Doporučení anesteziologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Brno

• „Velmi děkuji panu MUDr. Koudelkovi za bezproblémový průběh operace v Bodyestet v Brně. Pan MUDr. Koudelka je " nejen" skvělý anesteziolog ale i velmi citlivý a empatický člověk, který se dokáže vcítit do obav a pocitů pacienta před narkózou . Více

Údolní 8a, Brno Mapa

Anesteziologie a resuscitace

• „MUDr. Fildán mi jako jediný, po sedmiměsíčním trápení, diagnostikoval příčinu problémů (téměř hned při první návštěvě), které mně trápily. Po sérii nekonečných a nepříjemných vyšetřeních mi bylo vždy řečeno, že jsem zdravá (někdy i dost nezdvořile, nic mi není a to i přesto, že ultrazvuk ukazoval na jistý útvar na játrech a doporučení došetřit vše na CT. Nikdo mne na toto vyšetření neposlal, až MUDr. Fildán. Potíže začali ustupovat ( konečně po sedmi měsících ) po přípravcích, které jsem od pana lékaře dostala. Na CT byl nádor i na slinivce, který ( to nikdo nechápal ) se nejspíš ztratil, protože až na operačním sále se zjistilo, že tam nic není a slinivka je pouze zvětšená. Jsem laik ale cítím, že mi opravdu hodně pomohla jeho léčba. Teď mám po operaci a můžu jen konstatovat, že nade mnou byl můj anděl strážný a tento lékař. Navíc je velmi příjemný a empatický. Velice doporučuji. Více

Tyršova 56, Brno Mapa

Ordinace léčby bolesti

• „Musim tohoto doktora pochvalit za to,jak se chova zejmena k maminkam.

Fakultní nemocnice Brno

• „Paní doktorka je profesionální, příjemná a umí jednat s lidmi. Po narkóze od ní jsem se probudila brzy po operaci a nebylo mi vůbec špatně. Více

Bulharská 29, Brno Mapa

Lékařský dům Laurea

Milady Horákové 28/331, Brno Mapa

JEDNODENNÍ CHIRURGIE, SANOFYTO s.r.o.

• „Velmi dobrý lékař, který svou profesi bere opravdu jako povolání. Bohužel anesteziologa si člověk obvykle sám nevybírá:-) Více

Ponávka 6, Brno Mapa

Úrazová nemocnice v Brně

• „Je dobrý

Polní 553/3, Štýřice, Brno Mapa

Nemocnice Milosrdných bratří

• „Pan Hujňák byl můj strážný anděl u hlavy při s.c. u druhé dcerky. Vše mi vysvětlil a byl naprosto zlatý. Věděla jsem, že jsem v dobrých rukou a nebála se. Děkuji z celého srdce za úžasný přístup. Lopez Více

Polní 553/3, Štýřice, Brno Mapa

Nemocnice Milosrdných bratří

• Anesteziolog, Praktický léka… ř Více

„S paní doktorkou i se zdravotní sestrou mám jen dobré zkušenosti, jsou milé a ochotné. Při každé návštěvě (kontrolním vyšetření) se mi plně věnují. Více

Údolní 33, Brno Mapa

Černopolní 9, Brno Mapa

• Anesteziolog, Chirurg

Černopolní 9, Brno Mapa

Jihlavská 20, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno - Klinika anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny