Doporučení pediatři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Liberec

• Pediatr, Kardiolog

„Děkuju paní doktorce za nadstandardni péči. Vždy jsme byli spokojeni. Každému pacientovi se dle mého maximálně věnuje a snaží se vyřešit každý problém. Paní doktorce nedělá problém, vyslat nás na rentgeny a jiná vyšetření, pokud je to potřeba, nedělá problém vypsat jakoukoliv žádanku. Nic nám nikdy nezanedbala. Cítili jsme se u ní vždy skvěle. Pokud se čekalo trošku déle v čekárně, tak to rozhodne nebyla chyba paní doktorky, ale tím, že byla plná čekárna nemocných. To je pak už jiná. Sestřička si vše perfektně organizuje a má přehled o všech nemocných. Takže dostala přednost holčicka s rakovinou, která nesmela prijít do styku s nemocnými. A to jsou věci, které ukazují na charakter člověka.Tohle je pro mě důležité. Ne jestli jsem za pul hodiny venku z ordinace. Vážím si člověka, který mě nebere jako položku, kterou musí rychle vyřídit. Paráda, tleskám a moc děkuji. Jste skvělé a rozhodně ne bez zkušenosti, jak tu napsala jedna neznalá mamina. :-) Více

Ještědská 636/61, Liberec Mapa

MUDr. Jana Nováková s.r.o.

• „souhlasím,jsem také spokojena s paní doktorkou,ať nám tady v Semilech vydrží

Tyršova 394, Semily Mapa

• „S paní doktorkou a sestřičkou jsem velmi spokojená. Obě jsou milé a příjemné a když je potřeba vyjdou vstříc. Jsme s dcerou moc rádi, že je máme Více

Na Kopci 3055/9, Jablonec nad Nisou Mapa

MUDr.Denisa Nyplová, Praktický lékař pro děti a dorost

• „Za mě maximální spokojenost.Přešli jsme od jiné Dr. a tato pani doktorka skvělá,rychlá,milá,vše vysvětlí poradí.Nic neni problém.Sestřička též super milá a moc prijemna a ochotná. Více

Vrchlického 802/46, Liberec Mapa

MUDr. Eva Rydvanová, Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělá lékařka. Přešla jsem k ní od jiné se svými dětmi. Dojíždíme, ale nelituji. Je skvělá. Ve všem pomáhá a poradí. Více

generála Svobody 35/139, Liberec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem sama jako holka chodila a byla mou jasnou volbou při výběru lékaře pro syna

Jablonec nad Nisou Mapa

• „Nejlepší paní doktorka, co znám. Pečlivost, ochota pomoci i mimo pracovní dobu, úžasný lidský přístup, nepodceňování příznaků, anglický humor k tomu. Paní doktorka je po letech stále v přístupu stejná. Moji oba (teď již dospělí) synové od ní nechtěli odejit! Více

Staškova 8/398, Liberec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka Jůnová je velice dobrá dětská lékařka, která neváhala a v problému navrhla i návštěvu u pacienta ve svém volném čase po pracovní době. Strašně oceňuji její i paní sestřičky přístup k pacientkám, nepotřebuje si zvedat své ego, takže pokud jsme si zařídili ještě další konzultaci, vždy nám vyšla vstříc a spolupracovala a zajímala se. V době zdravotních problémů navrhovala i jiné možnosti léčby, na rovinu vše řekla a vysvětlila. Velice si paní doktorky a sestřičky vážím a děkuji za léčbu svých dcer. JM Více

Palackého 46, Jablonec nad Nisou Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší paní doktorka jakou jsem si pro svou dceru mohla přát. Milá, lidská, ochotná a hlavně empatická. Stejně úžasná je i sestřička. V ordinaci je vždy příjemná atmosféra, nemám obavy se na cokoliv zeptat. Neměnila bych ☺ Více

Polní 175, Chrastava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Velmi milý přístup k malým pacientům , krásně vše vysvětlí , poradí a sestřička také velmi příjemná :) .

Jitřní 12, Jablonec nad Nisou Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce už jsem chodila se svojí mladší sestrou,nyní se svými třemi dcerami 16,9 a 2roky,mají paní doktorku i sestřičku moc rády a nikdy se nebály návštěv v její bezvadné ordinaci.Nejde jen o přístup,pochopení,rady,ale vždy za ní můžete přijít a to s čím-koli a nikdy Vás neodmítne,je velmi dobrý diagnostik,velmi se vzdělává a předává svoje nové poznatky nám...Nikdy bych paní doktorku nevyměnila a doufám,že bude ještě dlouho...dlouho...ordinovat a s ní i velmi rychlá,hodná a vstříctná sestřička..Velmi doporučuji Radmila Koucká Více

Studentská 2039, Turnov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pan doktor Brunclík je nejlepší lékař/pediatr, se kterým jsem se setkala. Je pečlivý a nikdy nic nezanedbá. Všechno srozumitelně vysvětlí a je vidět, že má opravdový zájem a starost o zdraví pacientů.Je milý k dětem. Sestřička je vždy ochotná a nikdy neměla problém poradit mi i po telefonu, když jsem si s nečím nevěděla rady. Více

Jana Palacha 1931, Turnov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Vzpomínám si na dobu, kdy měla dcera mononukleózu(bylo jí asi 10 let)a paní doktorka Čepková za ní téměř denně dojížděla domů. Zařídila, aby dcerka nemusela do nemocnice, protože na mě vždy byla velmi závislá a společně jsme se s paní doktorkou shodly na tom, že by pro ni nemocnice byla mnohem větší zátěž, než se léčit doma. Na paní doktorku nedám dopustit. Obdivuji její individuální přístup ke každému pacientovi a lidský rozum, který se neřídí pouze podle nařízení a doporučených pokynů. Podle mě je právě toto umění dobrého lékaře. Myslím, že vždy vše dobře zváží a poradí. Je vynikající a lituji, že druhé dceři je už 18 let a bude zřejmě muset přestoupit k jinému lékaři. Více

Husova 568, Turnov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodím s dětmi 15 let a žádnou jinou bych nechtěla. Obě děti měly zdravotní komplikace, takže neléčila pouze klasické rýmičky a je opravdu odborník na svém místě. Nesnaží se dítě dopovat léky na první dobrou jako v nemocnici. Konzultuje, diskutuje, vysvětlí, povzbudí a její přístup k léčbě i očkování je lidský a přátelský. Je milá a ochotná i po telefonu!!! Sestřička u paní doktory je skvělým doplněním milé atmosféry, která u nich v orginaci panuje. Moje noční můra je, že půjde paní doktorka do důchodu. Přeji jí i nám hodně zdraví ať je tu s námi ještě dlouho! Více

Masarykova 9/699, Liberec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Vždy jsme byli spokojeni.

Polní 175, Chrastava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „NEJLEPŠÍ DOKTORKA i kamarádka!!! sama jsem u ní od narození a dceru jsem tam prihlasila rovnou :) je skvělá, i sestřička je moc fajn. Obě máme moc rády. Doporučuji! Více

Dobiášova 851/5, Liberec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je výborná, chodím s dcerkou a ostatní členové rodiny s dětmi také. Když jsem se rozmýšlela ke které mudr, se přidáme, byla to jasná volba. Sama jsem jí se sourozenci vyrostla pod rukama :) Více

Broumovská 11/30, Liberec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je opravdu skvělá, jak po odborné stránce, tak v přístupu k dětem :-)

č.d. 219, Rynoltice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Chvilku mi trvalo, než jsem si na paní doktroku zvykla. Má trochu jiný přístup než paní doktorka u které jsme byli se starším synem. Z mého pohledu je velmi pečlivá a snaží se nejprve volit šetrnější formu léčby. Moc mi pomohla u mladšího syna a nelituji, že jsme k ní přešli i se starším. Doufám, že budeme takto spokojení i nadále. Setřička je velmi ochotná a milá. Více

Nádražní 455, Hejnice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší doktorka. Moje dcera byla více 2 roky stále dost nemocná a diky paní doktorce která nás poslala do lázni se vše zlepšilo. Dceři se hodně věnovala. Patří ji velké diky. KomunikacE na 1* Více

Rychnovská 249, Jablonec nad Nisou Mapa