Doporučení plastičtí chirurgové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Brno

• „U pana doktora jsem podstoupila modelaci s augmentaci prsou na Clinic SurGal. Pan doktor mi splnil můj velký sen a odvedl skvělou práci, za kterou jsem velice vděčná a slovo děkuji je v toto případě málo. Přístup, komunikace i péče na jedničku. Také poděkování patří sestřičkám a personálu na této klinice. Určitě doporučuji :) Více

Korekce víček

od 7 900 kč

• Plastický chirurg

„Byla jsem u pana doktora na operaci nosu (rihnoplastika) skvělý přístup a skvělá práce personál taktéž sestřičky příjemné a velmi ochotné. Velice jsem spokojená a můžu jen pana doktora doporučit je to špička!!! Více

Vídeňská 297/99, Brno Mapa

KLINIKA PLASTICKÉ A ESTETICKÉ CHIRURGIE CBP

• Plastický chirurg

„U Pana Doktora Pachmana jsem podstoupila Augmentaci prsou a jsem velice spokojená. Mohu jen doporučit.

Viniční 235, Brno Mapa

MEDICOM Clinic

• Plastický chirurg

„Maximum je 5 hvězd, ale já dávám 10. Pan doktor je profesionál s lidským přístupem. S pacientem během konzultace tráví spoustu času a snaží se najít nejlepší řešení s ohledem na přání klienta. Přišla jsem za ním s přáním opravy nepovedené augmentace prsou na jiné klinice a s výsledkem jsem maximálně spokojená. Pana doktora mohu jenom chválit a doporučit. Více

Podpěrova 6, Brno Mapa

Ambulance plastické chirurgie

• Plastický chirurg, Zubař

„Pan doktor je zkušený stomatochirurg, který mi brilantně odoperoval osmičku ,přirostlou ke kosti ,mající 3 kořeny, rozřezal jí na 4 kusy , které po té extrahoval. Výkon byl riskantní neboť zub byl v těsné blízkosti mandibulárního kanálu, který po výkonu zůstal neporušen. Všem tohoto lékaře doporučuji Více

Masarykova, Brno Mapa

stomatologické centrum

• Plastický chirurg, Gynekolog

„Zákrok byl vykonán citlivě a bez komplikací. Po dobu zákroku jsme si povídali což bylo docela příjemné a uklidňujíci. Hojení taky proběhlo v pořádku a o pár dní jsem se cítila dobře. Více

Viniční 235, Brno Mapa

MEDICOM Clinic

• Plastický chirurg

„Mohu pana doktora jen doporučit. Skvělá práce, přístup lékaře i ošetřujících sestřiček. Podstoupila jsem zvětšení prsou a jsme s manželem nadšeni, prsa mám přirozená a jizvy nejsou vidět. Děkujeme Více

Berkova 34, Brno Mapa

Ordinace odborného lékaře

• „Paní doktorka je skvělý člověk, má v péči naši dceru narodila se z roštěpem tvrdého a měkkého patra. Operovala ji v 15měsicích. a vše OK. Vše vysvětlí a i poradí.Víme že při další operací bude dcerka v tšch nejlepších rukách. Za mě nejlepší lekařka co jsme kdy navštivili. Více

• Plastický chirurg

„Pan doktor má sice "moravský" přístup, ale například s liposukcí jsme s kamarádkou velice spokojené a známe mnoho dalších. Osobně pana doktora doporučujeme svým známým a to na liposukce. Cena sice vyšší, ale výsledek výborný!!! Více

Hlinky 48/122, Brno Mapa

Ordinace plastického chirurga