Zkušenosti
Odborník na:
- Zubní lékařství
Hlavní léčená onemocnění
- Nemoci zubů
Typ návštěv
Fotografie a videa
Služby a ceník služeb
-
Vstupní vyšetření
-
Adresy (2)
Zahradní 2055, Karviná 733 01
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Způsoby platby (soukromé návštěvy)
- Hotovost
Telefonní číslo
Masarykova 318/12, Brno-střed, Brno 602 00
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Telefonní číslo
Názory
20 názorů
-
D
Daniel
Dobrý den, návštěva kiniky, paní doktorky Kramarčíkové (specificky dentální hygiena), byla výborná, sestřičky byly empatické, profesionální a každou chvíli se mě ptali jestli je všechno ok.
• Soukromá zubní ambulance • Jiný •
-
K
Karel Toman
Paní doktorka Kramarčíková je podle mého názoru skvělým odborníkem ve všech oblastech stomatologie . Po mnoha letech osobních zkušeností v její ordinaci kdy jsem byl vždy velmi spokojen s poskytnutou péčí ji mohu všem jen doporučit .
• Soukromá zubní ambulance • Jiný •
-
P
Pacient
Moc se mi líbí přístup k pacientům, sestřička odpoví jasně mé dotazy.
• Soukromá zubní ambulance • Kosmetické úpravy zubů - celokeramické fasety CAD/CAM - cena •
-
Váš účet byl odstraněn
Sehr gute Ärtztin und Personal. Das könnt ihr auch sehen, wenn ihr kommt vor bei. Frau Kramarcikova hat mich total in ihrem Reich empfangen und mir durch Ihre ruhige Art schnell meine große Aufregung und auch Angst genommen.
Die Nachkontrolle lief dann jetzt, wie erwartet, in der selben Ruhe und Professionalität. Man hat von Anfang bis Ende einfach das Gefühl, gut aufgehoben zu sein... Macht weiter so.• Soukromá zubní ambulance • Kosmetické úpravy zubů - celokeramické fasety CAD/CAM - cena •
-
D
Dousek V.
Jsem maximálně spokojen, vůči paní doktorce nemám žádné výhrady, její léčba mi vždycky zabrala. Takových doktorek by mělo být víc!
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Paní doktorka Kramarčíková není jen skvělým odborníkem v oblasti parodontologie,ale i zručným a precizním operatérem.Osobně jsem takový operační zákrok podstoupil a s výsledkem jsem byl velmi spokojen!!Dále u této lékařky oceńuji její schopnost najít k pacientovi individuální přístup a tím ho maximáně uklidnit.Je tudíž i dobrým psychologem.K této lékařce mám plnou důvěru a mohu ji všem doporučit!!!!!
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Nevím,jak vy,ale já jsem prošel hodně zubařů. Pracuju po celé Evropě . Tak dobře vybavenou ordinaci,s tak přijemným personalem,jsem v Karviné nečekal.Paní doktorka mi intraoralní kamerou ukazala všechny kazy,prokonzultovala to se mnou , a když mi na počkaní udělala korunku, ktera vypadá jako by tam zub znovu narostl,byl jsem v šoku!Jsem vždy velmi spokojen ,a za kvalitu si rád připlatim!
• • •
-
Pacient
Dobrý den, oceňuji profesionální, kvalitní práci paní doktorky. Škoda, že v Karviné a okolí není a nebylo takových stomatologů víc. Cena je přiměřená kvalitě a kdybychom dříve nechodili na polikliniky apod, nemuseli bychom mít zuby v tak žalostném stavu.Nechci se dotknout jiných lékařů, ale mnohým chybí smysl pro preciznost a další sebevzdělávání v oboru, což se na kvalitě práce odrazí. Také vybavení mnohých ordinací neodpovídá vybavení u paní doktorky.Také oceňuji kvalitní práci a milý přístup dentální hygienistky.
• • •
-
Pacient
Je to moje 3 zubařka a určitě u ní zůstanu.Je pravda,že není levná ale rád si připlatím a zuby mám v pořádku.Přeci k ní nikdo nemusí chodit,když nechce a ty kecy co tady někdo napsal,že přeci nebudeme paní doktorce platit barak,jsou fakt hodně ubohé.Tak jděte prostě jinam,kde nic neplatíte a nebrečte tady......
• • •
-
Pacient
Paní doktorky si velice vážím,je to výborný zubař, který rozumí své práci. Jsem s ní opravdu spokojená. Jenom dvě věci mi trošku vadí a to že nikdy dopředu nevím kolik zaplatím za zákrok(teda stačilo by aspoň přibližně udat cenu zákroku). No a ta druhá věc je to že by bylo dobré předem konzultovat s pacientem zákroky jestli s jejich provedením vůbec souhlasí anebo prostě z nějakého důvodu o něj nemá zájem. To je vše. Jinak opravdu velice dobrá paní zubařka a všichni, kteří tvoří kolektiv ordinace.
• • •
Odpovědi
6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz
Dobry Den Jsem z USA. Mám zdravotní pojištění a hledám pro zubař. Přijímáte nový pacienty? Děkuj
Dobry Den
Jsem z USA. Mám zdravotní pojištění a hledám pro zubař.
Přijímáte nový pacienty?
Děkuji
Denise
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den ,kontaktujte nás ,prosím,na pevne lince ,která je uvedena na našich webových stránkách Dentalcomplex.Kramarčíková
Mám opravdu velký problém se zuby... .Pomůžete mi ,prosím ?
Dobrý den .Vlastní vinou mám dost zkažené zuby a v puse asi podle všeho samý zánět. Některé zuby už mi i černaji Ztrašně se za ty zuby stydím.....Ani proto před lidma moc nemluvím ,protože mi chybí vrchní přední zuby. Vytrhala mi je pani zubařka ve Frýdku Místku ,ale ta už je v důchodu .Tak jsi…
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý večer ,více info osobně ,prosím volejte na 59 634 6500. Kramarčíková
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.