Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Nemocnice poskytuje akutní lůžkovou péči v oborech chirurgie, interna, gynekologie a porodnictví, rehabilitace a intenzivní péči na jednotce sdružené intenzivní a resuscitační péče.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (12)

Václav Hándl Jiný

prim. MUDr. Václav Hándl je skutečně kapacitou ve svém oboru. Již 3x mi operoval meniskus a 1x dělal plastiku křížových vazů. Pokaždé, když jsem se tam objevil, tak jen ze dvěří zaznělo "tak co šohaju, zase koleno?". Pan primář se vždy zeptal jak mi je, kde to přesně bolí, co jsem dělal a další podrobnosti. Po operaci se vždy zeptal, jak se daří, jestli to bolí a celkově přístup primáře byl velmi pozitivní, jelikož mi vysvětlil, co se na operačním sále s mým kolenem udělalo a následně jaký má být další postup. Na primáře Hándla nemohu napsat jedinou negativní věc.

Libor Crha Jiný

Já jsem nebyla vůbec spokojená, pan doktor mě sice přivítal s úsměvem, ale mému problému se vůbec nevěnoval, mluvil bez přestání o spoustě věcí, které se netýkaly mého úrazu, nakonec jsem odešla neošetřená a jeli jsme jinam. Dle mého názoru to není dobrý doktor, možná se do ničeho nepouští, aby to nepokazil.

Vážený pane primáři Hándle,

předem Vás moc pozdravuji.

Chci se tímto poděkovat Vám a celému Vašemu oddělení za perfektní péči, které se mě u Vás opět dostalo.

Byl jsem u Vás v listopadu již podruhé s kolenem na zákroku. Nemohu si opět vynachválit výbornou atmosféru mezi lidmi ve Vašem týmu. Sám zaměstnávám lidi a vím, jak jsou vztahy a pohoda na pracovišti důležité. Jste profesionálové a velice si cením péče Vaší i všech lidí na Vašem oddělení.

Přeji Vám a celému oddělení pohodové Vánoční svátky a úspěšný Nový rok 2023.

S úctou,
    Libor Zeman

Václav Hándl Jiný

Dobrý den,v Ivančicke nemocnici jsem byl operován 17.2.2022 s Divertikulární nemoci tlustého střeva.Tímto děkuji Chirurgickému oddělení panu primáři MUDr. Hándlovi vašim kolegům lékařům,sestřičkám, personálu na JIPCE a všem kdo se podílel na mém uzdravení. Vlastimil Hurdálek

Václav Hándl Jiný

Spokojenost s plastikou vazu pri rupture LCA. Pan Doktor byl velmi vstřícný, nemohu si na nic stěžovat.
    Přidám jednu jeho hlášku. Když jsem k němu přišel pri úrazu kolene, tak jsem říkal pane doktore ja nikdy neměl s koleny žádný problém. Pan doktor jen odvětil,no tak teď už máte :).

Václav Hándl Jiný

Jeden z nejarogantnějších doktorů co sem kdy potkal. Nulová empatie, chabí přístup. Rok mě nechal čekat s úplně rozsekaným kolenem. Přetrhlé menisky, přetrhlé vazy. Žádné vyšetření, musel sem se ho doprošovat aby mi dal žádanku na rezonanci. To samé o lístku na peníze, byl to s ním velký boj, doprošování a flustrace. V žádném případě nedoporučuji, ikdyž se o něm říká jaká je to kapacita. Hold sem ho nepodmáznul a ani mě nikdo neprotlačil. To samé platí pro jeho hlavní sestru. Člověk k nim přijede s papírem k okamžité hospitalizaci a sestra se mi vysmála a pak vynadala. Radši umřu než se jít s čímkoli léčit do Ivančic.

MUDr. Lenka Hándlová Jiný

S průběhem kolonoskopického vyšetření jsem absolutně spokojený.
    Děkuji paní doktorce a jejímu personálu za profesionální a lidský přístup během celého vyšetření.

MUDr. Lenka Hándlová Jiný

Mel jsem OBROVSKY strach co najdou. Co budu povidat. Pani doktorka i se sestrou se mnou mluvili, komunikovali a vse bylo NAPROSTO V POHODE. Zakrok naprosto bez medikace a uplne bez problemu. Neda se rict, ze kolonoskopie je oblibene vysetreni, ale strasilky na internetu by si meli vybrat tak suproveho doktora, jako je pani doktorka Handlova z Ivancic. DEKUJI MNOHOKRAT a preji jen same stesti a zdravi do budoucna!

Ž
    Václav Hándl Jiný

Pan doktor byl super, co se týkalo péče i operace. Často zamnou chodil a zjišťoval,jak mi je atd.... Sympatický profík.

Václav Hándl Jiný

Skvělý doktor. Strašně velký sympaťák a profesionál. Napravil mi chybu v koleni, kterou mi způsobil svou neprofesionalitou a ignorací jiný doktor. Noha po artroskopii kolene není skoro vůbec nateklá, nebolí jako stejná operace u jiného doktora před rokem. Všechno jasně vysvětlil, zajímal se. Noha v daleko lepším stavu než byla. A to že bez vyšetření jen podle pohybu kolene a křupání poznal závadu, kterou předchozí doktor nepoznal, jen ukazuje jak dobrý doktor to je.

Kontakt

Široká 16, Ivančice 664 95 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR