Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Milana Valčáková
Praktický zubní lékař

náměstí 28. dubna 14, Brno 63500

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • mam 5-ti letou holcicku a ta se strasne bala zubare po prvni zkusenosti se spatnou zubarkou ale pri navsteve u pani doktorky Valcakove se vse zmenilo...moc pekne to umi s detmi a je fajn a mila

     •  • 

  • Dr.Valčákovou doporučuji. Kvalita péče,pěkné prostředí a hlavně úžasná pohoda. J.Šula,Brno

     •  • 

  • Vážená paní doktorko,
    děkujeme za vstřícnost, ochotu a vysoce profesionálně kvalitní přístup při vylepšení stavu našeho chrupu. Dojíždíme za Vámi z daleka, ale rádi, protože jste moc milá a opravdu vše zvládáte perfektně a precizně.
    Iveta a Luděk Knyblovi
    Sedlec 65
    675 71 Náměšť nad Oslavou
    15. 12. 2010

     •  • 

  • jako lékařka důsledná,velmi dobrý kontakt s pacientem,ochotná vše vysvětlit,komunikativní atd,atd,atd....

     •  • 

  • Slušná, šikovná, zrušná zubní kouzelnice ..

     •  • 

  • Doporucuji tuto pani zubarku, mila, prijemna, clovek nemusi mit strach. Odbornice na spravnem miste!

     •  • 

  • Paní doktorka Valčáková je skutečně profesionální a příjemná zubařka. Chodím k ní léta a nikdy jsem něměla obavy z vyšetření. Ochotně komunikuje a poradí. Doporučuji!

     •  • 

  • Hodná a příjemná lékařka - s ní naše děti přestaly mít tak veliký strach ze zubaře, jaký měly předtím u jiné nepříjemné zubařky která nám připomínala spíš příbuznou doktora Mengeleho. Mohu všem doporučit.

     •  • 

  • G

    K paní doktorce chodím pravidelně, což se dřív nestávalo a konečně se nebojím. Je velmi milá,vždy odvede perfektní práci a její zákroky jsou takřka bezbolestné. Všem velmi doporučuji a sestřička též velmi milá.

     •  • 

  • I

    Velmi hodná a milá paní doktorka,doporučuji všem co se bojí zubaře tak jako já:(

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu