Doporučení zubaři s Oborová zdravotní pojišťovna Brno

• „Paní Dokotorka, je nejlepší zubař a lékař, kterého jsem poznala. Empatický, lidský přístup. Postupovala od důležitých lékařských zákroků až po estetické věci, které mi doslova změnili život a já se znovu mohu smát: ). Máme ji radi cela rodina. Více

Jana Babáka 11, budova H, 4.patro, Brno Mapa

MDDr. Marie Vogtová

Bělení zubů

od 6 000 kč

• „Pani doktorka mě velice v klidu a bez spěchu vyslechla. Probrala se mnou do detailu všechny možnosti léčby. Je velice trpělivá a ve chvíli konzultace, jste pro ni naprosto důležití a perfektně a lidsky se Vám věnuje. Člověk se po chvíli ani necítí jako u lékaře. Měl jsem velice zanedbaný chrup po mém předchozím lékaři a sice mě to bude stát více než dříve ale kvalitou a perfektní prací jsem si naprosto jistý. Rozplánovali jsme postupné ošetření mezi paní doktorku a ostatní specialisty na klinice a už teď vím, že vše dobře dopadne. Dostal jsme se na jedno z nejlepších pracovišť široko daleko a za to jsem opravdu rád!!! OPRAVDU SKVĚLÉ!!! Více

Merhautova 224, Brno Mapa

ALTADENT - stomatologické centrum

• „K paní doktorce Neckářové jsem přišla (od své už díky bohu bývalé zubařky) s tváří jako balón, strachem až na půdu, velikým zánětem a velmi nešetrně udělanou korunkou. Díky její péči a príma sestřičce odcházím z krásné ordinace s úsměvem a vděkem, překvapená, že to jde všechno dělat citlivě, jemně a hlavně profesionálně :) Více

Bratří Čapků 384/14, Veveří, Brno Mapa

Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Bělení zubů

od 3 500 kč

• „Vážím si pana doktora, protože se jedná o profesionála s lidským přístupem. Jeho péče je opravdu kvalitní. Dříve jsem měla ze zubního ošetření obavu, nyní vím, že zákrok je veden s maximální péčí a šetrností. Mohu doporučit. Více

Hlinky 112a, Brno Mapa

Stomatologické centrum Diente

Implantologická konzultace

od 550 kč

• „Byla jsem u pana doktora Bošky v květnu a červnu 2021 na odstranění dvou osmiček, zákrok jsem odkládala snad dva roky, teď už vím, že bezdůvodně. Pan doktor i sestřička si mě okamžitě získali svým klidným vystupováním a profesionalitou. Zákrok proběhl v obou případech rychle a naprosto bezbolestně (přitom jeden zub byl silně poškozený kazem, objevila se u něj zánětlivá ložiska a hrozilo, že se zlomí v kořeni). Vzhledem k tomu, že mi bylo srozumitelně vysvětleno jak se o rány starat, abych se vyvarovala zánětu a jiným komplikacím, proběhla následná rekonvalescence na výbornou. Více

Dobrovského 23, Brno Mapa

Poliklinika Dobrovského

• „Šikovná, milá a má profesionalny pristup. Nemam ziadne negativne skusenosti, u pani doktorky som bola viackrat a vzdy pomohla. Som uplne spokojna Více

Bratislavská 2, Brno Mapa

MDDr. Barbora Žižlavská

Keramické korunky

5 600 Kč

• „Zatím jsem na ošetření nečekal déle než 5 minut. Hezká nová ordinace. Příjemná zubařka, která veškeré zákroky vysvětlí. Příjemná sestřička. Bezbolestné ošetření. Byl jsem spokojen. Více

Lesnická 19, Brno Mapa

MUDr. Lucia Opletalova

Akrylové protézy

3 000 Kč

• „Pana doktora všem doporučuji.nase celá rodina začala k němu chodit a jsme velmi spokojeni.vcera jsme u něho byli,měla jsem bolestivý zub,hned se do něho pustil,i když v plánu byl jiný zub. To u zubaře před tím bych se ošetření nedočkala. Jsme rádi,že jsme k panu doktorovi smolikovi nastoupili. Více

Pod Kaštany 15, Brno Mapa

Ridere

• „K panu doktorovi jsem začal chodit když byl těsně po škole na doporučení jeho spolužáka! Myslím si, že jeho ordinaci navštěvuji cca 12 let určitě. Vždy jsme byl spokojený a odvedl vždy velmi dobrou práci. Vždy mi vysvětlil co bude dělat a kolik to bude stát. Zuby mám jeho a dnes už i jeho podřízených ve velmi dobrém stavu!! Více

Rybkova 9, Brno Mapa

MUDr. Ondřej Vít

• „Jsem dlouholetý a ne zrovna jednoduchý pacient , oceňuji přístup, trpělivost a pohodu, kdy jsem při zákroku i usnula jako bych byla v kosmetickém salonu. Více

Hlinky 112 a, Brno Mapa

Vladan Vondráček

• „Super pan zubař. Nikdy tam nic nebolí, je počlivý, trpělivý a je de příjemné prostředí. Chodím i se synem, který má 5 let a vždy se těší k zubaři. Mám od pana doktora zaplombované asi 3 zuby a dělanou operaci ustupující dáně. Vše v pohodě, bezbolestně a bez komplikací (a to jsem vždycky měla hrozný strach ze zubařů. Teď už nemám.) Syn když si rozsekl pusu o stůl (zevnitř pusy), tak mu to pan doktor taky zašil, aby jsme nemuseli na dlouhé čekání do dětské nemocnice. Doporučuji. Více

Pisárecká 269/6, Brno Mapa

Skydent s.r.o.

• „K paní dorkorce chodí celá rodina léta. Paní doktorka je velice milá, empatická, pečlivá. Je to odborník, vždy ochotně poradí. Má zlaté ruce, ošetření je šetrné, bezbolestné. Děkujeme Více

Vránova 1500/172, Brno Mapa

AB Zubní ordinace, s.r.o.

• „Fantastická péče. Přišel jsem vystresovaný z dvoutýdenní intenzivní bolesti zubů, po poměrně složitém zákroku jsem odcházel domů svěží a odpočinutý. První stomatolog, u kterého jsem v křesle málem usnul. Po půl roce žádné potíže, vše OK. Perfektní práce ! Více

Rokytova 10, Brno Mapa

Justsmile-zubní ordinace

• „Pana doktora jsem našel přes velmi dobré hodnocení zde na znamylekar.cz. Čekal jsem tedy maximum. Pan doktor Racek je rozhodně profík a ostřílený odborník. Nic se u něj neplatí, jak tu párkrát zaznělo. Platil jsem pouze za bílé plomby. Někdo tu psal, že používá nejnovější a nejmodernější materiály a že si to nemůže dovolit. To bych neřekl. Kdybych mlčky seděl, tak mám obyčejnou amalgamovou plombu. Když jsem se zeptal, tak mi vše vysvětlil a nakonec jsme dělali bílou. Rozhodně doporučuji. Více

Babická 5, Brno Mapa

Privátní zubní ordinace

• „Naprostá spokojenost s přístupem i odborností při všech dosavadních návštěvách. Postupně k němu na doporučení začali chodit i další tanečníci a rovněž s naprostou spokojeností. Více

Masarykova 12/318, Brno Mapa

Exté - stomatologické centrum

• „Vynikající paní doktorka a sestřička, vše vysvětleno i během zákroků, bezbolestně, profesionální přístup i práce, jsem velice rád že jsem se k ní přeregistroval, srovnávat s minulou doktorkou ani nelze, 100% vs 5%, kde navštěva nebyla vůbec příjemná. Vřele doporučuji, negativni commenty ohledně ceny atd. jsou zcela zcestné, přístup a služby jsou nesrovnatelné... Více

Školní 680/2, Střelice Mapa

Zubní ordinace Střelice

• Zubař, Plastický chirurg

„Takovýchto lékařů více,tak se nikdo nebude bát zubaře. Profesionál, empatický, rychlý. Zákroky už jen u něj.Mam od Dr. implantát, i manžel a velká spokojenost..I cena výborná. Více

Masarykova, Brno Mapa

stomatologické centrum

• „Vynikající lékař, mám k němu naprostou důvěru. Do této ordinace jsem se vždycky těšila a jeho práce, rady a názory mě velice pomohly. Ordinace je moderně vybavená a a je vidět, že i tady doktořina dost pokročila. Za mě jen dobrý posudek. Více

Cejl 50, brno Mapa

MUDr. Zdeněk Nesvadba

• „Super borec...pani sestra příjemná a ochotná ..moc mě pomohli při mých stomat.problémech...jednim slovem pro oba "skvělí".... Více

Jílkova 189, Brno Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka Růžičková je to nejlepší co nás mohlo potkat.Už k ní chodím 9 let a nyní i oba synové.Jsme velice spokojeni.Velmi milá a usměvavá jak paní doktorka tak sestřička.:) Více

Vranovská 40, Brno Mapa

Ordinace stomatologa