Doporučení praktičtí lékaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Brno

• „Z mé osobní zkušenosti mohu jen doporučit. Vyšetření je vždy precizní, má snahu problémy řešit, vždy mi pomohla, naprosto profesionální. I nyní v době COVID vše proběhlo bez problémů. Nerozumím kverulantům. Více

Halasovo náměstí 597/1, Brno Mapa

Poliklinika Lesná

• „Pan doktor Pospíšil je vynikající praktický lékař na svém místě. Je věcný, ochotný, lidský a s velkou erudicí.

Sirotkova 43, Brno Mapa

Ambulance praktického lékaře

• Praktický lékař

„člověk se srdcem na pravém místě. Nejlepší doktorka, milá, ochotná a hlavně lidská! nikdy bych neměnila

Horníkova 34, Brno Mapa

• Praktický lékař

„Ke každému pacientu přistupuje velice příjemně, není jednou z doktorek typu: ,,Odpovídejte ano ne ať se s vámi nemusím zdržovat moc dlouho." Více

Langrova 4, Brno Mapa

Praktická lékařka

• „super chlapík, a profi lékař, vždy je to u něj profi a ještě se nasměji protože má smysl pro humor. Sestřička taky parádní Více

Sokolova 15, Brno Mapa

Praktický lékař

• „Byla jsem zaregistrovaná již u několika praktických lékařů, ale paní doktorka Menšíková je to nejlepší, co mě kdy mohlo potkat. Vždy milá, obětavá, lidská, profesionální, vyslechne a pořádně vyšetří. Po 20 letech mi zjistila různými vyšetřeními, proč jsem pořád nemocná - přechodila jsem infekční mononukleózu - a už se dala tento můj vážný stav dlouhodobě léčit. Tohoto nebylo schopno několik lékařů, u nichž jsem byla za těch 20 let zaregistrována. Děkuji osudu, že jsem se nakonec po letech dostala k ní a na 100% jí věřím a vážím si ji. ES Více

Palackého třída 137, Brno Mapa

Praktická lékařka

• „vždycky všechno OK ... kdysi mi zachranila život když mě poslala kvůli bolestem hlavy a zad ke specialistovi a na CT a magnetickou rezonanci, tam mi našli v mozku nález a později operovali ... Více

Jílkova 189, Brno Mapa

Praktický lékař

• „Odborně na výši, bystrá, dg. nestřílí od boku, pečlivě vyšetří a když něco řekne, můžete se na to spolehnout. Navíc je však i empatická, laskavá a vstřícná. Naprostá spokojenost! Více

Viniční 4049/235, Brno Mapa

Poliklinika Viniční

• „Paní doktorku Kompérovou jsem navštívila, protože můj doktor byl na dovolené a byla jsem velmi mile překvapená lidským přístupem, naprosto srozumitelnou komunikací a především pokročilým využíván digitální administrace. Více

Dobrovského 23, Brno Mapa

Poliklinika Dobrovského

• „Skvělá paní doktorka. Výborná péče, empatický a lidský přístup. Sestřička u paní doktorky je velice milá. Měla jsem velké štěstí, že po dobu mého bydlení v Brně, jsem mohla chodit právě k MUDr. Machačové. Nikdy jsem si nemohla stěžovat. A doporučuji tuto lékařku. G.K. Více

Hybešova 43 od 1.1.2016, Brno Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Výborná paní doktorka, vždy ochotná , vstřícná a důsledná. Pokud je třeba vyšetření specialisty, neváhá. Jsem s její péči nadmíru spokojený. Milan Gábor Více

Jugoslávská 11, Brno Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Je to v pohodě doktorka, neměl jsem zatím žádný problémy. Všechny chřipky mi vyléčila a to je snad to co od Lékaře člověk potřebuje. Aby ne LÉČIL ale VYLÉČIL... :) Více

Chládkova 13, Brno Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Skvělá lékařka, nejlepší co znám. Zdravotní problémy řeší efektivně, je vstřícná, vše vysvětlí a nic neponechánáhodě Více

Oblá 75a, Brno Mapa

Praktický lékař

• „Vacková Lucie Paní doktorka léčila moji mámu, léčí i mého tátu a i mně a celá rodina jsme s její prací byli vždy velice spokojeni. Je to velice empatická a moc příjemná paní a nikdy se mi nestalo, že by něco podcenila. Je to profesionál s lidským přístupem. Mělo by být více takto příjemných lidí, jako je tato paní doktorka. Více

Běhounská 22, Brno Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Paní doktorka je velice ochotná, vyslechne, poradí, nenutí léky. Udělá si na pacienta dostatek času a má přátelský přístup. Po zjištění výsledků testů mi paní doktorka volala i po pracovní době, aby se se mnou domluvila na příští návštěvě, což mě mile překvapilo. Sestra je také přátelská. Dlouhé čekací doby jsou sice nepříjemné, ale pochopitelné. Co už mi nepřijde v pořádku je nedostatečná komunikace. Informace o dovolené paní doktorky nejsou dostupné nikde na internetu. Když jsem měla potíže, nedalo se paní doktorce dovolat, a po příchodu do ordinace jsem zjistila z nápisu na dveřích, že paní doktorka přijímá pouze objednané pacienty. Více

Makovského náměstí 2, Brno Mapa

Praktický lékař

• „K paní doktorce chodím už moc dlouho a nevyměnila bych vždy mně vše vysvětlila a poslechla mé zdravotní problémy.Je to odbornice a vždy její léčba byla správná. Více

Křídlovická 55, Brno Mapa

• Praktický lékař

„pani dr. je velmi vysoce odborne erudovana a navic velmi vstricna, hodna,ochotna,ma velke znalosti ze vsech oblasti mediciny. S tak vzacnym clovekem se pacient malokdy setka. Více

Viniční 4049/235, Brno Mapa

Poliklinika Viniční

• Praktický lékař

„Paní doktorku znám již 22 let a léčila nejen mě, ale celou naši rodinu. Je velice pečlivá, empatická a vždycky se snaží co nejvíce pomoci. Jen díky ní mi v nemocnici, kam mě poslala na základě krevního obrazu, odhalili chronickou nemoc. Zachránila mi tím, bez nadsázky, život. Také i se sestřičkou velmi pomohly s nemocnou maminkou. Paní doktorku všem vřele doporučuji. Více

Horova 28, Brno Mapa

• Praktický lékař

„Připojuji se ke spokojeným pacientům. 23 let velmi dobré péče paní doktorky se vylepšilo i dobře fungujícím objednáváním termínu návštěvy a dodržováním sjednaného termínu prakticky bez zpoždění. Paní doktorce i setře přeji samé hezké dny. D.N. Více

Zahradníkova 2/8, Brno Mapa

Praktický lékař

• „Super doktorka vždy mi pomohla,jeji přistup je velice profesionálni.Nepoznal jsem zatím lepšího doktora.Jaroslav Zelinka Více

Běhounská 22, Brno Mapa