Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

(61 názorů)

Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Bratří Čapků 384/14, Veveří, Brno-střed

602 00, Brno, jihomoravský

Cílem estetické stomatologie je výběr ošetření vedoucí k přirozenému, zdravému a zářivému vzhledu chrupu. Každému pacientovi věnujeme nadstandartní a individuální péči. Krásný a zdravý úsměv našich pacientů je naší radostí.

Součástí Smileland - centra estetické stomatologie je i vlastní keramická zubní laboratoř. To znamená, že zubní technik dotvoří protetickou práci ihned na místě do ideální podoby tak, aby keramická náhrada byla téměř k nerozeznání od zbývajícího chrupu. V případě keramických faset vytvoří dokonalý tvar a barvu podle přání pacienta.

Zákroky

• Metalokeramická korunka
  • Celokeramická korunka
  • Celokeramická fazeta E-max
  • Člen můstku zirkon
  • DENTÁLNÍ HYGIENA - 1. návštěva - piezon, depurace, motivace, instruktáž, mezizubní kartáček
  • Ordinační bělení - lampa ZOOM2
  • Domácí bělení zubů
  • DENTÁLNÍ HYGIENA - 2. návštěva, varianta A - pioezon, depurace, motivace
  • DENTÁLNÍ HYGIENA - 2. návštěva, varianta B - Air-flow, floridace, motivace, instruktáž
  • DENTÁLNÍ HYGIENA - 3. a 4. návštěva - v jednom kalendářním roce

Typ zařízení

• další

Nejbližší zařízení

• Andrea Mičková

Dentální Hygienistka, Hygienista, Bc.

• Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologieSlužby: Pravidelná dentální hygiena

Návštěva u slečny Andrejky je vždy milá, příjemná a bezbolestná a i když jsem předtím měla z podobných procedur strach, teď se na návštěvu snad i těším :)
      Vždy citlivě a pečlivě odstraní ze zubů vše, co tam nepatří a poradí, jak je správně čistit.
      Velmi oceňuji její lidský přístup a pohodu, která v její ordinaci vládne :)

• V
      Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Paní hygieničku vřele doporučuji. U zubaře jsem nebyla velmi dlouho, na dentální hygieně nikdy. Paní hygienička mi vše krásně a srozumitelně vysvětlila, chovala se velmi mile a příjemně. Celý zákrok byl naprosto bezbolestný. Opravdu mohu jen doporučit a velmi děkuji.

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Markéta Neckářová

Zubař, MUDr.

• S
      Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

K paní doktorce Neckářové jsem přišla (od své už díky bohu bývalé zubařky) s tváří jako balón, strachem až na půdu, velikým zánětem a velmi nešetrně udělanou korunkou. Díky její péči a príma sestřičce odcházím z krásné ordinace s úsměvem a vděkem, překvapená, že to jde všechno dělat citlivě, jemně a hlavně profesionálně :)

• Pani doktorka mi vcera vytahla osmicku. Byla uzasna. Takovy zakrok, hlavne neplanovane, nouzove, je obtizny a stresujici, ale byla velice sikovna a odnazna. Muzu opravdu rici, ze to nebolelo, a, ze diky ni a jeji sestricky, jsem se citila v bezpeci. Vzdycky, kdyz chodim na prohlidku, vsichni v Smilelandu jsou profesionalni, a projemne. Mohu jen doporucit. (Omlouvam se, za mou Cestinu, jsem Anglicanka....)
      Marketa Neckarova extracted my wisdom tooth. She was just great. This kind of procedure, especially when unplanned, is difficult and stressful, but she was extremely skilled and reassuring. I can honestly say that it didn't hurt! And thanks to Dr. Neckarova and her dental nurse, I felt I was in safe hands. Whenever I visit "Smileland" the staff are all very professional and friendly. I can heartily recommend it.

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Dana Pokorná

Zubař, MUDr.

• Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologieSlužby: Vstupní vyšetření, pravidelné návštěvy.

K paní zubařce jsem přešla v roce 2017 a připadala jsem si jako Alenka v říši divů. Začalo to úsměvem a srdečným přivítáním s podáním ruky. Lidskost, skutečný zájem o pacienta, podrobné vysvětlení, co jde dělat a proč. Žádný spěch. Jako příjemný bonus vám dá vybrat hudbu, kterou si přejete poslouchat při zákroku :)
      Paní doktorka mě zbavila mého velkého strachu ze zubařů a neustálého odkládání preventivních prohlídek.
      Vyměnila mi postupně všech 13 amalgámových plomb za bílé a já si začala konečně pořádně čistit zuby (díky praktickému zaškolení její dentální hygienistky) a hlavně chodit pravidelně na prohlídky, na které se vyloženě těším. Když jsme se přestěhovali z Brna 155km daleko, přesto za ní dál dojíždím... za tu péči, energii a pocit mi to stojí.
      Díky za vše ❤️

• S
      Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

pozitiva: Paní doktorka je manuálně zručná, komunikativní.
      negativa: Dle jejich slov neléčí osmičky, může vás nutit k extrakci protilehlého zdravého zubu. Pozor, pacienta s antikoagulační léčbou nabádá vynechat léky před extrakcí (tj. nadřazuje medicínské zvládnutí krvácivosti při extrakci nad rizikem recidivy iktu)

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře