Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o.

(9 názorů)
Zobrazit lékaře

Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o.

U Husova sboru 2012

53002 , Pardubice , pardubický

Typ zařízení

• klinika

• M
    Lékař: MUDr. Alena Mandutzová Jiný

K paní doktorce chodím na prevenci asi 20 let a nemohu si její úžasný lidský a profesionální přístup vynachválit! Vždy mi vše v klidu vysvětlila, v anestezii jsem nikdy necítila žádnou bolest, ani po pár hodinách, když "rána" přicházela k sobě. Moc Vám, paní doktorko, za vše děkuji a všem vřele doporučuji!

Lékař: MUDr. Jiří Hašek Jiný

Na trhání 8 jsem se , tak jako na jiné návštěvy u stomatologa, vůbec netěšil. Moje stomatoložka mi doporučila pana doktora Haška. Moc ho chválila. Nepřeháněla. Jeho přístup k pacientovi je příkladný. Vlídný, citlivý, lidský. Se vším mne seznámil, informoval a upozornil na každý úkon. Z jeho přístupu bylo cítit, že mu jde hlavně o to, aby pacientovi nepůsobil zbytečnou bolest a nepříjemnost. Po krátké chvilce jemné práce mi přiložil tampon a já byl v šoku, že už je zub venku.
    Moc Vám pane doktore děkuji!

Lékař: MUDr. Jiří Hašek Jiný

Pan doktor Hašek je jedním slovem neuvěřitelný. Před aplikací injekce mi potřel dáseň znecitlivujícím roztokem, takže jsem vpichy necítila. Nejsem přehnaná citlivka, ale ta evidentní snaha nepůsobit pacientovi zbytečnou bolest, mě až dojala. Extrakce kořene sedmičky byla bezvadná a o to, že už je pryč i vedlejší osmička jsem se dozvěděla, až když mi pan doktor dával "závěrečný" tampón. Po 10 hodinách od výkonu cítím jen lehce místa vpichu. Velká poklona a respekt k práci pana doktora i sestřičky.

• L
    Lékař: MUDr. Jiří Hašek Jiný

Nejhodnější pan doktor a sestřička. Byla jsem na chirurgické extrakci osmičky a oba moc hodní. Pan doktor vše vysvětloval, na vše mě upozornil (včetně změny polohy křesla), nechával mě odpočinout. Úplně perfektní přístup, já jsem strašpytel a tohle mi opravdu pomáhalo. Jestli budu muset ještě jednou tak jedině k MUDr. Haškovi! ????

• L
    Lékař: MUDr. Dagmar Vahalová Jiný

Dnes jsem hovořila se sestrou Mudr. Váhalové - byla to naprostá katastrofa. Sháním pro svou maminku zubní lékařku. Sestra byla od začátku nevstřícná a naprosto skyslá jako starý zelí. Opravdu hrůza. Ptala jsem se jí s jakou pojišťovnou paní doktorka pracuje. Dále jsem se ptala, kolik si paní doktorka účtuje například za bílou plombu. Odpověď sestry mě ohromila, řekla, že mě to nechce a nebude sdělovat a ať si najdeme jinou zubní lékařku. Maminka je důchodkyně a nemá peněz na zbyt, takže zeptat se na cenu výplně si myslím, je naprosto v pořádku. Sestru hodnotím naprosto strašně. V životě se setkáme s nevstřícným člověkem, ale tato sestra, to byl jeden velký výsměch přímo mě do telefonu. Opravdu strašná zkušenost.

Lékař: MUDr. Miloslava Hůrská

Paní doktorka byla má varianta v nouzi nemožnosti najít zubniho lékaře co bere. Svůj těžký omyl více hledat jsem si uvědomil až po vytržení 1 zubu, kdy mi dentální hygienická našla na pravě udělané korunce vykukujici kaz. Po oznámení paní doktorce mi tato řekla, že tam kaz není, bolest se snažila léčit antibiotiky a nakonec mi nabídla vytržení zubů, že prý korunka sundat nejde. Tak jsem urychleně změnil lékaře a ejhle jde sundat a zub zachránit. Takže pokud chcete přijít o zuby i o peníze za zbytečné ošetření, tak vřele doporučuji. Husák J.

• N
    Lékař: MUDr. Věra Hrubá Hájková

Vždy spokojenost s paní doktorkou a to k ní chodím min. 17 let. Sestřička vždy milá. Mám radost, že dostávám na vrtání injekci, protože nezvládám bolest :-) Nemám výhrad :-)

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Jiří Hašek extrakce zubu

Právě jsem se vrátila od úžasného pana doktora. Strašně moc jsem se bála ale opravdu nebylo čeho. Injekci jsem necítila a zub byl za 5 min venku. Za 14 dní jdu znovu s druhým zubem a bát se určitě nebudu...

Lékař: MUDr. Miloslava Hůrská plánované zákroky

Je těžké po 25leté léčbě u lékařky přejít jinam. Paní doktorka Hůrská se mě ujala, velmi odborně vyměnila plastikové náhrady za kerammické, udělala i další nezbytné zákroky. Ještě nikdy jsem se k zubaři netěšil. K této kvalitní a velmi sympatické, se budu velmi rád dál objednávat! A ještě bych ji rád pozval na oběd!

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Jiří Hašek resekce moudráku

Dnes v 9 hodin jsem byla u lékaře na resekci pravého ,dolního moudráku ( osmičky ). Bála jsem se jak zákroku, tak i následků. Bála jsem se, že se najím skoro až za týden.
    Lékař mě velmi překvapil. Při zákroku jsem vůbec nic necítila, jenom malinké zatáhnutí, ale to nijak moc nebolelo. Řikala jsem si, kdy mi ten zub sakra už vytáhne :D a ono furt nic, a pak jenom cítím , jak mi už odstříhává stehy. Absolutně nic jsem necítila, velmi mile mě překvapil. Přijela jsem domů, chladila a čekala,až půlku čelisti ucitím. Po cca 3-4h jsem si už troufla na bramborovou kaši s holandským řízkem :D Momentálně je večer, ústa nejsou nateklé, jíst mohu cokoliv. Jsem nadmíru spokojena! Nikdy jsem nebyla u lepšího stomatochirurga, rozhodně doporučuji ! :)

• Došlo k chybě, zkuste to znovu