Zobrazit lékaře

SurGal Clinic je privátní chirurgická klinika Více

SurGal Clinic s.r.o.

Drobného 38-40

60200 , Brno , jihomoravský

SurGal Clinic je privátní chirurgická klinika

Nejbližší zařízení

• Alena Hontelová

Hematolog, Internista,

• Jedná se o lékařku, která má vysoce kladný vztah k pacientům, dovede jim vše vysvětlit, ať je lze počítat mezi poučené nebo úplné laiky. Doufám, že bude ještě dlouho léčit!!
      prof. RNDr. Milada Vávrová, CSc.

• J

Velmi pečlivá paní doktorka, s citlivým přístupem k pacientovi. Při vstupu do její ordinace máte okamžitě pocit, že tato lékařka je opravdu nejen odborník , ale člověk který má opravdu zájem vám pomoci. Kéž by takových lékařů bylo více. Nutno podotknout , že má velmi vstřícnou sestřičku.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• René Moster

Ortoped, Fyzioterapeut, Prim. MUDr.

• J

Před mnoha lety to byl jediný lékař,který mi udělal za VIP příplatek ultrazvuk v inkriminovaných místech,bohužel mi nijak nepomohl.Doporučil mi drahou Rázovou vlnu , po které se můj stav ještě zhoršil a víc se o mne nezajímal.....
      Perlička byla tato,když si objednával pacienty na pátek a to v 16hod.odpoledne.....
      Po této zkušenosti jsem si našla lidového lékaře,kterému nejde jen o peníze.

• H

Díky panu doktorovi jsem skončila v 18 natrvalo v ID, já ty peníze neměla, proto se operace nezdařily a museli to zachraňovat jinde. Nejdřív mu jde openíze a pak o pacienta, to nemá s odborností nic dělat.

Podívejte se na všechny názory (145) na lékaře

• Zdeněk Ziegelbauer

Chirurg, MUDr.

• M

Pan doktor mi odoperoval znamínko, které bylo blízko tetování a byl naprosto úžasný, nechápu dodnes jak se mu podařilo nepoškodit delfíní ploutvičku a jak mohlo z tak velkého znamínka zůstat minimální jizvička s perfektními stehy.........a jak byl milý a profesionální on i jeho personál. Pane doktore ještě jednou díky. Pokud bych někdy něco potřebovala z oblasti chirurgie tak se obracím hned na Vás. Veronika Minaříková

• Pan primar Ziegelbauer patri ke stale spicce ceskoslovenske chirurgie.neprehlednutelna je jeho dokonala traumatologicka cinnost v ramci sportovni mediciny, ale mel jsem tu cest s panem primarem nekolik let uzce spolupracovat na poli onkologicke mediciny a je to jeden ze dvou onkochirurgu (vedle senatora Prof. Jana Zaloudika ,CSc), od ktereho bych se nechal okamzite operovat. Byl jsem pritomen mnohokrate pri kontrolach jim operovanych onkologickych pacientu, kterym vratil svoji peci a obrovskym vseobecnym medicinskym povedomim rade pacientu zdravi.
      MUDr, Dr.med. V. Jordan

Podívejte se na všechny názory (33) na lékaře

• Petr Koníř

Ortoped, MUDr.

• E

Vždy skvěle odvedená práce, výborný přístup k pacientovi, vždy vše vysvětlí i laikovi...

• Pavel Brychta

Plastický Chirurg, Doc. MUDr.

• M

prof brychta je najlepsi plasticky chirurg, chodim k nemu uz roky, a robil mi niekolko operacii a dopadli presne ako som ocakavala , nad priemerne dobre a co je pri plastickych operaciach dolezite aj prirodzene . profesionalny a mily pristup a neskutocne dobry kolektiv , ochotny vzdy pomoct dakujem prof brychta

• 1

Už, když se podíváte na tohoto příjemného muže, máte pocit, že vše dopadne dobře!
      Je milý, vše vysvětlí, poradí a pečuje o své pacienty. Má zlaté ručičky. Takových lékařů je FAKT málo. Kdybych měla dost financí, nechala bych si od něj udělat celé NOVÉ tělo.
      Doporučuji všem pacientům.....

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Richard Salzman

Otorinolaryngolog, MUDr.

