Parodontolog Brno

• Parodontolog, Zubař

„Nejlepší zubařka na světě, úplná kouzelnice. Zachránila mi stoličku, je pečlivá a šikovná a se sestřičkou jsou sehraný tým.Doporucuji. Více

Bratislavská 2, Brno Mapa

Parodontologie s.r.o.

• Parodontolog, Zubař

„K paní doktorce chodím řadu let i když jsem ke svým zubům velký lajdák, tak jí lituju, že má semnou akorát vždy práci, ale nikdy mi neřekla křivého slova či nějaké výčitky. Jsem za ní moc ráda, za její přístup a vlídné chování. Sestřička též skvělá Více

Masarykova 37, Brno Mapa

Praktická zubní lékařka

• Parodontolog, Dentální hygie… nistka, hygienista, Ortodontista, Zubař Více

Bartošova 6, Brno Mapa

Apollonia s.r.o.

• Parodontolog, Dentální hygie… nistka, hygienista, Zubař Více

Hlinky 92, Brno Mapa

Stomatologická klinika SYNDENTA

• „Paní doktorka je velice erudovaná, navíc poradí i s potížemi, které nespadají přímo do její kvalifikace, ale navrhne další postup - návštěvu odborníka (u mne konkr. imunologické vyšetření kvůli určitému viditelnému problému). Velice si vážím jejího celkového přístupu, je úžasně empatická, lidská, je vidět, že svou práci nejen dokonale ovládá, ale že ji dělá opravdu ráda. Návštěva u ní v ordinaci je balzám na duši. Paní doktroka je zkrátka skvělá!!! Více

Langrova 4, Brno Mapa

Prakt. zubní lékařka, parodontologie

Bartošova 6, Brno Mapa

Apollonia s.r.o.

• „mam 5-ti letou holcicku a ta se strasne bala zubare po prvni zkusenosti se spatnou zubarkou ale pri navsteve u pani doktorky Valcakove se vse zmenilo...moc pekne to umi s detmi a je fajn a mila Více

náměstí 28. dubna 14, Brno Mapa

Praktický zubní lékař

• „Dobrý den, ráda bych vyvedla z omylu pacienty,kteří se bojí zákroku u mě konkrétně augmentace obou zubních čelistí a plast.operace Edlánovou metodou.Bála jse se už měsíc před operací,možná dýl.Zbytečný stres...Pooperační bolest téměř nulová.Hrozně jsem se bála,ale obavy "až to příjde k sobě" jsem měla naprosto ZBY-TEČ-NÉ Moc děkuji Mudr Cahovi za vstřícný přístup a zachráněné vlastní zuby Vy,co to máte před sebou,hlavu vzhůru,dentální hygiena je mnohem bolestivější Více

Bratislavská 2, Brno Mapa

Specialista pro parodontologii

• „Nejlepší paní zubařka v Brně. Skoro nikdy nic nedoplácím, je vždy milá a pečlivá. Díky ní jsem se zbavila strachu ze zubařů. Mohu jen a jen doporučit. Více

Klatovská 14, Brno Mapa

Praktický zubní lékař, parodontolog

• „Paní doktorka Čáslavová je vynikající odborník i člověk. Díky její péči mám v 66 letech všechny zuby své vlastní.Přešla jsem do její péče před mnoha lety, asi "za minutu dvanáct" protože mně dásně pěkně krvácely. Provedla mi jejich operaci, naučila péči o ně i modernější péči o zuby. Velmi pečlivě provádí kontroly. Je skvělá lékařka, velmi doporučuji. Více

Svatopluka Čecha 53, Brno Mapa

Specialista v parodontologii

• Dělnická 53, Brno Mapa

PRIMADENT s.r.o., stomatologie

• „Paní doktorka vždy příjemná,všechno vysvětlí,profesionální.Všem vřele doporučuji,Maximálně spokojená.

Helfertova 7, Brno Mapa

Priv. zubní lékařka - parodontologie