Zobrazit lékaře

SurGal Clinic je privátní chirurgická klinika Více

SurGal Clinic s.r.o.

Drobného 38-40

60200 , Brno , jihomoravský

SurGal Clinic je privátní chirurgická klinika

Nejbližší zařízení

• S
    Lékař: Prim. MUDr. Ivan Justan Augmentace prsů

U pana doktora jsem podstoupila modelaci s augmentaci prsou na Clinic SurGal. Pan doktor mi splnil můj velký sen a odvedl skvělou práci, za kterou jsem velice vděčná a slovo děkuji je v toto případě málo. Přístup, komunikace i péče na jedničku. Také poděkování patří sestřičkám a personálu na této klinice. Určitě doporučuji :)

• A
    Lékař: Prim. MUDr. Ivan Justan Augmentace prsů

Pan doktor je výborný plastický chirurg, kterého jeho práce baví. :) Právě to byl jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla jít právě k němu. Zatím jsem ve fázi hojení, ale už teď mohu říct, ze výsledek předčil moje očekávání. Přístup pana doktora je také příjemný, na všechny dotazy (a že jich bylo), mi vždy odpověděl.
    Takže pokud váháte, komu se svěřit s čímkoliv “pod kudlu”, tak pan doktor je jasná volba. Ma spousty recenzi i mimo tento web, pohledejte, zjistíte, že ma za sebou roky a roky skvělé práce.

• M
    Lékař: Prim. MUDr. Ivan Justan Augmentace prsů

Podstoupila jsem u pana doktora Justana augmentaci prsou plus modelaci na začátku září,jsem 9 den po operaci a z výsledku jsem nadšená, od prvního dne se zvedám sama a skoro nic nebolí, chtěla jsem moc poděkovat panu doktorovi, protože má zlaté ruce.V Surgal Clinic jsem si připadala jako na hotelu a sestřičky moc příjemné a ochotné. Ještě jednou děkuji za splnění mého dlouholetého snu.

• D
    Lékař: MUDr. Petr Diviš Jiný

Koncem roku jsem dostal hrozné bolesti v břiše, kvůli dostupnosti jsem zvolil Surgal Clinic. Už v čekárně jsem viděl, že jsem udělal dobře, čekal jsem max 15 minut. Poté jsem byl vyšetřen a poslán na ultrazvuk, nikam jsem nemusel chodit daleko, vše v rámci jedné budovy a výsledek byl okamžitě, včetně odběrů krve. U mě se bohužel jednalo o akutní zánět slepého střeva a musel jsem na operaci. Co jsem ovšem netušil a bylo velmi příjemným překvapením, že jsem si mohl zvolit nadstandardní pokoj, tuším tomu říkají grand class. Pokoj vypadal jako čtyřhvězdičkový pokoj s obrovskou televizí hned naproti postele. I když operace sama o sobě byla nepříjemná, tak péče sestřiček i doktorů byla špičková, obzvlášť musím pochválit vynikajícího MUDr. Diviše, který mne operoval, naprostý profesionál a odborník, před i po operaci jsem dostal veškeré informace, nejdříve jak bude operace probíhat, pak jak operace proběhla. Kdo si potrpíte na vyšší standard určitě volte tuto nemocnici, doporučuji!

• I
    Lékař: Prim. MUDr. Ivan Justan Zmenseni a modelace prsou

Je to mesic, kdy jsem u pana doktora podstoupila zmenseni a modelaci prsou. Musim rict, ze vysledek predcil me ocekavani. Prsa mam krasna, drzi nahore( kamaradky se ptaly, zda tam nemam silikon), nemam. Jizvy jsou velmi tenke. Pod prsem a okolo bradavky temer neviditelne, od bradavky dolu trochu, ale jizva je telove barvy a uzunka. Zkratka jsem velmi nadsena. Muzu si dovolit vzit braclette podprsenku a saty s holymi zady???????? Bolest po operaci minimalni, od druheho dne funguji. Vrele doporucuji vsem. Lip jsem si vybrat nemohla. Ivana

• M
    Lékař: MUDr. Jiří Vokurka gastrofibroskpia

Arogancia , nezaujem a hrubost . Strucna charakteristika pana Dr. Vokurku. S niecim takym som sa este nestretol. Skutocne dobry lekar, musi byt predovsetkym dobry clovek. Nepopieram jeho odbornost a kvalifikaciu .. ale to jednoducho nestaci .

• P
    Lékař: MUDr. Jan Šneler bolest v rameni

Arogance nejvyššího zrna. Bolavého ramene se ještě ani nedotkl a jen se zeptal jestli chci injekci. Řekl jsem mu že ne, že by mě zajímalo co s tím mám. Z 5ti minutové návštěvy ki 15 sekund vyšetřoval rameno a zbytek jen ťukal do PC. Nakonec mi latinsky řekl co mi je, poprosil jsem ho aby mi to řekl česky. To ho trochu naštvalo. Jsem doma a v podstatě nevím co s ramenem mám. Hlavně že mají body od pojišťovny a 100 Kč za parkovný. Surgal klinic už nikdy.

• J
    Lékař: MUDr. Petr Novák Operace

Moc dobrý pan doktor a skvělý chirurg zachránil mi nohu i sestřičky v jeho ordinaci jsou moc hodné,skvělá práce umí dělat zázraky. Kdo má jakýkoliv problém doporučuji.

• J
    Lékař: Prim. MUDr. Ivan Justan Dupuytrenova kontraktura

Pocatkem tohoto mesice provedl Dr. Ivan Justan lecbu kontraktury me prave ruky aplikaci injekce Xiapex. Jiz druhy den po zakroku jsem byl schopen podavat pravou ruku a dnes, po 25 dnech od zakroku a pravidelnem dlahovani, je muj prst a dlan narovnane. Dekuji panu doktorovi za odborne provedeni aplikace, ktera probehla bez komplikaci na rozdil od dlouhodobeho bolestiveho leceni klasickym chirurgickym zakrokem. Vrele doporucuji jak Dr. Justana, tak tento druh lecby dupuytrenove kontraktury. Skoda, ze pojistovna nehradi naklady na injekci.

• L
    Lékař: Prim. MUDr. Ivan Justan platická operace ruky

Za dobu svého života (a není to krátká doba) jsem se nesetkala s tak příjemným, citlivým a k pacientovi empatickým lékařem, navíc velmi zkušeným odborníkem. Zastaralou rupturu extenzoru palce odhalil a odoperoval par excellence, ani jizvy nejsou vidět. Stoprocentně doporučuji tohoto výborného, skromného a zručného plastického chirurga.
    Libuše T., Brno

• Došlo k chybě, zkuste to znovu