• vynikající lékař. Péče o mě nadprůměrná, vše vysvětlí, byla jsem o všem informována, jak to bude, co se stane. Moc mi za vše děkuji. vděčná pacientka J.Menšíková

Roman (2.září 2015)
      Naprosto souhlasím s výše uvedeným hodnocením. Pan Doktor Salzman je vynikající lékař, vše mi vysvětlil ,velmi sympatický, ochotný poradit, povzbudit. Po jeho vysvětlení, se mě spadla obava z operace i z následné pooperační péče. Vždy se mnou skvěle komunikoval. Cítil jsem u něj zájem a pochopení. Všem pana doktora můžu vřele doporučit!!! Kéž by bylo více podobných!

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Aleš Kleinbauer

Chirurg, MUDr.

• D

zašla jsem k tomu to doktorovi se zarůstajícím nehtem. I moje obvodní doktorka mi řekla, že tam mám zánět a že se nehet musí nejspíše vytrhnout. Jediné co pan doktor udělal bylo, že mi sundal obvaz a řekl: Nic tam nemáte, je to jen mechanický tlak nehtu jak roste. Palec mě bolel i nadála a tak jsem zašla do Brna. Tak se divili jak mi mohl něco takového říct a okamžitě mi nehet strhávali. Bohužel nehet už mi nenaroste a mám trvalé následky.

• E

Ja musim vyvratit vse kladne v mem pripade. Mam naopak velmi neprijemnou zkusenost a jsem rada, ze v dnesni dobe si mame moznost vybrat opravdu profesionalni lekare a to jak ze stranky lidske.
      Pan doktor nezvlada pravidla slusneho chovani od vstupu pacienta do jeho ordinace a ma se jeste co ucit!
      Ukazal mi, ze ho vylozene zdrzuji v jeho pracovni dobe (byla jsem u neho poprve a opravdu NAPOSLEDY), laxni pristup, odkazani na prichod v jiny den. Proc? Vse jsem absolvovala na doporuceni meho obvodniho lekare a nasledne odporouceni k Mudr. Kleinbauerovi.
      V zahranici by si neco takoveho nedovolili (mluvim z vlastni zkusenosti), kde si pacienty naopak hyckaji.
      Mame se jeste co my vsichni ucit.

Preju vsem pevne zdravi a pevne nervy,
      elcrebso

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Milena Gojová

Fyzioterapeut, Internista,

• J

Pani doktorka je velmi vlidna a mila svou praci dela velmi dukladne a poctive snazi se mi pomoci a za to ji moc dekuji

• P

U paní doktorky jsem byl dnes po pětitýdenní fixaci levého ramene z důvodu recidivující luxace.
      Paní doktorka mě přijala velmi vlídně, vše mi jasně a srozumitelně vysvětlila a stále jsem měl pocit, že jí na mě záleží.
      Za mě 5***** velmi dobrý až výborný.
      Člověk na pravém místě.

• Simona Černíková

Chirurg,

• R

byl jsem s tezky vyronem kotniku.. pani doktorka ochotna, prijemna.. stejne tak ostatní personál okolo v SurGal.. :)

• L

Takto si přestavuji lékařské ošetření. Paní doktorka byla pečlivá a také oceňuji její lidský přístup stejně jako sestřiček a recepčních v SurgalClinic. Poslouchala, co jí říkám! Není nic horšího, než když je vám fyzicky špatně a ještě kápnete na arogantního doktora. Jednoznačně doporučuji.

• Oldřich Jelínek

Ortoped, Fyzioterapeut, MUDr.

• Doporučuji!!! Jsem ráda,ze mám tak skvělého ortopeda. Je to druhý skvělý doktor,kterého znám ( první je revmatolog Radomír Sedláček). Také odjíždím za panem doktorem a klidně bych dojížděla i dál. Moc děkuji. Chudjakova.

• Dr. Jelínek z města Blanska mě zklamal, lacní a povrchní přístup, zcela nedoporučuji!!! Pro upřesnění - stanovil mě špatnou diagnozu, prvotní vyšetření provedl povrchně, neprovedl žádný ultrazvuk, rentgen atd., pouze mě naordinoval zbytečné prášky. Po měsíčním léčení mě při konzultaci znovu odbyl s tím, že je vše v pořádku, přesto bolestivost a další příznaky byly ještě horší. Naštěstí jsou i skuteční odborníci, které jsem následně navštívil a vše je vyřešilo, jen to bylo zbytečně zdrženo a zhoršeno prvním špatným léčením.

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře