Doporučení anesteziologové s Oborová zdravotní pojišťovna Brno

• „Musim tohoto doktora pochvalit za to,jak se chova zejmena k maminkam.

Fakultní nemocnice Brno

• „Paní doktorka je profesionální, příjemná a umí jednat s lidmi. Po narkóze od ní jsem se probudila brzy po operaci a nebylo mi vůbec špatně. Více

Bulharská 29, Brno Mapa

Lékařský dům Laurea

Milady Horákové 28/331, Brno Mapa

JEDNODENNÍ CHIRURGIE, SANOFYTO s.r.o.

• „Využívá svého odborného vzdělání,které prohlubuje vzděláním i stážemmi,účastní se odborné výzkumné práce,odpovědný,zručný,pěkný přístup k pacientům,kolegiální. Více

Hvozdecká 737, Veverská Bítýška Mapa

Anesteziologie a resuscitace

• „Poznal jsem pana doktora díky své vlastní iniciativě a to zejména z důvodu toho, že mi klasická medicína nebyla schopna dlouhodobě pomoct. U pana doktora se mi líbilo především spojení klasické medicíny (specializace ARO) a celostní medicíny. Po dvou letech léčení na pana doktora nedám dopustit. S pacientem má trpělivost, snaží se mu pomoci ve všech ohledech a navíc jako jeden z mála má snahu Vám vysvětlit příčinu Vašich zdravotních komplikací. Doktorů takovéhoto formátu je u nás v republice málo. Především bych ještě rád zdůraznil, že s čímkoliv se na pana doktora obrátíte, nebude se na Vás dívat tak, jako že si vymýšlíte, nebo se Vám dokonce posmívat - jako to dělá většina doktorů. Tudíž pokud uvažujete o dobrém doktorovi, s velkými zkušenostmi, a především příjemném (nikoliv arogantním) vystupováním - vřele ho doporučuji. Zdraví V.R. Více

Široká 16, Ivančice Mapa

Nemocnice Ivančice

• „Velmi dobrý lékař, který svou profesi bere opravdu jako povolání. Bohužel anesteziologa si člověk obvykle sám nevybírá:-) Více

Ponávka 6, Brno Mapa

Úrazová nemocnice v Brně

• „Paní doktorka mě připravila velmi dobře před operací v celkové anestezii. Podala mě velmi dobré preparáty. Uspání proběhlo rychle, po operaci mě nebolela hlava ani mě nebylo nevolno. Touto cestou bych jí chtěla poděkovat. Do tří dnů jsem byla v kondici. S pozdravem klientka kliniky Lecitia Hana Formanová Více

Barvičova 833/53, Brno Mapa

Masarykův onkologický ústav, Stacionář

• Anesteziolog, Chirurg

Černopolní 9, Brno Mapa

Žlutý kopec 7, Brno Mapa

Masarykův onkologický ústav - ANESTEZIOLOGICKO - RESUSCITAČNÍ ODDĚLENÍ (ARO)

Jihlavská 20, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno - Klinika anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny

Masarykův onkologický ústav, Stacionář