Doporučení oční lékaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Přerov

• „Pana doktora jsem navštívil s problémem šilhání, naslouchal mě, vyšetřil a navrhl řešení. Nyní jsem půl roku po operaci a jsem velmi spokojen. Ještě jednou moc děkuji. Více

Wolkerova 656/22, Olomouc Mapa

Oční centrum Vitreum s.r.o.

• „V péči skvělého lékaře a očního chirurga, MUDr. Chrapka, jsem již více než deset let...zachránil můj zrak před slepotou na obou očích, nyní opět.... jistě mi pomůže...věřím jen mu, je pro mne Bohem, světelnou nadějí a spásou.... kdo nepozná ztrátu zraku, nepochopí.......je to prostě vynikající, erudovaný odborník, excelentní operatér !!! Více

Na Šibeníku 914/1, Olomouc Mapa

TOP OKO s.r.o. oční ordinace

• „Nejlepší oční na Moravě. V rodině máme už několik případů, které byly díky včasné a přesné diagnóze zachráněny.

Ztracená 72, Kroměříž Mapa

Kroměříž

• „Paní doktorce jsem volala na objednání přes tel.objednala nás bez problémů,na vyšetření byla příjemná a milá všechno nám vysvětlila.na další kontrolu jsme se domluvily že si taky zavoláme protože jsme z Přerova a nevím kdy budeme mít cestu.já jsem byla maximálně spokojená.Šrotová Více

nám. Míru 3287/13, Kroměříž Mapa

• „Velice milá paní doktorka. Skvělý přístup k mé 7mi leté dceři. Vše vysvětlila, k dceři přistupovala jako k rovnocennému partnerovi. Byly jsme u ní poprvé a já i dcera jsme odcházely s příjemným pocitem. Děkuji. Více

Denisova 10, Olomouc Mapa

Odborný lékař oftalmologie

• „Já mám s pani doktorkou dobré zkušenosti.To,že se některým pacientům nezamlouvá,je věc jiná.Ráda si vyslechne pacienta a udělá pro něho podle mě maximum.Proto jezdím k ní i 11 km,přestože mám jiné oční lékaře podstatně blíž.Jsem s ní OPRAVDU spokojený.Pepa Více

Janského 24, Olomouc Mapa

Zdravotní středisko Janského Olomouc

„Vynikající odborník

Žerotínovo náměstí 4, Přerov Mapa

Opti Lens s.r.o. - odborný oční lékař

• „Paní doktorka je moc příjemná,hodná a milá k pacientům.Chodím k ní přes 20 let.A asi bych neměnila!!

třída Svobody 1067/32, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc s.r.o.

• „Velice dobrá, příjemná, zkušená paní doktorka, která je podle mne opravdu profesionál. Ochotně mi poradila i ohledně jiných zdrav.potíží, než jen očních...Ikdyž jsem ji navštívila zatím jen jednou, měla jsem z paní doktorky i vyšetření velmi dobrý pocit, vyšetření zde je kvalitní a profesionální. Více

Pavelčákova 21, Olomouc Mapa

Odborný lékař oftalmologie

• „Jsem u paní doktorky krátce, ale také se mi jeví jako velmi vstřícná a příjemná. Totéž ale nemohu říci o sestře, která působí velice zaujatě, direktivně a nepříjemně, když mám přijít na kontrlolu mám už předed strach jakou bude mít náladu a jak bude ordinovat a machrovat už v čekárně - je to "divný paron" ... Vždy doufám, že až půjdu na kontrolu bude tam nová sestra, přinejhorším bude alespoň nemocná.... Více

Smetanova 11, Přerov Mapa

Purkyňova 37, Olomouc Mapa

Žižkova 2954, Kroměříž Mapa

Optalmologická ordinace pro děti a dospělé

Sušilovo náměstí 5, Olomouc Mapa

Vojenská nemocnice Olomouc