Doporučení dermatologové s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Liberec

• „Paní doktorka je moc fajn, velice milý přístup. I sestřička nešetřila úsměvem. Byla jsem jen na konzultaci a pokud v budoucnu budu řešit kožní problém, tak se objednám určitě jen sem. Objednávací doba sice byla něco přes měsíc, ale kde dneska není. Více

Moskevská, Liberec Mapa

MUDr. Hana Moosová - Kožní ambulance

• „Paní doktorka byla naprosto skvělá. Řešila jsem jeden problém, obvolala několik kožních/dermatologů a buďto nenabírali, nebo až za 2-3 měsíce. K paní doktorce jsem se i trochu díky štěstí (vypadlý pacient) dostala už za pár hodin. Paní doktorka byla naprosto skvělá, měla velmi empatický a hlavně lidský přístup, takže jsem se nebála se jí zeptat na vše, co mě trápilo. Doporučená léčba zafungovala, takže nemám vůbec nic, co bych vytknula a paní doktorce děkuji. Více

Vratislavická 55/1, Liberec Mapa

• „Po vystřídání třech dermatologů a vleklých potíží mi byla doporučena tato lékařka. Paní doktorka je naprosto skvělá, během dvou minut určila správně diagnózu a po několika návštěvách problémy zmizely. Doporučuji. Více

Jarní 53 468, Železný Brod Mapa

Poliklinika Železný Brod, s.r.o.

• „Ja jsem s pani doktorkou velmi spokojena, velmi prijemny pristup i od sestricky. Velice rychle nam pomohla s dlouholetym problemem se kterym si jini doktori nevedeli dat rady. Krasny pristup i k me dvoulete dceri. Vse pekne vysvetlila a poradila. Více

Jiráskova 129, Turnov Mapa

Odborný kožní lékař