Zubař, Brno-střed, Brno

• „Paní Dokotorka, je nejlepší zubař a lékař, kterého jsem poznala. Empatický, lidský přístup. Postupovala od důležitých lékařských zákroků až po estetické věci, které mi doslova změnili život a já se znovu mohu smát: ). Máme ji radi cela rodina. Více

Jana Babáka 11, budova H, 4.patro, Brno Mapa

MDDr. Marie Vogtová

od 6 000 kč

• „Paní doktorka Beranovská je profesionálka na svém místě - je empatická, příjemná a prohodí i pár vtípků, když ležíte na křesle :) Je velmi pečlivá, neustála se doptává, zda něco nebolí, že kdyžtak "připíchneme", nevezme milimetr zubu navíc, pokud není třeba. Když mi dělala kanálek, necítila jsem ani "ň" a byl to příjemnější zážitek, než zabrušování plomb u mého předchozího zubaře. Pokud jste měli paniku ze zubařů jako já, tak u paní Bernovské Vás to přejde - teď k ní chodím s úsměvem a díky zubní hygieně už si i umím čistit zuby (konečně) :) Mohu opravdu doporučit a nic než superlativa o ní nemohu říct. :) Více

2 900 Kč

• „Vynikající profík, příjemný a hodný muž. Neskutečně empatický. Veškeré péče špička bez ohledu na to, co se s Vaším chrupem děje. Pomalu za tímto člověkem chodím zrelaxovaná jako ke kadeřníkovi :-) Jak zde psal už někdo přede mnou, kdo si stěžuje na vysoké ceny a nevím co, skutečně nic nepochopil. Děkuji a doporučuji všem. Celému týmu Dentema děkujeme za celou rodinu. Více

Joštova 4/138, Brno Mapa

Dentema Stomatologie s.r.o.

• „Velmi milá paní doktorka, která se snaží udělat celé ošetření příjemné a bezbolestné, což se jí úspěšně daří. Působí velice profesionálním dojmem, stejně jako celá ordinace. Vřele doporučuji!!! Zaručeně vás zbaví strachu ze zubařů... Více

SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

• „Paní doktorka je velice milá, zodpovědná a důsledná. Před zákrokem vše vysvětlí, úkony provádí bezbolestně a vždy informuje o dalším postupu. Myslím, že vždy dělá vše pro to, aby byl zákrok v co nejlepším zájmu pacienta. Vřele doporučuji. Více

5 900 Kč

• „Profesionál se vším všudy. Jako dítě jsem se bál zubařů, protože to vždy bolelo a bylo to nepříjemné a znamenalo to hodiny čekání. Pan doktor za tím vším udělal tlustou čáru. Je vidět jak ta medicína pokročila. Více

Jana Babáka, Brno Mapa

Kyselovský stomatologie s.r.o.

• „Mé hodnocení a doporučení je založeno na zkušenostech s předchozími zubaři a musím konstatovat, že smile factory je úplně jiná liga ať už polohou, prostředím nebo službami a to bez čekání. Byl jsem přijat do péče k Mddr. Dominice Želiarové a takový pocit nejen ze vstupního vyšetření jsem nikdy neměl. Perfektně mne seznámila se stavem zubů, vysvětlila, jaký bude postup a léčebný plán, zeptala se na potřebné informace a po souhlasu se při další návštěvě pustila do zásahu. Připadal jsem si jak v jiném dimenzi ..... anestezie pro bezbolestný průběh ošetření, informace během zákroku, spolupráce jak se mnou, tak se sestrou, dotazy na bolest atp. A výsledek ? Zub jak nový, k nerozeznání od zubu zdravého, nikdy neopravovaného. Další zákroky probíhaly obdobně a já konečně vím, jak má vypadat perfektní přístup k pacientovi a rozhodně doporučuji. Více

SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

• „Pani doktorka mě velice v klidu a bez spěchu vyslechla. Probrala se mnou do detailu všechny možnosti léčby. Je velice trpělivá a ve chvíli konzultace, jste pro ni naprosto důležití a perfektně a lidsky se Vám věnuje. Člověk se po chvíli ani necítí jako u lékaře. Měl jsem velice zanedbaný chrup po mém předchozím lékaři a sice mě to bude stát více než dříve ale kvalitou a perfektní prací jsem si naprosto jistý. Rozplánovali jsme postupné ošetření mezi paní doktorku a ostatní specialisty na klinice a už teď vím, že vše dobře dopadne. Dostal jsme se na jedno z nejlepších pracovišť široko daleko a za to jsem opravdu rád!!! OPRAVDU SKVĚLÉ!!! Více

Merhautova 224, Brno Mapa

ALTADENT - stomatologické centrum

• „K paní doktorce Neckářové jsem přišla (od své už díky bohu bývalé zubařky) s tváří jako balón, strachem až na půdu, velikým zánětem a velmi nešetrně udělanou korunkou. Díky její péči a príma sestřičce odcházím z krásné ordinace s úsměvem a vděkem, překvapená, že to jde všechno dělat citlivě, jemně a hlavně profesionálně :) Více

od 3 500 kč

• „Paní doktorka Pokorná je naprosto skvělá, precizní, profesionální a vždy usměvavá. Doporučuji velice, nyní už pro mě není návštěva zubaře noční můrou. Za pár sezení mám opět krásný úsměv. Více

od 7 500 kč

Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

• „k MDDr. chodím asi 5 let a pospravovala mi všechny zuby. Má velice profesionální přístup, skvělý způsob komunikace, hezké prostředí, moderní vybavení, možnost parkování, s malými dětmi to také umí velice dobře. Vřele doporučuji, není nic, co by mi na Karidentu vadilo. Více

Purkyňova 2855/97a, Brno Mapa

Karident s.r.o.

4 500 Kč

• „Vážím si pana doktora, protože se jedná o profesionála s lidským přístupem. Jeho péče je opravdu kvalitní. Dříve jsem měla ze zubního ošetření obavu, nyní vím, že zákrok je veden s maximální péčí a šetrností. Mohu doporučit. Více

Hlinky 112a, Brno Mapa

Stomatologické centrum Diente

Implantologická konzultace

od 550 kč

• „Byla jsem u pana doktora Bošky v květnu a červnu 2021 na odstranění dvou osmiček, zákrok jsem odkládala snad dva roky, teď už vím, že bezdůvodně. Pan doktor i sestřička si mě okamžitě získali svým klidným vystupováním a profesionalitou. Zákrok proběhl v obou případech rychle a naprosto bezbolestně (přitom jeden zub byl silně poškozený kazem, objevila se u něj zánětlivá ložiska a hrozilo, že se zlomí v kořeni). Vzhledem k tomu, že mi bylo srozumitelně vysvětleno jak se o rány starat, abych se vyvarovala zánětu a jiným komplikacím, proběhla následná rekonvalescence na výbornou. Více

Dobrovského 23, Brno Mapa

Poliklinika Dobrovského

Jana Babáka, Brno Mapa

Kyselovský stomatologie s.r.o.

• „Pan doktor je špičkový lékař na svém místě. Svou práci miluje a je to vidět nejen na výsledcích, především na jeho přístupu. Je vzorný, velmi pečlivý a já se konečně nebojím zubaře. :) Více

Žampachova 3, Brno Mapa

adresa ordinace

• „Šikovná, milá a má profesionalny pristup. Nemam ziadne negativne skusenosti, u pani doktorky som bola viackrat a vzdy pomohla. Som uplne spokojna Více

Bratislavská 2, Brno Mapa

MDDr. Barbora Žižlavská

Keramické korunky

5 600 Kč

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista, Dermatolog, Fyzioterapeut Více

Masarykova 12/318, Brno Mapa

Exté - stomatologické centrum

• Zubař, Stomatochirurg

„Pan doktor a sestřička jsou výborný tým. Profesionálové jak po stránce profesní,tak lidské. Oba jsou moc hodní a pozorní. Trhání zubu 8-během 5 sekund. Trhání neprořezané 8-vynikající péče,rychlost. Kéž by byli všichni Dr a sestřičky taková zlatíčka. Děkuji. Více

Hybešova 31, Brno Mapa

Stomatologické centrum VDENTAL s.r.o.