Doporučení dermatologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Liberec

• „Paní doktorka je moc fajn, velice milý přístup. I sestřička nešetřila úsměvem. Byla jsem jen na konzultaci a pokud v budoucnu budu řešit kožní problém, tak se objednám určitě jen sem. Objednávací doba sice byla něco přes měsíc, ale kde dneska není. Více

Moskevská, Liberec Mapa

MUDr. Hana Moosová - Kožní ambulance

• „Paní doktorka byla naprosto skvělá. Řešila jsem jeden problém, obvolala několik kožních/dermatologů a buďto nenabírali, nebo až za 2-3 měsíce. K paní doktorce jsem se i trochu díky štěstí (vypadlý pacient) dostala už za pár hodin. Paní doktorka byla naprosto skvělá, měla velmi empatický a hlavně lidský přístup, takže jsem se nebála se jí zeptat na vše, co mě trápilo. Doporučená léčba zafungovala, takže nemám vůbec nic, co bych vytknula a paní doktorce děkuji. Více

Vratislavická 55/1, Liberec Mapa

• „K paní doktorce chodím kvůli kontrole mateřských znamének (+léčení drobnějších problémů) již přes 15 let a ona i sestřička jsou jedněmi z nejpříjemnějších zdravotníků, které jsem kdy v českém zdravotnictví potkal. Více

Klášterní 117/2, Liberec Mapa

Odborný kožní lékař

• „moc hodna a prijemna vsem vrele doporucuji z pozdravem bilkova

Klášterní 117/2, Liberec Mapa

Odborný kožní lékař

• „Paní doktorka Kučerová je vynikající kožní lékařka s trpělivým a citlivým přístupem k pacientům. Moc si vážím její výborné práce a děkuji za ukázkovou péči. Křivánková Více

Revoluční 164, Stráž pod Ralskem Mapa

Odborný kožní lékař

• „Po vystřídání třech dermatologů a vleklých potíží mi byla doporučena tato lékařka. Paní doktorka je naprosto skvělá, během dvou minut určila správně diagnózu a po několika návštěvách problémy zmizely. Doporučuji. Více

Jarní 53 468, Železný Brod Mapa

Poliklinika Železný Brod, s.r.o.

• „Jsem novým pacientem doktorky Slukové a setkal jsem se s profesionální a vstřicnou komunikací a přístupem, účinnou léčbou a empatii. Jiný názor mám na její zdravotní sestru, která se chová nepříjemně a jemně arogantně. Svým přístupem zamrzla někde v socialistických 80-tých letech. Mgr. Petr Daňko Více

Liberecká 15, Jablonec nad Nisou Mapa

Odborný kožní lékař

• „Paní doktorka i sestřička naprosté profesionálky. Návštěva proběhla hladce a rychle. Obě byly moc milé.

Liberecká 677/15, Jablonec nad Nisou Mapa

• „Ja jsem s pani doktorkou velmi spokojena, velmi prijemny pristup i od sestricky. Velice rychle nam pomohla s dlouholetym problemem se kterym si jini doktori nevedeli dat rady. Krasny pristup i k me dvoulete dceri. Vse pekne vysvetlila a poradila. Více

Jiráskova 129, Turnov Mapa

Odborný kožní lékař

• „Skvělá lékařka! Konečně mi někdo pomohl a zbavil mě akné, které mě dlouhá léta trápilo. Dokonce jsme pomocí laseru vyhladily jizvičky po akné. Přístup celého personálu je zcela profesionální a lidský. Doporučuji, paní doktorka je opravdu kouzelnice :) Více

Vratislavická 55/1, Liberec Mapa

SKIN CARE LIBEREC s.r.o.