Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Nemocnice poskytuje akutní lůžkovou péči v oborech chirurgie, interna, gynekologie a porodnictví, rehabilitace a intenzivní péči na jednotce sdružené intenzivní a resuscitační péče. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Nemocnice Ivančice

Široká 16

664 95 , Ivančice , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Nemocnice poskytuje akutní lůžkovou péči v oborech chirurgie, interna, gynekologie a porodnictví, rehabilitace a intenzivní péči na jednotce sdružené intenzivní a resuscitační péče.

Typ zařízení

 • nemocnice

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  L
  Ověřený profil
  Lékař: Václav Hándl Jiný

  Vážený pane primáři Hándle,

  předem Vás moc pozdravuji.

  Chci se tímto poděkovat Vám a celému Vašemu oddělení za perfektní péči, které se mě u Vás opět dostalo.

  Byl jsem u Vás v listopadu již podruhé s kolenem na zákroku. Nemohu si opět vynachválit výbornou atmosféru mezi lidmi ve Vašem týmu. Sám zaměstnávám lidi a vím, jak jsou vztahy a pohoda na pracovišti důležité. Jste profesionálové a velice si cením péče Vaší i všech lidí na Vašem oddělení.

  Přeji Vám a celému oddělení pohodové Vánoční svátky a úspěšný Nový rok 2023.

  S úctou,
  Libor Zeman

  V
  Ověřený profil
  Lékař: Václav Hándl Jiný

  Dobrý den,v Ivančicke nemocnici jsem byl operován 17.2.2022 s Divertikulární nemoci tlustého střeva.Tímto děkuji Chirurgickému oddělení panu primáři MUDr. Hándlovi vašim kolegům lékařům,sestřičkám, personálu na JIPCE a všem kdo se podílel na mém uzdravení. Vlastimil Hurdálek

  P
  Lékař: Václav Hándl Jiný

  Spokojenost s plastikou vazu pri rupture LCA. Pan Doktor byl velmi vstřícný, nemohu si na nic stěžovat.
  Přidám jednu jeho hlášku. Když jsem k němu přišel pri úrazu kolene, tak jsem říkal pane doktore ja nikdy neměl s koleny žádný problém. Pan doktor jen odvětil,no tak teď už máte :).

  H
  Lékař: Václav Hándl Jiný

  Jeden z nejarogantnějších doktorů co sem kdy potkal. Nulová empatie, chabí přístup. Rok mě nechal čekat s úplně rozsekaným kolenem. Přetrhlé menisky, přetrhlé vazy. Žádné vyšetření, musel sem se ho doprošovat aby mi dal žádanku na rezonanci. To samé o lístku na peníze, byl to s ním velký boj, doprošování a flustrace. V žádném případě nedoporučuji, ikdyž se o něm říká jaká je to kapacita. Hold sem ho nepodmáznul a ani mě nikdo neprotlačil. To samé platí pro jeho hlavní sestru. Člověk k nim přijede s papírem k okamžité hospitalizaci a sestra se mi vysmála a pak vynadala. Radši umřu než se jít s čímkoli léčit do Ivančic.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  E
  Lékař: MUDr. Lenka Hándlová Jiný

  S průběhem kolonoskopického vyšetření jsem absolutně spokojený.
  Děkuji paní doktorce a jejímu personálu za profesionální a lidský přístup během celého vyšetření.

  K
  Lékař: MUDr. Lenka Hándlová Jiný

  Mel jsem OBROVSKY strach co najdou. Co budu povidat. Pani doktorka i se sestrou se mnou mluvili, komunikovali a vse bylo NAPROSTO V POHODE. Zakrok naprosto bez medikace a uplne bez problemu. Neda se rict, ze kolonoskopie je oblibene vysetreni, ale strasilky na internetu by si meli vybrat tak suproveho doktora, jako je pani doktorka Handlova z Ivancic. DEKUJI MNOHOKRAT a preji jen same stesti a zdravi do budoucna!

  Ž
  Lékař: Václav Hándl Jiný

  Pan doktor byl super, co se týkalo péče i operace. Často zamnou chodil a zjišťoval,jak mi je atd.... Sympatický profík.

  M
  Ověřený profil
  Lékař: Václav Hándl Jiný

  Skvělý doktor. Strašně velký sympaťák a profesionál. Napravil mi chybu v koleni, kterou mi způsobil svou neprofesionalitou a ignorací jiný doktor. Noha po artroskopii kolene není skoro vůbec nateklá, nebolí jako stejná operace u jiného doktora před rokem. Všechno jasně vysvětlil, zajímal se. Noha v daleko lepším stavu než byla. A to že bez vyšetření jen podle pohybu kolene a křupání poznal závadu, kterou předchozí doktor nepoznal, jen ukazuje jak dobrý doktor to je.

  Z
  Lékař: Václav Hándl Jiný

  U pana Hándla jsme podstoupil celkem 3 operace kolene. Jeho snaha pomoci je z něj úplně cítit, je velmi lidský, nezapomíná na humor i v těch nejtěžších momentech. Má toho zřejmě opravdu hodně, ale pokud vidí akutní případ, je ochotný přijít mimo pracovní hodiny a udělat důkladné vyšetření. Vřele doporučuji, jeho renomé je taktéž vysoce pozitivní.

  T
  Ověřený profil
  Lékař: Václav Hándl Plastika ACL, meniskus

  U pana doktora Hándla jsem byl již po druhé kvůli poranění kolena (plastika zkříženého vazu, respektive vnější meniskus) a všem jeho služby vřele doporučuju. Skvělý lékař i člověk. Jeho kompetence je vyhlášená a sjíždějí se k němu pacienti z celého regionu. Navzdory tomuto renomé si však udržuje velmi lidský přístup a má osobitý humor.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu