Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o.

(107 názorů)
Zobrazit lékaře

Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o.

U Husova sboru 2012

53002, Pardubice, pardubický

Typ zařízení

• klinika

• Romana Kršáková

Zubař, MUDr.

• S paní doktorkou a se sestřičkou jsem velmi spokojená jsou obě přjemné vždy v dobré náladě.Zuby mě opravila vždy bez bolestně a vážnější problémy vždy konzultovala s jinými lékaři.Jsem ráda že jsem přešla k této paní doktorce po předešlé zkušenosti s jinou paní zubařkou se to nedá srovnat.

• K paní doktorce jsem přešla od jiného stomatologa. Dala mi zuby do pořádku, nikdy mě nenechala trpět bolestí.Vše mi ochotně vysvětlila.Se sestřičkou se výborně doplňují ve svém špičkování,a tak odlehčí od strachu. Ale smějte se s odsávačkou a tampóny v ústech :-))

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Lenka Vilímová

Zubař, MUDr.

• Prvotřídní zubařka, můžu jenom doporučit!

• M

Paní doktorka je nejlepší zubař, kterého jsem potkal, veliký specialista, vždy pomůže, navíc velice lidský přístup což je dnes velice neobvyklé.
      Děkuji a vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Petr Kaška

Zubař, MUDr.

• Jsem velice spokojená, pan doktor má moji plnou důvěru. Každé ošetření je provedeno perfektně

• Před hodně lety mi byl doporučen, jako lékař se zlatýma rukama a musím do puntíku potvrdit a doplnit velké Z. Přesně ví, co dělá, vrtá přesně a hlavně rychle, takže také takřka bezbolestně. Někdo tu zmínil menší sdílnost, s čímž je možné trochu souhlasit, ale když už se zeptáte, tak odpoví vyčerpávajícím způsobem. Já osobně bych nikdy neměnil a panu doktorovi mnohokrát děkuji a má mou důvěru.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Jarmila Skvrnová

Zubař, MUDr.

• Velmi dobré, šetrné a kvalitní oštření, můžu jenom doporučit.
      Vždy jsem byl spokojen a z ordinace odcházel s úsměvem.

• U MVDr. Skvrnové jsem si nechala udělat jedničku. Během půl roku mi ztmavla. Přišla jsem, že bych ji chtěla předělat. Paní doktorka tvrdila, že ji nedělala a že se mýlím! Musela si poslat pro účetní doklady... Zavolala jsem manželovi a ten mi řekl, že si pamatuje, kdy přesně jsem s novou jedničkou od této zubařky přišla domů. Nechala mne půl hodiny sedět na chodbě a pak mi ji přece jen zdarma předělala, avšak neomluvila se mi za to, že tvrdila, že ji nedělala...Vyčetla mi mé agresivní jednání (nezvýšila jsem hlas, jen jsem řekla, že jednička nevypadá dobře a že mi to říkají i jiní lidé, že má sice hezký tvar, ale špatnou barvu). Přesto bych ji chtěla doporučit, předělaná jednička vypadá dobře.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Markéta Sákrová

• K

Vynikající stomatolog, výborná sestřička, vše je v naprostém pořádku; bez připomínky. Doporučuji a moc děkuji.

• K

K paní doktorce chodím s manželkou i dcerou. Je to nejlepší stomatolog, kterého jsem kdy potkal. Při každé návštěvě zubaře jsem byl vždy nervozní, u paní doktorky se to změnilo. S trochou nadsázky mohu říct, že se i trochu těším.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Anna Bouchnerová

• K

K zubaři nerad chodím. Teď mě bolí zub a já váhám. K paní doktorce chodím už od mala a vždy jsem měl strach. Teprve před pár týdny se ke mě doneslo, že vrtání zubů nemusí vůbec bolet a já na to nevěřícně kroutil hlavou. Nikdy mi nenabídla umrtvení zubu před vrtáním, vrtá doopravdy skoro bez přestávky a když na to dojde jsem schopný se v křesle tak svíjet že by to došlo kde komu (že mě to asi bolí). Jak sem četl výše, pravdou je že paní doktorka své HMM používá asi všude a doopravdy neinformuje a bere rovnou vrtačku. Jednou mi vrtala 4 zuby - nejhorší zážitek. Od té doby se k zubaři bojím, nebyl sem tam už pár let a nakonec na to asi i doplatím. Děkuji za znepříjemnění!

