Doporučení praktičtí lékaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Zlín

• „Výborná lékařka, skvělý člověk. Skvělý přístup, vždy vše podrobně vysvětlí, aby i laik pochopil. Doporučuji

Okružní 4699, Zlín Mapa

Praktická lékařka pro dospělé

• „Dnes jsem byl u paní doktorky poprvé a musím říct že jsem byl příjemně překvapen. Otevřela mi překrásná žena s milý úsměvem na rtech a to už měla po ordinační době. Přístup k pacientovi má naprosto úžasný a musím říct že hodně uvažuji o tom že vyměním svou obvodní lékařku a svěřím své zdraví do jejích rukou. Nikdy jsem nikomu nic nezáviděl ale teď závidím jejímu muži že má takový poklad na zemi :-) Více

tř. Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

Privátní praktický lékař pro dospělé

• „Zajdu tam tak jednou za rok, ale můžu potvrdit, to co se zde píše, ochotně vyslechne, poradí, nezanedbává. Když si vzpomenu na její předchůdkyni nebo jiné specialisty, kde se cítím, že obtěžuji, nenamáhají se vysvětlit pacientovi, je MUDr. Pagáčová ještě zlatá. Komunikace s pacientem, aby pochopil diagnozu a důvody léčby, by měla být již standardem a zde je samozřejmostí.Objednávání jistě zkrátí čekání, ale sám chodím po spontánním rozhodnutí,když mi to pracovní povinností právě dovolují, takže mě osobně to moc nevyhovuje. Sestřička je super, tam není co dodat. Více

Broučkova 292, Zlín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „jsem ráda že mám takovou péči která je završena laskavostí ,ochotou a profesialitou DÍKY OBĚMA za vše

tř. Tomáše Bati 5135, Zlín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Na základě mnohaleté zkušenosti můžu říct, že paní doktorku mohu jenom doporučit.. Vždy mi ve všem pomohla. Nejvíce oceňuji její milou povahu, lidský přístup a ochotu naslouchat, která bohužel řadě doktorů chybí. Více

č.d. 86, Uherský Brod Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Ja jsem se odstehovala mimo CR, takze uz nejsem jeji pacient, ale chodila jsem k ni dlouho a chybi mi tady .Jak po odborne strance, tak po lidske, nikdy nic nepodcenuje a vyslechne si kazdeho, ano, musim si pockat, ale cekala jsem s vedomim, ze nasloucha take jinym. Více

tř. Tomáše Bati 5135, Zlín Mapa

Privátní praktický lékař

• „Jsem u něj více než 10let a s tímhle lékařem jsem více než spokojená ...,a jak jedna paní už zmínila lepší odcházet s úsměvem na tváři než zakaboněný na celý svět ... Tenhle lékař dokáže hodit do klidu,když pozná,že Vám není dobře na duši !!! Více

nám. Míru 3287, Kroměříž Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Můžu jenom pochválit a doporučit. Přístup k pacientovi je opravdu osobní, dotazy jsou věcné a směřují k odhalení příčiny potíží, ne jenom zmírnění následků. Více

Pod Svahy 1007, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště Mapa

všeobecný praktický lékař, Pod Svahy 1007, Uherské Hradiště

• Praktický lékař

„Paní doktorka je velmi vstřícná. Nemám časté zdravotní problémy, ale když se objevily, vždy mi pomohla. Na vyšetření jsem nikdy nečekala a byla jsem spokojená jak s vyšetřením, tak následnou léčbou. Více

Havlíčkova 69, Kroměříž Mapa

Nemocnice Kroměříž a.s.

• „nikdy nebyl s tímto lékařem žádný problém a jde vidět, že se ve svém oboru vyzná.

Hradská 309, Lukov Mapa

MUDr.Minařík Antonín všeobecný praktický lékař

• Praktický lékař

„Výborná lékařka, a ještě lepší člověk. Vždy se pacientům věnuje snad víc, než je její povinností! Nelečí vždy nejen tělo, ale i jejich duši. Můžu o ní říct jen to nejlepší! Rozhodně doporučuji!!! Více

Komenského náměstí 372, Kroměříž Mapa

• Praktický lékař, Internista,…  Endokrinolog Více

„Jsem velmi spokojený s paní doktorkou i sestřičkou. Jsou příjemné, milé, vyjdou vstříc...Paní doktorka je pečlivá a snaží se nic nezanedbat, repektuje pacientův názor. Má dlouhé ordinační hodiny a v čekárně jsem nidy dlouho nečekal. Co víc si můžu přát?! Více

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Zlínská poliklinika a.s.

• „Paní doktorka mi vždy vyšla vstříc, kdykoli jsem měl nějaký problém nebo něco potřeboval. Paní doktorka i sestřička jsou vlídné a ochotné. Myslím, že je o mě dobře postaráno. Více

Na Splávku 516, Uherské Hradiště Mapa

1 názor

„Lékař se srdcem na dlani. Umí vyléčit i povzbudit. Doporučuji!!

Větrná 1390, Uherské Hradiště Mapa

Praktický lékař, internista

Kollárova 1243, Uherské Hradiště Mapa

Praktický lékař, internista

• „Při čtení některých hodnocení nevěřím svým očím.Paní doktorka Gabrielová je ,podle mé zkušenosti, skvělý diagnostik.Po půlroční anabázi různých vyšetření všech možných specialistů až ona zjistila co mi vlastně je.Díky za skvělou péči vždy s úsměvem. Více

Podvesná V/ 2418, Zlín Mapa

Praktická lékařka pro dospělé

• Praktický lékař

„Ondřej O. Super doktor dokáže vyslechnout své pacienti a pomoc jim a sestřička je taky skvělá , mohu jen doporučit,,, Více

Komenského náměstí 372, Kroměříž Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Moje první hodnocení a reference na lékaře vůbec, protože tohoto nejsem zastáncem. Paní doktorka si to ale zaslouží. Je prostě skvělá, lidská, pečlivá a věčně usměvavá. Odborník na svém místě. Sestřička je také moc fajn, má zdravý přístup k pacientům a svou práci dělá výborně. Jsem ráda, že jsou tady, neměnila bych! Více

Lékařský dům Kotěrova 5546, Zlín Mapa

Privátní praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„perfektní člověk, vynikající odborník, máme velké štěstí, že máme v tak zastrčeném koutě Valašska profíka ve svém oboru. Více

č.d. 417, Štítná nad Vláří Mapa

Privátní praktický lékař a internista

• „Paní doktorka je ochotná pomáhat i v době vlastní nemoci, opravdu je velmi vstřícná. Nemohu dodat nác jiného, než děkuji. Více

Tř.Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

Ordinace praktického lékaře