Doporučení praktičtí lékaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Přerov

• Praktický lékař

„Dobrý den chodím k p. doktorce už dlouho snad od začátku a musím říct ,že je skvělá. Umí člověka pochopit a vždy pomoct - sestřička to samé ,příjemná , milá , velká pochvala pro obě za celou dobu co je znám ... děkuji Více

Fischerova 9, Olomouc Mapa

Najdete nás - příjezd ze Slavonínské ulice na velké parkoviště, autobus MHD č. 16, zastávka Slavonínská

• „Paní doktorka,velmi pomohla mému manželovi nejen svým profesionálním přístupem,ale především lidským pochopením. Její utěšující a povzbuzující slova zabrala v pravou chvíli více než medikamenty.Pomohla jako prak.lékař i jako psycholog.A za to paní mudr.Miloslavě Homolkové mnohokrát děkujeme a přejeme mnoho spokojených pacientů.Paní doktorku vřele DOPORUČUJI ! Jana Matulíková Více

Zikova 736/1, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro dospělé a dorost

• „Jsem u něj více než 10let a s tímhle lékařem jsem více než spokojená ...,a jak jedna paní už zmínila lepší odcházet s úsměvem na tváři než zakaboněný na celý svět ... Tenhle lékař dokáže hodit do klidu,když pozná,že Vám není dobře na duši !!! Více

nám. Míru 3287, Kroměříž Mapa

• Praktický lékař

„S lékařem jsem spokojená,nejen já,ale i můj manžel.S přibývajícím věkem se hlásí všemožné nemoci,proto jsem ráda,že se na něj můžu s důvěrou obrátit. Více

Široká 175, Tovačov Mapa

PL pro dospělé -Široká 17

Nádražní 94, Tovačov Mapa

PL pro dospělé-Domov pro seniory

„Je hrozně dobrý - všem doporučuji. Pomáhá celé naší rodině

Jižní 13, Olomouc Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka je velmi vstřícná. Nemám časté zdravotní problémy, ale když se objevily, vždy mi pomohla. Na vyšetření jsem nikdy nečekala a byla jsem spokojená jak s vyšetřením, tak následnou léčbou. Více

Havlíčkova 69, Kroměříž Mapa

Nemocnice Kroměříž a.s.

• „Pan doktor Jarda je odborník na svém místě. Do jeho ordinaci chodím jako na návštěvu k dobrému známému, nehledě na skvělou sestřičku Magdu, která je vždy usměvavá a ochotná. Ti, kdo sypou na pana doktora špínu, ať si zametou před vlastním prahem. Jen tihle dva mě přemluvili k očkování proti chřipce a jen díky jim jsem zimu přežila naprosto v pohodě. Děkuji, že pana doktora máme a že si z Troubek najde cestu i do Přerova! Více

Kout 748/2, Troubky Mapa

• Praktický lékař

„Výborná lékařka, a ještě lepší člověk. Vždy se pacientům věnuje snad víc, než je její povinností! Nelečí vždy nejen tělo, ale i jejich duši. Můžu o ní říct jen to nejlepší! Rozhodně doporučuji!!! Více

Komenského náměstí 372, Kroměříž Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Hodná, ochotná, nemám žádně špatné zkušenosti

Jiráskova 11, Olomouc Mapa

• Praktický lékař

„Mám s panem doktorem dobré zkušenosti. Každopádně jsem ráda za ochotu a péči, kterou lékař poskytuje. Je lehké kritizovat, ale doktor je člověk a spousta pacientů to nevidí a využívá jen služby jako v obchodě. Marcela Více

Fischerova 24, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro dospělé, gynekolog

• „Pro pacienta je nejdůležitější důvěra v lékaře a takový pocit mi MUDr. Kráčalová plně dopřává. Má na to vliv její odbornost, preciznost i vstřícnost. Paní doktorka je milá, umí vyslechnout, má přehled o dříve provedených vyšetřeních a potvrzených diagnózách a nic nenechá náhodě. Pěknou atmosféru vytváří i sestřička a je mi příjemné, že ordinaci mohu navštěvovat v klidu a s důvěrou. Více

Horní lán 1310/10a, Olomouc, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc

• Praktický lékař

„S obavami jsem přecházela od bývalé starší praktické lékařky k novému mladému panu doktorovi - jsem starší osoba a už se bojím reakcí lékařů právě kvůli svému věku. Mohu pana doktora jen pochválit, nejen sympatický a hezky se chovající k pacientům, ale také je vidět, že se medicině věnuje, má znalosti a vždy fundovaně radí a pečlivě sleduje i preventivní prohlídky - prostě má pořádek a systém ve své evidenci. Jeho sestřička je také moje dlouholetá oblíbenkyně - milá, ochotná, laskavá, tak jak sestřička má být a přitom si dovedu představit, jak unavující je každodenní práce s námi pacienty. Jsem jim oběma vděčná a děkuji za vstřícnost k nám starším pacientům - tolik to potřebujeme. Více

nám. Národních hrdinů, Olomouc Mapa

Mediol Praktik s.r.o.

• Praktický lékař

„Pragmatická lékařka, která dokáže dobře poradit. Má široký přehled a kontakty na dobré specialisty

Fischerova 25, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „jsem s paní doktorkou velice spokojená i přes vážnější zdravotní problémy jsme našly společně cestu jak je co nejúčiněji vyléčit a docílit toho, aby můj zdravotní stav byl na uspokojivéúrovni. Její přístup pohladí nejen po těle, ale i po duši. Je to lékařka se srdcem na dlani. Více

Palackého 13, Olomouc Mapa

• Praktický lékař

„Ondřej O. Super doktor dokáže vyslechnout své pacienti a pomoc jim a sestřička je taky skvělá , mohu jen doporučit,,, Více

Komenského náměstí 372, Kroměříž Mapa

• Praktický lékař

„Píšu za mého 81letého tatínka, kterého paní doktorka svým přístupem a odborností s určitostí zachránila před vážnými komplikacemi spojenými s jeho diagnostikovanou nemocí. Paní doktorka i sestřička jsou ženy na svém místě a navíc jejich empatie jistě starším lidem pomůže při návštěvě ordinace i další léčbě. Tatínek je zde velmi spokojen. Více

Masarykova třída 41, Olomouc Mapa

Praktické lékařství pro dospělé

• „Vždy vlídná,ochotná a 100% péče o pacienty.Chodím k ní asi 3O let a jsem spokojená.Nikdy bych neměnila.

Havlíčkova 1265, Kroměříž Mapa

• Praktický lékař

„Můj syn i naše rodina k němu chodíme dlouhých 17 let...jasné stojí to peníze ale výsledky neuvěřitelne..mohu jen doporučit...hlavně ať pan doktor nám ještě vydrží mnoho let ordinovat... Více

Fügnerova 872/15, Kroměříž Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• „Paní doktorka je skvělá a sestřička také. Pečlivá lékařka s lidským přístupem, ochotou vyslechnout a pomoci k úspěšnému řešení mých problémů. Málokdy se setkávám s takovou obětavostí a zájmem o pacienta a jeho potíže... Moc ji i touto cestou děkuji. Také chci pochválit příjemně prostředí ordinace. Více

Havlíčkova 814, Kroměříž Mapa