Doporučení zubaři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Přerov

• „Nejlepší zubař, kterého jsem kdy měla. Dojíždím z větší dálky, protože jiného doktora už nechci. Pan doktor je velmi příjemný a komunikativní, což odbourává strach z prohlídky :) Více

Litovelská 15, Olomouc Mapa

Zubní ordinace

• Zubař, Stomatochirurg, Parod… ontolog Více

„Skvělý,chytrý,pokrokový,má skvělé výsledky,co k němu chodím,žádné vážné problémy nemám!Partnerovi dělal 2 inplantáty a naprosto dokonale!!! Je nadšený!! A to je u něj co říct!! Takže za mne lékař a asistentka naprosto TOP!! A to jako opravdu!!! Více

Novosady 1580, Holešov Mapa

• „Nejlepší pan zubař, vždy vás vítá s úsměvem, je moc příjemný, skvělý přístup, vše co dělá vám vysvětlí a poradí jak se správně o zuby starat, např jsky kartáček, zubní nit.. a je úžasný i k dětem. Žádné čekání v ordinaci je velké plus. Více

Sokolská 438, Velký Týnec Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka je člověk na svém místě! Jsme moc rádi, že jsme k ní přešli, protože je to velká profesionálka s lidským přístupem. K dětem je moc milá, není divu, že ji mají moc rádi. Navíc vše dokonale vysvětlí, to se nám u předchozího lékaře nikdy nestalo. Moc děkujeme, za nás rozhodně doporučujeme! A kéž by bylo takových lékařů více. Více

Interbrigadistů 86/2, Přerov Mapa

• „Vynikající lékařka, kterou jsem měla tu čest poznat. Má velice milý a citlivý přístup, pacienta poslouchá a důvěřuje mu, profesionální a zároveň velmi laskavá. Sestřička je moc milá a hodná, když je problém v telefonu mě nikdy neodbyde a snaží se rychle pomoci!! Je to skvělý tým, který moc doporučuji!!! Více

Gen. Svobody, Kroměříž Mapa

Kroměříž

• „Paní doktorka je skvělá pracuje rychle a bezbolestně mám jí moc ráda sem ráda že kní mohu chodit

Široká 176, Tovačov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Výborná, profesionální a sympatická zubařka, hodná a vstřícná i k dětem, i paní sestřička je příjemná a fajn. Jsme spokojení Více

Dědina 1/761, Troubky Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Celou zubní ordinaci mohu jen a jen chválit.Profesionalni,milí a lidský přístup.Nikdy jsem nečekala déle než 5 minut.Pan doktor se mě "ujal",po přestěhování sem.Behem 5 měsíců dál perfektně do pořádku můj chrup,který byl poznamenán předchozí zubní lékařkou.Nevyhovujici korunky na předních zubech mi během jednoho dne vyměnil za zuby.ktere nelze rozpoznat od mých vlastních.Kdyz jsem viděla výsledek jeho 4 hodinové práce,telky mi slzy.Jsem velice ráda,že mohu být jeho pacientkou. Více

Dvořákova 19/1785, Přerov Mapa

KOLDADENT s.r.o.

• „Neznám lepšího!

č.d. 438, Velký Týnec Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Doktor Semerád je nejlepší a nejprofesionálnější dentista, kterého jsem kdy poznal. Doporučuji a chválím.

České armády 407, Velká Bystřice Mapa

• Nám.Dr.E.Beneše 41/11, Holešov Mapa