Doporučení pediatři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Třebíč

• „Nejlepsi a nejhodnejsi pani doktorka kdysi k ni chodil I muj pritel s jeho bratry a ted tam chodi nase dcera a nemuzeme si stezovat.Pani doktorka vzdy usmevava,ochotna sestricka.taky bomba ???????? Více

Modřínová 595, Třebíč Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Take jsem k panu doktorovi chodila az do dospelosti i muj bracha a rodice snim byli spokojeni a tet mam rodinu a ani jsem nevahala a maleho jsem tam taky dala Více

U Kuchyňky 967/3, Třebíč Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Výborný lékař odborník k dětem i pristup k rodičům je super i sestřička je moc milá a hodná. Jsme radi ze jsme sem přešli. Více

č.d. 16, Budišov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Díky paní doktorce se u naší dcery velmi brzy přišlo na onemocnění SMA. Paní doktorka je velmi pečlivá a neponechá nic náhodě. Kdyby mi tehdy na 6 týdenní kontrole řekla, že je dcerka jen líná (jak plno lékařů často o dětech tvrdí), tak by dceři diagnózu tak rychle neurčili a nedostala by léčbu v tak rekordním čase, což by napáchalo velké škody na dceřině zdraví. Nikdy jí nepřestaneme být vděční. Více

Marie Majerové 750, Třebíč Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je příjemná, umí naslouchat a vše se snaží vyvětlit. Tato paní doktorka je jediná ke které chodíme opravdu rádi. Velký podíl na tom má i sestřička. Je na ní vidět, že práce s dětmi ji opravdu baví. Více

Tovačovského sady 78, Moravské Budějovice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Děkujeme paní doktorce Trojanové za profesionální a citlivou dvaadvacetiletou péči o naše 3 děti. Naši důvěru nikdy nezklamala a byla nám dobrým rádcem i povzbuzením v dobách, kdy byly problémy. Paní doktorce přejeme všechno dobré Magdalena Křenková s rodinou Více

Partyzánská 1062, Moravské Budějovice Mapa

Praktická dětská lékařka

• „Bude chybět byla ta nejlepší dr kterou mohly moje děti mit vzdy sme s ni byly spokojeni a nikdy nas v nicem nezanedbala Více

č.d. 14, Vladislav Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Chodíme už léta k Paní doktorce Bendákové, můžu jen doporučit,jsem na prosto spokojená, vždycky nám pomohla,a když jsem nerozuměla tak vždycky to vysvětlila,na děti je moc hodná a de na vše vstřícně,i sestřička je moc milá a hodná , můžu jen všem doporučit. Více

Benešovo náměstí 123, Křižanov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka, je velmi milá, šikovná a hlavně pečlivá, nic nenechá náhodě. Raději pošle na další vyšetření než něco zanedbat. Lepší dětská doktorka není. Chodila jsem k ní já jako dítě a teď k ní chodí moje děti. Více

Zákostelní 611, Hrotovice Mapa

Dětský lékař

• „V dětství jsem byl jejím pacientem. Byla vždy vstřícná, příjemná a ochotná. Pacienti jsou pro ni na prvním místě.

Okružní 21/965, Třebíč Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Rozhodně nejlepší pediatr v širém okolí!!! Vstřícný, milý, rozumný. Nic nepodcení, léky indikuje přesně a nikoliv nadbytečně. Je citlivý a komunikativní. Dala bych ho všem pediatrům za vzor!!!!! Člověk je šťastný, když má děti v péči takového odborníka!!!! Více

č.d. 240, Tasov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K pani Doktorce jsem chodila 18let a nemůžu proti nic vytknout je prostě úžasná jako profesně tak lidský. Proto kni byla moje jediná volba pro moje děti. Děkuji za paní doktorku Více

Tovačovského sady 78, Moravské Budějovice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „paní doktorka, je velice ochotná vždy nám pomůže a poradí odešle na vyšetření a nám tedy hned na vše ATB nepíše i když k nim často dojde protože nenechám dítě více jak týden trápit bez výsledku... Více

U Hřiště 552, Měřín Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsem moc spokojená, chodím k ní se svýma dvěma dcerkama a vše probíhá naprosto vpořádku. Milá, příjemná, vše mi vždy vysvětlí, ikdyž se ptám třeba třikrát :-) Já ji rozhodně doporučuji Více

Kubišova 1271, Třebíč Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Vstřícná, hodná a pečlivá paní doktorka. Vždy nám ochotně pomohla a poradila. Máme k ní důvěru. Sestřička je také skvělá. Jsem s jejich péčí o děti velmi spokojená a doporučuji. Více

Moráňská 141, Velké Meziříčí Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka i zdravotní sestřička mají obě velice pěkný a příjemný přístup k dětem, paní doktorka vždy vše vysvětlí a oceňujeme její odbornost a ochotu. Setřičk je velice milá na děti a ty v jejím náruči se rozplývají a přestávají plakat. Více

Kubišova 1271, Třebíč Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorky je jedním z nějvětších specialistů v kraji a to především u dětí ale i u jejích rodičů, kteří její podporu v případě nemoci dítěte potřebují. Mohu jen chválit a všem ostatním doporučit. Více

č.d. 36, Rouchovany Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší paní doktorka,ale také mne mrzí, že mé děti, už k ní asi chodit nebudou.:(

č.d. 42, Lipník Mapa

Dětská poradna

• „Dojíždíme k paní doktorce už léta a jsme s ní spokojeni...Jak sestřička tak paní doktorka jsou velmi milé,hodné,a šikovné!Lepší doktorku neznám...Všem vřele doporučuji!Nebudete litovat...S pozdravem spokojení pacienti! =-) ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Komenského náměstí 30, Jaroměřice nad Rokytnou Mapa

Lékařka pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsem byl vždy nadmíru spokojen.

č.d. 227, Želetava Mapa