Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

(23 názorů)

Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Bratří Čapků 384/14, Veveří

602 00 , Brno , jihomoravský

Cílem estetické stomatologie je výběr ošetření vedoucí k přirozenému, zdravému a zářivému vzhledu chrupu. Každému pacientovi věnujeme nadstandartní a individuální péči. Krásný a zdravý úsměv našich pacientů je naší radostí.

Součástí Smileland - centra estetické stomatologie je i vlastní keramická zubní laboratoř. To znamená, že zubní technik dotvoří protetickou práci ihned na místě do ideální podoby tak, aby keramická náhrada byla téměř k nerozeznání od zbývajícího chrupu. V případě keramických faset vytvoří dokonalý tvar a barvu podle přání pacienta.

Zákroky

• Metalokeramická korunka
  • Celokeramická korunka
  • Celokeramická fazeta E-max
  • Člen můstku zirkon
  • DENTÁLNÍ HYGIENA - 1. návštěva - piezon, depurace, motivace, instruktáž, mezizubní kartáček
  • Ordinační bělení - lampa ZOOM2
  • Domácí bělení zubů
  • DENTÁLNÍ HYGIENA - 2. návštěva, varianta A - pioezon, depurace, motivace
  • DENTÁLNÍ HYGIENA - 2. návštěva, varianta B - Air-flow, floridace, motivace, instruktáž
  • DENTÁLNÍ HYGIENA - 3. a 4. návštěva - v jednom kalendářním roce

Typ zařízení

• další

Nejbližší zařízení

• M
    Lékař: MUDr. Dana Pokorná ošetření kořenových kanálků

K pani doktorke Pokornej som prisiel po pauze od zubarov s bolestou, takze som si to v kratkosti zazil celkom sirokoskalo. Vyberal som na zaklade tohoto webu a nemohol som sa rozhodnut lepsie.
    Cakacka necely mesiac - ak je moznost a potreba tak sa snazia dobu skratit, vstupna prehliadka rovno s niekolkymi rentgenmi priamo na mieste s jasnym vysledkom, doporucenim a planom ktory pani doktorka prisposobuje vopred moznostiam pacienta. Potom umna prebehla dentalna hygiena este pred prvym zakrokom. Vsetko v prvotriednej kvalite, nic lepsie si vlastne ani neviem predstavit. Nasledovala praca na kanalikoch o ktorej sa vseobecne vie ze je celkom bolestiva procedura. Moja skusenost je uplne opacna, pani doktorka sa jasne vyjadrila ze preferuje lokalnu anesteziu s ktorou som kamarat a tak bol premna tento zakrok viacmenej necakane prijemny piknik pri ktorom som akurat sledoval zohratu pracu pani zubarky a jej asistentky. Moje dojmy po troch navstevach su prvotriedna praca, jasny a profesionalny pristup a este vam aj den vopred preistotu zavolaju. Zamna bomba a velka vdaka.

• T
    Lékař: MUDr. Dana Pokorná ošetření zubního kazu

K paní doktorce jsem přešel po tom co mi předešlá zubařka zničila svoji neodborností zub a dáseň. Teď jen lituji že jsem zde nezavítal dříve, mohl jsem si ušetřit spousty trápení a taky ten zub. Paní doktorka Pokorná je sympatická, milá a vstřícná. Vše pečlivě zkonzultuje, vše vysvětlí, cítíte se tu zkrátka jako v bavlnce. Už si nepamatuji kdy naposledy jsem odcházel z ordinace s pocitem klidu na srdci. Ceny jsou vyšší než normálně ale hold za kvalitu se platí, a tady s tím rozhodně nemám nejmenší problém právě naopak...

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Dana Pokorná Vstupní vyšetření, pravidelné návštěvy.

