UNICA, spol. s r.o.

(58 názorů)
Zobrazit lékaře

První klinika pro léčbu neplodnosti Více

O nás

Ordinace

UNICA, spol. s r.o.

Barvičova 833/53

60200 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

První klinika pro léčbu neplodnosti

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Tomáš Frgala PhD.

  Gynekolog, MUDr.

  • J

   Tak s tím mi nezbývá než souhlasit. I já s manželem jsme patřili mezi pacienty pana doktora Frgaly a je to naprosto jedinečný člověk. Nejen jako lékař, ale hlavně díky jeho přístupu k problému, vstřícnosti, ochoty všechno vysvětlit a cokoliv zodpovědět a hlavně schopnosti "psychické" podpory.

  • V

   Pan doktor Frgala je ten nejúžasnější lékař, jakého jsem kdy za svůj život potkala. Velmi ochotný, vstřícný, komunikativní, vždy vše podrobně vysvětlil. Jsem moc ráda, že jsem mohla být i s manželem jeho pacienty a budeme na něho moc rádi vzpomínat. Děkujeme!!!


 • Zdeněk Malý CSc.

  Gynekolog, Prof. MUDr.

  • F

   U prof. Malého jsme byli loni na podzim s manželem po dvou letech snažení. Řekl nám že my dva spolu nemáme žádnou šanci mít přírodní cestou děti. Nedal nám vůbec žádnou šanci, dokonce se s námi vsadil, že když se nám to povede tak nám koupí Porshe cabriolet. Hned nám vnucoval umělé oplodnění a sliboval, že do měsíce budu těhotná. Tímto chci upozornit všechny páry kterým řekl něco podobného ať tomu nevěří a neztrácejí naději. Nás s manželem odrovnal na psychiku na hodně dlouho, to pochopí jen lidé kteří projdou tím samým. Je to šílené když vám "odborník" řekne že NIKDY nebudete mít děti. Po roce a dvou měsících jsem otěhotněla přírodní cestou, nyní jsem na začátku 5.měsíce. Přeji hodně štěstí těm co prožívají to samé co my před rokem, neztrácejte naději!!!

  • Mám jen ty nejlepší zkušenosti!!! Pan profesor je člověk na svém místě. Přesně stanovil diagnozu, o které jsem nevěděla, přestože jsem měla za sebou x vyšetření ve Zlíně na vyhlášené klinice. Tam mi veškeré léky ordinovali po telefonu a v podstatě bez UTZ, absolvovala jsem zbytečně narkozu apod. Až u Prof. Malého mi byla poskytnuta adekvátní léčba, ochotná péče jak ze strany sester tak lékařů a hlavně pocit, že mi chce konečně někdo pomoci. Pracuji 15 let ve zdravotnictví jako sestra na operačním sále, nejsem laik a vím jak to občas chodí, ale nemohu souhlasit s názorem, že jde o tahání pešněz z lidí. Myslím, že tomuhle lékaři jde především o prestiž, o co nejlepší výsledky, být jednim z nejlepších... a o to jde přeci i nám, tedy těm, kteří jeho pomoc potřebují. Já mám dvě zdravé děti právě díky tomuto lékaři a to mi ve Zlíně říkali, že bohužel s manželem mít děti nikdy nebudu.... Všem co zažívají to co já před osmi lety přeji štěstí a držím palce!

  Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře


 • Jan Štelcl

  Gynekolog, Prim. MUDr.

  • Umístění: UNICA, spol. s r.o.Služby: léčba neplodnosti

   velice milý pan doktor, vše krásně vysvětlil a měla jsem pocit, že je tam jen pro nás, neměla jse strach se na něco zeptat, přístup naprosto úžasný , moc děkujeme


 • Martina Novotná

  Gynekolog, MUDr.

  • Umístění: Nemocnice Milosrdných bratříSlužby: operace dělohy

   Paní doktorka je skvělá lékařka, sice k ní nechodím, ale před nedávnem jsem u ní byla na operaci. Vše mi řádně vysvětlila, milá, trpělivá. Věděla jsem přesně, do čeho jdu. Operace na jedničku, pooperační péče také. Maximální spokojenost. Všem doporučuji. Děkuji

  • Paní doktorka Novotná je určitě osobou na správném místě. Na prohlídkách mi vše perfektně vysvětlí a vždy mi podává vyčerpávající odpovědi na moje otázky. Při nějkém problému vždy nabídne několik řešení a poradí to, které by bylo přímo pro mne to nejvhodnější. Je moc milá a má trpělivost a pochopení. Takového doktora bych přála každému. Jsem u ní asi přes 4 roky? a nikdy se mi nestalo, že by paní doktorka něco podcenila. Při těhotenství mi vyšla vstříc s jakýmkoliv nárokem. Má pochopení a potřebné informace umí říct srozumitelně. Děkujeme Vám paní doktorko i paní sestřičce Svánovské :) jste bezva tým :) AJO Strakovi

  Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře


 • Eva Žďárská

  Anesteziolog, MUDr.

  • H
   Umístění: jiné místo

   Paní doktorka mě připravila velmi dobře před operací v celkové anestezii. Podala mě velmi dobré preparáty. Uspání proběhlo rychle, po operaci mě nebolela hlava ani mě nebylo nevolno. Touto cestou bych jí chtěla poděkovat. Do tří dnů jsem byla v kondici. S pozdravem klientka kliniky Lecitia Hana Formanová


 • Martin Drábek

  Urolog, MUDr.

  • I
   Umístění: URO-CLINIC s.r.o.Služby: urologické konzultace

   Pan doktor ví co dělá, vyslechne pozorně potíže pacienta a řádně ho vyšetří. Dokáže člověku vše vysvětlit a odpovědět na všechny dotazy. Po vyšetření má pacient jasný závěr a ví jaké další kroky je případně nutné dále učinit.

  • Z

   U MUDr. Drábka jsem byl před třema lety na obřízce. V době před zaplacením bylo vše ok. Jak jsem zaplatil a zákrok mi byl proveden, tak byl přístup strašný. Po zákroku jsem měl velké komplikace a od MUDr. Drábka totální nezájem. Chování strašné. Když mou obřízku viděl plastický chirurg, tak se zhrozil a řekl, že to je velká fušařina. Musel jsem jít tedy na obřízku podruhé. Kolem přirození jsem měl v té době cystu o které MUDr. Drábek řekl, že to nic není a vyndávat ji nebude! Taky špatně a příští týden jdu na vyndání.
   Tak doporučuji se MUDr. Drábkovi vyhýbat velkým obloukem a na obřízky chodit jen na plastickou chirurgii.
   Ondřej Zapletal

  Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře


 • Jiří Gogela

  Gynekolog, MUDr.

  • P

   Pana doktora mohu jen pochválit. Nesmírně lidský, pečlivý, obětavý, vždy usměvavý. Vřele doporučuji.

  • E
   Umístění: UNICA, spol. s r.o.Služby: gynekologické vyšetření

   Pan doktor je skvělý, vždy pomohl, poradil a byl moc milý. Moc toho sice nenamluví, ale pomůže! Nemám si na co stěžovat.

  Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře