Doporučení praktičtí lékaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Třebíč

• „Pan doktor Vavřínek je skvělý doktor a ortoped,velmi příjemný člověk. Jen ta jeho dochvilnost občas pokulhává ale to se mu snadno odpustí :-) Více

Průmyslová čtvrť 15, Třebíč Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Takových doktorů jako je doktor Mezlík kdyby bylo více .Je nejlepší doktor co znám za 60 let.

Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.

• „Zkušený a velmi pečlivý lékař, moderně vybavená ordinace, díky objednávání nejsou čekací lhůty v čekárně, zatím spokojenost. Více

Komenského náměstí 30, Jaroměřice nad Rokytnou Mapa

• Praktický lékař

„Vždycky jsem byl absolutně spokojený s kvalitou péče a s lidským přístupem. Děkuji.

• Praktický lékař

„Vyborny doktor, zkuseny, umi poradit a ani humorem nesetri, kdyz jsem za nim prisel s vysokym tlakem, tak jeho prvni rada byla: min jez a vic souloz...dodrzel jsem a tlak je v pohode! :) Více

• Praktický lékař, Anesteziolo… Více

„S paní doktorkou Charouskovou mám ty nejlepší skušenosti. Je vstřícná, milá a odborně velmi na výši. S lepší lékařkou jsem se nesetkala Více

Jelínkova 991, Třebíč Mapa

„Velmi dobrý lékař

Tovačovského sady 78, Moravské Budějovice Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Chodil jsem k p.Janouškové už v VM přešla s ní do Měřína celá rodina. Já sem velmi spokojen jak s paní doktor tak se sestrou obě milé , vlídné a pečlivé. Více

U Hřiště 55, Měřín Mapa

Praktické lékařství, diabetologie

• Praktický lékař, Internista

„jsem spokojen s panem doktorem i se sestřičkou.Ochotný přístup a profesionalit ana svém místě.

Jihlavská 49, Okříšky Mapa

• Praktický lékař

„Super :) Lepšího doktora/ku jsem zatím nepoznal. Paní je velice milá, ochotná, vyšetří pacienty i mimo její pracovní dobu. Její sestřička (Andrea Nejedlá) je velice odborně zdatná a zvládá tlak pacientů v čekárně velice profesionálně. Určitě doporučuji :) Více

Jihlavská 49, Okříšky Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Mám ty nejlepší zkušenosti :)

Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.

• „S paní doktorkou jsem maximálně spokojen. Ve všem vyšla vstříc a při objednání bere pacienty přesně na čas takže maximalni spokojenost . Více

• Praktický lékař

„Jsem s panem doktorem spokojen, a to nejen já, ale mnoho lidí z mého okolí. Vyšetření provádí vždy pečlivě, jeho znalosti o nemocech i lécích "jdou s dobou". Jeho jednání je vlídné, zdravotní problémy a jejich léčení umí dobře vysvětlit a zdůvodnit. Pacienty dokáže povzbudit či optimisticky naladit. Více

Jakubské náměstí 62, Stařeč Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „S paní doktorkou jsem jsem spokojená, klidný člověk, slušné chování,velice pečlivá... poradí, vyléčí, nic nezanedbá, vezme krev na rozbory atd, udělá vše pro správnou diagnózu. Jsem u ní ma. spokojená Více

U Bašty 1/124, Velké Meziříčí Mapa

Praktický lékař

• Praktický lékař

„Celková spokojenost , nám co bych vytknul. Zná i horší lékaře,daleko horší!!!

Jelínkova 39, Třebíč Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Paní doktorka Františková je velmi ochotná,pečlivá a vstřícná praktická lékařka.Jsme spolu s manželkou jejími pacienty od jejího příchodu do Lesonic dosud,i když jsme se již před léty z Lesonic odstěhovali do Třebíče.Paní doktorka zná naše zdravotní problémy a pečlivě tyto kontroluje,popřípadě nás odešle ke specializovanému vyšetření.U předepisovaných léků porovná obsah léčebné látky a předepíše levnější lék.Návštěva u paní doktorky je milým zážitkem,paní doktorka je komunikativní a říká se,že i slovo léčí... Více

č.d. 1, Lesonice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Je pravda,že alkohol je nebezpečný pro každého,nakonec i lékař je jen člověk a lidé své problémy řeší různě.Já jsem její pacientkou víc než deset let - je vždy vstřícná,ochotná a jako diagnostička je lékařkou na svém místě.Já bych ji jen přála,aby životní problémy uletěly a pak můžeme dát hodnocení jen to nejlepší Více

Koželužská 292, Třebíč Mapa

Soukromý praktický lékař

• Praktický lékař, Gynekolog

„co si řeknete to dostanete

č.d. 67, Rokytnice nad Rokytnou Mapa

• Praktický lékař

„Tak jsem zděšená co čtu. Každý může někoho soudit. Ano vyšetřuje v sesterně pokud máte virozu, ale zdaleka ne jak se tady píše. Vyšetřuje kvalitně, mile. Vždy poradí. Nic nepodcení. Jeho ordinace je moc příjemná. Nikdy jsem dlouho nečekala a ba naopak chřipky bere přednostně, aby nenakazil ostatní v čekárně. Snaží se spoustu věcí řešit prvně klidem, odpočinkem, neordinuje hned léky jako někteří, kteří se chtějí napakovat. Nemyslím si, že má fóbii z bacilů, chápu, že nechce chytit každý svinstvo. Jednu dobu jsem byla hodně často nemocná a nikdy se na mě neobořil,.....jde o to jaký máme přístup k životu a co chceme vidět. Za mě skvělý doktor a člověk a chápu ho. Více

• Praktický lékař

„Velice ochotný, slušné jednání. V čekárně se nečeká příliš dlouho. Neodbyde Vás ATB, má přístroj na měření zánětlivých markerů v těle. Doporučuji Více

9. května 669, Luka nad Jihlavou Mapa