienty. Jsem jim oběma vděčná a děkuji za vstřícnost k nám starším pacientům - tolik to potřebujeme. Více

nám. Národních hrdinů, Olomouc Mapa

Mediol Praktik s.r.o.

• „jsem s paní doktorkou velice spokojená i přes vážnější zdravotní problémy jsme našly společně cestu jak je co nejúčiněji vyléčit a docílit toho, aby můj zdravotní stav byl na uspokojivéúrovni. Její přístup pohladí nejen po těle, ale i po duši. Je to lékařka se srdcem na dlani. Více

Palackého 13, Olomouc Mapa

• Praktický lékař

„Píšu za mého 81letého tatínka, kterého paní doktorka svým přístupem a odborností s určitostí zachránila před vážnými komplikacemi spojenými s jeho diagnostikovanou nemocí. Paní doktorka i sestřička jsou ženy na svém místě a navíc jejich empatie jistě starším lidem pomůže při návštěvě ordinace i další léčbě. Tatínek je zde velmi spokojen. Více

Masarykova třída 41, Olomouc Mapa

Praktické lékařství pro dospělé

• „vyborna doktorka a skvela sestricka! naprosta spokojenost, chodim k ni uz spoustu let :)

Karlov 13, Prostějov Mapa

• Praktický lékař

„Lidský, vstřícný, ochotný - deviza, kterou se někteří lékaři chlubit nemohou.Pan doktor je člověk na svém místě a je zřejmé, že pomáhat lidem s jejich zdravotními problémy ho neobtěžuje, pana doktore, děkujeme A.L.Kajlíkovi Více

č.d. 224, Otinoves Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Velice výborná doktorka, nepředepisuje hned antibiotika, ale má zájem u člověka zjistit co mu je a podle toho až nasadit léčbu Více

Masarykovo náměstí 100, Brodek u Přerova Mapa