KOLDADENT s.r.o.

(3 názory)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

KOLDADENT s.r.o.

Dvořákova 19/1785

75002 , Přerov , olomoucký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  D
  Lékař: Michal Koláček Jiný

  Celou zubní ordinaci mohu jen a jen chválit.Profesionalni,milí a lidský přístup.Nikdy jsem nečekala déle než 5 minut.Pan doktor se mě "ujal",po přestěhování sem.Behem 5 měsíců dál perfektně do pořádku můj chrup,který byl poznamenán předchozí zubní lékařkou.Nevyhovujici korunky na předních zubech mi během jednoho dne vyměnil za zuby.ktere nelze rozpoznat od mých vlastních.Kdyz jsem viděla výsledek jeho 4 hodinové práce,telky mi slzy.Jsem velice ráda,že mohu být jeho pacientkou.


  Ověřeny pacient
  Lékař: Michal Koláček extrakce zubu

  Pan doktor Koláček mi trhal osmičku, i přes mé obavy proběhlo vše bezbolestně a šetrně. Také po odeznění lokální anestezie mě rána vůbec nebolela, vše se krásně hojí. Mohu jen doporučit. Hanáková


  Ověřeny pacient
  Lékař: Michal Koláček extrakce zubu

  Dnes jsem byla u pana doktora na extrakci zubu.Přiznávám po předchozí zkušenosti s mou bývalou lékařkou u mě panovaly obavy,že opět budu trpět bolestí,ale opak je pravdou.Pan doktor extrakci provedl bezbolestně,vůbec nic jsem necítila.Proto jen chválím a vřele doporučuji.Zavadilová Eva.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu