Doporučení zubaři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Karviná

• „Byla jsem v minulých letech v péči už asi 5ti zubařů. Nikdo nebyl jako p. Dr. Silova. Profesně ani lidsky. Pracovitá, rychlá, pečlivá, zkušená, vzdělaná. Neorientuje se na finance ale na pacienta, vše dělá a navrhuje s ohledem na něj, jeho zuby, prospěch, nikoli její vlastní. Neslyšela jsem o jiném zubaři, který by v dnešní době nevybíral poplatky za amalgámove plomby. Nula Kč u ní. Platím jen za bílé plomby. Nikoli za injekce, cementy dočasné apod. Vzala k sobě celou moji rodinu (2dospeli, 2 děti). Máme ji rádi. Jezdíme 2x ročně na prevenci všichni 4za sebou a je vystaráno. Když je něco akutního, zavoláme a můžeme přijít ráno (akutní případy). Čekací doby u p. Dr. Jsou nejkratší, jaké jsem kdy zažila. Přesně na čas objednání anebo max.do 15 minut od času objednání. Při akutním případě to také není dlouho. Zůstaneme u ní, i když se přestěhujeme do vzdáleného města. Více

Hladnovská 2078/20, Ostrava Mapa

Ordinace zubního lékaře

• „Nedávno jsem byla na svůj první zákrok, byla jsem u Pána Hrtuse, a nemůžu si vynachválit. Za odvedenou práci si sice připlatíte, ale stojí to za to. Navíc při mé fóbii ze zubařů, mi pán zubař ukázal že není třeba se vůbec ničeho bát. Zákrok byl naprosto bezbolestný. Více

Českobratrská 2227/7, Ostrava Mapa

MUDr. Igor Kuczinský

Bělení zubů

od 3 500 kč

• „K panu doktorovi jsme začali chodit jako k zastupujícímu lékaři a už jsme u něj zůstali. Neskutečný přístup. I bázlivého člověka svým chováním zbaví strachu, všechno probíhá rychle, šetrně, přitom precizně . Je znát, že pana doktora jeho práce baví. Pacientovi všechno vysvětlí, nenutí ho za každou cenu do drahých zákroků, navrhuje několik řešení. Ani děti se zubaře nebojí, dokonce se ptají, kdy půjdeme zase. Víc takových! Pan doktor je opravdu člověk na svém místě. Více

Kmochova 8, Havířov , Havířov Mapa

Dental centrum

Endodontické konzultace

400 Kč

• „Po hodne spatne zkusenosti v zahranici si me vzal dr Kotas do pece a ja nemohu nez ho jen chvalit. Velmi profesionalni pristup, navrh postupu lecby. Vrely lidsky pristup, velmi profesionalni chovani celeho personalu. Pokud vam na vasich zubech zalezi, jste na spravnem miste! Více

Dr. Slámy 290/1, Český Těšín Mapa

OlzaDent s.r.o

• „K panu doktorovi chodím celý život a neměnil bych. Vždy profesionální ošetření a vstřícné a milé jednání jak pana doktora tak jeho sestřičky. Mohu všem jen vřele doporučit... Více

Hotelový dům EDĚ Dětmarovice, Karviná Mapa

Praktický lékař stomatolog s laboratoří

• „Nejlepší zubař co Česky Těšín může mít.Velka a precizní prace.Ochota a srozumitelná vysvětlení zákroku.Konvičková

Jablunkovská 1916, Český Těšín Mapa

MUDr. Petr Paszek

• „Úplně nejlepší zubař i pro strašpytly, nedá prostor se stresovat. Profesionální přístup, příjemné chování, odborník. Sestra nejvíc super.... Více

Lidická 43/886, Havířov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „K panu doktorovi chodím léta,teď kdy jsem se stala onkologickým pacientem a přišla jsem k němu s velkou bolestí zubů,snažil se býti co nejjemnějším a můj problém záhy a skoro bezbolestně vyřešil.To,že tady píšete,že je málomluvný mi nevadí,hlavně že se soustředí na svou práci a to je pro mě velmi důležité.Děkuji pane doktore. Více

Sokolská tř. 64, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Skvělá,skvělá,skvělá,vše zde již napsané podepisuji a souhlasím,odborník,empatický přístup,kéž bychom měli všichni všude takové štěstí na milé odborníky jako je doktorka Soszková,děkuji moc.Marcela Zymrusová. Více

Ruská 101, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Velmi příjemná profesionálka.Její práce je vždy dobře odvedená,odnaučila mne nemít strach ze zubaře -ošetření jen s injekcí.Moc a moc děkuji jejímu celému týmu,všichni jsou ve své práci nejlepší!!!! Více

