Doporučení pediatři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Pardubice

• „K paní doktorce jsem chodil už já jako malý. Vždy byla velice ochotná, se vším poradila a pomohla. Teď sem docházím se skoro dvouletým synem a neměnil bych. Této výborné empatické doktorce - a starostlivé sestřičce svěřím bez váhání synovo zdraví kdykoliv je nemocný. Více

Kosmonautů 399, Pardubice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• Pediatr, Endokrinolog

„K paní doktorce jezdím už skoro 10 let. neměnila bych. Jezdila jsem 50 km od bydliště a jezdit budu i teď, i když ještě trochu víc. Sice mě návštěva u ní vždy trošku znervozňuje ale to je spíš kvuli tomu co zas ukáže UZ. Moc fajn i sestřička :) Lucie Více

Rokycanova 2798, Pardubice Mapa

Poliklinika Rokycanova

• „Pan doktor je skvělý specialista a vše řeší do detailu, nepředepisuje jen bezhlavě léky, toleruje názor pacienta, rodiče, trpělivý k dětem, doporučuji. Sestřička je příjemná a ochotná. Více

Karla Šípka 282, Pardubice Mapa

Petr Knížek pediatrie Pardubice s.r.o.

• „Paní doktorka je skvělá, sestřička taky. Jsou lidské a ochotné, milé k dětem. Syn měl po narození poměrně vážné zdravotní potíže a paní doktorka byla velká opora, ochotná kdykoliv pomoci. Více

Školská 228, Pardubice Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsme velmi spokojeni, dobrá komunikace. Neordinuje zbytečně antibiotika, ale vše pečlivě vyšetří. Má potřebný nadhled. Více

č.d. 141, Řečany nad Labem Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Paní doktorka je úžasná. I když už v Pardubicích nebydlíme, dcera k jiné jít nechce, tak dojíždíme :)

Chemiků 129, Pardubice Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Napsat záporné hodnocení na paní MUDr. Karlovou by byl hřích! Jsem s ní velmi spokojený! Prošla se mnou mateřinkou, základkou, střední, autoškolou a doufám, že i vysokou školu! :-) Vždy byla milá a musím říct, že je super žena, se kterou je vždy sranda! :-) Paní MUDr. Karlová je odborník na slovo vzatý! :-) Více

Pardubická 752, Hradec Králové Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Nejlepší doktorka kterou znám,dcera k ní chodí už 12 let a nikdy si nestěžovala že by byla hrubáý nebo tak něco ,TUTO DOKTORKU DOPORUČUJI již z několika důvodu:usměvavá příjemná a hlavně jakmile na děti promluví jejich strach je pryč . Prostě nej. doktorka kterou znám Více

Dr. J. Malíka 781, Chrudim Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Nejlepší lékař ,jakého jsem si jako dítě mohla přát.<3 Velmi přátelský, usměvavý, ochotný vždy poradit. P.S. A má moc hodnou sestřičku :) Více

Perštýnská 127, Chlumec nad Cidlinou Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsem velice spokojená. Vždy poradí a stále se usmívá. Nemám s ní jedinou zkušenost, že by neporadila nebo dobře nezaléčila. Více

Palackého třída 191, Chrudim Mapa

Poliklinika Chrudim

• „Dnes jsme byli s nasim 8 tydennim synem na pohotovosti,zprvu byla dost razna,mozna trosku "od rany",cimz me,jako cerstvou mamu, rozhodila,mela jsem dojem,ze otravuju s blbosti a to jsem si predem volala,ale pak maleho peclive prohlidla,hezky si s nim povidala,poslala nas na UZ-pro jistotu,pak me vse vysvetlila,poradila,s usmevem. Va finale velice mila a znala pani doktorka. Více

Kosmonautů 399, Pardubice Mapa

Sam.ord.PL pro děti a dorost

• „Ano paní doktorka je super a snad jediný lékař ke kterému se těším. Jen by mě zajímalo proč ti co klikaly záporně taky nenapíší názor.Asi jsou to sraby. My jsme moc spokojení celá rodina. Více

U Kostelíčka 1335, Pardubice Mapa

Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost

• „K paní dr.chodím s dcerkou ,jsem sní velmi spokojená,vždy poradí,odpoví mě na otázky atd. Chodila jsem k ní jako malá a naštěstí si všimla že mám jednu nemoc a msím říct že mě i zachránila život vlastně tím že mě poslala do nemocnice ...ale to je už řadu let a proto jsem k ní dala dceru :) Sestřička je milejší než kdysi ta jiná a taky poradí :) Nemohu si stěžovat tedy .....:) Více

Karla Šípka 282, Pardubice Mapa

Poliklinika HELP, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• „Doporučuji, super.

Františka Halase 1050, Hradec Králové Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S panem doktorem máme dobré zkušenosti s oběma dětmi, i s paní doktorkou, oba vše vysvětlí, poradí. Na paní doktorce je vidět, že je hodná a laskavá maminka, moc hezky jedná s dětmi. Sestřička je svérázná, ale hodná :o) Více

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice Mapa

Poliklinika KOLF s.r.o.

Divadelní 49, Pardubice Mapa

Sam.ord. PL - pro děti a dorost

• „Chodím k paní doktorce se synem 3,5 r a velice ji doporučuji. Je velice milá a vnímavá k dětem a vždy je připravena je vyslechnout. Sestřička je velmi milá a příjemná. VELICE DOPORUČUJI!!! Více

Chrudim Mapa

• „K paní doktorce jsme se přihlásili s dcerou na doporučení a mohu říci, že je to odborník na svém místě. Vše v klidu vysvětlí a zodpoví všechny dotazy několikrát i ustrašených rodičů (jen díky mediím) :-). Dokonce přijela k nám domů se podívat na malou, když jsem byla po porodu. Takže i já mohu paní doktorku zase jen doporučit! Více

Divadelní 49, Pardubice Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Úžasná paní doktorka. Vždy milá, hodná, příjemná a trpělivá. Kluci ji měli moc rádi. Vždy nám pomohla, poradila.

U kostelíčka 1335, Pardubice Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Paní doktorku Cupalovou znám velice dlouho,chodila jsem k ní se svými již dospělými dcerami 23 a 20 a teď i se svou nejmladší,které bude letos 7.let.Dojíždím k ní z Ohrazenich , je velice milá a zkušená a hlavně nespěchá všechno vždy pečlivě vysvětlí ,děti ji milují.Vřele všem doporučuji.Také sestřička je poklad nad poklady.Neměnila bych. Jitka Burdová Více

Kostnická 896, Pardubice Mapa