ALTADENT - stomatologické centrum

(11 názorů)

ALTADENT je nově vybudovaná stomatologická praxe, kde chceme našim pacientům nabídnout kvalitní péči v příjemném prostředí s důrazem na prevenci a bezbolestnost. Individuální a přátelský přístup ke... Více

ALTADENT - stomatologické centrum

Merhautova 224

613 00, Brno, jihomoravský

Individuální a přátelský přístup ke každému pacientovi je pro nás samozřejmostí, vždy Vám rádi vysvětlíme podrobnosti Vašeho zákroku

a zodpovíme Vaše dotazy.

K dispozici je zde stomatologická ordinace a ordinace dentální hygienistky, obě vybavené moderními diagnostickými přístroji a kvalitními stomatologickými materiály.

Chápeme, že ošetření u zubního lékaře je všeobecně vnímáno jako ne zrovna příjemné a oblíbené.

Proto se u nás snažíme vytvořit klidné a přátelské prostředí,

tak aby se návštěva zubního lékaře pro Vás stala co nejméně stresující.

Cílem naší praxe je zdravý úsměv a spokojený pacient.

PŘÍJÍMÁME NOVÉ PACIENTY

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Simona Doležalová (Češková)

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• R

Moc milá slečna, pečlivá, velmi příjemná. Ošetření bezbolestné a s perfektním výsledkem. Ještě jednou moc díky!

• K

Vynikající dentální hygienistka. Vše dopředu a dobře vysvětlí, ukáže, naučí a poradí. Mě za 14 dní zbavila akutního zánětu dásní (se kterým si bývalá zubařka nevěděla rok rady)! Naučí účině čistit zuby - individuální přístup podle stavu zubů (na rozdíl od zubařek znajících jen normální a elektrický kartáček). Je to sice mimo střed města, ale rozhodně se vyplatí - ani ceny totiž nemá přemrštěné.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Gabriela Vaškůjová

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• K

Vše skvělé. Přístup, komunikace, vysvětlování i chování slečny hygienistky na jedničku! Kéž by byl takový přístup standartem...