Sokolská tř. 2, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „K PANU doktorovi chodím od začátku jeho kariéry a je to nejlepší zubař co znám.Jsem hrozný strašpytel co se týká zubaře,v čekárně se pokaždé klepu,ale když sednu v ordinaci do křesla všechen strach je pryč,protože vím,že udělá vše proto,abych měla krasný úsměv a skoro bez bolesti.Svou práci dělá víc než precizně a to v dnešní době málokdo.Chodí k němu i mé děti a jsem za to šťastná,protože vím,že ony nemaji diky němu strach ze zubního ošetření jako jsem měla já díky zubařce v dětství.Moc děkuji Radku za to,že jste takový jaký jste!Sýkorová Katka Více

Kmochova 8/1652, Havířov Mapa

HELIODENT s.r.o., PL stomatolog a dental.hyg.

• „Vždy jsem měla trauma že zubaře. Od té doby co mám pana Arvaie se opravdu nebojim. Trhal mi 4 osmičky nikdy zadny zánět nic. Vše vysvětlí u toho co dělá. Velká spokojenost a to,že se děje i 2 měsíce? A co jako ,na dobreho pana doktora si klidně počkám . I moje 2 děti pana doktora i jeho přístup a paní sestricku mají rádi. Více

Kmochova 1652/8, Havířov Mapa

zubní ordinace

• „Je to jeden z nejlepších stomatologů,se kterými jsem se ve svém již pokročilejším životě potkal a přejí mu mnoho úspěchů v jeho další náročné práci. Více

Křižíkova 3, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Perfektní pan zubař. Mohu jen doporučit. Vždy se snažil problém vyřešit,aby mě to bolelo co nejméně. Jiného zubaře už bych nechtěla. Jsem velice spokojená. Více

Na Hradbách, 2632/18, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Děkuji za skvělou dlouholetou profesionální a odbornou péči. Oceňuji lidský přístup a příjemné prostředí včetně laskavé sestřičky. Paní doktorku mohu jen vřele doporučit. Petr Více

Zdrav. středisko JÄKL a.s, Karviná Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Naprosto profesionální zubařka, velmi milá, její vyšetření jsou citlivá a bezbolestná. Jak jen to jde, pacientovi pomůže. Více

Dr. Maye 5/686, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Paní zubařka i sestřička jsou velmi suprové dělají svou práci naplno a úsměvem a hlavně velmi dobře.I když jsme se přestěhovali tak nechci měnit. Více

Lidická 43, Havířov Mapa

Zubní Ordinace, MUDr.Eva Kučerová, Lidická 43, Havířov-Šumbark

• „Navštívil jsem ambulanci dr. Sliwkové když jsem měl vysoké bolesti a protože jsem kontaktoval více doktorů tak jsem s kladnou odezvou už ani nepočítal.Špičková odbornost a profesionalita doktorky a sestry mi pomohly od bolesti.S příkladnou ochotou se člověk málo kdy setká a nejvíce je schopen ji ohodnotit když to nejvíc potřebuje. Více

Ke studánce 1048, Orlová Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Vždy perfektní služby jak paní doktorky, tak sestřičky. Předchozí recenze mi nějak nekoresponduje s vlastními zkušenostmi. Se sestřičkou je dobrá domluva, vyjde maximálně vstříc při objednání termínů, umí být vtipná i citlivá. Napadá mne, jestli to v případě předchozí recenze třeba nebyl problém "jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá". Paní doktorka je citlivá, umí vysvětlit, má trpělivost s cukavými klienty, jako jsem já. Pár stomatologů už jsem vystřídal a jenom doufám, že paní Kron neodejde někam pryč. Ordinace nabízí skvělé služby, jaké v zahraničí stojí řádově stovky EUR (několikrát vlastní zažitá zkušenost), v cenách českých lidových, buď na pokladnu, nebo za pár stovek CZK. Ještě, že jsme daleko od německých hranic, to by byly objednací termíny na půl roku minimálně... Více

Špálova 30/1070, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „K MUDr.Němcové Jiřině chodím minimálně 25 let. Vždy když k ní přijdu je v dobré náladě a snaží se pacienta rozveselit, aby na bolest se kterou k ní jde nemyslel. Jako lékařka je výborná a nepatří k těm, kteří chtějí na pacientech pouze vydělat, tzn. že svou práci odvede skvěle a nemusíte tam za pár dní jít znovu, např. když vám vypadne plomba. Lékařů, kterým jde předně o zdraví pacientů a ne o byznys by mělo být daleko více a naše paní doktorka patří k těm prvním. Více

Křižíkova 3, Ostrava Mapa