ALTADENT - stomatologické centrum

ALTADENT - stomatologické centrum

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY PRO OBJEDNÁNÍ VOLEJTE PROSÍM TEL. +420 734 421 379 ALTADENT je nově vybudovaná stomatologická praxe, kde chceme našim pacientům nabídnout kvalitní péči v příjemném prostředí s důrazem na prevenci a bezbolestnost. Individuální a přátelský přístup ke každému pacientovi je pro nás samozřejmostí, vždy Vám rádi vysvětlíme podrobnosti Vašeho zákroku a zodpovíme Vaše dotazy. K dispozici je zde stomatologická ordinace a ordinace dentální hygienistky, obě vybavené moderními diagnostickými přístroji a kvalitními stomatologickými materiály. Chápeme, že ošetření u zubního lékaře je všeobecně vnímáno jako ne zrovna příjemné a oblíbené. Proto se u nás snažíme vytvořit klidné a přátelské prostředí, tak aby se návštěva zubního lékaře pro Vás stala co nejméně stresující. Cílem naší praxe je zdravý úsměv a spokojený pacient. PŘÍJÍMÁME NOVÉ PACIENTY
Přečtěte si více

Názory o lékařích ze zařízení (1)

Lékař: MDDr. Veronika Kršková Komplexní vstupní vyšetření (vč. RTG dokumentace)

První návštěva, ordinace krásná, vyšetření profesionální. Při vstupním vyšetření nalezeno 10 kazů, které doktorka vyúčtovala mně jako studentce na 50.000,- přičemž dodala, že je to možné klidně na splátky. Hned vzápětí mi dala podepsat plán léčby za uvedené peníze. Raději jsem kontaktovala tři další zubaře, aby podle rentgenu určili kazy. Žádné, opravdu žádné však nenašli. Následně u mé nové zubařky byl objeven jeden začínající kaz. Tudíž doktorka by zasahovala do zdravých zubů.

Kontakt