Onemocnění zubní dřeně Brno

Jakého specialistu hledáte?
  • „Paní Dokotorka, je nejlepší zubař a lékař, kterého jsem poznala. Empatický, lidský přístup. Postupovala od důležitých lékařských zákroků až po estetické věci, které mi doslova změnili život a já se znovu mohu smát: ). Máme ji radi cela rodina. Více

Jana Babáka 11, budova H, 4.patro, Brno Mapa

MDDr. Marie Vogtová

Bělení zubů

od 6 000 kč

• „Velmi milá paní doktorka, která se snaží udělat celé ošetření příjemné a bezbolestné, což se jí úspěšně daří. Působí velice profesionálním dojmem, stejně jako celá ordinace. Vřele doporučuji!!! Zaručeně vás zbaví strachu ze zubařů... Více

SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

• „Profesionál se vším všudy. Jako dítě jsem se bál zubařů, protože to vždy bolelo a bylo to nepříjemné a znamenalo to hodiny čekání. Pan doktor za tím vším udělal tlustou čáru. Je vidět jak ta medicína pokročila. Více

Jana Babáka, Brno Mapa

Kyselovský stomatologie s.r.o.

• „Mé hodnocení a doporučení je založeno na zkušenostech s předchozími zubaři a musím konstatovat, že smile factory je úplně jiná liga ať už polohou, prostředím nebo službami a to bez čekání. Byl jsem přijat do péče k Mddr. Dominice Želiarové a takový pocit nejen ze vstupního vyšetření jsem nikdy neměl. Perfektně mne seznámila se stavem zubů, vysvětlila, jaký bude postup a léčebný plán, zeptala se na potřebné informace a po souhlasu se při další návštěvě pustila do zásahu. Připadal jsem si jak v jiném dimenzi ..... anestezie pro bezbolestný průběh ošetření, informace během zákroku, spolupráce jak se mnou, tak se sestrou, dotazy na bolest atp. A výsledek ? Zub jak nový, k nerozeznání od zubu zdravého, nikdy neopravovaného. Další zákroky probíhaly obdobně a já konečně vím, jak má vypadat perfektní přístup k pacientovi a rozhodně doporučuji. Více

SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

• „K paní doktorce Neckářové jsem přišla (od své už díky bohu bývalé zubařky) s tváří jako balón, strachem až na půdu, velikým zánětem a velmi nešetrně udělanou korunkou. Díky její péči a príma sestřičce odcházím z krásné ordinace s úsměvem a vděkem, překvapená, že to jde všechno dělat citlivě, jemně a hlavně profesionálně :) Více

Bratří Čapků 384/14, Veveří, Brno Mapa

Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Bělení zubů

od 3 500 kč

• „Pana doktora všem doporučuji.nase celá rodina začala k němu chodit a jsme velmi spokojeni.vcera jsme u něho byli,měla jsem bolestivý zub,hned se do něho pustil,i když v plánu byl jiný zub. To u zubaře před tím bych se ošetření nedočkala. Jsme rádi,že jsme k panu doktorovi smolikovi nastoupili. Více

Pod Kaštany 15, Brno Mapa

Ridere

• „Děkuji moc za perfektní přístup a naprosto bezbolestné trhání .Díky Vám jsem se přestala bát zubaře, ještě jednou děkuji Více

SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

• „Děkuji panu doktorovi za výborný přístup. Dnes mi vytrhl zub, který mě dlouho trápil a vůbec to nebolelo. Mám panickou hrůzu ze zubařů, ale tady se nemusím ničeho bát. Pan doktor je opravdu moc milý a má i milou sestřičku. Děkuji za ošetření a mohu všem doporučit Více

Hlinky 112a, Brno Mapa

Stomatologické centrum Diente

• „Pan doktor je velice pečlivý a má zájem nejen o svou práci, ale hlavně o své pacienty. V životě jsem netušila, že budu ráda chodit k zubaři a nebudu se bát po tolika nepřijemných zkušenostech jinde. Jde vidět, že se pan doktor neustále vzdělává a posouvá dále v oboru. Má kolem sebe velice šikovný tým a moc milou sestřičku. Vážím si komunikace s panem doktorem, kdy mi vždy všechno vysvětlí a navrhne možné řešení. Vždy jsem maximálně spokojená a moc děkuji za Vaši péči! Více

Skorkovského 58, Brno Mapa

Magura Dental Studio

• „Za mne nejpečlivejsi zubarka, jakou jsem kdy mela. Pracuje precizne a detailne, vse vysvetli, konzultuje. Ulomenou část zubu na 1 mi nadstavila k nerozeznání. Více

Hlinky 112a, Brno Mapa

Stomatologické centrum Diente