O nás

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY
PRO OBJEDNÁNÍ VOLEJTE PROSÍM TEL. +420 734 421 379

ALTADENT je nově vybudovaná stomatologická praxe, kde chceme našim pacientům nabídnout kvalitní péči v příjemném prostředí s důrazem na prevenci a bezbolestnost.

Individuální a přátelský přístup ke každému pacientovi je pro nás samozřejmostí, vždy Vám rádi vysvětlíme podrobnosti Vašeho zákroku

a zodpovíme Vaše dotazy.

K dispozici je zde stomatologická ordinace a ordinace dentální hygienistky, obě vybavené moderními diagnostickými přístroji a kvalitními stomatologickými materiály.

Chápeme, že ošetření u zubního lékaře je všeobecně vnímáno jako ne zrovna příjemné a oblíbené.

Proto se u nás snažíme vytvořit klidné a přátelské prostředí,

tak aby se návštěva zubního lékaře pro Vás stala co nejméně stresující.

Cílem naší praxe je zdravý úsměv a spokojený pacient.

PŘÍJÍMÁME NOVÉ PACIENTY
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (3)

MDDr. Veronika Kršková Komplexní vstupní vyšetření (vč. RTG dokumentace)

První návštěva, ordinace krásná, vyšetření profesionální. Při vstupním vyšetření nalezeno 10 kazů, které doktorka vyúčtovala mně jako studentce na 50.000,- přičemž dodala, že je to možné klidně na splátky. Hned vzápětí mi dala podepsat plán léčby za uvedené peníze. Raději jsem kontaktovala tři další zubaře, aby podle rentgenu určili kazy. Žádné, opravdu žádné však nenašli. Následně u mé nové zubařky byl objeven jeden začínající kaz. Tudíž doktorka by zasahovala do zdravých zubů.

MDDr. Veronika Kršková

Jelikož tento příspěvěk zásadně poškozuje moji pověst, nezbývá mi než reagovat na názor paní Moniky.
    Kazy u nás v Altadentu vyhledáváme při prohlídce a hlavně na rtg digitálním vyšetření - tzv. bite-wing projekce, což je jediná projekce, kde se dají hodnotit skryté kazy - tj. kazy v mezizubním prostoru a pod plombami. Tyto kazy nejsou většinou při prohlídce ani na jiném (např. opg) rtg vidět.
    U nás používáme nejlepší zobrazovací zařízení nepřímé radiovizografie, které mimimalizuje dávku záření pro pacienta a poskytne nám nejlepší snímek. Díky tomuto snímku jsme schopni odhalit opravdu všechny kazy, dokonce i kazy v počátečním stadiu, které nejsou ještě na vrtání, ale jsme schopni je při správné spolupráci pacienta často zastavit.
    Vrtáme POUZE kazy, které způsobily nenávratné poškození zubu a není šance na jejich zastavení, tedy kazy, které již zasáhly vnitřní strukturu zubu - dentin. Díky tomuto vyšetření jsme schopni zachránit spoustu zubů před vrtáním. Zároveň, když už musíme vrtat, vrtáme kazy, které jsme odhalili včas - tj. nezpůsobili závažné poškození zubu. Takový skrytý kaz se může vyvíjet i několik let, než je vidět v ústech a nebo se projeví až prasknutím zubu nebo zánětem. To, co určuje životnost zubu v ústech je to, kolik zdravé tkáně při jeho ošetření zachováme. K tomu nám toto speciální rtg vyšetření výrazně napomáhá právě včasným záchytem kazů.

K dalšímu - pacient podepisuje, že převzal léčebný plán a že s ním byl seznámen, což máme za povinnost zakládat do dokumentace pacienta. Tento podpis pacienta k ničemu nezavazuje, buď se rozhodne k nám chodit nebo ne, každého svobodná volba.
    Na splátky a faktury s odloženou splatností opravdu dáváme, protože přicházejí lidé s čím dál tím poškozenějšími a zanedbanými zuby. Náklady na toto ošetření bývají často vyšší a ne každý si může dovolit dát takové peníze v krátkém časovém úseku. A pro jeho zuby by bylo vyčkávání než našetří akorát cesta, ke zhoršení problému. Chceme u nás umožnit ošetření, každému, kdo má zájem, i když nemá aktuálně dostatek financí pohromadě. Je to pro nás komplikované a spoustu peněz se k nám dostane až výrazněji později, ale je to naše cesta, jak můžeme alespoň trochu pomoci s aktuální situací ohledně dostupnosti zubní péče. Protože zubní léčba často patří k finančně náročnějším výdajům.

Poslední roky máme tolik práce, že to poslední na co bychom mysleli, je vymýšlet si kazy. Naopak, kde to jde a je byť jen malá šance, že se kaz zastaví sám, přivíráme oko a vyčkáváme. Kaz kontrolujeme pravidelně na rtg a pokud se zvětšuje, tak vrtáme. Pokud se nezvětšuje, může zůstat jako tzv. zastavený kaz v ústech navždy.

MDDr. Veronika Kršková Jiný

Pani doktorka mě velice v klidu a bez spěchu vyslechla. Probrala se mnou do detailu všechny možnosti léčby. Je velice trpělivá a ve chvíli konzultace, jste pro ni naprosto důležití a perfektně a lidsky se Vám věnuje. Člověk se po chvíli ani necítí jako u lékaře. Měl jsem velice zanedbaný chrup po mém předchozím lékaři a sice mě to bude stát více než dříve ale kvalitou a perfektní prací jsem si naprosto jistý. Rozplánovali jsme postupné ošetření mezi paní doktorku a ostatní specialisty na klinice a už teď vím, že vše dobře dopadne. Dostal jsme se na jedno z nejlepších pracovišť široko daleko a za to jsem opravdu rád!!! OPRAVDU SKVĚLÉ!!!

MDDr. Veronika Kršková

Po první návštěvě, úplná spokojenost. Paní doktorka Kršková, je velice příjemná, milá a vše krásně vysvětlí. Její přístup k pacientovi je mimořádný. Za mě veliká spokojenost a poděkování.
    JH

Kontakt

Merhautova 224, Brno 613 00
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, ... Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna