Zobrazit lékaře

Nemocnice poskytuje akutní lůžkovou péči v oborech chirurgie, interna, gynekologie a porodnictví, rehabilitace a intenzivní péči na jednotce sdružené intenzivní a resuscitační péče. Více

Nemocnice Ivančice

Široká 16

664 95 , Ivančice , jihomoravský

Typ zařízení

• nemocnice

Nejbližší zařízení

• Ladislav Kučera

• A

Antikoncepci předepíše bez prohlídky. Nedávno mi dal prosle vaginální cipky, které mi muj zdravotní stav ještě zhoršily. Prohlídku si musíte vyžádat.

• V

Jeho ordinaci navštěvuji přes 20 a mám 3 děti. Jsem velmi spokojená. Vždy mi pomohl. Děkuji.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Jitka Vlachynská

Gynekolog,

• A

Mam odjakziva problemy s lekaři , prostě vždycky chytnu nekoho nesympatickeho .Ale na horgyn chodim opravdu moc rada , cele tehotenství jsem byla spokojena , vsechny prohlidky bezbolestne,na otazky mi byla vždy dána odpoveď, jsem za paní doktorku moc ráda .

• E

K paní doktorce jsem přešla, když můj gynekolog nerozpoznal velkou cystu na vaječníku, a já ten den ještě skončila na operaci. K paní doktorce chodím asi 18 let. Vážím si lidského přístupu, vstřícnosti, mohu se poradit a moje potíže prokonzultovat. Paní doktorka je příjemná a pečlivá. Celé prostředí čekárna i ordinace, sestřička, vše působí velmi klidně. Neměnila bych.

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře

• Jaroslav Čupera

Anesteziolog,

• V

Poznal jsem pana doktora díky své vlastní iniciativě a to zejména z důvodu toho, že mi klasická medicína nebyla schopna dlouhodobě pomoct. U pana doktora se mi líbilo především spojení klasické medicíny (specializace ARO) a celostní medicíny. Po dvou letech léčení na pana doktora nedám dopustit. S pacientem má trpělivost, snaží se mu pomoci ve všech ohledech a navíc jako jeden z mála má snahu Vám vysvětlit příčinu Vašich zdravotních komplikací. Doktorů takovéhoto formátu je u nás v republice málo.
      Především bych ještě rád zdůraznil, že s čímkoliv se na pana doktora obrátíte, nebude se na Vás dívat tak, jako že si vymýšlíte, nebo se Vám dokonce posmívat - jako to dělá většina doktorů.
      Tudíž pokud uvažujete o dobrém doktorovi, s velkými zkušenostmi, a především příjemném (nikoliv arogantním) vystupováním - vřele ho doporučuji.
      Zdraví V.R.

• Libor Crha

Chirurg,

• A

Pan doktor Crha mě přijal do ordinace s úsměvem a každému mému požadavku se snažil vyhovět.Operovat mě bude koncem listopadu a plně mu důvěřuji!!!!!Nemůžu říct křivého slova podle mě je to lékař na pravém mistě.Semnou jako s pacientkou kterou viděl poprvé mluvil slušně a choval se lidsky a profesionálně!!!Takže za mě ANO!!!!

• B

Velmi nepříjemný doktor. Prý jsem blokoval plnou čekárnu jen proto, že mám trvalé bydliště v Brně. Vyznělo to tak, že "co si v podstatě dovoluji tam chodit, když mohu chodit jinam". Když jsem mu vysvětlil, že ve skutečnosti bydlím do 30 km odtud, tak ho to nezajímalo. Prostě bydlím v Brně, hotovo. Zlomený prst mi "vyšetřil" jen podle neaktuálního rentgenu a ani mi jej nepřevázal. Mám přece svého lékaře jinde. Že sám ztrácím čas ze svého zaměstnání a vyseděl jsem si tam (podstatné je to, že zbytečně, aniž by mi bylo učiněno jakékoli primární ošetření!) dvě hodiny, je samozřejmě nezajímá. Je zarážející až směšné, že pan doktor navíc neumí najít rentgenový snímek, který mu byl do osobního PC naservírován z jiného PC odjinud
      (stejné patro, okénko RTG). Sestry, které mají na první letmý pohled dost jiné práce, ho musí obskakovat. Do jisté míry to působí dosti diletantsky.
      Chápu, že toho má pan doktor Crha hodně, ale pokud jej profese nebaví, nemusí ji dělat. Profesionálové by neměli přenášet své problémy na druhé, kterých se to netýká.
      Různá doporučení (i jisté možné nesympatie) se mohou dávat najevo diplomaticky, neutrálně, bez jakéhokoli podtextu. Podotýkám, že jsem se choval po celou dobu slušně a na netaktní poznámky jsem nijak nereagoval. Je ohromná škoda, že to není natočeno a nedá se to dokázat. Pana doktora Crhu nikomu nedoporučuji.

• Mikuláš Kuczman

• P
      Umístění: Odborný gynekologický lékař

K panu doktorovi jsem přestoupila v těhotenství a jsem velice spokojená. Skvělý přístup, vždy vše krásně vysvětlí, minimální čekací doba v čekárně a milá sestřička, za mě vidím po více jak půl roce jen samé klady, takže určitě doporucuju...

• M

Super doktor vždy poradí a sestřička je taky super můžu jen doporučit takové doktory mít všude by bylo super !!!

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Milan Vacuška

Neurolog, MUDr.

• Umístění: jiné místo

Vyjadřuji velké díky panu doktoru Vacuškovi za jeho profesionální přístup a kvalitní péči při vyšetřování a následných kontrolách našeho dítěte. Velmi si vážím jeho času, energie a pečlivosti při sledování vývoje dítěte. Jsem vděčna za všechna lékařova slova povzbuzení a doktorův lidský přístup. Je to ryzí, upřímný člověk a především odborník na pravém místě. Přeji mu spokojené pacienty a nám více takto skvělý lékařů.

• T
      Umístění: jiné místoSlužby: Můj syn

Poznala jsem pana doktora Vacušku asi tak před rokem a nějaký měsíc k tomu. Synovi srostly dva švy na hlavičce a musel prodělat operaci. K panu doktorovi jsme se synkem jezdili na kontroly jestli se správně vyvíjí. Pan doktor je svým způsobem velmi silná a velmi výrazná osobnost, ale srdce má na pravém místě a vždy jsem odcházela po kontrole klidná, že je vše dobré. A opravdu vše se vyvinulo dobře syn je zdraví a šikovný. Dnes jsme pana doktora navšívili naposledy a řekl mi větu se které budu dlouho čerpat sílu. Moje otázka byla, pane doktore je můj syn v pořádku, řekl ano vím to. Pane doktore děkujeme vám za všechno, budeme na vás hezky vzpomínat. Zemánkovi

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Tomáš Rohovský

Alergolog, MUDr.

• T
      Umístění: Alergologie a imunologieSlužby: Jiný

Pan doktor je strašně fajn, pacient jeho výkladu dobře porozumí a skvěle se s ním je možné domluvit. Také celá ordinace a čekárna je příjemná včetně všech sester, se kterýma jsme přišli do kontaktu. Velká pochovala!

• 1

Děkujeme panu doktorovi za milé a vstřícné jednání a ochotu řešit problémy! Oceńujeme i smysl pro humor :-) .

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře

• Rostislav Stříbrný

Internista,

• Umístění: OrdinaceSlužby: Jiný

Pán doktor má opravdu skvělý přístup. Vyšetření jsou podrobné, k pacientovi se chová s úctou, vše důkladně vysvětlí a ochotně odpoví na otázky. Zatím nejlepší zkušenost s kardiologem.

• Hana Petrovská

• P
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Chtěla jsem v těhotenství chodit k doktorce s trochu volnějším přístupem, ale v žádné z ordinací, které mi byli doporučeny, nepřijímali nové pacienty. Náhodou jsem skončila u paní Dr. Petrovské a (byla) jsem velmi spokojená! Paní doktorka má respektující přístup, do ničeho nenutí, nepoučuje, nedělala mi zbytečně pokaždé UTZ, odhady váhy apod. Zkrátka jsem díky ní měla těhotenství v klidu.

• Umístění: Ordinace

Pani doktorka je milá. Do ničeho nenutí, respektuje a nedělá žádné úkony zbytečně. Velmi jsem to v těhotenství ocenila. Chodím tam ráda. Má i pohodovou sestřičku :)

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Václav Hándl

Chirurg,

• M
      Umístění: Nemocnice IvančiceSlužby: Jiný

Skvělý doktor. Strašně velký sympaťák a profesionál. Napravil mi chybu v koleni, kterou mi způsobil svou neprofesionalitou a ignorací jiný doktor. Noha po artroskopii kolene není skoro vůbec nateklá, nebolí jako stejná operace u jiného doktora před rokem. Všechno jasně vysvětlil, zajímal se. Noha v daleko lepším stavu než byla. A to že bez vyšetření jen podle pohybu kolene a křupání poznal závadu, kterou předchozí doktor nepoznal, jen ukazuje jak dobrý doktor to je.

• Z
      Umístění: Nemocnice IvančiceSlužby: Jiný

U pana Hándla jsme podstoupil celkem 3 operace kolene. Jeho snaha pomoci je z něj úplně cítit, je velmi lidský, nezapomíná na humor i v těch nejtěžších momentech. Má toho zřejmě opravdu hodně, ale pokud vidí akutní případ, je ochotný přijít mimo pracovní hodiny a udělat důkladné vyšetření. Vřele doporučuji, jeho renomé je taktéž vysoce pozitivní.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře