Doporučení zubaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Přerov

• „Nejlepší zubař, kterého jsem kdy měla. Dojíždím z větší dálky, protože jiného doktora už nechci. Pan doktor je velmi příjemný a komunikativní, což odbourává strach z prohlídky :) Více

Litovelská 15, Olomouc Mapa

Zubní ordinace

• Zubař, Stomatochirurg, Parod… ontolog Více

„Skvělý,chytrý,pokrokový,má skvělé výsledky,co k němu chodím,žádné vážné problémy nemám!Partnerovi dělal 2 inplantáty a naprosto dokonale!!! Je nadšený!! A to je u něj co říct!! Takže za mne lékař a asistentka naprosto TOP!! A to jako opravdu!!! Více

Novosady 1580, Holešov Mapa

• „Nejlepší pan zubař, vždy vás vítá s úsměvem, je moc příjemný, skvělý přístup, vše co dělá vám vysvětlí a poradí jak se správně o zuby starat, např jsky kartáček, zubní nit.. a je úžasný i k dětem. Žádné čekání v ordinaci je velké plus. Více

Sokolská 438, Velký Týnec Mapa

Praktický zubní lékař

• „Byla jsem velmi spokojená! Byla jsem na vytrhnutí osmiček, které pan doktor vytrhnul během chvilky. Na trhaní dalších osmiček už jedině k panu Paroulkovi. Více

Horní Lán 43/1231, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Naprosto perfektní přístup, bezbolestná extrakce stoličky, profesionální přístup! Kdyby bylo možno dát 10 hvězdiček, ak ode mě je dostane! Více

Jánského 24, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „K panu doktoru Macháčkovi chodím pravidelně již řadu let a jsem s ním nadmíru spokojen. Vždy pečlivý, profesionální a bezbolestný přístup. A i když za ním nyní dojíždím 70 km, tak rozhodně nelituji, právě naopak. Opravdu vřele doporučuji a zároveň panu doktoru děkuji. Více

Malý Val 1552, Kroměříž Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka je člověk na svém místě! Jsme moc rádi, že jsme k ní přešli, protože je to velká profesionálka s lidským přístupem. K dětem je moc milá, není divu, že ji mají moc rádi. Navíc vše dokonale vysvětlí, to se nám u předchozího lékaře nikdy nestalo. Moc děkujeme, za nás rozhodně doporučujeme! A kéž by bylo takových lékařů více. Více

Interbrigadistů 86/2, Přerov Mapa

• „Pan doktor je empaticky, mily, odbornik, sve praci rozumi a dela ji s laskou. To mluvi za vse, proste nejlepsi v OLK. Doporucuji! Více

Polívkova 51/465, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Normálně mám ze zubařů fobii ale musím říct že s touto doktorkou jsem 100% spokojená. Nebyla jsem u zubaře několik let a tak jsem měla zuby dost zanedbané. Během jedné návštěvy mi spravila celou horní čelist (5 plomb). Stihla to během půl hodiny a navíc s umrtvením, takže absolutně bez bolesti a nic jsem tak necítila. Tuto zubařku mohu jen doporučit. Více

Tovární 13, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Jsem velmi spokojena s paní doktorkou, je citlivá, pečlivá a vše vysvětlí. Je pravda, že se v ordinaci čeká o pár minut déle než je objednaný čas, ale na druhou stranu chápu, že nechce "odfláknout" pacienta, který je přede mnou. Takže doporučuji. Více

Kosmonautů 8, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Vynikající zubní lékařka, milá, ochotná. Spolu se sestrou Karlou jsou skvělý "tým". Maximální spokojenost.

Riegrovo náměstí 149, Kroměříž Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Velmi profesionální a lidská paní doktorka. Velice si vážím, že mi vždy vysvětlí postup zákroku a všeho, co je třeba udělat. Vrtání zubů díky umrtvovací injekci nikdy nebolí :-) Velice doporučuji!!! Více

Žerotínovo náměstí 2, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Vynikající lékařka, kterou jsem měla tu čest poznat. Má velice milý a citlivý přístup, pacienta poslouchá a důvěřuje mu, profesionální a zároveň velmi laskavá. Sestřička je moc milá a hodná, když je problém v telefonu mě nikdy neodbyde a snaží se rychle pomoci!! Je to skvělý tým, který moc doporučuji!!! Více

Gen. Svobody, Kroměříž Mapa

Kroměříž

• „Pan doktor Kaňa je nejlepší zubař jeho prace je velmi přesně rychlá a hlavně dělá to poctivě a pořádně bez zbytečné bolesti ...jeho přístup k pacientům je senzační jsem velmi spokojená Více

Velké Novosady 8, Přerov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Doktorka skvělá,pokud dělá práci dobře není problém s financemi.Jakou koliv plombu mi dělala,všechny drží supper.

Smetanova 9, Přerov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Děkuji panu Bazalovi a jeho laborantovi za krásné dva můstky na horním patře. Už se zase můžu smát na chlapy. A za přeléčení dvouch zubů. Nejlepší je rychlé a bezbolestné vrtání a obrušování. Jste mistr svého umění, nepřeháním... K. Skřivánková. Více

Na Šibeníku 2, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog s laborat.

• „Pani doktorka se o me stara pres rok a pul. Jsem chlap, ale ze zubare jsem mel strach. Musim rict, ze od doby co znam pani doktorku Vlachopulosovou se nebojim. Jeji prace je naprosto precizni. Více

Hanáckého pluku 6, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Jsme maximálně spokojení.Děti se dokonce těší k zubaři.Chodíme k němu celá rodina. Kdyby byli všichni lékaři takoví,...... . Více

Komenského náměstí 370, Kroměříž Mapa

Praktický zubní lékař

• „K pani doktorce Dvorakove dochazim nekolik let a jsem s ni maximalne spokojena. Je velice pecliva a citliva a kdyz posledne nemela jistotu, poslala me radsi na kompletni rentgen zubu. Více

Tomkova 45, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Přístup pana doktora k dětem je naprosto úžasný. Co se týče dospělých tak stejná spokojenost. Pan doktor vše vysvětlí a to fakt podrobně. Přesně rozvrhne léčebný plán. Navrhne možnosti. Ceny naprosto normální, lidské. Samozřejmě pokud potřebujete opravit půl pusy korunkama a implantáty, tak se prohnete, ale to úplně všude. V případně jednorázových akci jsou to prakticky částky ktere je normální člověk schopen zvládnout. Více

Božetěchova 2, Olomouc Mapa