• A

K paní zubařce chodím již od malička a semnou i mé dvě malé děti. Paní doktorka i sestřička jsou moc milé. Co se týče vrtání, tak s tím nemám nejmenší problém. Zažila jsem už horší bolest. Co se týče přestávek při vrtání, tak s tím taky nemám problém. V těhotenství jsem měla silný dávivý reflex a aby mi paní zubařka vyvrtala zub, tak musela udělat hodně přestávek a neměla s tím problém. A silně pochybuji, že by někomu schválně vrtala zub hlouběji, jen proto, aby ho to bolelo víc. To je nesmysl. Pokud vrtala hlouběji, tak jedině proto, že to bylo třeba. Jo a za ty roky, co k paní doktorce pravidelně docházím, jsem snad nezažila, že by měla ona nebo sestřička špatnou náladu, nebo na mě vrčela.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Dagmar Čelišová

• M

Paní doktorka je sice moc hodná a milá, ale v čekárně si posedíte i několik hodin, i když jste objednaní. Nyní jsem přešla k jinému zubaři, protože ona ani po roce mi nebyla schopná zpravit ani jeden zub, došlo to až k zánětu a příšerným bolestem. Kvůli ní se teď bojím jakéhokoliv zákroku, protože špatné zážitky jsou opravdu silné. Kdykoliv mi dělala těžší zákrok, vždy jsem skončila se zánětem nebo něčím podobným.

• M

Po dlouhém pobytu v zahraničí jsem hledal zubaře, ke kterému bych se mohl zapsat a paní doktorka Čelišová mi byla doporučena. Musím uznat, že se jedná o moc milou a ohleduplnou paní, která vám všechno předem vysvětlí a padesátkrát se vás zeptá, jestli zákrok nebolí :-). Opravdu milá a hodná paní doktorka. Doporučuji všem, kdo mají se svým zubařem špatné zkušenosti a všem, kteří se zubařů bojí, protože u této paní doktorky vás strach přejde a zákrok nebolí. :-)

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Jan Oberreiter

• D

Velmi příjemný pan doktor, chodím k němu moc ráda. A jsem spokojena s jeho příjemným přístupem k práci. Trhal mi moudráky a vše proběhlo v naprostém pořádku a bez komplikací. Pana doktora vřele doporučuji a děkuji za skvělou práci.

• S

Senzační pan doktor, odborník a zároveň jemný a citlivý k pacientům. Chodíme k němu s manželem více než 20 let a jsme velmi spokojeni a šťastní, že ho máme.

• Dagmar Vahalová

• D
      Umístění: Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o.

K paní doktorce Vahalové chodím už osmým rokem. Když jsem k ní přišla poprvé, byla jsem překvapena, s jakým zájmem mi prohlíži zuby a jak pečlivě je opravuje, i když, pravda, to někdy trvalo déle než jsem byla zvyklá z minula. Chodím k ní i se svými dvěma dětmi (3 a 8 let), opravuje nějakými speciálními barevnými výplněmi mléčné zuby-není to amalgán- a perfektně zvládly se sestřičkou uklidnit a ošetřit i moji malou dceru. Nic jsem za to neplatila, naopak, děti vždycky dostanou nějakou drobnou hračku za to, že byly hodné. Starší syn se vždycky na návštěvu k paní zubařce těší.

• R

K paní doktorce Vahalové jsem přešel poté, co bývalý ošetřující zubní lékař odešel do penze. Při vstupní prohlídce (pomocí rentgenu) odhalila několik skrytých mezizubních kazů, na PC všechny ukázala a vysvětlila postup ošetření. Trval jsem na bílých výplních (i přes varování, že ne na všechny se hodily). Ošetření prvního proběhlo ještě ten den zcela v pořádku, na další jsem byl objednán vždy po týdnu! Cena byla 1400,- za výplň, což mi přijde jako férová cena.

Po této zkušenosti přešla k paní doktorce celá rodina a všichni jsme zcela spokojení.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jiří Hašek

Zubař, MUDr.

• Umístění: Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o.Služby: extrakce zubu

Právě jsem se vrátila od úžasného pana doktora. Strašně moc jsem se bála ale opravdu nebylo čeho. Injekci jsem necítila a zub byl za 5 min venku. Za 14 dní jdu znovu s druhým zubem a bát se určitě nebudu...

• Umístění: Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o.Služby: resekce moudráku

Dnes v 9 hodin jsem byla u lékaře na resekci pravého ,dolního moudráku ( osmičky ). Bála jsem se jak zákroku, tak i následků. Bála jsem se, že se najím skoro až za týden.
      Lékař mě velmi překvapil. Při zákroku jsem vůbec nic necítila, jenom malinké zatáhnutí, ale to nijak moc nebolelo. Řikala jsem si, kdy mi ten zub sakra už vytáhne :D a ono furt nic, a pak jenom cítím , jak mi už odstříhává stehy. Absolutně nic jsem necítila, velmi mile mě překvapil. Přijela jsem domů, chladila a čekala,až půlku čelisti ucitím. Po cca 3-4h jsem si už troufla na bramborovou kaši s holandským řízkem :D Momentálně je večer, ústa nejsou nateklé, jíst mohu cokoliv. Jsem nadmíru spokojena! Nikdy jsem nebyla u lepšího stomatochirurga, rozhodně doporučuji ! :)

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře