PRIMADENT s.r.o., stomatologie

(10 názorů)
Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

PRIMADENT s.r.o., stomatologie

Dělnická 53

62400 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

  • J
   Umístění: PRIMADENT s.r.o., stomatologieSlužby: Jiný

   Krasne prostredi cele kliniky..Nejskvelejsi pi.Dr.! Pi
   Dr.ma k lidem uzasny lidsky a empaticky pristup a je moc hodna...Cisteni kamene je u ni bezbolestne. Pristup k detem je skvely. Syn se u pi.Dr.vubec neboji. Tesim se, az k pi.Dr.pujdeme na jare poprve i s dcerou.

  • D

   Velká spokojenost!Paní doktorku jsme navštívili se synem(2,5 roku),když už syn nemohk vydržet bolestí zubu a museli jsme jet tedy do Brna na pohotovost.Byl to synův první radikální zákrok!Vždy jen samé prohlídky.Nejen že byla velmi milá na syna,také vše vysvětlila co bude se zoubkem provádět a chválila jej,což synovi také moc pomáhalo!!Za mě má paní doktorka VELKÉ plus!Moc moc děkujeme!Syn byl po té jako vyměněný!

  Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře


 • Oldřiška Šenková

  Zubař, MUDr.

  • M
   Umístění: PRIMADENT s.r.o., stomatologieSlužby: Jiný

   Díky paní doktorce jsem se konečně přestal bát "zubařů". Můžu chodit v klidu a pravidelně na kontroly. Milá, pozorná, pečlivá. Vše vysvětlí, upozorní na cenu, výhody, nevýhody různých plomb, apod.

  • Umístění: jiné místo

   Chodíme k paní doktorce celá rodina (3 malé děti). Jsme velmi spokojeni. S lidským přístupem i odbornou stránkou. Pečlivá, trpělivá. Zatím nejlepší zubař, kterého jsme měli. I moje matka je velmi spokojena.

  Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře