Doporučení pediatři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Příbram

• „Jsme velice spokojení.Vždy nás přivítají s úsměvem a vždy se chovají velmi mile.Vždy poradí a vše vysvětlí.Do ničeho nás netlačí.Neměnili bysme. Více

Poliklinika Ravak

• „S pani doktorkou jsme naprosto spokojene,kdyz jsem pred 12 lety shanela detskou doktorku pro svou v te dobe jeste nenarozenou dcerou,tak byla jedina,ktera me prijala a nelituji toho vubec a uz bych ani nemenila.Dnes k ni dochazim se vsemi svymi 4detmi,kdy dva synove maji astma a pani doktorka vzdy poradi co a jak a jsme skvele sehrane,uz vzdy vim kdy ject k hospitalizaci a kdy to ukociruji sama doma.Pani doktorka je proste ta nej nej nej Více

Bratří Čapků 260, Příbram Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je skvělá,poradí,pomůže.ikdyž už je mi 21 a navštěvuji jiného lékaře,tak k ní kolikrát voláme o radu. Na sestřičku si také nemohu stěžovat.V.P. Více

Školní 129, Příbram Mapa

Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorka je velmi příjemná já sama jsem k ni chodila jako dítě a dnes tam chodím se svojí dcerou :),se vším pomůže poradí vysvětlí, mužů jen a jen doporučit :) :) Více

Karla Čapka 313, Mirovice Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila jako dítě a moc se mi u ní líbilo. I proto jsem si ji vybrala za pediatru pro své dva kluky. A jsem spokojená. Paní doktorka je ochotná, vše vysvětlí. Stejně tak sestřička - to je hotový poklad :-). Více

Zahradnická 72, Příbram Mapa

Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorka i sestřička, obě dvě jsou moc milé, umí poradit, k dítěti se chovají moc pěkně. Velmi ochotné. Po očkování nás přišli do čekárny ještě dvakrát zkontrolovat. Jsem velice spokojená. Můžu jen doporučit :) Více

Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Výborná paní doktorka. Empaticka, milá, léčba vždy zabrala. K dětem je láskyplná a trpělivá. Doporučuji.

Komenského 99, Rožmitál pod Třemšínem Mapa

Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorka mi v mládí jako jediná pomohla a odhalila onkologické onemocnění, narozdíl od nemocnice, kde z nádorů udělali natažený sval či zduřelou uzlinu. Jen díky ní jsem se dostal k onko-odborníkům v Praze, na operaci, a po půl roce byl vyléčen. Člověk nemusí být nejusměvavější a i přesto může být opravdový profesionál. Více

Palackého nám. 1443, Hořovice Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Paní doktorka je výborná! Je k dětem velmi milá a trpělivá. Vždy nám dobře poradí a pomůže. Mohu ji všem maminkám vřele doporučit! Více

č.d. 225, Hostomice Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „My chodíme k paní doktorce s miminkem a zatím nám naštěstí nic nebylo, takže mohu posoudit jen "lidský" přístup a ten je super. Co také oceňuji - než paní doktorka sáhne na malinkou, jde si umýt ruce. Sestřička je moc milá. Více

č.d. 216, Strašice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „My nemáme problém s paní doktorkou. Je hodná k dětem si najde cestu a máme jí rádi. Takových doktorů jako je ona by chtělo víc. A.P. z Dobříše. Více

nám. Komenského 417, Dobříš Mapa

Dětská ordinace Dobříš s.r.o.

• „K této paní doktorce jsem chodila již za minulého režimu se svými syny a byla jsem vždy spokojená s ochotou i léčbou. Dnes k ní chodí i všechna naše vnoučata. Je to výborná diagnostička a svědomitá lékařka. Našemu 8 měsíčnímu vnoučkovi v loňském roce možná zachránila živost, když rentgenolog na snímku nepoznal, že má zápal plic! Paní doktorka se s jeho hodnocením a závěrem, že je vše v naprostém pořádku neztotožnila, okamžitě nasadila antibiotika a poslala jej do nemocnice. Tam její diagnózu potvrdili a schválili i druh nasazených antibiotik. Nebýt jí, kdo ví, jak by vše dopadlo. A nejen za to jí patří dík celé naší velké rodiny. Více

Na Příkopech 102, Příbram Mapa

Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Chodila jsem k ní od narození a neměla jsem s ní nikdy problémy já, ani můj bratr. Teď k ní chodí můj syn a stále je všechno v pořádku. Je milá, znám ji od narození a ona mě, takže ví, co jsem prodělala a díky tomu lépe ošetřuje mého syna. Nemohu nedoporučit, podle mě je to schopná lékařka, která ví, co dělá. k Více

č.d. 501, Komárov Mapa

• Pediatr, Imunolog