K paní zubařce jsem přešla v roce 2017 a připadala jsem si jako Alenka v říši divů. Začalo to úsměvem a srdečným přivítáním s podáním ruky. Lidskost, skutečný zájem o pacienta, podrobné vysvětlení, co jde dělat a proč. Žádný spěch. Jako příjemný bonus vám dá vybrat hudbu, kterou si přejete poslouchat při zákroku :)
    Paní doktorka mě zbavila mého velkého strachu ze zubařů a neustálého odkládání preventivních prohlídek.
    Vyměnila mi postupně všech 13 amalgámových plomb za bílé a já si začala konečně pořádně čistit zuby (díky praktickému zaškolení její dentální hygienistky) a hlavně chodit pravidelně na prohlídky, na které se vyloženě těším. Když jsme se přestěhovali z Brna 155km daleko, přesto za ní dál dojíždím... za tu péči, energii a pocit mi to stojí.
    Díky za vše ❤️

• S
    Lékař: MUDr. Dana Pokorná

pozitiva: Paní doktorka je manuálně zručná, komunikativní.
    negativa: Dle jejich slov neléčí osmičky, může vás nutit k extrakci protilehlého zdravého zubu. Pozor, pacienta s antikoagulační léčbou nabádá vynechat léky před extrakcí (tj. nadřazuje medicínské zvládnutí krvácivosti při extrakci nad rizikem recidivy iktu)

MUDr. Dana Pokorná

Děkuji za pozitivní i ostatní hodnocení. Vysazení léků indikuji na základě nařízení chirurga,ke kterému pacienta k extrakci odesílám. Jedná se o vysazení krátkodobé,které pacienta neohrozí. Vytržení respektive opravení osmiček posuzuji vždy individuálně a pacientovi se snažím poskytnout důkladné vysvětlení navrhovaného postupu.Konečné rozhodnutí je ale každopádně na něm samotném.

• S
    Lékař: MUDr. Markéta Neckářová

K paní doktorce Neckářové jsem přišla (od své už díky bohu bývalé zubařky) s tváří jako balón, strachem až na půdu, velikým zánětem a velmi nešetrně udělanou korunkou. Díky její péči a príma sestřičce odcházím z krásné ordinace s úsměvem a vděkem, překvapená, že to jde všechno dělat citlivě, jemně a hlavně profesionálně :)

• P
    Lékař: MUDr. Dana Pokorná Vstupní vyšetření

Kde se vzalo tolik pozitivních hodnocení nechápu ale budiž.
    Při vstupní prohlídce jsem se zeptal, proč stojí plomba takovou ceny, když průměr je nižší? Odpověděla, že "tak to prostě je a pokud se mi něco nelíbí, tak mám jít jinam". Za mě je paní doktorka jen další v řadě arogantních zubařů, jejichž snaha je pouze vydělat si.
    Pokud jde o zařízení (byl jsem vloni), bylo zastaralé. Objednávání a sestry ok.

MUDr. Dana Pokorná

Cenová kalkulace výplní a ostatních výkonů se odvíjí od nákladů konkrétní ordinace,které dle zákona zpracovává nezávislé pracoviště. Jiná je tedy v centru města a jiná na vesnici, záleží také na kvalitě používaných materiálů a dalších faktorech. Pacient má samozřejmě možnost volby lékaře a je velmi důležité ,aby vzájemný vztah byl založen na důvěře a pozitivním přístupu. Veškeré vybavení bylo pořizováno před 3-4 lety nebo později, za zastaralé ho tedy nepovažujeme.

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Dana Pokorná Vstupní vyšetření

Paní doktorka byla velice milá, ochotná a příjemná. Všechno potřebné dopředu vysvětlila. Netahá z pacienta zbytečně peníze, informuje o ceně a nechá na pacientovi, zda si zákrok přeje nebo ne. Za moje vyjádření, že používám jenom zubní kartáček mě "nepeckovala" jako malé dítě, jak se to dělo u některých doktorů předtím, nýbrž mi hezky vysvětlila, proč to není dobré. Paní doktorka je rozhodně profesionál na svém místě. Zatím po vstupní prohlidce nejlepší zubařka, jakou jsem kdy navštívila a myslím, že ani po ošetření nebudu měnit názor. :) Můžu doporučit.

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Dana Pokorná Vstupní vyšetření,rentgenová dokumentace,léčebný a finanční plán

Velice příjemná prohlídka! Pani doktorka vše podrobně vysvětlila, co a jak bude provádět a byla velice pečlivá. Vřele doporučuji :)

• M

Všechna ošetření proběhla v pořádku, paní doktorka je pečlivá, zručná a precizní. S pacienty jedná korektně a přívětivě, co víc si přát. :)

• T
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Dana Pokorná preventivní prohlídka

Velmi profesionální a vstřícná paní doktorka, která každému navrhne plán léčby přesně na míru (navíc s použitím moderních metod). Krásné prostředí a milé sestřičky.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu